Kosovë

Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  Shes motorrin Alfa romeos 147 2.0 16w benz
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorrin Alfa romeos 147 2.0 16w benz

  Shes motorrin n gjendje shum t fort osht i ashper per fuqi 2.0 16w benz hargjimet i ka' 7L /100km 16

  Ferizaj Sot, 03:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Goma
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma

  Shes 4 goma te perdorura ne pezho 407 per Vere me 2 bandasha

  Prishtinë Sot, 01:05
  100 €
 • 2 foto
  Goma dhe bandash
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe bandash

  Shes bandash 17 me goma 225 55 17 plus nje bufer 1200 wat 180 euro

  Fushë Kosovë Sot, 00:56
  180 €
 • 1 foto
  Fellne Vw me goma dimri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Vw me goma dimri

  Shiten 4 fellne në gjendje perfekt 195/65/15 me goma dimrit. Çmimi i arsyeshëm sipas marrëveshjes 04

  Gjakovë Sot, 00:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 4copa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 4copa

  Në shitje 4 fellne model Gti 225/45/17 për momentin janë me goma të verës. Çmimi sipas marrëveshjes

  Gjakovë Sot, 00:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dorz e ndrrusit Audi S Tronic
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e ndrrusit Audi S Tronic

  Shes dorzat e ndrrusit per Audi A3 bon edhe per modele tjera. Dorza eshte e modelit te ri S tronic

  Prishtinë Sot, 00:36
  70 €
 • 3 foto
  AUX Golf 6 Passat touran RNS 510 RCD 510
  Autopjese dhe paisje

  AUX Golf 6 Passat touran RNS 510 RCD 510

  Shes Aux Origjinal qe lidhet ne kuti si ne foto. Aux i bon per radiot RNS 510 dhe RCD 510 si ne fot

  Prishtinë Sot, 00:35
  25 €
 • 2 foto
  Plastika per fellne Audi dhe VW
  Autopjese dhe paisje

  Plastika per fellne Audi dhe VW

  Shes set plastikat per fellne 4 copa jon per fellne te Audi Dhe te VW disa modele Plastikat anen e j

  Prishtinë Sot, 00:35
  20 €
 • 2 foto
  Dorz e menjaqit per Audi A4 A5 Q5 etj
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e menjaqit per Audi A4 A5 Q5 etj

  Shes dorzen e menjaqit e modelit te ri per Audi, bon per Audi A4 A5 A6 Q5 etj.dorza eshte e re shum

  Podujevë Sot, 00:35
  65 €
 • 3 foto
  Dorz e menjaqit S TRONIC e modelit te ri Audi
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e menjaqit S TRONIC e modelit te ri Audi

  Shes dorzat e ndrrusit per Audi S Tronic te modelit te ri per A3 bon edhe per modele tjera Dorzat j

  Podujevë Sot, 00:35
  70 €
 • 2 foto
  Dorz e menjaqit per Audi A4 A5 Q5
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e menjaqit per Audi A4 A5 Q5

  Shes dorzen e menjaqit e Modelit te RI per Audi A4 A5 Q5 bon edhe per tjerat modele. Dorza eshte E R

  Prishtinë Sot, 00:35
  65 €
 • 1 foto
  golf 5
  Autopjese dhe paisje

  golf 5

  shitet radio e golf 5 2007 n gjendje perfekte pak e perdorur arsyeja mosperdorimi

  Podujevë Sot, 00:16
  100 €
 • 0 foto
  Motor për Audi A6 2,5 TDI 155 Ps
  Autopjese dhe paisje

  Motor për Audi A6 2,5 TDI 155 Ps

  Motorri ësht në gjendje të mir

  Gjilan Sot, 00:12
  350 €
 • 5 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shes fellne per mercedes c klas ,e klas 17-she brabus origjinal me goma 235-45-17. Viber +3774497123

  Prishtinë Dje, 23:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kryt e vollanit per bmw e46
  Autopjese dhe paisje

  Shes kryt e vollanit per bmw e46

  Shes kryt e vollanit per bmw e46 Eshte komplet me kryq vollanit 044 114 225

  Prishtinë Dje, 23:54
  100 €
 • 3 foto
  SHES PUMPEN E NAFTIT PER BMW E46 330D
  Autopjese dhe paisje

  SHES PUMPEN E NAFTIT PER BMW E46 330D

  Shes comon rail Druckpump pumpen per bmw e46 330d Komplet me gjith ventill shtypjes jan ne gjendje

