Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 11 foto
  Vw Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA
  Vetura

  Vw Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

  Shes golf 6 plus, 2.0 TDI, automatik DSG, viti i prodhimit 10.2009, kilometra te garantuara, model H

  Prishtinë Sot, 23:31
  7.400 €
 • 9 foto
  Fellne megoma 2015 per Audi a3 a4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma 2015 per Audi a3 a4

  Shes fellnet orgjinale Audi a3 a4 gomat 205/50/17 jane Continental te vitit 2015 ne gjendje shum te

  Prishtinë Sot, 23:31
  320 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Audi A4 A6 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi A4 A6 A8

  Shes fellnet me goma per Audi a4 a6 a8 Gomat jane 245/45/17 te fimes Nexen viti 2016 Jane ne gjendje

  Prishtinë Sot, 23:31
  260 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Vw 195/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw 195/65/15

  Shes fellnet megoma te veres Fulda 2015 jane per Golf 5,6 Pasat touran etj ne gjendje shume te mir t

  Prishtinë Sot, 23:31
  170 €
 • 10 foto
  Shitet banesa 92.13m2 ne Lakrisht Dukagjini Reside
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 92.13m2 ne Lakrisht Dukagjini Reside

  Shitet banesa 92.13m2 ne katin e 8-te ne Lakrisht ne Kompleksin Dukagjini Residence Banesa posedon :

  Prishtinë Sot, 23:31
  1.050 €
 • 5 foto
  Fellne per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran

  Shes fellnet megoma te veres 195/65/15 jane per golf 5 6 Pasat Touran Ne gjendje shum te mir thuajse

  Prishtinë Sot, 23:31
  180 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Vw Audi 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi 205/55/16

  Fellne per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Audi a3 Goma 205/55/16 Qmimi 320 euro Mundesi ndrrimi ?045

  Prishtinë Sot, 23:31
  320 €
 • 5 foto
  Fellne per Bmw 1she 3she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 1she 3she

  Fellne per Bmw 1she 3she Jane 17coll Qmimi 220 euro ?045/655/020 Prishtinë

  Prishtinë Sot, 23:31
  220 €
 • 2 foto
  Shitet banesa 121.80m2 m2 Fushekosove te Stacioni
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 121.80m2 m2 Fushekosove te Stacioni

  Shitet banesa 121.80m2 m2 kati 7-te ne Fushekosove te Stacioni Plicior (Trafiku) Banesa posedon : -S

  Fushë Kosovë Sot, 23:31
  400 €
 • 7 foto
  Shes Abkand presen e ardhur prej Zvicres.
  Makina dhe vegla

  Shes Abkand presen e ardhur prej Zvicres.

  Shes abkandpressen firma Fasti cnc, e ardhur prej zvicres, abkand presa eshte e e 3 metrave, per me

  Gjilan Sot, 23:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Tiguan R-Line (Urgjent)
  Vetura

  Shitet Tiguan R-Line (Urgjent)

  Shitet Tiguan R-Line 2.0 Dizel (BlueMotion) Vetura ka nje vit qe gjindet ne Kosove, une jam pronari

  Obiliq Sot, 23:30
  13.800 €
 • 10 foto
  Shtepi ne Bazhdarhane afer rrethit Prizren
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Bazhdarhane afer rrethit Prizren

  Shtepia gjendet 30 Metra afer rrethit ne Bazhdarhane, ne rrugen dytesore ne qender te qytetit Prizr

  Prizren Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTEL POMPE BENZINE AUTOLARJE GARAZHE LOKALE
  Lokale / Punetori / Magazina

  MOTEL POMPE BENZINE AUTOLARJE GARAZHE LOKALE

  MOTEL, POMPE BENZINE, AUTOLARJE, GARAZHE, LOKALE, SHITJE-QIRA LOKACIONI: SHKABAJ. TRUALLII: 50ARI ÇM

  Prishtinë Sot, 23:30
  5.000 €
 • 8 foto
  Shiten 2 Banesa në lgj, dardania , prishtine
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Banesa në lgj, dardania , prishtine

  Shiten 2 Banesa në lgj, dardania prishtine Bulevardi Bill Klinton, 60.5 m2 dhe 105m2 -Banesa ne

  Prishtinë Sot, 23:30
  129.000 €
 • 7 foto
  Shiten 4 banesa te Gatshme ne mat1, 120, 91m2, 48m
  Apartment / Banesa

