Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prizrenit

 • 6 foto
  Opel corsa 1.4 viti 2009 ecotec
  Vetura

  Opel corsa 1.4 viti 2009 ecotec

  Shes opel corsa, viti i prodhimit 2009, te kaluara 195 mij me liber servise, motorri 1.4 benzin ecot

  Suharekë Sot, 08:08
  4.400 €
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Malisheve Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Dragash Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Suharekë Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Prizren Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN
  Vetura

  Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Doga

  Prizren Sot, 08:00
  30.000 €
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 044314329
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 044314329

  Rezervimet Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38345646222 TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA

  Malisheve Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet #Tenda#
  Sherbime

  Shitet #Tenda#

  Shiten tendat pak te perdorura me dim.6x12m 5x10m (karrike 350 cop) tavolina 40 cop.per inf viber

  Suharekë Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Suharekë Sot, 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blejm Vetura te Cilat Nuk i Perdorni Gjith Kosoven
  Vetura

  Blejm Vetura te Cilat Nuk i Perdorni Gjith Kosoven

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Malisheve Sot, 07:47
  85.000 €
 • 0 foto
  Blejm Vetura - AUDI-BMW-MERCEDES-WV Dergo Oferten
  Vetura

  Blejm Vetura - AUDI-BMW-MERCEDES-WV Dergo Oferten

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Doga

  Dragash Sot, 07:47
  15.000 €
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Malisheve Sot, 07:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim ne ter kosov

  Malisheve Sot, 07:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim ne ter kosov

  Malisheve Sot, 07:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim ne ter kosov

  Malisheve Sot, 07:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim ne ter kosov

  Malisheve Sot, 07:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38344280873 s

  Malisheve Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATROA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATROA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38344280873 s

  Malisheve Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38344280873 s

  Malisheve Sot, 07:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sharan 1.9 Diesel TDI
  Vetura

  Sharan 1.9 Diesel TDI

  Shitet vetura e tipit sharan 1.9 Diesel TDI vetura Posedon te gjitha serviset e bera ne zvicer, esh

  Prizren Sot, 07:22
  4.100 €
 • 5 foto
  Makina dore per lidhje ARMATURE dhe Vreshta
  Makina dhe vegla

  Makina dore per lidhje ARMATURE dhe Vreshta

  Makina me bateri per armatura nga 8 deri ne 60mm dhe tel 0.8mm. Te reja fringo. Kam dhe 3 cope. 1 pe

  Prizren Sot, 07:16
  300 €
 • 3 foto
  shes opel ascon
  Vetura

  shes opel ascon

  shes opel sakon vitit 1986 benzin 2.0 e bardh pa as ni defekt i ka edhe fellget shes me qmim te v

  Prizren Sot, 06:48
  600 €
 • 0 foto
  Masazhe
  Sherbime

  Masazhe

  Ofroj masazhe profesionale edhe ne ambjentet tuaja jam serioz ne pun profesinist prej 20 viteshcmimi

  Prizren Sot, 06:25
  15 €
 • 3 foto
  Edha mashqi
  Kafshe ferme

  Edha mashqi

  Shiten 6 edha mashqi Mosha 1muj e gjys copa 60€ Kush don video me pa shkruj whatsap 38349210033 der

  Prizren Sot, 06:15
  60 €
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren Sot, 05:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131
  Mobilje

  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131

  JAPIM ME QERA SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORR

  Prizren Sot, 05:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT K

  Prizren Sot, 05:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131
  Mobilje

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren Sot, 05:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda me nxemje ne kamenic 044 904 994
  Sherbime

  tenda me nxemje ne kamenic 044 904 994

  ofrojm ne sherbim tenda dimrore karrika dhe tavolina per raste te ndryshme familjare tendat jan

  Suharekë Sot, 04:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  HTC willdfire
  Telefona celulare

  HTC willdfire

  HTC willdfire shumë e mirë pune.

