Kaçanik

Shtepi & Familje në shitje në Kaçanik

 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë ne prosi
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë ne prosi

  Fer Dizajn

  Kaçanik Sot, 17:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina Moderne me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Kaçanik Sot, 17:20
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi
  Mobilje

  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi

  separea-ulse tavolina punojm edhe me porosi tel;049-311-536

  Kaçanik Sot, 14:39
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje {+38344920723
  Mobilje

  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje {+38344920723

  Shes Separe per ballkone tavolina dhe ,karrike sipas porosis i punojm e standart nga 180euro +383449

  Kaçanik Sot, 12:33
  180 €
 • 12 foto
  -Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te Garantuara
  Mobilje

  -Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te Garantuara

  Zbukuroni. ambientin Tuaj me Separet Tona te garantuara i Punojm sipas porosis me qmime te lira nga

  Kaçanik Sot, 12:33
  170 €
 • 3 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodh. 2005 makina esht ne gjendje perfek

  Kaçanik Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice makin per larje
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makin per larje

  Shitet lavatrice profesionale ELEKTROLUX WB3130 ASEPTIC 13kg makina eshte ne gjendje te mir kemi ed

  Kaçanik Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice
  Makina dhe vegla

  Makin per larje lavatrice

  Shitet makin per larje ELEKTROLUX W3130H 13KG. Makina esht ne gjendje te mir kemi edhe tjera makina

  Kaçanik Sot, 11:48
  1 €
 • 3 foto
  Lavatrice makine per pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNION XL828E Viti i prodhimit 2006 11kg maqina esht ne gjendje te mi

  Kaçanik Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitete lavatrice GIRBAU HS3022 12kg 1000 rotillime maqina eshte e kontrolluar ne gjendje te mire .

  Kaçanik Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet lavatrice elektrolux w4130h 14kg. Viti 2014 maqina ewhte ne gjendje shum te mir. Kemi edhe

  Kaçanik Sot, 11:47
  1 €
 • 5 foto
  Lavatrice maqine per larje tharse pastrim kimik
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice maqine per larje tharse pastrim kimik

  Shitet maqine per tharje te robave ELEKTROLIX T4350 17KG. VITI I PRODH. 2011.Maqina eshte ne gjendj

  Kaçanik Sot, 11:46
  1 €
 • 11 foto
  tavolina karrika separe ne zbritje 045498554
  Mobilje

  tavolina karrika separe ne zbritje 045498554

  shesim punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat pun me kualitet ju mirpresim +38345498554

  Kaçanik Dje, 23:26
  160 €
 • 11 foto
   POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK TER KOSOVEN
  Mobilje

  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK TER KOSOVEN

  porosit online ne ter kosoven Bejm edhe transportin

  Kaçanik Dje, 00:19
  169 €
 • 12 foto
  Separe,krevetanga drurit
  Teknik dhe paisje

  Separe,krevetanga drurit

  prodhojm separe.kreveta +38344920723

  Kaçanik 8 korrik 15:48
  160 €
 • 11 foto
  tavolina karrika separe viber+38344641965
  Materiale ndertimi

  tavolina karrika separe viber+38344641965

  separe

  Kaçanik 8 korrik 14:23
  160 €
 • 11 foto
  separe ne shitje te reja tel.045333998
  Mobilje

  separe ne shitje te reja tel.045333998

  separe karrika tavolina

  Kaçanik 8 korrik 14:14
  170 €
 • 11 foto
  ULSE,KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE
  Mobilje

  ULSE,KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE

  Fabrika tradita

  Kaçanik 8 korrik 12:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ulse per oborr karrika tavolina 044920419
  Mobilje

  ulse per oborr karrika tavolina 044920419

  shes separe kompleti 160 euro kompleti standard 180 euro 044920419

  Kaçanik 7 korrik 11:52
  160 €
 • 1 foto
  Mobilje sallon
  Mobilje

  Mobilje sallon

  Ikam dy kopleta 3-2-1

  Kaçanik 5 korrik 21:47
  550 €
 • 5 foto
  frigorifer
  Teknik dhe paisje

  frigorifer

  shitet frigoriferi vitrin, punon shum mir, ftof mir, friz, frigo.!