  Prishtinë Dje, 23:54
  160 €
 • 2 foto
  shes fellne me goma te reja per opel R16
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne me goma te reja per opel R16

  shes fellne 16 nderroj me 15 per opel me goma te reja i shes per arsye mi ba ni numer mat tvogel 1

  Gllogoc Dje, 23:49
  220 €
 • 10 foto
  Shtopa (DRITAT mbrapa) per GOLF 6
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa (DRITAT mbrapa) per GOLF 6

  Shes Shtopat (Dritat permas apo “mbrapa”) te golf 6. Jane origjinale dhe me te gjitha dritat e n

  Prishtinë Dje, 23:44
  150 €
 • 1 foto
  Goma 195 65 15 M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195 65 15 M+S

  shes gomat me bandash dhe rrotkapne me numer 195 65 15 M+S HANKOK bojin per Vw Golf Bora Betlle Pol

  Gjakovë Dje, 23:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten pjest me qmim te volitshm
  Autopjese dhe paisje

  shiten pjest me qmim te volitshm

  1 Shes 2 amortizerat komplet per Ford fiesta ose courier 2 Anglaserin 3 Allternatorin u shit 4 2 Fa

  Gjakovë Dje, 23:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shpric per ngjyrosje
  Autopjese dhe paisje

  Shpric per ngjyrosje

  Shpric per ngjyrosje veturash orgjinal i ri pa perdor i sapoardhur nga Gjermania 38349 133356 transp

  Gjilan Dje, 23:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne per VW me goma 225/45 R17
  Autopjese dhe paisje

  fellne per VW me goma 225/45 R17

  fellnet jan orginal vw per golf 6 jan me goma komplet 044765454 049765454 golf jetta pass

  Prishtinë Dje, 23:09
  440 €
 • 2 foto
  Autopjes $ servis iveco HYSI
  Autopjese dhe paisje

  Autopjes $ servis iveco HYSI

  Shesim pjes per kamioneta iveko deri 3.5 ton te rea dhe te perdorura Bejm servisimin e kamionetave d

  Ferizaj Dje, 23:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autopjes $ servis iveco "HYSI"
  Autopjese dhe paisje

  Autopjes $ servis iveco "HYSI"

  Shesim pjes per kamioneta iveko deri 3.5 ton te rea dhe te perdorura Bejm servisimin e kamionetave d

  Ferizaj Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet 3 dyer per GOLF 7 viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shitet 3 dyer per GOLF 7 viti 2017

  Shes 3 dyer per golf 7 viti 2017 dy te parat edhe nje e mrama e majta jan pak te demtuara kan ne vo

  Ferizaj Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  REMUS ORGINAL
  Autopjese dhe paisje

  REMUS ORGINAL

  remuusi Carbon osht i ardhur nga suedia osht orginnal

  Pejë Dje, 22:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BORBET X8
  Autopjese dhe paisje

  BORBET X8

  shiten borbet x8 Made in Germany te perdorne veq 3 muj me Goma te reja veres 195.50.15 fellnet i.kan

  Pejë Dje, 22:54
  365 €
 • 2 foto
  Goma me fellne per WV
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne per WV

  Shiten Gomat e Dimrit DUNLOP , me fellne originale per WV Touareg, Tiguan

  Ferizaj Dje, 22:50
  1.500 €
 • 0 foto
  Angllasera & alternatora
  Autopjese dhe paisje

  Angllasera & alternatora

  Shes Alternator dhe angllasera te gjitha llojeve BMW // MERCEDES // FORD // AUDI // GOLF // OPEL /

  Prishtinë Dje, 22:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes dy goma 185/65/15 thuejse te reja
  Autopjese dhe paisje

  Shes dy goma 185/65/15 thuejse te reja

  Shes dy goma thuejse te reja shum pak te perdorta 185/65/15 coll M+S . I jap me garancion Per me shu

  Prishtinë Dje, 22:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  T10 W5W LED car interior light 2SMD 5050 194 501
  Autopjese dhe paisje

  T10 W5W LED car interior light 2SMD 5050 194 501

  T10 W5W LED car interior light 2SMD 5050 194 501 Side Wedge parking bulb canbus auto car styling BJ

  Prishtinë Dje, 22:37
  2 €
 • 4 foto
  H4 LED Car Bulbs Auto Headlights 12V Fog Lights
  Autopjese dhe paisje

  H4 LED Car Bulbs Auto Headlights 12V Fog Lights

  H4 LED Car Bulbs Auto Headlights 12V Fog Lights Model:Universal Wattage: 60W/1Pair 8000LM Voltage:

