Kaçanik

Shtepi & Familje në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice
  Makina dhe vegla

  Makin per larje lavatrice

  Shitet makin per larje ELEKTROLUX W3130H 13KG. Makina esht ne gjendje te mir kemi edhe tjera makina

  Kaçanik Sot, 16:38
  1 €
 • 3 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodh. 2005 makina esht ne gjendje perfek

  Kaçanik Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Dite ,Dhoma Gjumi,Vib+38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina,Dhoma Dite ,Dhoma Gjumi,Vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Kaçanik Sot, 14:17
  999 €
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8kg

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes.8kg .Per ma shu

  Kaçanik Sot, 13:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë ne prosi
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë ne prosi

  Fer Dizajn

  Kaçanik Sot, 13:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina Moderne me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Kaçanik Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Kaçanik Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Zbritje KREVETA Per Fjetje Komplet me Jogi, 80euro
  Mobilje

  Zbritje KREVETA Per Fjetje Komplet me Jogi, 80euro

  Punojm Kreveta Gjumi nga Druri i mir me, qmime te lita nga 80euro komplet me Jogi. Punojm sipas poro

  Kaçanik Sot, 07:49
  80 €
 • 12 foto
  -Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te Garantuara
  Mobilje

  -Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te Garantuara

  Zbukuroni. ambientin Tuaj me Separet Tona te garantuara i Punojm sipas porosis me qmime te lira nga

  Kaçanik Sot, 07:46
  170 €
 • 1 foto
  Shiatsu Full Body Massage Chair Recliner Zero Gravity
  Mobilje

  Shiatsu Full Body Massage Chair Recliner Zero Gravity

  100% Brand New in Box 100% Original Product 100% Authorized Offer Trader 100% Full Warranty with Set

  Kaçanik Sot, 06:47
  700 €
 • 1 foto
  Lavatriqe Beko 7KG
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Beko 7KG

  Lavatriqe Beko 7KG ne gjendje perfekte

  Kaçanik Sot, 01:19
  70 €
 • 0 foto
  OFERT ---- ZBRITJE -----
  Materiale ndertimi

  OFERT ---- ZBRITJE -----

  dyer

  Kaçanik Dje, 23:37
  60 €
 • 11 foto
   POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK TER KOSOVEN
  Mobilje

  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK TER KOSOVEN

  porosit online ne ter kosoven Bejm edhe transportin

  Kaçanik Dje, 23:27
  169 €
 • 0 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8 kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8 kg

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes. 8kg . Per ma s

  Kaçanik Dje, 21:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DRU TE SHELNJES
  Teknik dhe paisje

  DRU TE SHELNJES

  Shiten 12 metra dru te shelnjie jan te preme dhe te qame 33 euro metra.

  Kaçanik Dje, 20:42
  33 €
 • 7 foto
  SUPER OFERT Kreveta 45euro  tel;045-964-609
  Mobilje

  SUPER OFERT Kreveta 45euro tel;045-964-609

  Prodhojm kreveta nga druri punojm edhe me porosi

  Kaçanik Dje, 18:54
  45 €
 • 4 foto
  Presë për gypa hidraulik
  Makina dhe vegla

  Presë për gypa hidraulik

  Shes presën për tuba hidraulik. Presa ka pjesë përcjellëse për tuba prej 1/4 deri 11/2 Presa gjendet

  Kaçanik Dje, 16:38
  5.000 €
 • 12 foto
  shtrata 160x200 ne zbritje kreveta +38349375063
  Mobilje

  shtrata 160x200 ne zbritje kreveta +38349375063

  bejm prodhimin e shtratav dyshekav krevetav tavolina ormana me te gjitha permasat dhe ngjyrat e ndry

  Kaçanik Dje, 15:55
  125 €
 • 3 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet lavatrice elektrolux w4130h 14kg. Viti 2014 maqina ewhte ne gjendje shum te mir. Kemi edhe

  Kaçanik Dje, 13:26
  1 €
 • 3 foto
  Lavatrice makin per larje
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makin per larje

  Shitet lavatrice profesionale ELEKTROLUX WB3130 ASEPTIC 13kg makina eshte ne gjendje te mir kemi ed

  Kaçanik Dje, 13:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine per largimin e bores
  Makina dhe vegla

  Makine per largimin e bores

  Eshte shume praktike per tu perdorur.

  Kaçanik Dje, 11:32
  99 €
 • 3 foto
  Makinë per paketim të sheqerit
  Makina dhe vegla

  Makinë per paketim të sheqerit

  Makin automatike e re per paketimin e sheqerit në formë katërkëndshi prej 5 deri 10 gr dhe paketon d

  Kaçanik Dje, 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KaRcher
  Makina dhe vegla

  KaRcher

  E po Sa ardhur nga gjednje perfecte 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

  Kaçanik 20 janar 23:18
  98 €
 • 0 foto
  Shitet tushkabina
  Mobilje

  Shitet tushkabina

  1 vit e perdorur,ne gjendje te rregullt.

