Kaçanik

Biznes & Punësime në shitje në Kaçanik

 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Kaçanik Sot, 05:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 05:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOINA NE GJDO KOH +38349343131

  Kaçanik Sot, 05:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 05:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 05:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 05:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 05:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolian me qera045587719 ne gjdo koh

  Kaçanik Sot, 05:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lopa me Viq URGJENT!!!
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa me Viq URGJENT!!!

  Shitet lopa me viq,lopa eshte qumeshtore,i qet deri 25litra ne dite qumeshte,viqi eshte i hajes,i ka

  Kaçanik Dje, 22:49
  1.100 €
 • 9 foto
  TENDAT, SHITEN
  Sherbime

  TENDAT, SHITEN

  -Tenda me dimenz.6x12m 5x10m PVC te perdorura. -Karrike 300 cop ngjyrè e gjelbert dhe tè bardha per

  Kaçanik Dje, 14:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  QURA
  Kafshe ferme

  QURA

  Shiten 40 copa qura e qurana

  Kaçanik Dje, 11:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Qurat
  Kafshe ferme

  Shes Qurat

  Shiten qurat te rritura me ushqim bio kejt natyral 20 euro per copa Qura, 30 euro quranin

  Kaçanik 27 shtator 16:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX W3105H 10kg 1000 rotullime maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi e

  Kaçanik 26 shtator 10:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice maqin per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice maqin per pastrim kimik

  Maqin per pastrim kimik UNION XP835 viti 2007 15kg makina eshte ne gjendje shum te mir kemi edhe

  Kaçanik 26 shtator 10:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin për larje .lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makin për larje .lavatrice pastrim kimik

  Shes makin per pastrim kimik UNION XP835 2004 VITI 15KG. UNION XP825 2004 10KG. Makinat jan ne gj

  Kaçanik 26 shtator 10:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice Makine per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS 123 12KG. viti i prodhimit 2009 maqina eshte ne gjendje

  Kaçanik 26 shtator 10:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodhimit 2008 makina eshtr ne gjendje p

  Kaçanik 26 shtator 10:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice IPSO HF185 18kg 1000 rotullime Centrifug viti i prodh.2008 maqina eshte ne gjen

  Kaçanik 26 shtator 10:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice makine per larje  pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine per larje pastrim kimik

  Shitet lavatrice PRIMUS 16kg maqina eshte ne gjendje te regull kemi edhe tjera makina per pastrim ki

  Kaçanik 26 shtator 10:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje robash MIELE WS5140 14KG 750ROTULLIME maqina eshte ne gjendje te mire

  Kaçanik 26 shtator 10:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX DUBIX 23 KG LAVAMAC 10KG. kemi edhe tjera makina per larje hekuro

  Kaçanik 26 shtator 10:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime
  Sherbime

  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime

  Kryejmë këto Shërbime: - Padi / Përgjigjje në Padi - Kërkes / Ankesë - Përfaqësim Gjyqësor - Procedu

  Kaçanik 26 shtator 10:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL kryen keto sherbime
  Sherbime

  Zyre Juridike PROFESSIONAL kryen keto sherbime

  Kryejmë këto Shërbime: - Padi / Përgjigjje në Padi - Kërkes / Ankesë - Përfaqësim Gjyqësor - Procedu

  Kaçanik 26 shtator 10:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Kaçanik 25 shtator 11:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Duj sane balla
  Kafshe ferme

  Duj sane balla

  Shiten dujt e sanes tsivjetit 2020 , sana e mir dujt e mdhoj jan nër mloj shiu nuk e ka nxan e ter

  Kaçanik 24 shtator 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Kaçanik 22 shtator 16:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi ndërmjet individëve
  Sherbime

  Financimi ndërmjet individëve

  Financimi ndërmjet individëve 10,000 dhe 1,000,000 € në internet Prill nga 3%! Periudha e ripagim

  Kaçanik 16 shtator 12:32
  10.000 €
 • 9 foto
  TENDA, KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA, KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Kaçanik 12 shtator 07:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet viqi 5 muj
  Kafshe ferme

  Shitet viqi 5 muj

  Sbitet viqi 5 muj

  Kaçanik 11 shtator 20:29
  630 €
 • 2 foto
  Makina lavatrice profesionale  pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNISEC M322 16KG viti 2012 Makina edhte ne gjendje shum te mir

  Kaçanik 11 shtator 10:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten mzet
  Kafshe ferme

  Shiten mzet

  Shiten bikat Jan bio pa koncentrat te rritur be fshatin sllatinë

  Kaçanik 7 shtator 16:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi e ofruar për individë dhe biznese
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individë dhe biznese

  E re me shërbimet e huasë të grupit HSBC FIRNANDO. Bëhuni një shef i biznesit tuaj, bëni ëndrrën tu

  Kaçanik 2 shtator 04:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje tw robave GIRBAU HS 3022 24 KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tj

  Kaçanik 1 shtator 08:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik

  Makin per larje MIELE 10KG. Elektrolux w3150h 13kg. lavamac 10kg. Andromede 10kg. Miele 8kg

  Kaçanik 1 shtator 08:58
  1 €
 • 3 foto
  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi
  Makineri dhe inventare

  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi

  Shiten tavolina per hekurosje COVEMAT PR4006 jan prodhim francez mark e njohur jan ne gjendje te mir

  Kaçanik 31 gusht 13:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA, KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA, KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofroj me qera tenda-Karrika-tavolina me(pa) mbulesa me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online

