Autopjese dhe paisje në shitje në Kaçanik

 • 0 foto
  Shiten hekurat te pershtatshme per garazha ose shtalla
  Autopjese dhe paisje

  Shiten hekurat te pershtatshme per garazha ose shtalla

  Gjatesia 6 copa ka 6 metra edhe 6 copa k...

  Kaçanik 29 janar 17:05
  1.100 €
 • 9 foto
  Rimorkio 210cm 110cm me dogan të pagume u ardh nga ch
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio 210cm 110cm me dogan të pagume u ardh nga ch

  045671043 në Mazgit...

  Kaçanik 28 janar 08:40
  640 €
 • 1 foto
  Fellne per xhip jeep
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per xhip jeep

  Shiten fellnet per xhip jeeep...

  Kaçanik 22 janar 14:33
  100 €
 • 4 foto
  Shiten gomr dimrore per veture
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomr dimrore per veture

  Shiten dy (2 ) goma dimri me dimenzione ...

  Kaçanik 31 dhjetor 2023 17:27
  60 €
 • 7 foto
  255 35 20 gomat dimrit te reja 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  255 35 20 gomat dimrit te reja 4 copa

  255 35 20 Gomat dimrit te reja Rotalla ...

  Kaçanik 29 dhjetor 2023 13:34
  400 €
 • 0 foto
  fellne 16 me goma dimri
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 me goma dimri

  16 fellne me goma dimri ...

  Kaçanik 25 dhjetor 2023 18:27
  250 €
 • 0 foto
  BMW 1er E81 82 87 88 Radio Android 128gb 6gb Ram
  Autopjese dhe paisje

  BMW 1er E81 82 87 88 Radio Android 128gb 6gb Ram

  Radio Android per BMW me navigationin CC...

  Kaçanik 19 dhjetor 2023 10:01
  380 €
 • 1 foto
  Shiten Fellnet Nr. 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet Nr. 17

  Shiten Fellnet Nr. 17 në gjendje shumë t...

  Kaçanik 19 dhjetor 2023 04:48
  250 €
 • 3 foto
  Shiten 2 goma M+s
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 goma M+s

  Shiten 2 goma te dimrit jan ne gjendje t...

  Kaçanik 17 dhjetor 2023 15:28
  35 €
 • 0 foto
  mbulesa per vetur
  Autopjese dhe paisje

  mbulesa per vetur

  mbules...

  Kaçanik 9 dhjetor 2023 12:02
  10 €
 • 2 foto
  Shiten gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat

  Shiten...

  Kaçanik 8 dhjetor 2023 21:50
  1 €
 • 3 foto
  Fellne me Goma t’veres, 4 vrima, 15she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma t’veres, 4 vrima, 15she

  195/45/R15 me 4 vrima, 15she...

  Kaçanik 1 dhjetor 2023 09:54
  200 €
 • 2 foto
  Shiten gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat

  Shiten...

  Kaçanik 28 nëntor 2023 11:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Radi per golf 5 passat touran
  Autopjese dhe paisje

  Radi per golf 5 passat touran

  Radi per golf 5 passat touran per info ...

  Kaçanik 19 nëntor 2023 18:41
  40 €
 • 4 foto
  goma dimri me fellne
  Autopjese dhe paisje

  goma dimri me fellne

  goma dimri me fellne 205/55/R16 ...

  Kaçanik 19 nëntor 2023 16:07
  1 €
 • 2 foto
  Shtopa Per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa Per golf 4

  Shes shtopa per golf 4 karavan , bej edh...

  Kaçanik 9 shtator 2023 17:05
  79 €
 • 5 foto
  Fellne Me Goma VW/Audi 195/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Me Goma VW/Audi 195/65/15

  Shes Fellne per Golf 5/6 Audi 3 etj Fell...

  Kaçanik 27 gusht 2023 03:10
  230 €
 • 2 foto
  Shes auben 2m + motori ke filter
  Autopjese dhe paisje

  Shes auben 2m + motori ke filter

  Shes auben me motorr dhe filter 2 muaj e...

  Kaçanik 30 korrik 2023 22:46
  800 €
 • 2 foto
  Helmet motorri kros
  Autopjese dhe paisje

  Helmet motorri kros

  Sehs helmet motorri shkaku se motorrin e...

  Kaçanik 22 korrik 2023 04:59
  40 €
 • 1 foto
  4 goma të verës,17-she
  Autopjese dhe paisje

  4 goma të verës,17-she

  4 goma të stinës së verës,17-she,të përd...

  Kaçanik 16 korrik 2023 04:11
  150 €
 • 1 foto
  Goma të verës 17-she për veturë
  Autopjese dhe paisje

  Goma të verës 17-she për veturë

  Gomat janë 17-she,të stinës së verës,të ...

  Kaçanik 13 korrik 2023 09:41
  200 €
 • 5 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Goma 215 75 16c...

  Kaçanik 6 korrik 2023 20:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne 18\"
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18\"

  Fellne per Golf me 5 vrima...

  Kaçanik 3 korrik 2023 11:31
  1.000 €
 • 0 foto
  Goma te Dimrit ML  255/55-R18
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Dimrit ML 255/55-R18

  Shiten goma shum te mira...