  Kaçanik 3 korrik 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkoj Puntor/Mjeshter, Ndërtim/Fasadim/Izolim
  Materiale ndertimi

  Kërkoj Puntor/Mjeshter, Ndërtim/Fasadim/Izolim

  Kërkoj mjesher dhe puntor Facebook* Ndertimi NTP Shkup Shkup/Kosove

  Kaçanik 3 korrik 01:48
  1 €
 • 12 foto
  Ulse Tavolina Separe 045333998
  Mobilje

  Ulse Tavolina Separe 045333998

  Separe

  Kaçanik 2 korrik 13:08
  160 €
 • 5 foto
  Karrige masazhi dhe tavolinë - trajtime bukurie
  Makina dhe vegla

  Karrige masazhi dhe tavolinë - trajtime bukurie

  Tabela hidraulike e kolltukut për trajtime bukurie, masazhe dhe konsulta mjekësore. Pistoni qendror

  Kaçanik 1 korrik 21:17
  300 €
 • 0 foto
  Prodhim  Dhe Riparim I Mobiljeve
  Mobilje

  Prodhim Dhe Riparim I Mobiljeve

  Prodhim & Riparim Garnitura Dhoma Gjumi ( Kreveta ) Karrika Tavolina

  Kaçanik 29 qershor 22:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolinë dite
  Mobilje

  Tavolinë dite

  Shes tavolinen me cmim te volitshem

  Kaçanik 29 qershor 10:34
  50 €
 • 2 foto
  Makine per lajren e rrobave
  Teknik dhe paisje

  Makine per lajren e rrobave

  Makina si ne foto eshte funksionale dhe i punojne te gjitha programet. Defekt kushinetat, bene zhur

  Kaçanik 27 qershor 20:39
  70 €
 • 6 foto
  Reklama per pllaka
  Makina dhe vegla

  Reklama per pllaka

  Reklama per pllaka qmimi me marrveshje

  Kaçanik 27 qershor 18:15
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shes Dyr te Dhomave nga Druri
  Mobilje

  Shes Dyr te Dhomave nga Druri

  Shesim dyer per dhoma dhe dyer te hyrjes , dyer me xhom ,dyer te banjos ,punojm dhe .dyer me porosi

  Kaçanik 25 qershor 15:08
  80 €
 • 3 foto
  Makin
  Makina dhe vegla

  Makin

  Shes makinen per shkrim ne unaza te gypave hydraulik.

  Kaçanik 16 qershor 21:43
  1.800 €
 • 3 foto
  Shes qeles
  Makina dhe vegla

  Shes qeles

  Shes qelsin e markes HAZET 6145-1CT 300-800 NM.. Made in Germani i posa ardhur nga Gjermania.

  Kaçanik 16 qershor 21:43
  600 €
 • 3 foto
  Eskavator
  Makina dhe vegla

  Eskavator

  Shes Eskavator : MH4 O&K Viti i prodhimit 1988

  Kaçanik 16 qershor 21:35
  14.000 €
 • 6 foto
  Dhome gjumi per femije +38349376086
  Mobilje

  Dhome gjumi per femije +38349376086

  Shitet dhome gjumi per femije pak e perdorur siq shihet ne foto 2 shtreter bashk me tavolinen e pune

  Kaçanik 13 qershor 16:55
  199 €
 • 2 foto
  Shitet komoda per TV +38349376086
  Mobilje

  Shitet komoda per TV +38349376086

  Shitet komoda per TV

  Kaçanik 13 qershor 16:42
  99 €
 • 3 foto
  shiten dy shporeta elektrik
  Teknik dhe paisje

  shiten dy shporeta elektrik

  shes dy shporeta elektrik dyt 150e punojn perfekt per me shum kontaktoni ne nr. 044982672 qmimi i di

  Kaçanik 12 qershor 15:08
  150 €
 • 12 foto
  Zbritje .Dyer te Dhomave viber+38345396941
  Mobilje

  Zbritje .Dyer te Dhomave viber+38345396941

  Punojm Dyer te dhomave .70euro 80euro me dimenzjone te ndryshme modele e ngjyra sipas porosis .

