Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  Shitetn fellnet 15
  Autopjese dhe paisje

  Shitetn fellnet 15

  Shiten 4 gomat bashk me fellne. Fellnet jane 16 -she M+S dhe 4 muaj te perdoruar.

  Prishtinë Sot, 22:31
  200 €
 • 1 foto
  Fellne e re per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne e re per VW

  Shitet fellne e re e pa perdorur Fellnja ben per Golf 5,6,7,Touran,Shkoda,Seat,Tiguan etj etj Fell

  Mitrovicë Sot, 22:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mrezh per branik Corsa C
  Autopjese dhe paisje

  Mrezh per branik Corsa C

  Mrezh per branik corsa C Shihet edhe ne foto

  Suharekë Sot, 22:23
  35 €
 • 3 foto
  Fellne Mercedes ML model 2014
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Mercedes ML model 2014

  Fellne te Mercedesit ML, origjinale me dimension 255 50 R 20 Gomat te veres te Markes PiRELI

  Prishtinë Sot, 22:23
  999 €
 • 5 foto
  Goma Sava me fellne per Ford 175/70/r13
  Autopjese dhe paisje

  Goma Sava me fellne per Ford 175/70/r13

  Shiten 4 goma me fellne per Ford , viti i prodhimit 2015 , fellnet as gomat nuk dridhin jon ngjendje

  Mitrovicë Sot, 22:21
  99 €
 • 2 foto
   Goma 205/55/r16 M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/55/r16 M+S

  Shiten 4 goma (pa bandasha) t\'perdorta viti i prodhimit 2014 , nuk dhridhin , nuk kan gunga , ne gj

  Mitrovicë Sot, 22:19
  65 €
 • 5 foto
  Goma me Bandasha BMW
  Autopjese dhe paisje

  Goma me Bandasha BMW

  Shes 4 rrota komplet per BMW gumat jan Continental te veres,jo aq te mira por une i kam pru veq per

  Prishtinë Sot, 22:19
  270 €
 • 2 foto
  Llajsne per Audi A4
  Autopjese dhe paisje

  Llajsne per Audi A4

  Shiten llajsnet komplet per audi a4 b7 , per ma shum info ne viber +38349456288

  Mitrovicë Sot, 22:17
  65 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per X5 X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per X5 X6

  Fellne per X5 X6 Goma M+S Continental 255/50/19 Qmimi 520euro. Mundesi. Ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 22:15
  520 €
 • 8 foto
  Fellne S Line per Audi A4 A5 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne S Line per Audi A4 A5 A6 A7 A8

  Fellne S Line per audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 255/40/19 Qmimi 540euro. Mundesi ndrrimi 📞045/

  Prishtinë Sot, 22:15
  540 €
 • 7 foto
  Fellne 18coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18coll per Mercedes

  Fellne 18coll per Mercedes B C E S klass Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 22:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw megoma

  Fellne orgjinale per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Goma M+S Dunlop 215/55/16 Qmimi 340euro. Mundesi n

  Prishtinë Sot, 22:15
  340 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8

  Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8 Goma te veres Pirelli 255/45/19 Qmimi 570euro. Mundesi ndrrim

  Prishtinë Sot, 22:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne per Bmw 18coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 18coll

  Fellne per Bmw 1she 3she 5she 18she M Packet 2x8coll dhe 2x9coll 📞 045/655/020 Prishtinë

  Prishtinë Sot, 22:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per AUDI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI

  Fellne Orgjinale per Audi A3 A4 A6 Q3 Q5 17coll Qmimi 345euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Pri

  Prishtinë Sot, 22:15
  345 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Audi A4 A5 A6 a7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A4 A5 A6 a7

  Fellne orgjinale per Audi A4 A5 A6 Goma Vere thujse tereja CONTINENTAL 225/50/17 Qmimi 620euro.

  Prishtinë Sot, 22:15
  620 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale GT per Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale GT per Vw megoma

  Fellne Gt per Golf 5,6 Passat Touran Jetta Fellnet kan ngapak grritha Goma te veres 225/45/17 Qmimi

  Prishtinë Sot, 22:15
  260 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw megoma

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Goma 205/55/16 Qmimi 290euro. Mundesi ndrrimi 📞0

  Prishtinë Sot, 22:15
  290 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 Pasat Touran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 Pasat Touran Cady

  Fellne orgjinale per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Goma M+S Pirelli 225/45/17 Qmimi 340euro. Munde

  Prishtinë Sot, 22:15
  340 €
 • 6 foto
  Radio Navigation DVD RNS 510 VW ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Radio Navigation DVD RNS 510 VW ORIGJINAL

  Shes Navigation RNS510 origjinal nga VW, Lexon DVD, MP3, SD CARD, HARD DISK te integrum, blutothe et

  Prishtinë Sot, 22:15
  360 €
 • 3 foto
  Fellne orgjinale Vw Golf 5 6 7 Pasat touran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale Vw Golf 5 6 7 Pasat touran Cady

  Fellne 16coll orgjinale Jane per Tiguan Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi 220 fiks 📞045/655/02

  Prishtinë Sot, 22:15
  225 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Tiguan

  Fellne orgjinale per Vw Tiguan Goma michelin 235/50/17 Qmimi 720euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/02

  Prishtinë Sot, 22:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne megoma per Vw Golf 5,6 Passat AUDI a3 a4 a5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Golf 5,6 Passat AUDI a3 a4 a5

  Fellne per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Audi a3 a4 a5 a6 Goma M+S Goodyear 225/50/17 Qmimi 420 eur

  Prishtinë Sot, 22:15
  420 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes 16coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes 16coll

  Fellne per Mercedes C E klass jane 16coll Fellnet kan ngapak grritha Defekt skan Jane ne gjendje te

