Autopjese dhe paisje në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  seat dorza për hapjen e derës
  Autopjese dhe paisje

  seat dorza për hapjen e derës

  dorza të brendshme për hapjen e derës për seat ibica cordoba prej vit 2000 gjer 2002

  Kaçanik Sot, 12:49
  12 €
 • 1 foto
  DORZA SEAT IBIZA për dyer të brendshme
  Autopjese dhe paisje

  DORZA SEAT IBIZA për dyer të brendshme

  shes dorza të reja për hapje nga brenda për të gjitha dyert e SEAT ibiza cordoba nga viti 2000 deri

  Kaçanik Sot, 12:49
  12 €
 • 3 foto
  Motora mepomp hydraulike 12 volt
  Autopjese dhe paisje

  Motora mepomp hydraulike 12 volt

  Shiten dy motora me pompa hydraulike per pirunjera.jan 12 volt ne xhendje te mir mundet edhe per tje

  Kaçanik Dje, 10:14
  1 €
 • 4 foto
  Gjenerator Agregat
  Autopjese dhe paisje

  Gjenerator Agregat

  Gjenerator agregat i Ri , prodhim italian cmimi 700 euro i diskutushem tel 049-282-353 + Viber

  Kaçanik 17 qershor 16:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorra per dyer te oborrit
  Autopjese dhe paisje

  motorra per dyer te oborrit

  motorra per dyer te oborrit

  Kaçanik 13 qershor 14:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndrroj fellnen me gume Me gume rezerv te golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Ndrroj fellnen me gume Me gume rezerv te golf 5

  Ndrroj fellnen Me gume rezerv te golf 5

  Kaçanik 7 qershor 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shampona per AUTO LARJE POROSIT NE GJITH KOSO
  Autopjese dhe paisje

  shampona per AUTO LARJE POROSIT NE GJITH KOSO

  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par historin e facebook gjdo dit UNIMAX_AUTO DEKOR

  Kaçanik 2 qershor 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   SHITEN GOMA VERE ME BANDASH FELLNE 195-65-15
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN GOMA VERE ME BANDASH FELLNE 195-65-15

  Shiten gomat vere me fellne te ballansume viti i prodhimit 2013 r15 nga ch.pa verejtje si ne foto.

  Kaçanik 30 maj 21:07
  140 €
 • 3 foto
  sensor o2
  Autopjese dhe paisje

  sensor o2

  shitet sensor o2 per opel corsa d per mashumm na kontaktoni ne tel 046131074

  Kaçanik 28 maj 00:36
  40 €
 • 1 foto
  Mbajtse per bagazh universale
  Autopjese dhe paisje

  Mbajtse per bagazh universale

  shes Mbajtse per bagazh ,tregera, UNIVERSALE ma teper tel 044 170 898 dhe

  Kaçanik 21 maj 14:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par
  Autopjese dhe paisje

  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par

  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par historin e facebook gjdo dit UNIMAX_AUTO DEKOR

  Kaçanik 16 maj 09:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pump benzine
  Autopjese dhe paisje

  Pump benzine

  Shes pump benzine per ford 1 .3 1.4 benzin

  Kaçanik 14 maj 18:58
  1 €
 • 4 foto
  Shiten fellne per Audi Q5 me Goma
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne per Audi Q5 me Goma

  Shiten fellne per Audi Q5 me Goma

  Kaçanik 13 maj 13:08
  700 €
 • 2 foto
  Shiten fellne 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne 17

  Shiten fellne me guma vere 225/45/17 Nr: 045977764 kontakt permes viberit

  Kaçanik 24 prill 20:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Goma me fellne 15 shihet edhe ne foto 175€

  Kaçanik 23 prill 15:48
  175 €
 • 0 foto
  Bandazhe per BMW 5
  Autopjese dhe paisje

  Bandazhe per BMW 5

  Shes Bandazhe per BMW 5 jane origjinal te ardhura nga Zvicra jane ne gjendje shume te rregullt

  Kaçanik 5 prill 14:52
  160 €
 • 3 foto
  Fellne për Ford Pezhov Opel 195/45 R15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Ford Pezhov Opel 195/45 R15