  Prishtinë Dje, 22:37
  20 €
 • 3 foto
  Rregullatori i ajrit GTI 2.0 16v ABF
  Autopjese dhe paisje

  Rregullatori i ajrit GTI 2.0 16v ABF

  shiten 2 rregullator te ajrit ne gjendje perfekte njoni osht i ri firma LOWE automobil germany qetri

  Gjakovë Dje, 22:34
  50 €
 • 1 foto
  DORZA SEAT IBIZA për dyer të brendshme
  Autopjese dhe paisje

  DORZA SEAT IBIZA për dyer të brendshme

  shes dorza të reja për hapje nga brenda për të gjitha dyert e SEAT ibiza cordoba nga viti 2000 deri

  Kaçanik Dje, 22:30
  12 €
 • 1 foto
  seat dorza për hapjen e derës
  Autopjese dhe paisje

  seat dorza për hapjen e derës

  dorza të brendshme për hapjen e derës për seat ibica cordoba prej vit 2000 gjer 2002

  Kaçanik Dje, 22:29
  12 €
 • 3 foto
  fellne 17 inch mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 inch mercedes

  shes fellnet per mrcedes te ardhura nga zvicrra 044656060

  Prishtinë Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  fellne 16 inch BMV
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inch BMV

  shes fellnet 195 55 16 bmv 1 me goma viti 2017 2015 gomat veq mu kan treja 383 044656060

  Prishtinë Dje, 22:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 14 per golf 4 skoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14 per golf 4 skoda

  Shes fellne 14 per skoda golf 4 etj shum te mira 044656060

  Prishtinë Dje, 22:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GOMA REZERV VW GOLF
  Autopjese dhe paisje

  GOMA REZERV VW GOLF

  SHITEN GOMA REZERV PER VW GOLF PASSAT 3C AUDI A3 SKODA GOMA 125/70R18 120 €URO komplet me kuk ter

  Prishtinë Dje, 22:28
  120 €
 • 5 foto
  fellne 17 inch tiguan
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 inch tiguan

  shes fellnet 215 60 17 kontinetal fellnet jsn per tiguan 044656060

  Prishtinë Dje, 22:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  fellne 16 inch ford
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inch ford

  shes fellnet 16 inch me 4 vrima 044656060

  Prishtinë Dje, 22:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  stopa per fiat brava
  Autopjese dhe paisje

  stopa per fiat brava

  .stopa per fiat brava jan te ri te pa perdorur. dyt vetem 30 euro motorr i klimes 20 euro dinam 1

  Gjakovë Dje, 22:26
  30 €
 • 7 foto
  Guma 16 C 15 C
  Autopjese dhe paisje

  Guma 16 C 15 C

  Shes guma per kamjoneta te DIMRIT dhe t VERES 195/70/15C

  Viti Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes ulësen për furgon
  Autopjese dhe paisje

  Shes ulësen për furgon

  Shes ulësen për furgon.

  Prishtinë Dje, 22:09
  65 €
 • 0 foto
  Shes motorr dhe menjaq të Volkswagen-it
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr dhe menjaq të Volkswagen-it

  Shes motorr dhe menjaq të Volkswagen-it.Viti:1972.

  Prishtinë Dje, 22:05
  750 €
 • 10 foto
  Paisje testimi dhe mbushje te baterive 12-24 Volt
  Autopjese dhe paisje

  Paisje testimi dhe mbushje te baterive 12-24 Volt

  Shiten keto paisje origjinale Disa per testimin dhe mbushjen e baterive te automjeteve nga 12-24 v

  Prizren Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr 2.0 fsi vw golf 5 pssat 3c audi 4
  Autopjese dhe paisje

  Motorr 2.0 fsi vw golf 5 pssat 3c audi 4

  Shitet motorri vw 2.0 Fsi benzin passat 3c jetta audi golf5 skoda vetem kryt e ka tkrist shitet bll

  Vushtrri Dje, 21:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes pasqyre per fiat pasat ford citroen
  Autopjese dhe paisje

  Shes pasqyre per fiat pasat ford citroen

  Shes pasqyre per passat Pasqyre per ford fiesta Pasqyre per fiat punto me rrym dhe pa rrym Pasqyre p

  Prishtinë Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010
  Autopjese dhe paisje

  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010

  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010 Turbina osht sikur e re E ka sistemin e ftofjes me uj t i

  Prishtinë Dje, 21:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellnet+Gomat
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet+Gomat

  Shiten gomat dhe fellne M+S 185/60R 14. Shume pak te perdorura ( 2 muaj). Shifeni si ne foto. Viber:

  Ferizaj Dje, 21:48
  220 €