Kaçanik

Teknik dhe paisje në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  Aparata kunder lageshtisë,mykut me qira
  Teknik dhe paisje

  Aparata kunder lageshtisë,mykut me qira

  qira ☎️045-564-703☎️✔️ aparat kunder lag...

  Kaçanik Dje, 05:46
  1 €
 • 4 foto
  lavatrice makin per larje pastrim kimik tharje
  Teknik dhe paisje

  lavatrice makin per larje pastrim kimik tharje

  Shitet lavatrice primus 13kg viti i prod...

  Kaçanik 10 qershor 17:50
  1 €
 • 4 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet lavatrice elektrolux w4130h 14kg...

  Kaçanik 10 qershor 17:50
  1 €
 • 4 foto
  Makine per hekurosje te kmishave pastrim kimik lavatrice
  Teknik dhe paisje

  Makine per hekurosje te kmishave pastrim kimik lavatrice

  ...

  Kaçanik 31 maj 17:18
  1 €
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitete lavatrice GIRBAU HS3022 12kg 10...

  Kaçanik 29 maj 23:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kallda me pelet Enrad 30 kw
  Teknik dhe paisje

  Kallda me pelet Enrad 30 kw

  Kalldaja esht ne gjendje shume te mire s...

  Kaçanik 23 maj 20:46
  849 €
 • 2 foto
  Kallda me pelet Enrad 30 kw
  Teknik dhe paisje

  Kallda me pelet Enrad 30 kw

  Kalldaja esht ne gjendje shume te mire s...

  Kaçanik 20 maj 19:58
  790 €
 • 0 foto
  Furre me gas
  Teknik dhe paisje

  Furre me gas

  • Model Tjeter
  Kaçanik 18 maj 18:13
  250 €
 • 1 foto
  Shitet frizi super gjendje 155€
  Teknik dhe paisje

  Shitet frizi super gjendje 155€

  Shitet frizi super gjendje 155€ per ma s...

  Kaçanik 15 maj 01:43
  155 €
 • 9 foto
  Kreveta pa dyshek 45€ me dyshek 65€ 049856529
  Teknik dhe paisje

  Kreveta pa dyshek 45€ me dyshek 65€ 049856529

  punojm shtrata dysheka kreveta ormana se...

  Kaçanik 22 prill 08:04
  65 €
 • 1 foto
  Maqin per rroba
  Teknik dhe paisje

  Maqin per rroba

  • Elektrolux
  Kaçanik 21 prill 14:11
  80 €
 • 1 foto
  Makine e qepjes
  Teknik dhe paisje

  Makine e qepjes

  Shitet makina e qepjes Kayser...

  Kaçanik 25 janar 22:17
  30 €
 • 2 foto
  Lavatriqe Beko
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Beko

  Shes Lavatriqe Beko e perdorur por si e ...

  Kaçanik 25 janar 08:39
  120 €
 • 1 foto
  Shporet smedereva
  Teknik dhe paisje

  Shporet smedereva

  Shporet...

  Kaçanik 7 janar 12:41
  130 €
 • 3 foto
  Shporet Alfa - +38349239534
  Teknik dhe paisje

  Shporet Alfa - +38349239534

  Shporet Alfa - Ne shitje +38349239534...

  Kaçanik 28 dhjetor 2023 23:39
  160 €
 • 3 foto
  Shes lavatriçen 60€
  Teknik dhe paisje

  Shes lavatriçen 60€

  Shes lavatriçe. Gjithqka ne rregull ne f...

  Kaçanik 28 dhjetor 2023 00:58
  60 €
 • 3 foto
  Shes Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shes Shporet

  Shes Shporet te perdorur ngjedje te Rreg...

  Kaçanik 21 dhjetor 2023 19:56
  250 €
 • 1 foto
  Shes Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shes Shporet

  Shes Shporet Druve I perdorun Ngjendje a...

  Kaçanik 21 dhjetor 2023 19:49
  250 €
 • 1 foto
  Lëshime Argëtuese Inflatable në ferizaj baz - Perfekte për
  Teknik dhe paisje

  Lëshime Argëtuese Inflatable në ferizaj baz - Perfekte për

  Rezervo +38344791292 2hour- 100 Euro 4h...

  Kaçanik 16 dhjetor 2023 23:37
  170 €
 • 1 foto
  Shporet smedereva
  Teknik dhe paisje

  Shporet smedereva

  Shutet shporeti ne gjendje perfekte...

  Kaçanik 16 dhjetor 2023 13:35
  180 €
 • 4 foto
  Shiten shporet per nxemje qendrore alfa plam
  Teknik dhe paisje

  Shiten shporet per nxemje qendrore alfa plam

  shiten shporetat per nxemje qendrore ne ...

  Kaçanik 3 dhjetor 2023 19:10
  550 €
 • 3 foto
  Shitet Kamino
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kamino

  Shitet kamino e re 1 dimer e perdorur vj...

  Kaçanik 23 nëntor 2023 23:26
  140 €
 • 3 foto
  Ne shitje kalldaja me dru
  Teknik dhe paisje

  Ne shitje kalldaja me dru

  Ne shitje kalldaja me dru 35 kw ner 045 ...

