Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 3 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet lavatrice elektrolux w4130h 14kg. Viti 2014 maqina ewhte ne gjendje shum te mir. Kemi edhe

  Kaçanik Dje, 09:35
  1 €
 • 2 foto
  Makina lavatrice profesionale  pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNISEC M322 16KG viti 2012 Makina edhte ne gjendje shum te mir

  Kaçanik Dje, 09:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodh. 2005 makina esht ne gjendje perfek

  Kaçanik Dje, 09:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice maqin per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice maqin per pastrim kimik

  Maqin per pastrim kimik UNION XP835 viti 2007 15kg makina eshte ne gjendje shum te mir kemi edhe

  Kaçanik Dje, 09:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   Shitet vetura golf 2 1.6benzin matorri prej ma te
  Vetura

  Shitet vetura golf 2 1.6benzin matorri prej ma te

  Shitet vetura golf 2 1.6benzin matorri prej ma te mirve karserin shum te mir edhe mrena shum i paqt

  Kaçanik Dje, 08:35
  700 €
 • 1 foto
   Penthaus Banes 300 m2 ,Kamin Xhakuzi Teras,Klima
  Apartment / Banesa

  Penthaus Banes 300 m2 ,Kamin Xhakuzi Teras,Klima

  Shes Banesen Luksoze Ose Penthausin - papafingon, Afer 300 Quadrat ne kaçanik me Teras te madhe me

  Kaçanik 5 korrik 23:18
  95.000 €
 • 1 foto
  Mobilje sallon
  Mobilje

  Mobilje sallon

  Ikam dy kopleta 3-2-1

  Kaçanik 5 korrik 21:47
  550 €
 • 8 foto
  SHITET PASSAT 3C
  Vetura

  SHITET PASSAT 3C

  Shitet Passati 3c 2.0 shum ne gjendje te rregullt full extra,karrikat me nxemje pasqyre elektronike,

  Kaçanik 5 korrik 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kali
  Kafshe ferme

  Shitet kali

  Kali eshte eshte shum shum I mir qmimi sipas marrveshjes ndrrim tmundshem me lop me viq

  Kaçanik 5 korrik 17:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Peugeot 308
  Vetura

  Peugeot 308

  I sapo ardhur nga Franca Ne gjendje te mire teknike pa asnje Vrejtje Per me shum kontaktoni

  Kaçanik 5 korrik 17:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gjelin amorok
  Kafshe ferme

  Gjelin amorok

  shes gjelin amorok

  Kaçanik 5 korrik 15:59
  17 €
 • 0 foto
  Shitet kompjuteri komplet
  Kompjutera

  Shitet kompjuteri komplet

  Grafika : Geforce GTX 750 Ti 4GB Processori:i5 4690K 3.50 ghz RAM : 8 GB Monitori : LG 24 inch Mou

  Kaçanik 5 korrik 13:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Kaçanik 5 korrik 11:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina karrika separe viber+38344641965
  Materiale ndertimi

  tavolina karrika separe viber+38344641965

  separe

  Kaçanik 5 korrik 09:10
  160 €
 • 0 foto
  Tiger
  Kafshe shtepiake

  Tiger

  Shitet klyshi tiger 3 muajsh

  Kaçanik 5 korrik 00:57
  250 €
 • 2 foto
  Adapter
  Kompjutera

  Adapter

  Adapter per llaptop original nga gjermania

  Kaçanik 5 korrik 00:20
  15 €
 • 1 foto
  SHITET SHTËPIA NË KAÇANIK TË VJETËR
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA NË KAÇANIK TË VJETËR

  SHITET SHTËPIA NË KAÇANIK TË VJETËR Kontakt Viber: +383 49 837 251 Kuadrat: 184 m2 Tokë dhe oborr së

  Kaçanik 4 korrik 21:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf III 1.9 Dizell Vp 93 Rks
  Vetura

  VW Golf III 1.9 Dizell Vp 93 Rks

  VW Golf III 1.9 Dizell Fabrikisht Viti Prodhimit 93 Regjistrim Deri 28/02/2021 Vetura Posedon Hidrau

  Kaçanik 4 korrik 21:06
  1.900 €
 • 6 foto
  Shes Golf 6
  Vetura

  Shes Golf 6

  Frenat , filerat e klimes , ules dhe diselit te ri. Rrypi Rebrasni i ri Fellget + gomat te reja Bat

  Kaçanik 4 korrik 20:16
  7.800 €
 • 4 foto
  Mercedes man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes man

  Shiten pjest per man 150 mercedes 8 14 8 13 709

  Kaçanik 3 korrik 21:11
  1 €
 • 0 foto
  Trotinet elektrik 8.5 inch
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Trotinet elektrik 8.5 inch

  Shes trotinetin ne gjendje te perfekte i ardhur nga zvicrra Viti i prodhimit 2019 Fuqia e motorrit

  Kaçanik 3 korrik 16:37
  300 €
 • 5 foto
  frigorifer
  Teknik dhe paisje

  frigorifer

  shitet frigoriferi vitrin, punon shum mir, ftof mir, friz, frigo.!

