Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Prizrenit

 • 5 foto
   Zmadhues zëri
  Autopjese dhe paisje

  Zmadhues zëri

  Shiten zmadhuesit e zërit në gjendje të rregullt. Çmimi pak i diskutueshëm. Të interesuarit mund të

  Prizren Sot, 00:11
  290 €
 • 8 foto
  Tregera Q 5
  Autopjese dhe paisje

  Tregera Q 5

  Tregera per krov të Q 5 orgjinal si të reja

  Prizren Sot, 00:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MENABO bagazh per vetura
  Autopjese dhe paisje

  MENABO bagazh per vetura

  menabo bagazh univerzal per vetura e re me 2 qels komplet me pajisjet

  Prizren Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Radion
  Autopjese dhe paisje

  Radion

  Dvd.cd.aux.km.tv

  Prizren Dje, 23:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  urgjent shitet
  Autopjese dhe paisje

  urgjent shitet

  vag com shitet me qmim shum volitshem esht e paperdor 044606388

  Prizren Dje, 23:11
  60 €
 • 3 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Shes rimorkion per terheqje tBagerit 3.5, 4T ngjendje perfekte e perdorun shum pak. Viber/Whatsapp

  Suharekë Dje, 22:11
  1.500 €
 • 2 foto
  Shes Gumen Rezerv Per Audi A3 Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gumen Rezerv Per Audi A3 Golf 5

  Shes Gumen Rezerv Per Audi A3 Golf 5 Guma asht e re ban per Passat Golf 5 Audi A3 A4 Etj.

  Prizren Dje, 21:01
  60 €
 • 6 foto
  Goma te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Goma te ndryshme

  Shes goma te ndryshme shum pak te perdorura per shum lloje te veturave.

  Prizren Dje, 20:31
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Fellge me gjith Goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellge me gjith Goma

  Shes Fellga me gjith goma per shum lloje te veturave shum pak te perdorura

  Prizren Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Far i majt per Audi Q5
  Autopjese dhe paisje

  Far i majt per Audi Q5

  Shes Farin e majt per Audi Q5 ne gjendej shum te mir

  Prizren Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Branik per BMW 5 F10
  Autopjese dhe paisje

  Branik per BMW 5 F10

  Shes branikat per Bmw F10 ne gjendje shumm te mir te rujtun shum

  Prizren Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te ndryshme

  Shes fellga me gjith goma shum pak te perdorura per te gjitha llojet e veturave.. 1.255/45/R20 2.175

  Prizren Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellge me goma te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Fellge me goma te ndryshme

  Shes Fellge me gjith goma shum pat te perdorura per shum lloje te veturave.. 1.195/65/R15 2.205/40/R

  Prizren Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RADIO CD MP3 ORGINAL
  Autopjese dhe paisje

  RADIO CD MP3 ORGINAL

  RADIO CD MP3 GJENDJE PRETHEKTR WV GOLF 5 6 WV TOURAN

  Prizren Dje, 19:42
  75 €
 • 5 foto
  FELLGA ME GOMA 17COLL
  Autopjese dhe paisje

  FELLGA ME GOMA 17COLL

  FELLGA 17coll

  Prizren Dje, 19:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje testimi dhe mbushje te baterive 12-24 Volt
  Autopjese dhe paisje

  Paisje testimi dhe mbushje te baterive 12-24 Volt

  Shiten keto paisje origjinale Disa per testimin dhe mbushjen e baterive te automjeteve nga 12-24 v

  Prizren Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbulesë makinë
  Autopjese dhe paisje

