Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Prizrenit

 • 3 foto
  KANDINO
  Veshje / Kepuce / Ore

  KANDINO

  Ne shitje ORA e Dores eshte ardhur prej zvicres Me Kurdisje ora e vjeter Antik shum bukur punon nr

  Prizren Sot, 22:06
  50 €
 • 3 foto
  J C K Y
  Veshje / Kepuce / Ore

  J C K Y

  Ne shitje ORA e Dores eshte ardhur prej zvicres i ri pa perdor nr viber +38344905345

  Prizren Sot, 22:06
  50 €
 • 1 foto
  Shes sllevin iri oregjinal
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes sllevin iri oregjinal

  Shes

  Malisheve Sot, 21:59
  250 €
 • 6 foto
  Bicikleta 26
  Paisje per sport

  Bicikleta 26

  Shitet bicikleta 26, TREK Amerikane, ka 21 shpejtësi dhe të gjitha pajisjet Shimano, bicikleta është

  Malisheve Sot, 21:53
  190 €
 • 3 foto
  Këlysh në shitje!
  Kafshe shtepiake

  Këlysh në shitje!

  Shiten kelyshqit nje muaj e gjysme! Per info. tjera lajmerohuni ne nr:044780808

  Malisheve Sot, 21:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ore dore e re
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore e re

  Shitet ora ne gjendje shum te mir pa defekt . Qmimi diskutueshem. Per me shum Viber : 37745584049

  Prizren Sot, 20:58
  8 €
 • 2 foto
  Festina
  Veshje / Kepuce / Ore

  Festina

  Shitet ora ne gjendje shum te mir pa defekt vetem gjamin pak te grithur . Qmimi diskutueshem. Per m

  Prizren Sot, 20:58
  43 €
 • 2 foto
  Jackues Lemans
  Veshje / Kepuce / Ore

  Jackues Lemans

  Shitet ora ne gjendje shum te mir pa defekt . Qmimi diskutueshem. Per me shum Viber : 37745584049

  Prizren Sot, 20:57
  89 €
 • 2 foto
  Armani original
  Veshje / Kepuce / Ore

  Armani original

  Shitet ora ne gjendje shum te mir pa defekt . Qmimi diskutueshem. Per me shum Viber : 37745584049

  Prizren Sot, 20:57
  49 €
 • 6 foto
  Shitet Samsung Galaxy Watch 46 mm
  Paisje per sport

  Shitet Samsung Galaxy Watch 46 mm

  Shitet Smartwatch , Samsung Galaxy Watch 46 mm i blere ne Neptun Ks me date 27.12.2019. Paisja eshte

  Prizren Sot, 20:26
  200 €
 • 1 foto
  Gta5 PS3
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gta5 PS3

  Gta 5 per PS3

  Prizren Sot, 20:23
  40 €
 • 6 foto
  Shes bicikleten 26\" e ardhur nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Shes bicikleten 26\" e ardhur nga Zvicrra

  Shes bicikleten e ardhur nga Zvicra . Bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyeshme . Te gjitha pjeset

  Prizren Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet

  Triton studio me moss

  Prizren Sot, 20:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Biqikleta e ardhur nga jasht
  Paisje per sport

  Biqikleta e ardhur nga jasht

  Shes biqikleten 26 she biqikleta eshte ne gjendje te rregullt te gjitha pjeset shimano. Biqikleta es

  Prizren Sot, 19:53
  210 €
 • 2 foto
  Shitet kudra
  Kafshe shtepiake

  Shitet kudra

  Kudra i ka 4.5 vjet e larg 73 cm per ma shum info ne wac app

  Prizren Sot, 19:53
  130 €
 • 1 foto
  Syze me sy 3D
  Paisje per sport

  Syze me sy 3D

  afgsdfgdg

  Suharekë Sot, 19:42
  42 €
 • 6 foto
  Orbitek
  Paisje per sport

  Orbitek

  Orbiteku eshte ne gjendje te mire me pak se 50 km i perdorur

  Suharekë Sot, 19:00
  160 €
 • 2 foto
  Husky ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Husky ne shitje

  Husky ne shitje Gjinia:femer

  Prizren Sot, 18:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ore MEister Anker origjinal me radio kontroll
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore MEister Anker origjinal me radio kontroll

  Meister anker me radio kontroll! ne gjendje perfekte!