  Shes Fellga R15 per ford opel pezhov fellgat jon me 4 vrima jon te ardhura nga zvicrra me goma te r

  Kaçanik 5 prill 12:54
  350 €
 • 2 foto
  Fellga për Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellga për Golf 4

  Shes Fellga për ww Golf 4 jon original Gt me goma M+S Pirelli Viber/whatsaap +38345417090

  Kaçanik 5 prill 12:53
  350 €
 • 2 foto
  Fellne per ww Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per ww Golf 4

  Shes fellga R18 per golf 4 Bora wwbeatle pasat te ardhura nga zvicrra Viber/whatsaap +3834541709

  Kaçanik 5 prill 12:36
  320 €
 • 3 foto
  Fellne per bmw X5 X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per bmw X5 X6

  Shes fellga për X5/X6 R/18 fellgat jon original me Goma te mira

  Kaçanik 5 prill 12:36
  500 €
 • 3 foto
  shes fellna BBS per Golf IV
  Autopjese dhe paisje

  shes fellna BBS per Golf IV

  shes fellna BBS golf IV Bora Polo etj. 100€ qmimi Fix

  Kaçanik 4 prill 19:00
  100 €
 • 4 foto
  Fellne dhe goma (nr. 17) - 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma (nr. 17) - 4 copa

  Shes 4 goma të verës (Pirelli) me fellne, numër 17. Çmimi 350 euro, çmim i fundit dhe i panegociuesh

  Kaçanik 4 prill 15:30
  350 €
 • 3 foto
  Goma & fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma & fellne

  Shiten fellnet me guma dimrit per mercedes 15 jan thuaj te reja plus edhe nji par fellne 16 edhe 4

  Kaçanik 4 prill 10:46
  1 €
 • 1 foto
  Goma me bandash
  Autopjese dhe paisje

  Goma me bandash

  Shitet goma 175. 14 C micheling me bandash

  Kaçanik 4 prill 09:16
  35 €
 • 3 foto
  dizalic per motorra te makinave
  Autopjese dhe paisje

  dizalic per motorra te makinave

  shitet

  Kaçanik 4 prill 08:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  goma dimri 225/70 R15 C
  Autopjese dhe paisje

  goma dimri 225/70 R15 C

  shiten

  Kaçanik 4 prill 06:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Çmimi:Sipas marrveshjes

  Kaçanik 3 prill 22:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Goma për Gjipa18 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma për Gjipa18 Coll

  Shes Goma për Gjipa të ardhura nga Zvicrra në gjendje perfekte për ma shumë informata në tel 0449113

  Kaçanik 3 prill 19:33
  450 €
 • 4 foto
  Dyer te opel zafires
  Autopjese dhe paisje

  Dyer te opel zafires

  Dyer te opel zafires

  Kaçanik 3 prill 19:01
  1 €
 • 3 foto
  Auto buss
  Autopjese dhe paisje

  Auto buss

  Shiten zingjir Për auto bus 🚌 kamion nr wiber +38970581490

  Kaçanik 3 prill 12:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHTOPA LLED PER GOLF 6
  Autopjese dhe paisje

  SHTOPA LLED PER GOLF 6

  SHTOPA LLED PER GOLF 6

  Kaçanik 3 prill 11:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Singjir per traktor
  Autopjese dhe paisje

  Singjir per traktor

  Shiten singjirt per traktor nr 14

  Kaçanik 3 prill 11:13
  200 €
 • 3 foto
  Goma Për Dimer
  Autopjese dhe paisje

  Goma Për Dimer

  Gomat jan perdorur pak kohë janë të ardhura nga gjermania . Qmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 3 prill 06:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gomat 16 she michelin M/S
  Autopjese dhe paisje

  Gomat 16 she michelin M/S

  Shiten gomat michelin M/S

  Kaçanik 2 prill 21:50
  45 €
 • 2 foto
  Shes goma me bandazh
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma me bandazh