  Mbulesë makinë

  Mbulesë makinë Kontakt 049207113 [email protected] Prizren

  Prizren Dje, 18:56
  15 €
 • 1 foto
  Fellne KHAN edition
  Autopjese dhe paisje

  Fellne KHAN edition

  Fellne 20-she shume te ruajtura dhe te pasterta

  Prizren Dje, 18:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  | Disa pjesë për MAZDA 323 |
  Autopjese dhe paisje

  | Disa pjesë për MAZDA 323 |

  SHES DISA PJESË PER MAZDA 323 F SHITEN XHAMAT , XHAMA E PAR , DHE 4 XHAMAT E DYERVE SHITET TIMONI

  Prizren Dje, 18:21
  1 €
 • 2 foto
  Timoni sport
  Autopjese dhe paisje

  Timoni sport

  Shitet timoni sport shum pak i perdorur me shum info ne viber 049 204 113

  Prizren Dje, 18:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne R16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R16

  Shiten fellnet se bashku me 4 goma R16 me 5 vrima me shum info ne viber 049 204 113

  Prizren Dje, 18:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Motor komplet+menjaq Peugeot 2.0hdi 306 sw
  Autopjese dhe paisje

  Motor komplet+menjaq Peugeot 2.0hdi 306 sw

  Shes motorin komplet me menjaq me turbin ne gjendje perfekte pune, prejardhja nga zvicrra... 190.000

  Prizren Dje, 17:48
  699 €
 • 4 foto
  muzik
  Autopjese dhe paisje

  muzik

  shitet boksi per muzik me gjith zmadhues per zerim kutia shum epershtatshme shun ehjeshme

  Suharekë Dje, 17:37
  70 €
 • 6 foto
  Fellga
  Autopjese dhe paisje

  Fellga

  Shiten fellgat me goma komplet jon 225 45 17 me gom shum te mira jon per touran original kros

  Suharekë Dje, 17:29
  470 €
 • 1 foto
  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa

  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa

  Prizren Dje, 17:13
  70 €
 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Fellne 18 zoll per Bmw

  Prizren Dje, 17:06
  850 €
 • 2 foto
  225 40 18 te veres
  Autopjese dhe paisje

  225 40 18 te veres

  shiten 2 guma te veres ne gjendje tmir +38349351992 viber ose whats app

  Suharekë Dje, 16:33
  30 €
 • 3 foto
  Fellne 205-55-16 per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 205-55-16 per mercedes

  Shiten fellnet bashk me guma ose edhe i ndajm Qmimi lir +38349351992 viber ose whats app

  Suharekë Dje, 16:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Boshpump per astra g 1.7 dizell me rrym
  Autopjese dhe paisje

  Boshpump per astra g 1.7 dizell me rrym

  Boshpump per opell astra g 1.7 dizell me rrym asht

  Malisheve Dje, 16:31
  220 €
 • 3 foto
  Goma Rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Goma Rezerv

  Goma Rezer 1–105/70/R14 2–125/85/R15 3–195/60/R15 4–205/65/R15 38345533455

  Prizren Dje, 16:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne me Goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma

  235.55.17 2 cop continen2 michelin 225.50.17 Qmimi i diskutushem 043908941

  Prizren Dje, 15:56
  200 €
 • 4 foto
  Fellne Keskin
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Keskin

  Shes fellne keskin kt1 numer 16 9j te gjana fellnet jan shum te paqa 4x100 me goma

  Prizren Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten Goma Dunlop Sport
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Goma Dunlop Sport

  Shiten Goma Dunlop Sport 195/65/15 shum tmira jan gjendje shum tmira jan Takipz

  Prizren Dje, 13:41
  65 €
 • 8 foto
  Fellnet per Audi 18Coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet per Audi 18Coll

  Shiten Fellnet 18 \"inq\" me me goma te reja shum pak te perdorura posedon edhe faktura e gumave...