  Prizren Sot, 15:01
  30 €
 • 6 foto
  Avanti 24
  Paisje per sport

  Avanti 24

  Biqikleta Avanti 24 ne gjendje prefekte me 7 shpejtsi me ndriqim stem baj perparmet dhe mbasmja me d

  Prizren Sot, 14:41
  200 €
 • 2 foto
  shiten kelysha alabai
  Kafshe shtepiake

  shiten kelysha alabai

  shiten kelysha azjatik alabai rac e paster super gjak i fort

  Malisheve Sot, 13:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  qen 40ero
  Kafshe shtepiake

  qen 40ero

  shitet qeni 40ero 3 mujsh

  Malisheve Sot, 13:51
  40 €
 • 3 foto
  SHES OREN VERSACE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHES OREN VERSACE

  Shes oren VERSACE e pa perdorur e ka kutin orgjinale ka grancion 1vjeqar ne gjith boten vlen garanc

  Prizren Sot, 13:36
  750 €
 • 2 foto
  Shes oren casio
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes oren casio

  shes oren casio e perdorur vetem nje jav me garancion per me shum na kontaktoni ne ket numer telef

  Prizren Sot, 13:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  G Shock - steel
  Veshje / Kepuce / Ore

  G Shock - steel

  Shitet G Shock pothuajse e re ne gjendje shume te mire, resistent ndaj goditjeve ndaj ujit si dhe me

  Prizren Sot, 12:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklet Bulls gjerman
  Paisje per sport

  Biciklet Bulls gjerman

  Shitet tip top bicikleta ne gjendje perfekte per ma shum info ndrim i mundshem

  Prizren Sot, 12:16
  150 €
 • 1 foto
  ROLEX (Rolleks) Roleks
  Veshje / Kepuce / Ore

  ROLEX (Rolleks) Roleks

  Është në gjendje të rregullt. +38344351896 viber 049351896 ipko

  Prizren Sot, 12:12
  30 €
 • 0 foto
  RADO
  Veshje / Kepuce / Ore

  RADO

  Është në gjendje të rregullt. +38344351896 viber. 049 351896 ipko.

  Prizren Sot, 12:11
  20 €
 • 1 foto
  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)
  Veshje / Kepuce / Ore

  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)

  Në gjndje të shkëlqyeshme, prodhim Zviceran. +38344351896 Viber. 049351896

  Prizren Sot, 12:07
  70 €
 • 2 foto
  CASIO ORIGJINAL (ORGINALL)
  Veshje / Kepuce / Ore

  CASIO ORIGJINAL (ORGINALL)

  I ardhur nga Zvicra, shumë pak i përdorur! Originall Casio. +38344351896 Viber. 049351896 ipko.

  Prizren Sot, 12:01
  40 €
 • 6 foto
  Shiten
  Paisje per sport

  Shiten

  Shiten

  Prizren Sot, 11:47
  10 €
 • 1 foto
  shes shpat serme pune dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  shes shpat serme pune dore

  per me shume info kont ne nr 044653006............... banese banesa baneseë .............garazh Tag

  Prizren Sot, 11:40
  220 €
 • 1 foto
  Orë orgjinal me firm carden esht i ri
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë orgjinal me firm carden esht i ri

  ne gjendje te regullt

  Prizren Sot, 11:25
  90 €
 • 1 foto
  Dorza Boksi
  Paisje per sport

  Dorza Boksi

  Shiten dorzat e boksit origjinal LONSDALE LONDON nr 12 oz verejtje : te dyja dorzat jan per doren e

