Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik 23 shkurt 14:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOINA NE GJDO KOH +38349343131

  Kaçanik 23 shkurt 14:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik 23 shkurt 14:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik 23 shkurt 14:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7?
  Vetura

  ?AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7?

  AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Kaçanik 23 shkurt 14:26
  2 €
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik 23 shkurt 14:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Zbritje KREVETA Per Fjetje Komplet me Jogi, 80euro
  Mobilje

  Zbritje KREVETA Per Fjetje Komplet me Jogi, 80euro

  Punojm Kreveta Gjumi nga Druri i mir me, qmime te lita nga 80euro komplet me Jogi. Punojm sipas poro

  Kaçanik 23 shkurt 14:04
  80 €
 • 12 foto
  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje {+38344920723
  Mobilje

  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje {+38344920723

  Shes Separe per ballkone tavolina dhe ,karrike sipas porosis i punojm e standart nga 180euro +383449

  Kaçanik 23 shkurt 14:04
  180 €
 • 0 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik 23 shkurt 14:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Dite ,Dhoma Gjumi,Vib+38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina,Dhoma Dite ,Dhoma Gjumi,Vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Kaçanik 23 shkurt 13:51
  999 €
 • 11 foto
  Kuzhina Moderne me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Kaçanik 23 shkurt 13:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice maqin per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice maqin per pastrim kimik

  Maqin per pastrim kimik UNION XP835 viti 2007 15kg makina eshte ne gjendje shum te mir kemi edhe

  Kaçanik 23 shkurt 13:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitete lavatrice GIRBAU HS3022 12kg 1000 rotillime maqina eshte e kontrolluar ne gjendje te mire .

  Kaçanik 23 shkurt 13:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX W3105H 10kg 1000 rotullime maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi e

  Kaçanik 23 shkurt 13:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje robash MIELE WS5140 14KG 750ROTULLIME maqina eshte ne gjendje te mire

  Kaçanik 23 shkurt 13:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik

  Makin per larje MIELE 10KG. Elektrolux w3150h 13kg. lavamac 10kg. Andromede 10kg. Miele 8kg

  Kaçanik 23 shkurt 13:28
  1 €
 • 3 foto
  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi
  Makineri dhe inventare

  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi

  Shiten tavolina per hekurosje COVEMAT PR4006 jan prodhim francez mark e njohur jan ne gjendje te mir

  Kaçanik 23 shkurt 13:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë ne prosi
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë ne prosi

  Fer Dizajn

  Kaçanik 23 shkurt 13:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lavatrice maqine per larje tharse pastrim kimik
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice maqine per larje tharse pastrim kimik

  Shitet maqine per tharje te robave ELEKTROLIX T4350 17KG. VITI I PRODH. 2011.Maqina eshte ne gjendj

  Kaçanik 23 shkurt 13:27
  1 €
 • 2 foto
  Lavatrice makine per larje  pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine per larje pastrim kimik

  Shitet lavatrice PRIMUS 16kg maqina eshte ne gjendje te regull kemi edhe tjera makina per pastrim ki

  Kaçanik 23 shkurt 13:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodhimit 2008 makina eshtr ne gjendje p

  Kaçanik 23 shkurt 13:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet lavatrice elektrolux w4130h 14kg. Viti 2014 maqina ewhte ne gjendje shum te mir. Kemi edhe

  Kaçanik 23 shkurt 13:27
  1 €
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice
  Makina dhe vegla

  Makin per larje lavatrice

  Shitet makin per larje ELEKTROLUX W3130H 13KG. Makina esht ne gjendje te mir kemi edhe tjera makina

  Kaçanik 23 shkurt 13:26
  1 €
 • 2 foto
  Lavatrice Makine per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS 123 12KG. viti i prodhimit 2009 maqina eshte ne gjendje

  Kaçanik 23 shkurt 13:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice makine per pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNION XL828E Viti i prodhimit 2006 11kg maqina esht ne gjendje te mi

  Kaçanik 23 shkurt 13:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice IPSO HF185 18kg 1000 rotullime Centrifug viti i prodh.2008 maqina eshte ne gjen

  Kaçanik 23 shkurt 13:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX DUBIX 23 KG LAVAMAC 10KG. kemi edhe tjera makina per larje hekuro

  Kaçanik 23 shkurt 13:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolian me qera045587719 ne gjdo koh

  Kaçanik 23 shkurt 13:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Villa ne Strazhe)348/20 - Ferizaj
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Villa ne Strazhe)348/20 - Ferizaj

  Agjensioni Patundshmeris Ringa

  Kaçanik 23 shkurt 12:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kombi
  Vetura

  Shitet kombi

  Ne xhendje shum te mir i rexhistruar per her te par ne kosov Esht furgon posedon goma te reja centr

  Kaçanik 23 shkurt 12:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB Space Grey Unlocked - NOWY I USZCZELNIONY
  Shtesa per telefon celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB Space Grey Unlocked - NOWY I USZCZELNIONY

  Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami na WhatsApp +1 (405) 4420237

  Kaçanik 23 shkurt 11:34
  900 €
 • 6 foto
  Shes
  Vetura

  Shes

  Shes mercedes benz 190 diesel ne gjendje te mire

  Kaçanik 23 shkurt 09:52
  1.350 €
 • 1 foto
  LEXUS LS460 XF40 AUDIO RADIO SOUND SYSTEM AMP AMPLIFIER MODU
  Autopjese dhe paisje

  LEXUS LS460 XF40 AUDIO RADIO SOUND SYSTEM AMP AMPLIFIER MODU

  LEXUS LS460 XF40 AUDIO RADIO SOUND SYSTEM AMP AMPLIFIER MODULE OEM 2007 - 2009✔️

  Kaçanik 23 shkurt 09:52
  350 €
 • 6 foto
  Golf 5 10 muj rks
  Vetura

  Golf 5 10 muj rks

  Shitet golf 5 1.9 tdi 4MOTION (4x4) funksional viti 2007 , 10 muj regjistrim, shpejtsi 6+R etj. 04

  Kaçanik 23 shkurt 09:44
  5.400 €
 • 4 foto
  Shes Peugeot hdi 1.4 diessel
  Vetura

  Shes Peugeot hdi 1.4 diessel

  Shitet PEUGEOT 206 hdi e vitit 2003. Posedon klime dhe goma te dimrit. Vetura ka disa defekte te vo

  Kaçanik 23 shkurt 09:15
  2.200 €
 • 9 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojm Tenda(shatora) karrika tavolina per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te ma

  Kaçanik 23 shkurt 06:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet numri per biznese
  Telefona celulare

  Shitet numri per biznese

  Shitet numri 045567802

  Kaçanik 22 shkurt 23:54
  350 €
 • 11 foto
   POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK TER KOSOVEN
  Mobilje

  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK TER KOSOVEN

  porosit online ne ter kosoven Bejm edhe transportin

  Kaçanik 22 shkurt 21:42
  169 €
 • 1 foto
  zerim me qera
  Audio / CD / Stereo

  zerim me qera

  rezervo tani

  Kaçanik 22 shkurt 20:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  zerim me qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  zerim me qera

  zerin ne qera

  Kaçanik 22 shkurt 20:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DODGE DAKOTA 2004
  Vetura

  DODGE DAKOTA 2004

  SHITET DODGE DAKOTA 2004 MANUAL FULL EXTRA I SAPO ARDHUN PREJ AMERIKE PA DOGAN 3.7 BENZIN 4X2(NGEH

  Kaçanik 22 shkurt 18:34
  2.600 €
 • 2 foto
  MERCEDES 19-42 EURO6
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES 19-42 EURO6

  SHITET MERCEDES BENZ ACTROS 1942 AUTOMATIK 2012 EURO 6 N GJENDJE PERFEKTE PUNE SHUM I RUJTUN TIPTO

  Kaçanik 22 shkurt 18:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Alfa Romeo 147 JTD Dizel V 2004 Bejme edhe nrrime
  Vetura

  Alfa Romeo 147 JTD Dizel V 2004 Bejme edhe nrrime

  Shes veturen alfa romeo 147 JTD 1. 9 dizel vetura eshte ngjendje tmir vetura eshte vozitur ne ks pr

  Kaçanik 22 shkurt 16:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet lopa me viq
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq

  Shitet lopa shume e mire viqi eshte mashkull

  Kaçanik 22 shkurt 16:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nissan Navara D40
  Vetura

  Nissan Navara D40

  ne gjendje te rregullt viber 044346159

  Kaçanik 22 shkurt 16:17
  10.200 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz c-class
  Vetura

  Mercedes Benz c-class

  Shitet Mercedes Benz c200 viti 2012 dizel ne gjendje te rregullt te gjitha serviset e kryera me rreg

  Kaçanik 22 shkurt 15:57
  13.500 €
 • 2 foto
  seat dorza për hapjen e derës
  Autopjese dhe paisje

  seat dorza për hapjen e derës

  dorza të brendshme për hapjen e derës për seat ibica cordoba prej vit 2000 gjer 2002

  Kaçanik 22 shkurt 15:06
  12 €
 • 3 foto
  Makinë per paketim të sheqerit
  Makina dhe vegla

  Makinë per paketim të sheqerit

  Makin automatike e re per paketimin e sheqerit në formë katërkëndshi prej 5 deri 10 gr dhe paketon d

  Kaçanik 22 shkurt 15:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  makinë për paketimin e sheqerit
  Makineri dhe inventare

  makinë për paketimin e sheqerit

  shes makinë të re për paketimin e sheqerit prej 5 deri 10 gram apo 40kg në orë, makina bën vetëm pa

  Kaçanik 22 shkurt 15:04
  5 €
 • 0 foto
  OFERT ---- ZBRITJE -----
  Materiale ndertimi

  OFERT ---- ZBRITJE -----

  dyer

  Kaçanik 22 shkurt 14:13
  60 €