  Profili i gomave eshte 22- 5/45/17

  Kaçanik 2 prill 19:03
  300 €
 • 10 foto
  auto pjesë te visari
  Autopjese dhe paisje

  auto pjesë te visari

  Shes pjes te ndryshme te gjitha veturat qe I posedoj jan te ardhura nga zvicrra Ju mirpres ne tel o

  Kaçanik 2 prill 18:03
  15 €
 • 1 foto
  Muzik per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Muzik per vetura

  Muzik per vetura

  Kaçanik 2 prill 10:25
  180 €
 • 2 foto
  Shiten për Lada Niva nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten për Lada Niva nr 16

  Shiten për Lada Niva nr 16

  Kaçanik 2 prill 06:37
  200 €
 • 12 foto
  BOSCH SERVIS SHKUP PER RIPARIMIN E DIZNE VE
  Autopjese dhe paisje

  BOSCH SERVIS SHKUP PER RIPARIMIN E DIZNE VE

  RIPAROJM GJITHA LOJJET E DZINEVE PER VETRUAT MODELEVE REJA VITI PREJ 2003 DERI 2015. I RIPAROJM TE G

  Kaçanik 2 prill 00:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Hebebin , adekuate per prokolica te shlperit
  Autopjese dhe paisje

  Hebebin , adekuate per prokolica te shlperit

  Shitet Hebebina , pesha 1500 kg max

  Kaçanik 1 prill 10:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma per ML 255/55/R18
  Autopjese dhe paisje

  Goma per ML 255/55/R18

  Shiten 4 gomat e veres per ML .

  Kaçanik 1 prill 10:55
  80 €
 • 1 foto
  Dorza seat ibica cordoba
  Autopjese dhe paisje

  Dorza seat ibica cordoba

  shes dorëza të reja të anës së majtë edhe djathtas për seat cordoba ibica prej vitit 1999 deri vitit

  Kaçanik 1 prill 07:23
  10 €
 • 1 foto
  Shes Fellne te Golf 2 Fellnet jan numer 14 bashk m
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne te Golf 2 Fellnet jan numer 14 bashk m

  Shes Fellne te Golf 2 Fellnet jan numer 14 bashk me fellnet vijn edhe 4 Guma

  Kaçanik 1 prill 06:58
  150 €
 • 1 foto
  shitet klyshi i sharrit 2muajsh
  Autopjese dhe paisje

  shitet klyshi i sharrit 2muajsh

  shitet klyshi i sharrit i vaksinum

  Kaçanik 1 prill 06:01
  150 €
 • 5 foto
  Shiten Gomat e rejaa
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat e rejaa

  Shiten fellnet me goma 17 te ardhura nga zvicrra te reja viti i prodhimit 2018 jan sikurse ne foto p

  Kaçanik 1 prill 00:20
  450 €
 • 3 foto
  Shes Fellne per Pollo Fellenet jan numer 14 me fe
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne per Pollo Fellenet jan numer 14 me fe

  Shes Fellne per Pollo Fellenet jan numer 14 me fellent vij bashk e gomat

  Kaçanik 31 mars 22:45
  150 €
 • 0 foto
  SHAMPONPER AUTO LARJE
  Autopjese dhe paisje

  SHAMPONPER AUTO LARJE

  Zgjidhni produktet më të mira për Auto Larjën tuaj. Eurodet Italy🇮🇹 Detergjenti më efikas për larj

  Kaçanik 31 mars 19:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Unikonzum - Auto Dekor  Detergjentet më efikase
  Autopjese dhe paisje

  Unikonzum - Auto Dekor Detergjentet më efikase

  Unikonzum - Auto Dekor Detergjentet më efikase dhe cilësore për automjetin tuaj.☑️ Distrobutor

  Kaçanik 31 mars 17:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S

  BMW

  Kaçanik 31 mars 12:01
  200 €
 • 5 foto
  Goma Nexten me C
  Autopjese dhe paisje

  Goma Nexten me C

  Goma 195 65 16 C, M+S, java 37 viti 2017 4 copa 40 € copa

  Kaçanik 31 mars 10:47
  160 €