  Prizren Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dorza Kikboksi
  Paisje per sport

  Dorza Kikboksi

  Shiten dorzat origjinale për kikboks firma BLACK

  Prizren Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rryp fitnesi
  Paisje per sport

  Rryp fitnesi

  Shiten rrypat per fitnes, te ri , te pa perdorur asnjeher , te ardhur nga jasht 3 copa ne dispozici

  Prizren Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Trak vrapimi
  Paisje per sport

  Trak vrapimi

  Shitet trak vrapimi (shirit , piste) , 95 % e re , shum shum pak i perdorur , eshte mekanik (pa rrym

  Prizren Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karroc (Rimorkio) per biciklete - per bartje
  Paisje per sport

  Karroc (Rimorkio) per biciklete - per bartje

  Shitet karroca (rimorki) per biciklet - per bartje , per perdorim te ndryshem . shum pak e perdorur

  Prizren Sot, 11:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ushtrime per kembe
  Paisje per sport

  Ushtrime per kembe

  Ushtrimore per kembe e ardhur nga jasht ne gjendje shum te mire , me kohet mates , tregon kalorite e

  Prizren Sot, 11:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kukla per meshkuj
  Koleksione

  Shes kukla per meshkuj

  Shes kuklla per Meshkuj 2 kuklla per Pun cmimi sipas marveshjes

  Prizren Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Biçikleta
  Paisje per sport

  Biçikleta

  Biçikleta Cyco prodhim Gjerman me 10 shpejtesi,dhe me kilometrazh *km* çmimi me marreveshje. Arsyeja

  Prizren Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  pastor gjerman

  i ri

  Malisheve Sot, 10:35
  120 €
 • 1 foto
  Shes Bicikleten Star Super Cross
  Paisje per sport

  Shes Bicikleten Star Super Cross

  Shes Bicikleten Star Super Cross, ne gjendje shume te mire, i punojne frenat, gomat, dhe amortizerat

  Prizren Sot, 09:38
  100 €
 • 8 foto
  dergjam 26 model
  Paisje per sport

  dergjam 26 model

  dergjam 26 model

  Prizren Sot, 03:04
  150 €
 • 4 foto
  Shure qlxd24 beta 58a ORIGINAL IRI Novo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure qlxd24 beta 58a ORIGINAL IRI Novo

  Mikrofoni made in Mexico garancion 2 vjet kontakt +381640484492 viber ele numri 049 37 37 09

  Prizren Sot, 02:48
  1 €
 • 1 foto
  Paisje për ushtrime të trupit
  Paisje per sport

  Paisje për ushtrime të trupit

  Paisja për ushtrimet e trupit është e pa përdorur

  Prizren Sot, 00:10
  80 €
 • 1 foto
  Paisje per ushtrime te barkut
  Paisje per sport

  Paisje per ushtrime te barkut

  Paisja për ushtrimet e barkut është e papërdorur dhe në gjendje shumë të mirë.

  Prizren Sot, 00:02
  100 €
 • 11 foto
  Extra ofertë! Inflatable – parku zbavitës me air!
  Paisje per sport

  Extra ofertë! Inflatable – parku zbavitës me air!

  Në shitje është parku zbavitës me air (inflatable)! Parku posedon 9 elemente: 1. Fudball pikado me

  Prizren Dje, 20:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bicikell UMF
  Paisje per sport

  Bicikell UMF

  Shes bicikleten MTB, me pajisje Shimano, eshte me diska dhe amortizera. Eshte ne gjendje te rregullt

  Prizren Dje, 19:22
  350 €
 • 6 foto
  Shes 2 kuklla per meshkuj
  Koleksione

  Shes 2 kuklla per meshkuj

  Shes 2 kuklla per Meshkuj me cmim te volitshem 40 € copa

  Prizren Dje, 15:22
  40 €