Kaçanik

Teknik dhe paisje në shitje në Kaçanik

 • 7 foto
  Ipen me qera maqinat per heqjen e lageshtis.
  Teknik dhe paisje

  Ipen me qera maqinat per heqjen e lageshtis.

  Maqina për thithje të lagështis Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës

  Kaçanik Dje, 22:03
  1 €
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitete lavatrice GIRBAU HS3022 12kg 1000 rotillime maqina eshte e kontrolluar ne gjendje te mire .

  Kaçanik 11 nëntor 11:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Kaçanik 5 nëntor 10:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ZBRITJE DYER & DRITARE
  Teknik dhe paisje

  ZBRITJE DYER & DRITARE

  Prodhojm dyer 60-100euro

  Kaçanik 13 shtator 16:40
  55 €
 • 2 foto
  Shifter shporet me plin
  Teknik dhe paisje

  Shifter shporet me plin

  She’s shporet in me plin komplet me boc te plin it Qmimi 90 komplet

  Kaçanik 4 shtator 17:48
  90 €
 • 3 foto
  Lavatriqe
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe

  Makine larese per rroba e ardhur nga zvicrra

  Kaçanik 13 qershor 17:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paneri PAM40B- Luminor Marina
  Teknik dhe paisje

  Paneri PAM40B- Luminor Marina

  Përshëndetje të dashur miq Kam vënë në shitje my Paneri PAM40B- Luminor Marina Watch Historike- Edit

  Kaçanik 12 qershor 06:00
  15.500 €
 • 1 foto
  Hidrofor i ardhur nga zvicrra
  Teknik dhe paisje

  Hidrofor i ardhur nga zvicrra

  Shitet hidrofori i ardhur nga zvicrra osht ahum i madh dhe i fuqishem i pershtatshem per ndertime te

  Kaçanik 11 qershor 16:15
  600 €
 • 0 foto
  KERKOJ SHPORET NGROHJE QENDRORE ME DRU
  Teknik dhe paisje

  KERKOJ SHPORET NGROHJE QENDRORE ME DRU

  Kerkoj shporet me dru per ngohje qendrore te perdorur te jet ALFA ose Abc radiator dhe pjes per shpo

  Kaçanik 2 qershor 06:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AKSION!!!Senzor per frigorifer SAMSUNG DA32-10105Q
  Teknik dhe paisje

  AKSION!!!Senzor per frigorifer SAMSUNG DA32-10105Q

  AKSION!!! Senzor per frigorifer SAMSUNG DA32-10105Q Kodi i produktit: 5313983 ____________________

  Kaçanik 28 maj 14:32
  4 €
 • 0 foto
  shitet frizi per pije
  Teknik dhe paisje

  shitet frizi per pije

  shitet frizi per pije ne gjendje shume te mire.frizi eshe ne gjendje shum te mir firma gorenje.per m

  Kaçanik 6 maj 14:31
  160 €
 • 1 foto
  Kompresora për friforifera
  Teknik dhe paisje

  Kompresora për friforifera

  Shiten kompresora me freon R 600 të përdorura por në gjendje të rregullt për çdo lloj të frigorifera

  Kaçanik 4 prill 10:24
  25 €
 • 1 foto
  Iphone 7 - 32gb
  Teknik dhe paisje

  Iphone 7 - 32gb

  Pak i perdorur ne gjendje perfekte !!

  Kaçanik 4 prill 08:51
  350 €
 • 2 foto
  kamin me furr
  Teknik dhe paisje

  kamin me furr

  1 vjet i bajtun cmimi 100 euro

  Kaçanik 4 prill 06:52
  100 €
 • 2 foto
  INVERTOR PER NXEMJE ME BATERI MC200B 12V-220
  Teknik dhe paisje

  INVERTOR PER NXEMJE ME BATERI MC200B 12V-220

  1 VIT GARANCION VIBER+37744402714 Karakteristikat teknike: Pas ndërprerjes së rrymës shkyçet nga rrj

  Kaçanik 4 prill 06:27
  150 €
 • 1 foto
  Shite vitrina frigo
  Teknik dhe paisje

  Shite vitrina frigo

  Vitrina e sapo ardhur nga zvicrra eshte pa motor

  Kaçanik 4 prill 00:59
  580 €
 • 4 foto
  Shporet me naft
  Teknik dhe paisje

  Shporet me naft

  Esht me naft ikompletuar me brener ne xhendje te rregull esht iardhur nga zvicera. Me shum info tel

  Kaçanik 3 prill 11:50
  190 €
 • 2 foto
  Shes frigorifer beko
  Teknik dhe paisje

  Shes frigorifer beko

  Shes frigoriferin beko shum i rujtun Ne Gjendje te mir Pak i Perdorur +38349826899

  Kaçanik 3 prill 10:49
  150 €
 • 10 foto
  Kalldaja per nxhemje
  Teknik dhe paisje

  Kalldaja per nxhemje

  kemi kalldaja te gjitha te ardhur nga zvicerra. Cmimi me marraveshtje sipas KV. Tel. / Viber: +417

  Kaçanik 3 prill 06:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Bojler 200litra
  Teknik dhe paisje

  Shes Bojler 200litra

  Shes bojler 200 litra

  Kaçanik 3 prill 01:00
  250 €
 • 0 foto
  Shes shporetat
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetat

  Shes 2 shporeta nxemje qendrore 80 ke edhe tjatri 100 kw 400 ero copa

  Kaçanik 3 prill 01:00
  400 €
 • 8 foto
  dyer dhe dritare me qmime te volitshme
  Teknik dhe paisje

  dyer dhe dritare me qmime te volitshme

  Prodhojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet Si dhe me modele e ngjyra te ndryshme

  Kaçanik 2 prill 06:20
  60 €
 • 2 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shporet i nxemjes kroat 23 Kw

  Kaçanik 1 prill 08:31
  450 €
 • 0 foto
  Shporet me Gas
  Teknik dhe paisje

  Shporet me Gas

  Shitet shporeti me plin

  Kaçanik 31 mars 06:12
  110 €