  Kaçanik 12 qershor 12:26
  70 €
 • 2 foto
  Shporet kuzhine për nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet kuzhine për nxemje qendrore

  Shitet Alfa 27kW, i përdorur, i anës së majtë. Siç shihet, në foto, i posedon: Pompën qarkulluese ba

  Kaçanik 12 qershor 11:17
  670 €
 • 0 foto
  Shporet për nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet për nxemje qendrore

  Në shitje shporeti Alfa 27kW, i përdorur, i anës së majtë. Sikur që shihet në foto, i posedon: Pompë

  Kaçanik 12 qershor 11:13
  670 €
 • 2 foto
  Shitet tavolina bukes
  Mobilje

  Shitet tavolina bukes

  Shitet tavolina bukes 60 € nr tel +38344632940

  Kaçanik 11 qershor 22:14
  60 €
 • 12 foto
  shes separe te reja viber +38345921072
  Mobilje

  shes separe te reja viber +38345921072

  ulse separe tel.045921072

  Kaçanik 11 qershor 21:29
  180 €
 • 12 foto
  Punojm Sipas Porosis. Dyer te Brendshme 044920869
  Mobilje

  Punojm Sipas Porosis. Dyer te Brendshme 044920869

  Punojm Dyer te dhomave .me qmime te lira 70deri120euro punojm dhe sipas porosis tuaj Nr.044920869 Vi

  Kaçanik 10 qershor 11:00
  70 €
 • 3 foto
  Makinë per paketim të sheqerit
  Makina dhe vegla

  Makinë per paketim të sheqerit

  Makin automatike e re per paketimin e sheqerit në formë katërkëndshi prej 5 deri 10 gr dhe paketon d

  Kaçanik 9 qershor 11:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Frizi
  Teknik dhe paisje

  Shitet Frizi

  Shitet frizi për ngrirje 100 euro 5 vite garancion

  Kaçanik 7 qershor 21:45
  100 €
 • 0 foto
  Komod dhe tavoline dite
  Mobilje

  Komod dhe tavoline dite

  Shes komoden dhe tavoline dite, me cmim te volitshem.

  Kaçanik 7 qershor 20:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shporet “Alfa” dhe Komod varse per rroba.
  Teknik dhe paisje

  Shporet “Alfa” dhe Komod varse per rroba.

  Shporet “Alfa” dhe Komod varse per rroba. Shporeti-100 € Komoda - 80 €

  Kaçanik 7 qershor 12:41
  180 €
 • 12 foto
  kreveta te ri me joga 045921072
  Mobilje

  kreveta te ri me joga 045921072

  kreveta me joga te ri +38345921072

  Kaçanik 5 qershor 21:34
  70 €
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Kaçanik 4 qershor 09:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten
  Mobilje

  shiten

  shiten te gjitha qmimi 1200 € Tavolina E bukes Tavolina e Sallonit Kauqat rrethi +1shi Komod per

  Kaçanik 4 qershor 00:51
  1.200 €
 • 11 foto
  panell
  Materiale ndertimi

  panell

  Europanell është fabrik e specializuar në prerje të sakta ku bëjm prerjen,montimin dhe gjithqka tjet

  Kaçanik 4 qershor 00:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shes tavolinen e bukes ,tavolinen e mesit ,komoden per TV , Dhe mobiljet

  Kaçanik 4 qershor 00:10
  Me Marrveshje