  Prizren Dje, 13:16
  500 €
 • 4 foto
  SNOWAYSE 225/55R16 MS
  Autopjese dhe paisje

  SNOWAYSE 225/55R16 MS

  Shiten 4 Goma SNOWAYSE 225/55R16 MS te ardhura prei zvicrre 38345533455

  Prizren Dje, 13:06
  135 €
 • 2 foto
  Bandasha me gumat 4 copa zvicra
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha me gumat 4 copa zvicra

  Shitet 4 copa 15 qe me gumat prej z icer

  Prizren Dje, 12:46
  135 €
 • 3 foto
  Fella per audi me goma 18 qe
  Autopjese dhe paisje

  Fella per audi me goma 18 qe

  Shitet fellga 18 qe per audi orixjinal prej zvicra 4 copa

  Prizren Dje, 12:44
  600 €
 • 1 foto
  Fellga
  Autopjese dhe paisje

  Fellga

  Fellga te mira shume te rujtme te po sa ardhura nga germany me gjithe goma te reja te veres gomat ja

  Malisheve Dje, 12:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RISI Aditivet me cilesore JLM ne Kosove
  Autopjese dhe paisje

  RISI Aditivet me cilesore JLM ne Kosove

  Jlm Kosove Tashme ne Motorex FERIZAJ Sipas mundesise ju furnizojme dhe me furgone per porosi te vogl

  Prizren Dje, 11:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 15\" per BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15\" per BMW

  Shiten fellne te aluminit per BMW 15\" me pese shtrafa..ne gjendje te shkelqyer..te drejta...pa grit

  Prizren Dje, 10:46
  90 €
 • 5 foto
  GOAM ME BANDASH TE REJA TE ARDHUR PREJ ZVICER
  Autopjese dhe paisje

  GOAM ME BANDASH TE REJA TE ARDHUR PREJ ZVICER

  GOMA TE REJA ME BANDASHA GOMA JAN VITI 11.11 2019 GOMA JAN TE REJA PA PARDORU JAN TE ARDHUR PREJ ZV

  Prizren Dje, 10:32
  180 €
 • 1 foto
  Pjes per Golf 4 1.9 tdi 96kw
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Golf 4 1.9 tdi 96kw

  kemi pjes per golf 4 1.9 tdi 96kw

  Malisheve Dje, 10:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per Opell Astra G 1.7 motorr gjerman viti 99
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Opell Astra G 1.7 motorr gjerman viti 99

  pjes per opell astra g 1.7 motorr gjerman poshpumpen me rrym viti 99

  Malisheve Dje, 10:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten fellnet nr.17 me guma me 4 shrafa
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet nr.17 me guma me 4 shrafa

  shitetn fellnet shum te mira nr.17 me guma fellnet jan me 4 shrafa bejn per opell per gollfa qe jan

  Malisheve Dje, 10:10
  220 €
 • 1 foto
  Shes goma MICHELINE te ardh nga ch
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma MICHELINE te ardh nga ch

  Shes 4 goma per kamiona 205-75-16C. Te ardhura nga zvicra

  Prizren Dje, 09:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?bandash seat golf 4 bora polo 15?
  Autopjese dhe paisje

  ?bandash seat golf 4 bora polo 15?

  Vw bora golf 4 a3 pa goma seat

  Suharekë Dje, 09:46
  50 €
 • 6 foto
  Guma 225/45 R 17
  Autopjese dhe paisje

  Guma 225/45 R 17

  KELLY UHP 225 45 R 17 4 copa Viti 2017

  Prizren Dje, 09:37
  100 €
 • 5 foto
  Shef fellgat per BMW X 6
  Autopjese dhe paisje

  Shef fellgat per BMW X 6

  Auto Sallon Fitimi

  Prizren Dje, 09:13
  750 €
 • 1 foto
  KUK PER AUDI A3
  Autopjese dhe paisje

  KUK PER AUDI A3

  Shitet kuka per audi a3 shum pak i perdorur Per ma shum info 045519666

  Prizren Dje, 08:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Amg orjinal 19”
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes Amg orjinal 19”

  Me goma gati te reja shum pak te perdorta ne gjnedje shum te mire

  Prizren Dje, 02:52
  550 €