  Kaçanik 22 nëntor 2023 11:38
  600 €
 • 2 foto
  Teza 2000 ( 2 kw ) nxemje
  Teknik dhe paisje

  Teza 2000 ( 2 kw ) nxemje

  Produkti Teza 2000 (2 kw) i perdorur v...

  Kaçanik 22 nëntor 2023 05:15
  350 €
 • 8 foto
  paisje per kuzhin nga gjermania
  Teknik dhe paisje

  paisje per kuzhin nga gjermania

  1X frigo per akullore apo sallata 1xEnl...

  Kaçanik 17 nëntor 2023 12:58
  385 €
 • 3 foto
  Shitet kalldaja me pelet
  Teknik dhe paisje

  Shitet kalldaja me pelet

  Shitet kalldaja (shporeti) me pelet ne g...

  Kaçanik 11 nëntor 2023 20:34
  600 €
 • 1 foto
  Lavatrice
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice

  Lavatricja esht ne gjendje te mire dhe p...

  Kaçanik 12 shtator 2023 18:56
  60 €
 • 2 foto
  Kallda me pelet Enrad 30kw
  Teknik dhe paisje

  Kallda me pelet Enrad 30kw

  Paisja esht ne gjendje shume te mire , m...

  Kaçanik 31 gusht 2023 19:02
  850 €
 • 0 foto
  Frigo
  Teknik dhe paisje

  Frigo

  Frigo HUGO pak i perdorur...

  Kaçanik 22 gusht 2023 20:47
  60 €
 • 2 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

  Shitet Lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne ...

  Kaçanik 28 korrik 2023 16:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  aëfa 23 kw vjen me paosjet ne gjendje shum te mir
  Teknik dhe paisje

  aëfa 23 kw vjen me paosjet ne gjendje shum te mir

  shporet i nxemjes qendrore...

  Kaçanik 14 korrik 2023 10:21
  750 €
 • 1 foto
  Lavatriqe Beko
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Beko

  Shes lavatriqe beko ne gjendje te rrehul...

  Kaçanik 5 korrik 2023 14:11
  50 €
 • 1 foto
  Shitet friz per pije ne gjendje perfekte
  Teknik dhe paisje

  Shitet friz per pije ne gjendje perfekte

  Shitet friz per pije gorenje eshte ne gj...

  Kaçanik 25 qershor 2023 10:21
  160 €
 • 0 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8 kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8 kg

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne ...

  Kaçanik 19 qershor 2023 20:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuzhine
  Teknik dhe paisje

  Kuzhine

  Shitet kuzhina me qmim shume te lire...

  Kaçanik 11 qershor 2023 16:54
  2 €
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne ...

  Kaçanik 6 qershor 2023 10:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne ...

  Kaçanik 6 qershor 2023 04:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne ...

  Kaçanik 6 qershor 2023 04:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatriqe Gorenje +38344423012
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje +38344423012

  Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne ...

  Kaçanik 5 qershor 2023 04:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatriqe Gorenje
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje

  Shitet Lavatrija Gorenje. Ne gjendje te ...

  Kaçanik 4 qershor 2023 22:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatriqe Gorenje
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje

  Shitet lavatriqja Gorenje. Ne gjendje te...

  Kaçanik 4 qershor 2023 22:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes shporetat
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetat

  Shes shporetin Alfa dhe shporetin me Pli...

  Kaçanik 4 qershor 2023 09:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rubinet Elektrik
  Teknik dhe paisje

  Rubinet Elektrik

  Rubinete elektrike per ngrohje te menjih...

  Kaçanik 2 qershor 2023 12:58
  18 €
 • 4 foto
  Frigo
  Teknik dhe paisje

  Frigo

  E shes frigoriferin ne gjendje shume te ...

  Kaçanik 1 qershor 2023 14:33
  1.300 €
 • 7 foto
  Prsh
  Teknik dhe paisje

  Prsh

  Shitet kuzhina sbashku me enelarsen cmim...

  Kaçanik 1 qershor 2023 09:19
  750 €
 • 3 foto
  Fritezë pa vaj Delimano
  Teknik dhe paisje

  Fritezë pa vaj Delimano

  Si e re njëher e përdorur me garancion...

  Kaçanik 28 maj 2023 17:49
  65 €
 • 0 foto
  fritez
  Teknik dhe paisje

  fritez

  ufisk...

  Kaçanik 28 maj 2023 15:20
  65 €
 • 4 foto
  FRITEZ
  Teknik dhe paisje

  FRITEZ

  Fritez pa vaj me rryme...

  Kaçanik 28 maj 2023 15:19
  65 €
 • 2 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  I perdorur por ne gjendje te rregult...

  Kaçanik 19 maj 2023 00:04
  60 €
 • 1 foto
  Shitet aparati kafes
  Teknik dhe paisje

  Shitet aparati kafes

  Shitet aparati kafes komplet me mulli dh...

  Kaçanik 14 maj 2023 22:39
  1 €