  Prishtinë Sot, 22:15
  155 €
 • 7 foto
  Fellne per Mercedes C E S klass megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes C E S klass megoma

  Fellne per Mercedes C E S klass Goma te veres 2x245/35/19 dhe 2x245/40/19 Ne gjendje shum te mir Mu

  Prishtinë Sot, 22:15
  620 €
 • 7 foto
  Fellne per Audi model i ri 17coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi model i ri 17coll

  Fellne per Audi a3 a4 a5 a6 a8 Numer 17coll ?045/655/020 Prishtinë

  Prishtinë Sot, 22:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Audi a4 a5 a6 a8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi a4 a5 a6 a8

  Shes fellnet per Audi a4 a5 a6 a8 jane 19coll te reja pa perdor ne kese jane ne gjendje perfekte Mu

  Prishtinë Sot, 22:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne megoma 2018 per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma 2018 per Vw dhe Audi

  Fellne per Vw dhe Audi Golf5,6 Passat Touran Caddy Audi A3 A4 A6 Goma M+S 215/50/17 te vitit 2018 th

  Prishtinë Sot, 22:14
  330 €
 • 9 foto
  Fellne 17coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17coll per Mercedes

  Fellne 17coll per Mercedes B C E klass Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinê

  Prishtinë Sot, 22:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6 Goma continental 255/55/18 Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi 📞045/65

  Prishtinë Sot, 22:14
  420 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw

  Fellne orgjinale Sportline Golf5,6,7 Passat Touran Goma te veres 205/55/16 Qmimi 265euro. Mundesi

  Prishtinë Sot, 22:14
  265 €
 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 17coll Qmimi 260euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 22:14
  260 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale megoma per Audi Q3 Q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale megoma per Audi Q3 Q5

  Fellne orgjinale per Audi Q3 Q5 Goma M+S Dunlop 235/65/17 Fellnet skan asni grrith Qmimi 320euro.

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne orgjinale per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Audi a3 a4 Goma 225/45/17 2te reja dhe 2te dobta Q

  Prishtinë Sot, 22:14
  360 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne orgjinale megoma 205/55/16 Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Audi a3 a4 a6 Qmimi 280euro.

  Prishtinë Sot, 22:14
  280 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes vw

  Fellne orgjinale 16coll Mercedes A B C E klass Vw Golf5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi fiks 210 euro

  Prishtinë Sot, 22:14
  210 €
 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady

  Fellne orgjinale BORBET 16coll Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi 170euro. FIKS! 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 22:14
  175 €
 • 7 foto
  Fellne Orgjinale per Mercedes B C E klas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Mercedes B C E klas

  Shes fellnet Orgjinale per Mercedes C klas B klas E Klas Gomat mesatarisht te mira 2x215/55/16 dhe 2

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 7 foto
  Fellne per Vw megoma dimri 17coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw megoma dimri 17coll

  Shes fellnet orgjinale megoma Continental 205/50/17 te vitiit 2015 jane per Golf 5,6,7 Passat Touran

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 6 foto
  Fellne orgjnale per Audi a3 a4 a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjnale per Audi a3 a4 a6

  Fellne per Audi a3 a4 a6 16coll Qmimi 200 euro Fiks 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 22:14
  210 €
 • 6 foto
  Fellne per Vw Golf 5 6 Pasat Touran megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Golf 5 6 Pasat Touran megoma

  Fellne per Vw Golf 5,6 Passat Touran Pa asni grrith Goma te veres 195/65/15 Qmimi 200 Fiks 📞045/655

  Prishtinë Sot, 22:14
  200 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6

  Fellne orgjinale te Audis a3 a4 a6 Goma te veres 225/45/17 Fellnet kan grritha Qmimi 320 euro Munde

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 9 foto
  Fellne megoma 2015 per Audi a3 a4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma 2015 per Audi a3 a4

  Shes fellnet orgjinale Audi a3 a4 gomat 205/50/17 jane Continental te vitit 2015 ne gjendje shum te

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Audi A4 A6 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi A4 A6 A8

  Shes fellnet me goma per Audi a4 a6 a8 Gomat jane 245/45/17 te fimes Nexen viti 2016 Jane ne gjendje

  Prishtinë Sot, 22:14
  260 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Vw 195/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw 195/65/15

  Shes fellnet megoma te veres Fulda 2015 jane per Golf 5,6 Pasat touran etj ne gjendje shume te mir t

  Prishtinë Sot, 22:14
  170 €
 • 6 foto
  Fellne Orgjinale per Golf 5,6,7 passat Touran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Golf 5,6,7 passat Touran Cady

  Shes fellnet me goma te dimrit 195/65/15 jane orgjinale per Golf 5 6 7 Pasat Touran Caddy etj gjend

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw dhe Audi

  Fellne 215/55/16 Golf 5,6 Passat Touran Audi A3 A4 Goma te veres te mira (Ushtojn) Qmimi 230euro FI

  Prishtinë Sot, 22:13
  235 €
 • 8 foto
  Fellne megona per Golf4 Bora Polo Skoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megona per Golf4 Bora Polo Skoda

  Fellne orgjinale BBS Golf4 Bora Polo Shkoda Fabia Goma te veres 215/45/17 Qmimi 320euro 📞045/655/

  Prishtinë Sot, 22:13
  320 €
 • 11 foto
  Fellne orgjinale per AUDI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI

  Fellne orgjinale per Audi A5 A6 A7 A8 Goma te veres 255/40/19 Fellnet skan thuajse asnje grrith jan

  Prishtinë Sot, 22:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 Goma te veres 205/55/16 Qmimi 320 euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/

  Prishtinë Sot, 22:13
  320 €