  Kaçanik 23 qershor 2023 02:00
  35 €
 • 0 foto
  Shiten hekurat te pershtatshme per garazh ose shtall
  Autopjese dhe paisje

  Shiten hekurat te pershtatshme per garazh ose shtall

  6 copa ka 6 metra 6 copa ka 5 metra...

  Kaçanik 9 qershor 2023 13:35
  1.100 €
 • 3 foto
  Goma me 225.65.r16C
  Autopjese dhe paisje

  Goma me 225.65.r16C

  Hhhhhhhh...

  Kaçanik 28 maj 2023 17:50
  11 €
 • 4 foto
  Shiten gomat 16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 16

  Shitet gomat 205/55 /16 shum pak te pe...

  Kaçanik 18 maj 2023 13:02
  40 €
 • 6 foto
  Goma te Dimrit ML  255/55-R18
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Dimrit ML 255/55-R18

  Shes gomat e Dimrit per Mercedes ML 255/...

  Kaçanik 23 prill 2023 15:41
  45 €
 • 6 foto
  Goma te Veres ML  255/55-R18
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Veres ML 255/55-R18

  Shiten gomat e verer per MERCEDES ML 25...

  Kaçanik 23 prill 2023 15:33
  45 €
 • 4 foto
  Shiten Fellnet me Goma per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet me Goma per Bmw

  Shes fellnet me gjeth goma shum pak te p...

  Kaçanik 4 prill 2023 06:16
  420 €
 • 5 foto
  Shitet qekiq me air
  Autopjese dhe paisje

  Shitet qekiq me air

  ...

  Kaçanik 16 mars 2023 23:38
  1 €
 • 1 foto
  Gomë dhe Bandash Suzuki Vitara 195/15
  Autopjese dhe paisje

  Gomë dhe Bandash Suzuki Vitara 195/15

  Shes gomen me bandash per suzuki vitara ...

  Kaçanik 13 mars 2023 21:41
  20 €
 • 3 foto
  Bobina per corsa d 1.4 te viti 2007
  Autopjese dhe paisje

  Bobina per corsa d 1.4 te viti 2007

  ...

  Kaçanik 13 mars 2023 21:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fara opel astra h
  Autopjese dhe paisje

  Fara opel astra h

  Shiten farat per opel astra h jan me llu...

  Kaçanik 13 mars 2023 21:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet

  Shite dorza e mbreshme per opel corsa d ...

  Kaçanik 13 mars 2023 21:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ABS sharr
  Autopjese dhe paisje

  ABS sharr

  Makina ash me dy tehaa...

  Kaçanik 3 mars 2023 23:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bandash 15 Suzuki Vitara
  Autopjese dhe paisje

  Bandash 15 Suzuki Vitara

  Shiten bandash tgjan per Suzuki Vitara, ...

  Kaçanik 25 shkurt 2023 21:09
  110 €
 • 0 foto
  1500
  Autopjese dhe paisje

  1500

  ne gjendje te mir...

  Kaçanik 27 janar 2023 06:36
  70 €
 • 0 foto
  Hillt
  Autopjese dhe paisje

  Hillt

  Shitet hillti DEWALT (burgi, dalt, pik),...

  Kaçanik 26 janar 2023 17:32
  250 €
 • 2 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Shitet fellne 16she per golf 1-2-3 Edhe...

  Kaçanik 26 janar 2023 15:11
  200 €
 • 3 foto
  Cjn
  Autopjese dhe paisje

  Cjn

  Shiten paisjet per gomisteri...

  Kaçanik 26 janar 2023 02:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bandazh
  Autopjese dhe paisje

  Bandazh

  Bandazh per volvo R16 4 copa...

  Kaçanik 4 janar 2023 21:04
  5 €
 • 1 foto
  Shes fellne me goma te dimrit
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne me goma te dimrit

  ...

  Kaçanik 15 maj 2022 09:22
  180 €
 • 4 foto
  Drite led per gjip dhe mbajtse bagazhi
  Autopjese dhe paisje

  Drite led per gjip dhe mbajtse bagazhi

  ...

  Kaçanik 27 prill 2022 19:18
  150 €
 • 6 foto
  shiten pjes per gold 5
  Autopjese dhe paisje

  shiten pjes per gold 5

  ...

  Kaçanik 15 prill 2022 15:25
  1 €
 • 6 foto
  Guma 17
  Autopjese dhe paisje

  Guma 17

  ...

  Kaçanik 31 mars 2022 22:53
  60 €
 • 4 foto
  Dyer oborri
  Autopjese dhe paisje

  Dyer oborri

  ...

  Kaçanik 28 mars 2022 15:52
  500 €
 • 4 foto
  Svoshnik pajaqadha
  Autopjese dhe paisje

  Svoshnik pajaqadha

  Shiten svoshnika pajaqalla qmimi me mar...

  Kaçanik 20 mars 2022 08:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Goma dimri 4 copa 185.60.14. 2017 .30ero copa pa bandash
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri 4 copa 185.60.14. 2017 .30ero copa pa bandash

  Gomat jan pak t perdorura ikum ble te er...

  Kaçanik 14 mars 2022 22:26
  30 €
 • 3 foto
  Pjes per Toyota xhip
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Toyota xhip

  ...

  Kaçanik 9 mars 2022 06:56
  Me Marrveshje