Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOINA NE GJDO KOH +38349343131

  Kaçanik 12 korrik 16:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik 12 korrik 16:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik 12 korrik 16:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik 12 korrik 16:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik 12 korrik 16:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik 12 korrik 16:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TENDA,KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA,KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofroj me qera tenda-Karrika-tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan ne

  Kaçanik 12 korrik 16:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë ne prosi
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë ne prosi

  Fer Dizajn

  Kaçanik 12 korrik 15:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina Moderne me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Kaçanik 12 korrik 15:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolian me qera045587719 ne gjdo koh

  Kaçanik 12 korrik 15:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  12345
  Vetura

  12345

  Serviset vetem ne opel te kryera,panorama,senzor para dhe mrapa,senzor shiu, nxemje n\'timon, ulse m

  Kaçanik 12 korrik 13:45
  8.500 €
 • 8 foto
  Vakum pumpa
  Makina dhe vegla

  Vakum pumpa

  Shes dy vakum pumpa ne xhendje shum te mir,njera me e madhe 3 kw prodhim italian,dhe tjetra prodhim

  Kaçanik 12 korrik 13:25
  1 €
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Kaçanik 12 korrik 13:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mount Bike ,,FOCUS RAVEN CARBON,, 26er
  Paisje per sport

  Mount Bike ,,FOCUS RAVEN CARBON,, 26er

  Shtiet bicikleta ne gjendje te mire ose ndrrim me E-Bike per me teper ne +38971273799 Viber & Wh

  Kaçanik 12 korrik 13:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet lopa me viç
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viç

  Lopa eshte shume e mir qumeshtore dhe viçi eshte femen 5 muj

  Kaçanik 12 korrik 12:36
  1.450 €
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Vetura

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Kaçanik 12 korrik 10:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Papagall gmGri Afrikan
  Kafshe shtepiake

  Papagall gmGri Afrikan

  Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta..

  Kaçanik 12 korrik 10:12
  600 €
 • 12 foto
  Separe,krevetanga drurit
  Teknik dhe paisje

  Separe,krevetanga drurit

  prodhojm separe.kreveta +38344920723

  Kaçanik 12 korrik 10:10
  160 €
 • 12 foto
  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje {+38344920723
  Mobilje

  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje {+38344920723

  Shes Separe per ballkone tavolina dhe ,karrike sipas porosis i punojm e standart nga 180euro +383449

  Kaçanik 12 korrik 10:07
  180 €
 • 12 foto
  -Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te Garantuara
  Mobilje

  -Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te Garantuara

  Zbukuroni. ambientin Tuaj me Separet Tona te garantuara i Punojm sipas porosis me qmime te lira nga

  Kaçanik 12 korrik 10:07
  170 €
 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Kaçanik 12 korrik 09:01
  87.500 €
 • 3 foto
  BRANI I RI per Mercedes Atego viti nga 2006-2010
  Kamionë

  BRANI I RI per Mercedes Atego viti nga 2006-2010

  Shitet braniku i ri i ardhur nga gjermania per mercedes atego viti nga 2006-2010 tel. 043_929-743

  Kaçanik 12 korrik 08:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet BIGGA per pesha te renda gjatsia 3.30m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet BIGGA per pesha te renda gjatsia 3.30m

  Shitet bigga per pesha te renda gjatsia 3.30m qmimi 120

  Kaçanik 12 korrik 08:21
  120 €
 • 5 foto
  frigorifer
  Teknik dhe paisje

  frigorifer

  shitet frigoriferi vitrin, punon shum mir, ftof mir, friz, frigo.!

  Kaçanik 11 korrik 22:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet pc i7 2600 +38349376086
  Kompjutera

  Shitet pc i7 2600 +38349376086

  Specifikat: I7 2600S 16GB RAM GTX1050 4GB SHARE 500 HDD VIBER: +38349376086

  Kaçanik 11 korrik 21:35
  330 €
 • 1 foto
  SHITET SHTËPIA NË KAÇANIK TË VJETËR
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA NË KAÇANIK TË VJETËR

  SHITET SHTËPIA NË KAÇANIK TË VJETËR Kontakt Viber: +383 49 837 251 Kuadrat: 184 m2 Tokë dhe oborr së

  Kaçanik 11 korrik 21:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi
  Mobilje

  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi

  separea-ulse tavolina punojm edhe me porosi tel;049-311-536

  Kaçanik 11 korrik 20:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 190 D
  Vetura

  Mercedes 190 D

  Shes ndrroj mercedesin ngjendje tmir per ma shum hajde kshyre

  Kaçanik 11 korrik 18:07
  1.400 €
 • 11 foto
  tavolina karrika separe ne zbritje 045498554
  Mobilje

  tavolina karrika separe ne zbritje 045498554

  shesim punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat pun me kualitet ju mirpresim +38345498554