  Kaçanik 20 janar 13:30
  40 €
 • 0 foto
  Shitet termo
  Teknik dhe paisje

  Shitet termo

  Termo 3 kw,me termostat në gjendje shum te mir,e perdorur vetem 3 muaj

  Kaçanik 20 janar 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8 kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8 kg

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje.Ne gjendje te rregullt.Qmimi sipas marrveshjes 8 kg . Per ma shu

  Kaçanik 19 janar 21:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitete lavatrice GIRBAU HS3022 12kg 1000 rotillime maqina eshte e kontrolluar ne gjendje te mire .

  Kaçanik 19 janar 18:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Carcher
  Makina dhe vegla

  Carcher

  She’s e po Sa ardhur gjendje perfecte🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭

  Kaçanik 18 janar 23:52
  98 €
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8 kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8 kg

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. 8kg . Qmimi sipas marrveshjes.Per ma sh

  Kaçanik 18 janar 19:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)8 kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)8 kg

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes.8kg. Per ma shu

  Kaçanik 17 janar 18:52
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje {+38344920723
  Mobilje

  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje {+38344920723

  Shes Separe per ballkone tavolina dhe ,karrike sipas porosis i punojm e standart nga 180euro +383449

  Kaçanik 17 janar 15:22
  180 €
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8kg

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes. Per ma shum ko

  Kaçanik 16 janar 17:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Presë
  Makina dhe vegla

  Presë

  Shes presë mobile 12volt FinnPower P 20 CS.Në gjendje perfekte. Presa ka 10 komplete prej 3/16--11/

  Kaçanik 15 janar 19:07
  6.500 €
 • 7 foto
  Cnc. Motora pjes
  Makina dhe vegla

  Cnc. Motora pjes

  Shes motor reduktora shum te fort komplet me spingel ,gevinta,kam edhe disa steper motora

  Kaçanik 14 janar 20:26
  1 €
 • 2 foto
  Shitet një Krevat për një person.
  Mobilje

  Shitet një Krevat për një person.

  Shitet një Krevat për një person me dyshek shumë pak i përdorur, pasi i kam blerë të ri për fëmijet

  Kaçanik 14 janar 10:30
  40 €
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+3834423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+3834423012)

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes. 8 kg . Per ma

  Kaçanik 10 janar 17:48
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi
  Mobilje

  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi

  separea-ulse tavolina punojm edhe me porosi tel;049-311-536

  Kaçanik 10 janar 13:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Separe kreveta shtreter ne zbritje +38349311536
  Mobilje

  Separe kreveta shtreter ne zbritje +38349311536

  prodhojm kreveta shtreter me te gjitha dimenzjonet ulse per terasa separe tavolina me te gjitha ngjy

  Kaçanik 10 janar 13:40
  160 €
 • 12 foto
   karrika kreveta shtreter ne zbritje +38349311536
  Mobilje

  karrika kreveta shtreter ne zbritje +38349311536

  prodhojm kreveta shtreter me te gjitha dimenzjonet ulse per terasa separe tavolina me te gjitha ngjy

  Kaçanik 10 janar 13:40
  65 €
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje . Ne gjendje te rregullt.Qmimi sipas marrveshjes.8 kg. Per ma sh

  Kaçanik 9 janar 19:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolin me 4 karrike
  Mobilje

  Tavolin me 4 karrike

  Shes tavolinen me 4 karrike ne gjendje shume te mire

  Kaçanik 8 janar 18:35
  100 €
 • 3 foto
  Lavatrice makine per pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNION XL828E Viti i prodhimit 2006 11kg maqina esht ne gjendje te mi

  Kaçanik 8 janar 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lulja fokus
  Mobilje

  Shitet lulja fokus

  Fokus shum i mir shitet

  Kaçanik 7 janar 05:35
  150 €
 • 0 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Per mas shk

  Kaçanik 7 janar 05:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes. 8 kg . Per ma

  Kaçanik 6 janar 13:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes.8 kg . Per ma s

  Kaçanik 6 janar 00:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes. Per ma shum ko

  Kaçanik 5 janar 23:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Bandashat
  Makina dhe vegla

  Shes Bandashat

  Shes Bandashat, ose nderroj me bandasha ma te mdhaj per goma.16 ose 17. Per me shume informata vete

  Kaçanik 5 janar 20:41
  200 €
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Per ma shum kontaktoni ne numer ose vi

  Kaçanik 5 janar 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten dyrt metalike
  Materiale ndertimi

  Shiten dyrt metalike

  Shiten dyrt me gjersi 3m .per me shum info na kontaktoni ne nr

  Kaçanik 5 janar 18:48
  380 €