Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Prizrenit

 • 4 foto
  BLEJ VETURA DEFEKT NDESHJE PA DOGAN VW BMW AUDI
  Vetura

  BLEJ VETURA DEFEKT NDESHJE PA DOGAN VW BMW AUDI

  Prizren Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I B

  Prizren Sot, 16:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz E350 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz E350 CDI

  Mercedes Benz E350 CDI Me Dogan Homologim

  Malisheve Sot, 16:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ford Focus 1.8 TDci ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Ford Focus 1.8 TDci ne gjendje shum te mire

  Ford Focus 1.8 TDci ne gjendje shum te mire teknike dhe mekanike Tel : +38349332244

  Prizren Sot, 16:20
  3.100 €
 • 4 foto
  AUTOTRADE BLEJM VETURA TE GJITH KOSOVEN VW BMW
  Vetura

  AUTOTRADE BLEJM VETURA TE GJITH KOSOVEN VW BMW

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE

  Prizren Sot, 16:13
  7.999 €
 • 7 foto
  Toyota
  Vetura

  Toyota

  Shes veturen Toyota Auris 2000 kubik turbo disell 6 shpejtesi klima automatike dy zonal karrikat me

  Suharekë Sot, 16:13
  6.200 €
 • 4 foto
  AUTOTRADE BLEJ VETURA VW BMW AUDI DEFEKT AKSIDENT
  Vetura

  AUTOTRADE BLEJ VETURA VW BMW AUDI DEFEKT AKSIDENT

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE

  Suharekë Sot, 16:11
  9.900 €
 • 2 foto
  AUTOTRADE BLEJM VETURA VW AUDI BMW MERCEDES
  Vetura

  AUTOTRADE BLEJM VETURA VW AUDI BMW MERCEDES

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE

  Prizren Sot, 16:11
  7.888 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ CLK 200 CABRIO
  Vetura

  MERCEDES BENZ CLK 200 CABRIO

  Mercedes benz CLK 200 Cabrio 2000 kubik benzin Automatik Kilometrat i ka te sakta 122.000 km regjist

  Prizren Sot, 15:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUDI A8 4.2 TDI Quattro
  Vetura

  AUDI A8 4.2 TDI Quattro

  Audia eshte ne gjendje te mir teknike me servise te kryera me rregull me te gjitha paisjet qe jan te

  Prizren Sot, 15:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PASSAT CC 2.0 TDI 2013 full full
  Vetura

  PASSAT CC 2.0 TDI 2013 full full

  Marka:Volkswagen Tipi:Passat CC 2.0 tdi 170 ps viti prodhimit:10/2012 5 dyer/ 5 ulese gjamat kolor f

  Prizren Sot, 15:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma dhe Bandazhe
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe Bandazhe

  Shiten Gomat me Bandazh per BMW X5 ,X6 315/25ZR23 102Y XL Qmimi sipas marrveshjes

  Prizren Sot, 15:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUTOTRADE BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT NDESHJE
  Vetura

  AUTOTRADE BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT NDESHJE

  Prizren Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I B

  Prizren Sot, 15:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamioni
  Kamionë

  Shitet kamioni

  MAN 14 284 ne gjendje shume te mire i pa perdorur ne Kosove (I PA DOGANUAR)

  Suharekë Sot, 15:45
  1 €
 • 5 foto
  Range rover sport dizell sapo doganuar rks full,
  Vetura

  Range rover sport dizell sapo doganuar rks full,

  Vetura esht ne gjendje krejtsisht te rregullt e kompletuar me gjitha tip top full. i ruajtur mbrend

  Malisheve Sot, 15:41
  14.100 €
 • 4 foto
  BMW 320 Facelife
  Vetura

  BMW 320 Facelife

  Shitet BMW E46 320 2.0 dizell servisin e kryn 4 goma tveres treja 4 bandash dimirt boj ndrrim 1 v

  Prizren Sot, 15:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fiat Stilo 1.9 disell
  Vetura

  Fiat Stilo 1.9 disell

  Fiat stilo 1.9 disell viti 2004 me regjistrim deri ne tetor, ka klim abs gjamat me rrym i serviuar n

  Prizren Sot, 15:31
  3.200 €
 • 6 foto
  Impiant inerte komplet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Impiant inerte komplet

  Shesim Impiant komplet per prodhim inerte per informacione kontaktoni 00355672022763 ose 003933564

  Prizren Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz 1.7 Disell
  Vetura

  Mercedes Benz 1.7 Disell

  Mercedes Benz 1.7 Disell me regjistim ne gjendje shum te mir viti 2004,Klim fuksionale,gjamat me rry