  Kaçanik 11 korrik 16:53
  160 €
 • 11 foto
  separe ne shitje te reja tel.045333998
  Mobilje

  separe ne shitje te reja tel.045333998

  separe karrika tavolina

  Kaçanik 11 korrik 14:59
  170 €
 • 11 foto
  tavolina karrika separe viber+38344641965
  Materiale ndertimi

  tavolina karrika separe viber+38344641965

  separe

  Kaçanik 11 korrik 14:54
  160 €
 • 6 foto
  VW Golf III 1.9 Dizell Vp 93 Rks
  Vetura

  VW Golf III 1.9 Dizell Vp 93 Rks

  VW Golf III 1.9 Dizell I Thjesht Fabrikisht Viti I Prodhimit 93 Regjistrim 2 Muaj Vetura Posedon Hid

  Kaçanik 11 korrik 14:45
  1.700 €
 • 10 foto
  VW Golf III 1.9 Dizell Vp 93 Rks
  Vetura

  VW Golf III 1.9 Dizell Vp 93 Rks

  VW Golf III 1.9 Dizell Fabrikisht Viti Prodhimit 93 Regjistrim Deri 28/02/2021 Vetura Posedon Hidrau

  Kaçanik 11 korrik 14:45
  1.900 €
 • 10 foto
  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337
  Garazh

  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Kaçanik 11 korrik 14:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne15
  Autopjese dhe paisje

  fellne15

  fellne 15 jan per opel corsa d 15/55/195 te veres jan gumat per mashum na kontaktoni ne nr 046 13

  Kaçanik 11 korrik 13:21
  220 €
 • 0 foto
  Shitet kompjuteri komplet
  Kompjutera

  Shitet kompjuteri komplet

  Grafika : Geforce GTX 750 Ti 4GB Processori:i5 4690K 3.50 ghz RAM : 8 GB Monitori : LG 24 inch Mou

  Kaçanik 11 korrik 13:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Kaçanik 11 korrik 07:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Adapter
  Kompjutera

  Adapter

  Adapter per llaptop original nga gjermania

  Kaçanik 11 korrik 00:20
  15 €
 • 4 foto
  Renaul Megane
  Vetura

  Renaul Megane

  Renaul Megane 2004 , 1.9 diesel

  Kaçanik 10 korrik 21:37
  3.300 €
 • 1 foto
  Shiten numra te ipkos - 043/993-599 , 043/994-445
  Telefona celulare

  Shiten numra te ipkos - 043/993-599 , 043/994-445

  Shiten numra te Ipkos 043/993-599 80€ 043/994-445 80€ Qmimi i negociueshem Te interesuarit te konta

  Kaçanik 10 korrik 20:38
  80 €
 • 7 foto
  Fiat punto 1.2 vit 2000 plin benzin ndrroj
  Vetura

  Fiat punto 1.2 vit 2000 plin benzin ndrroj

  Shes Fiat Punto 1.2 benzin plin viti 2000 me klim funsionale airbeg etj gjithqka nrregul punon mir e

  Kaçanik 10 korrik 19:35
  1.499 €
 • 2 foto
  Shitet kombi
  Vetura

  Shitet kombi

  Ne xhendje shum te mir i rexhistruar per her te par ne kosov Esht furgon posedon goma te reja centr

  Kaçanik 10 korrik 13:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA , KARRIKA ,TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA , KARRIKA ,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Tenda. Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me di

  Kaçanik 10 korrik 13:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina lavatrice profesionale  pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNISEC M322 16KG viti 2012 Makina edhte ne gjendje shum te mir

  Kaçanik 10 korrik 11:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX W3105H 10kg 1000 rotullime maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi e

  Kaçanik 10 korrik 11:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice Makine per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS 123 12KG. viti i prodhimit 2009 maqina eshte ne gjendje

  Kaçanik 10 korrik 11:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodhimit 2008 makina eshtr ne gjendje p

  Kaçanik 10 korrik 11:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodh. 2005 makina esht ne gjendje perfek

  Kaçanik 10 korrik 11:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik

  Makin per larje MIELE 10KG. Elektrolux w3150h 13kg. lavamac 10kg. Andromede 10kg. Miele 8kg

  Kaçanik 10 korrik 11:48
  1 €
 • 3 foto
  Lavatrice makin per larje
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makin per larje

  Shitet lavatrice profesionale ELEKTROLUX WB3130 ASEPTIC 13kg makina eshte ne gjendje te mir kemi ed

  Kaçanik 10 korrik 11:48
  Me Marrveshje