  Prizren Sot, 04:19
  31 €
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Vetura

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Dragash Sot, 03:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Huawei P20 Pro (6/128GB)
  Telefona celulare

  Huawei P20 Pro (6/128GB)

  Shitet huawei p20 pro, 6gb ram me 128gb hapsire. Ne gjendje super. Ekrani OLED 6.1 inch. +3834454181

  Prizren Sot, 02:59
  275 €
 • 3 foto
  vw jetta
  Vetura

  vw jetta

  shes vw jetta 1.6 disel hargjimet shum tvogla 100km 4.50 litra nvozitje asht tip top i shtrengum ba

  Prizren Sot, 02:53
  750 €
 • 8 foto
  Renault Laguna III 1.5 dci 2009
  Vetura

  Renault Laguna III 1.5 dci 2009

  Shitet renaulti 1.5 dci viti i prodhimit 2009 km te kaluara :149,234 te garantuara . I servisuar ko

  Malisheve Sot, 02:53
  4.800 €
 • 5 foto
  Vwt4
  Vetura

  Vwt4

  Shitet kombi t4 2.5 tdi ngjyr e bardh viti 2001 regjistrimi i skaduar km 205400 qmimi sipas marrvesh

  Prizren Sot, 02:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel Corsa 1.2 Automatik
  Vetura

  Opel Corsa 1.2 Automatik

  Opel Corsa 1.2 Automatik Viti - 2010 Km- 174.000 Me dogan + homologim Per me shum: 049-392-400

  Prizren Sot, 02:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.3 CDTI
  Vetura

  Opel Corsa 1.3 CDTI

  Opel Corsa 1.3 CDTI Me dogan + homologim Viti 2010 km:181.000 Per me shum 044-614-887

  Prizren Sot, 02:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel Corsa 1.3 CDTI Automatik
  Vetura

  Opel Corsa 1.3 CDTI Automatik

  Opel Corsa 1.3 CDTI Automatik Viti - 2009 Km- 138.000 Me tabela RKS Per me shum : 045-206-139

  Prizren Sot, 01:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tregera Q 5
  Autopjese dhe paisje

  Tregera Q 5

  Tregera per krov të Q 5 orgjinal si të reja

  Prizren Sot, 01:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ndërprerës automatik 250 A
  Makina dhe vegla

  Ndërprerës automatik 250 A

  Ndërprerës 250 A të ri

  Prizren Sot, 01:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Auto Shlep Prizren 24/7
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Auto Shlep Prizren 24/7

  Autobartje brenda dhe jasht vendit

  Prizren Sot, 01:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  J C K Y
  Veshje / Kepuce / Ore

  J C K Y

  Ne shitje ORA e Dores eshte ardhur prej zvicres i ri pa perdor nr viber +38344905345

  Prizren Sot, 01:39
  50 €
 • 4 foto
  Shitet Man TGA 430 D20 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Man TGA 430 D20 2006

  Shitet Man TGA 430 D20 2006

  Suharekë Sot, 01:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Honda 750cc viti 95 rks i skaduar
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda 750cc viti 95 rks i skaduar

  Shes honda magna 750cc shum i ruajtur i vitit 1995 i qregjistruar. Te kaluara 27 000. Ndrrim i munds

  Prizren Sot, 01:19
  3.400 €
 • 7 foto
  Shitet Renault Scenic
  Vetura

  Shitet Renault Scenic

  Shitet Renault Scenic 1.6 16V me lende djegese benzin, Vetura eshte teresisht ne gjendje te rregullt

  Prizren Sot, 01:14
  2.500 €
 • 11 foto
  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989
  Mobilje

  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989

  Dhoma Gjumi Zbritje ,Transportin Montimin e bejm ne Gjithe Teritorin e Kosoves.? Viber +383 44 799 9

  Prizren Sot, 01:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes yamaha

  Shes kros yamaha 125 cc ne gjendje perfekte me dogan te paguar per me shum 045 889 576

  Prizren Sot, 00:58
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Seat Ibiza FR 1.4 TSI BI TURBO / FULL
  Vetura

  Seat Ibiza FR 1.4 TSI BI TURBO / FULL

  *Seat Ibiza FR 1.4 TSI BI TURBO *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me tabela kosovare afer 1 vit regjistr

  Prizren Sot, 00:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Cagiva Cucciolo 50 ccm scooter
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Cagiva Cucciolo 50 ccm scooter

  Motori eshte ngjendje shum e mir.Krejt funksijonet punon.Eshte me letra doganen e ka tpagume.

  Prizren Sot, 00:55
  350 €
 • 1 foto
  Ne shitje Piaggio Ciao SI
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Ne shitje Piaggio Ciao SI

  ne shitje mopedi me pedale ciao.Ne gjendje shum e mir.Punojn frena drita me shpenzime shum te vogla.

  Prizren Sot, 00:54
  210 €