  Prizren Sot, 15:20
  4.000 €
 • 3 foto
  shite opel combo 1.7
  Vetura

  shite opel combo 1.7

  Shes veturen opel combo 1.7 cdti 2004 me ulse vetura posedon klim funksionale radio cd dritaret elek

  Prizren Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ??? BLEJM VETURA ??? TË GJITHA MODELET
  Vetura

  ??? BLEJM VETURA ??? TË GJITHA MODELET

  Auto-Plus Blejm Të gjitha Modelet e Veturave Nga Viti 2000 deri 2017 Ofertat e Veturave mund ti dër

  Dragash Sot, 14:59
  7.700 €
 • 11 foto
  SHITET CITROEN C3 VTR 1.4 HDI DIZELL
  Vetura

  SHITET CITROEN C3 VTR 1.4 HDI DIZELL

  VETURA ESHTE NE GJEDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE OPTIKE, ESHTE REGJISTRIMI I PARE NE KOSOVE.

  Prizren Sot, 14:52
  5.500 €
 • 0 foto
  VW Caddy 1.6 TDI DSG
  Vetura

  VW Caddy 1.6 TDI DSG

  Shitet caddy ne gjendje perfekte pa dogan eshte automatik (DSG) me 7 shpejtesi 1.6 TDI-I tkuqe i cil

  Prizren Sot, 14:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel Corsa 1,3 CDTI
  Vetura

  Opel Corsa 1,3 CDTI

  Shitet opel corsa 1.3 cdti ne gjendje perfekte regjistrimi i par ne kosov per me shum info konta

  Prizren Sot, 14:30
  5.350 €
 • 4 foto
  shitet kamion mercedes 811
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet kamion mercedes 811

  shitet kamioni ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e kryera viti prodhimit 94

  Suharekë Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw x5 3.0D
  Vetura

  Bmw x5 3.0D

  Shes bmw x5 3.0d viti i prodhimit 2002 automatik ne gjendje te mir likur brenda me fellne rks deri 2

  Malisheve Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punkt
  Autopjese dhe paisje

  Punkt

  shesim punktin prodhim I gorenjos shum Pak I perdorur ne gjendje te mir

  Dragash Sot, 14:03
  1.200 €
 • 2 foto
  Shitet kombi
  Vetura

  Shitet kombi

  Citroen jumper Viti 2009 Km 166130 Me rks Mundesi ndrrimi Ne gjendje perfekte

  Prizren Sot, 14:03
  7.000 €
 • 0 foto
  Besniki
  Vetura

  Besniki

  shes Kombin ishlemrun rks denim ska shum ngjendje te mir per ma shum 049224868

  Malisheve Sot, 14:03
  4.600 €
 • 0 foto
   VW GAMMA Radio me Kaseta urgjent !!!
  Autopjese dhe paisje

  VW GAMMA Radio me Kaseta urgjent !!!

  Shitet urgjent, perr golf 1.2.3 ,apo Jetta ;)

  Prizren Sot, 13:52
  55 €
 • 1 foto
   BMW RADIO - BMW E46 URGJENT
  Autopjese dhe paisje

  BMW RADIO - BMW E46 URGJENT

  SITET RADIO PER BMW

  Prizren Sot, 13:52
  46 €
 • 4 foto
  Mercedes-benz Sprinter.  209
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-benz Sprinter. 209

  Mercedes-benz Sprinter doppelkabin i sapo ardhur nga Gjermania. Viti i prodhimit 2008 klm 278000 2,

  Suharekë Sot, 13:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Actros 4151 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Actros 4151 2008

  Shitet Mercedes-Benz Actros 4151 viti 2008 430.000km ne gjendje pune Mjeti ndodhet ne Itali Per

  Prizren Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Up! 1.0 MPI 2015 Sapo Ardhur Nga ??ZVICRA??
  Vetura

  Vw Up! 1.0 MPI 2015 Sapo Ardhur Nga ??ZVICRA??

  Shitet Vetura Vw Up! 1.0 MPI Klima Funksjonale Sistemi I Ndjekjes Se Vijave te Bardh Ne Autostrad Ai

  Prizren Sot, 13:23
  7.150 €
 • 8 foto
  VW PASSAT 2.0TDI DSG PANO DISTONIK KAMER 2015
  Vetura

  VW PASSAT 2.0TDI DSG PANO DISTONIK KAMER 2015

  VW PASSAT 2.0TDI 110KW 150PS AUTOMATIK DSG F1 VITI. O6.2015 LEKUR MASAZH NXEMJE KARIKA KLIMTRONIK K

  Prizren Sot, 13:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 TDI S-Tronic 2014 AUTOMATIK??
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI S-Tronic 2014 AUTOMATIK??