  Kaçanik 3 korrik 12:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Osa per rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Osa per rimorkio

  Osa per rimorkio 2005 3 copa

  Kaçanik 3 korrik 11:17
  1.500 €
 • 4 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Shes viqin mashkull simental 3muj egjys

  Kaçanik 3 korrik 11:09
  720 €
 • 4 foto
  Lope
  Kafshe ferme

  Lope

  Shes lop me viq mshtjerr 1 muajsh

  Kaçanik 3 korrik 10:56
  1.480 €
 • 0 foto
  Kërkoj Puntor/Mjeshter, Ndërtim/Fasadim/Izolim
  Materiale ndertimi

  Kërkoj Puntor/Mjeshter, Ndërtim/Fasadim/Izolim

  Kërkoj mjesher dhe puntor Facebook* Ndertimi NTP Shkup Shkup/Kosove

  Kaçanik 3 korrik 01:48
  1 €
 • 2 foto
  Shitet guma 445/45R19.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet guma 445/45R19.5

  Shetet guma e rimorkios 445/45R19.5 70% Per ma shum 044 224 935 ose viber +383 44 224 935

  Kaçanik 2 korrik 16:14
  150 €
 • 12 foto
  Ulse Tavolina Separe 045333998
  Mobilje

  Ulse Tavolina Separe 045333998

  Separe

  Kaçanik 2 korrik 13:08
  160 €
 • 5 foto
  Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco

  SHITET Iveco 12 ton €8,500 Viti i prodhimit 2008 8 shpejtesi 4 te shpejta 4 tngadalta Retar Tempomat

  Kaçanik 2 korrik 10:43
  8.500 €
 • 0 foto
  Huta
  Kafshe ferme

  Huta

  Shes 2 huta mashkull dhe femen

  Kaçanik 2 korrik 10:13
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Vetura

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Kaçanik 1 korrik 23:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  oliver cpi sports boj ndrrim
  Motore (mbi 50 cc)

  oliver cpi sports boj ndrrim

  50 Kubik maskat e demtume boj ndrrim me mat tmadh viber +38345541681 per mashum

  Kaçanik 1 korrik 23:50
  250 €
 • 5 foto
  Karrige masazhi dhe tavolinë - trajtime bukurie
  Makina dhe vegla

  Karrige masazhi dhe tavolinë - trajtime bukurie

  Tabela hidraulike e kolltukut për trajtime bukurie, masazhe dhe konsulta mjekësore. Pistoni qendror

  Kaçanik 1 korrik 21:17
  300 €
 • 4 foto
  Shlep mercedes benz 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shlep mercedes benz 814

  Ne gjendje shum te mir. Boj edhe ndrrim, per ma shum info komtaktoni ne viber. +38345942508

  Kaçanik 1 korrik 20:09
  11.500 €
 • 2 foto
  shitet qanta per Hiking
  Paisje per sport

  shitet qanta per Hiking

  qant per hiking

  Kaçanik 1 korrik 17:59
  50 €
 • 8 foto
  Suzuki samurai
  Vetura

  Suzuki samurai

  Shitet suzuki 2.0 benzin goma treja ngjyr raptor karrika likur gjendje shume tmir rks i qlajmrum

  Kaçanik 1 korrik 15:39
  3.000 €
 • 10 foto
  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337
  Garazh

  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Kaçanik 1 korrik 11:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX W3105H 10kg 1000 rotullime maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi e

  Kaçanik 1 korrik 09:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet

  Shitet kamioni per m a shum ne viber

  Kaçanik 30 qershor 22:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ULSE,KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE
  Mobilje

  ULSE,KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE

  Fabrika tradita

  Kaçanik 30 qershor 20:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Chevrolet Lacetti
  Vetura

  Chevrolet Lacetti

  SHITET CHEVROLET LACETTI 1.8 BENZIN V.P 2008, 139.000 KM TË KALUARA ME GARANCION, RKS, NË GJENDJE

  Kaçanik 30 qershor 19:35
  3.600 €
 • 4 foto
  Aerox 80cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Aerox 80cc

  Shes skuterin aerox 80cc ne gjendje te rregullt , me dokumenta i pajisur .!

  Kaçanik 30 qershor 12:56
  370 €
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Kaçanik 30 qershor 12:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Golf IV
  Vetura

  Shes Golf IV

  Golf IV benzin 1.6 74 Kw Kilometrazha 243 977 te kaluara Ngjyra e kalter Klimatronik

  Kaçanik 30 qershor 11:41
  3.000 €
 • 3 foto
  kros
  Motore (mbi 50 cc)

  kros

  shes krosin osht. n gjendje tmir. per ma. shum ne. nr 043546119

  Kaçanik 29 qershor 22:15
  1.500 €
 • 0 foto
  Prodhim  Dhe Riparim I Mobiljeve
  Mobilje

  Prodhim Dhe Riparim I Mobiljeve

  Prodhim & Riparim Garnitura Dhoma Gjumi ( Kreveta ) Karrika Tavolina

  Kaçanik 29 qershor 22:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Trak vrapuese
  Paisje per sport

  Trak vrapuese

  Shes traken vrapuese, ne gjendje te rregullt dhe shume pak e perdorun. E ardhun nga Norvegjia para 8

  Kaçanik 29 qershor 18:06
  350 €
 • 0 foto
  Mercedes C350 189000km
  Vetura

  Mercedes C350 189000km

  Kush esht i interesuar mund te me shkruaj ne kete numer ne viber apo whatsapp +491789031650 mund te

  Kaçanik 29 qershor 11:45
  10.000 €
 • 1 foto
  Tavolinë dite
  Mobilje

  Tavolinë dite

  Shes tavolinen me cmim te volitshem

  Kaçanik 29 qershor 10:34
  50 €
 • 4 foto
  4 aks man ndrrim me bager
  Kamionë

  4 aks man ndrrim me bager

  Shes man 4 aks miller kiper ne gjendje te mir i gatshem per pun mund ta provoni pa problem viber +3

  Kaçanik 28 qershor 23:48
  17 €