  Kaçanik 30 gusht 08:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HOW TO JOIN ILLUMINATI ONLINE FOR MONEY AND PROTECTION
  Sherbime

  HOW TO JOIN ILLUMINATI ONLINE FOR MONEY AND PROTECTION

  HOW TO BECOME THE ILLUMINATI MEMBER CALL ON +27787153652 JOIN ILLUMINATI AND GET RICH IN JOHANNESB

  Kaçanik 27 gusht 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  High quality For lab use 5f-mdmb-2201 powder CAS:889493-21-2 with factory price and fast delivery
  Sherbime

  High quality For lab use 5f-mdmb-2201 powder CAS:889493-21-2 with factory price and fast delivery

  High quality For lab use 5f-mdmb-2201 powder CAS:889493-21-2 with factory price and fast delivery

  Kaçanik 24 gusht 11:21
  100 €
 • 3 foto
  Eutylone  Eu brown block crystal EBK cheap price wickr:echo165
  Sherbime

  Eutylone Eu brown block crystal EBK cheap price wickr:echo165

  Eutylone Eu brown block crystal EBK cheap price wickr:echo165

  Kaçanik 24 gusht 11:19
  100 €
 • 2 foto
  Eutylone Bk-edbp Ethylone Wickr:cherry171 Manufacturer Cas 17764-18-0
  Sherbime

  Eutylone Bk-edbp Ethylone Wickr:cherry171 Manufacturer Cas 17764-18-0

  Eutylone Bk-edbp Ethylone Wickr:cherry171 Manufacturer Cas 17764-18-0

  Kaçanik 24 gusht 11:18
  100 €
 • 4 foto
  Supply eutylone bk-MDMA bk-ebdbs bk-ebdps crystal wickr:cherry171
  Sherbime

  Supply eutylone bk-MDMA bk-ebdbs bk-ebdps crystal wickr:cherry171

  Supply eutylone bk-MDMA bk-ebdbs bk-ebdps crystal wickr:cherry171

  Kaçanik 24 gusht 11:18
  100 €
 • 3 foto
   Supply 5f-mdmb2201 yellow powder strongest Cannabinoids whatsapp+8616517626561
  Sherbime

  Supply 5f-mdmb2201 yellow powder strongest Cannabinoids whatsapp+8616517626561

  Supply 5f-mdmb2201 yellow powder strongest Cannabinoids

  Kaçanik 24 gusht 11:17
  100 €
 • 3 foto
  Cannabinoids 5CL-ADB powder 5cl-adbs in stock (wickr:cherry171)
  Sherbime

  Cannabinoids 5CL-ADB powder 5cl-adbs in stock (wickr:cherry171)

  Cannabinoids 5CL-ADB powder 5cl-adbs in stock (wickr:cherry171)

  Kaçanik 24 gusht 11:16
  100 €
 • 2 foto
  Good Feedback Fast Delivery 99% Purity 2fdck
  Sherbime

  Good Feedback Fast Delivery 99% Purity 2fdck

  Good Feedback Fast Delivery 99% Purity 2fdck

  Kaçanik 24 gusht 11:14
  100 €
 • 2 foto
  High pure 2F DCK white crystal 2f dcks 2f dck wickr:echo165
  Sherbime

  High pure 2F DCK white crystal 2f dcks 2f dck wickr:echo165

  High pure 2F DCK white crystal 2f dcks 2f dck wickr:echo165

  Kaçanik 24 gusht 11:12
  100 €
 • 3 foto
  2FDCK 2fdck 2F-DCK 2f-dck white crystal hot sell wickr:echo165
  Sherbime

  2FDCK 2fdck 2F-DCK 2f-dck white crystal hot sell wickr:echo165

  2FDCK 2fdck 2F-DCK 2f-dck white crystal hot sell wickr:echo165

  Kaçanik 24 gusht 11:11
  100 €
 • 2 foto
  online sale promotional 4fADB, 4FADB, adb-b, 5fmdmb2201 wickr:cherry171
  Sherbime

  online sale promotional 4fADB, 4FADB, adb-b, 5fmdmb2201 wickr:cherry171

  online sale promotional 4fADB, 4FADB, adb-b, 5fmdmb2201 wickr:cherry171

  Kaçanik 24 gusht 11:06
  100 €
 • 3 foto
  popular in usa and powder 5CLADB ,5cladb,Research Chemical Powder
  Sherbime

  popular in usa and powder 5CLADB ,5cladb,Research Chemical Powder

  popular in usa and powder 5CLADB ,5cladb,Research Chemical Powder

  Kaçanik 24 gusht 11:04
  100 €
 • 2 foto
  Sell 2fdcks 2-fdcks 2f-dck dck ketamines crystal and crystalline whatsapp:86-16517626561
  Sherbime

  Sell 2fdcks 2-fdcks 2f-dck dck ketamines crystal and crystalline whatsapp:86-16517626561

  Sell 2fdcks 2-fdcks 2f-dck dck ketamines crystal and crystalline whatsapp:86-16517626561

  Kaçanik 24 gusht 11:03
  100 €
 • 3 foto
  buy 5f-mdmb-2201,5f-mdmb-2201 high purity for sale,5f-mdmb-2201 strong cannabinoids legit supplier
  Biznes ne shitje / me qera

  buy 5f-mdmb-2201,5f-mdmb-2201 high purity for sale,5f-mdmb-2201 strong cannabinoids legit supplier

  list description:we are the professional supplier of pharmaceutical intermediates in china. there

  Kaçanik 20 gusht 05:19
  Me Marrveshje