  Audi A3 SEDAN Sport Beck 20.07.2014 2.0 TDi 110kw 150ps S-TRONIC AutoMatik Sedile Likur Sedilet me N

  Prizren Sot, 13:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford Firsta 1.4 Dizell -4L-100 km ??
  Vetura

  Ford Firsta 1.4 Dizell -4L-100 km ??

  shes Ford fiesta 1.4 Dizell 2008 ne gjendje ahume te mire per me shume info kont ne Viber ose Whatsa

  Prizren Sot, 13:13
  3.400 €
 • 6 foto
  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek
  Vetura

  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DH

  Prizren Sot, 12:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW X3 2.0 XDRIVE
  Vetura

  BMW X3 2.0 XDRIVE

  Shes Bmw x3 ne gjendje te regullt me targa te huaja

  Prizren Sot, 12:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A1 1.2 TFSI
  Vetura

  Audi A1 1.2 TFSI

  Shes Audi A1 1.2 TFSI ne gjendje shum te regullt i ardhur nga Zvicra qe 1 vit Shpenzimet 4.5, 5, Li

  Prizren Sot, 12:52
  8.499 €
 • 8 foto
  G class 250 (kfor gjerman)
  Vetura

  G class 250 (kfor gjerman)

  Shes G class 250 wolf i bler nga KFOR gjerman ne gjendje te shkelqyshem i ka 50000 km viti 89 i regj

  Suharekë Sot, 12:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes mercedesin 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes mercedesin 814

  Viti i prodhimit eshte: 1991 Ka te kaluar: 350,000 km Ardiani: +38344728824 WatsApp dhe Viber

  Malisheve Sot, 12:33
  6.500 €
 • 5 foto
  Opel zafira 2003
  Vetura

  Opel zafira 2003

  Zafira 2.0dti klima funkcional xhama me rym pasqure me rym reg 18.05.2018 me nje fjal eshte teknı

  Prizren Sot, 12:21
  3.700 €
 • 11 foto
  CITROEN PICASSO 1.6 DIZEL
  Vetura

  CITROEN PICASSO 1.6 DIZEL

  CITROEN PICASSO 1.6 DIZEL VITI 22-12-2009 PRERDHJA NGA ZVICRA I DOGANUAR DHE I REGJISTRUA

  Prizren Sot, 12:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ford fiesta disa pjes 1.4 diesel 2007
  Autopjese dhe paisje

  Ford fiesta disa pjes 1.4 diesel 2007

  Shes disa pjes per Ford Fiesta 1.4 diesel TDCI, viti 2007

  Prizren Sot, 11:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Radio per Ford 35 euro
  Autopjese dhe paisje

  Radio per Ford 35 euro

  Shes radio per ford fiesta, esht me CD dhe punon shum mir

  Prizren Sot, 11:57
  35 €
 • 0 foto
  Radio Ford Fiesta 40 Euro
  Autopjese dhe paisje

  Radio Ford Fiesta 40 Euro

  Shes Radion per Ford Fiesta, ne gjendje te rregullt, qmimi 40 euro

  Prizren Sot, 11:57
  40 €
 • 6 foto
  Ford Fiesta 1.4 TDCI, viti 2004, per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Ford Fiesta 1.4 TDCI, viti 2004, per pjes

  Pjes Per Ford Fiesta 1.4 TDCI, viti 2004, ndrruesi i shpejtsis esht automatik dhe esht defekt, pjese

  Prizren Sot, 11:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vespa 200 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa 200 cc

  Vespa 200 cc viti prodhimit 2003 regjistrim 10 muaj

  Prizren Sot, 11:36
  2.400 €
 • 4 foto
  Saldues (Shfajs) Profesional Industrial
  Autopjese dhe paisje

  Saldues (Shfajs) Profesional Industrial

  Shitet shfajsi i ardhun nga Gjermania i pa perdorun marka Lorch, shfajsi posedon komplet setin per s

  Suharekë Sot, 11:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peugeot 107 1.4 HDI diesel si citroen c1 & aygo
  Vetura

  Peugeot 107 1.4 HDI diesel si citroen c1 & aygo

  Ardhur nga Franca Servis ok Goma te reja Hankook Rripi i motorrit e nderuar para 2 muaj Me klim 4 dy

  Prizren Sot, 11:28
  3.700 €