  Shiten 4 banesa te Gatshme ne mat1, 120, 91m2, 48m

  Shiten 4 banesa ne Mat 1 ne kompleksin Lin project. 120m2 kati 8, 3 dhoma gjumi. 48m2 kati 6 dhe 7,

  Prishtinë Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I P

  Gjilan Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 89m2-Kati 8
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 89m2-Kati 8

  Shitet Banesa në Katin e 8 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 89.07m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuz

  Ferizaj Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 66.33m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 66.33m2

  Shitet:Banesa Në Qender të Qytetit Afer Komunes 66.33 m2 Kati: 1.2.3.6.7.8.10. Organizimi i Mbrend

  Ferizaj Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet banesa 77m2 ne shitje te Lagja e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 77m2 ne shitje te Lagja e Spitalit

  Ofrohet banesa 77m2 ne shitje te "Lagja Spitalit" afer bregut Banesa eshte ndertim i ri behet me bar

  Prishtinë Sot, 23:30
  870 €
 • 7 foto
  Ofrohet banesa 58m2 ne shitje ne Emshir !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 58m2 ne shitje ne Emshir !DELTA

  Ofrohet banesa 58m2 ne shitje ne "Emshir" ose me saktsisht afer stacionit te autobusave Ndodhet ne k

  Prishtinë Sot, 23:30
  50.500 €
 • 9 foto
  Shitet banesa 70m2 neto në lagjen MATI 1 Tragtia
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 70m2 neto në lagjen MATI 1 Tragtia

  ⭕️Shitet banesa 70m2 neto kati 7-të në lagjen MATI 1 në kompleksin (Tregtia) ⭕️Banesa posedo

  Prishtinë Sot, 23:30
  67.000 €
 • 9 foto
  Shitet shtepin 270m2, 2.5 kateshe + garazh me 8ari
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepin 270m2, 2.5 kateshe + garazh me 8ari

  Shitet shtepin 270m2, 2.5 kateshe + garazh me 8 ari truall 6 kilometra large Prishtine ne Bardhoshe,

  Prishtinë Sot, 23:30
  135.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa 85.5m2 në Fushekosovë te Britania
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85.5m2 në Fushekosovë te Britania

  ⭕️Shitet banesa 85.5m2 kati 7-të në Fushekosovë te Britania Homes ⭕️Banesa posedon: ⭕️S

  Fushë Kosovë Sot, 23:30
  550 €
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolina 045587719

  Prishtinë Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHATORA DIMROR ME QERA TAVOLINA KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR ME QERA TAVOLINA KARRIKA 044280873

  Japim me qeraa shatora karrika dhe tavolina shatorat jan te madhsive te ndryshme transporti dhe mont

  Gllogoc Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHes Hidraulik presen 80 ton
  Makina dhe vegla

  SHes Hidraulik presen 80 ton

  SHes Hydraulik presen 80 ton shtypj ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicrra.

  Gjilan Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHes SHarren e ardhur nga ZVICRRA:
  Makina dhe vegla

  SHes SHarren e ardhur nga ZVICRRA:

  SHes sharren e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir.

  Gjilan Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Urgjent kerkoj banes me 2dhoma gjumi
  Apartment / Banesa

  Urgjent kerkoj banes me 2dhoma gjumi

  Urgjent kerkoj banes me 2dhoma gjumi Agjensioni për Patundshmeri Holding

  Prishtinë Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtëpia ne shitje 580m2 me 6 ari truall Veternik
  Shtepi / Vila

  Shtëpia ne shitje 580m2 me 6 ari truall Veternik

  Ofrohet Shtëpia për shitje afër FK.Rezonanca Vetërrnik 580 m2 Shtëpija posedon dokumentacion te rre

  Prishtinë Sot, 23:30
  220.000 €
 • 3 foto
  Gershan 2 metra e ardhur nga Zvicra
  Makina dhe vegla

  Gershan 2 metra e ardhur nga Zvicra

  Shiten Gershant 2 metra gjatsi presin 2mm trash mekanike.

  Gjilan Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHes Ekcentpresen 100 Ton.
  Makina dhe vegla

  SHes Ekcentpresen 100 Ton.

  SHes Ekcentpresen 100Ton e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir.

  Gjilan Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Gershant 3.50 te ardhura nga zvicrra.
  Makina dhe vegla

  Shes Gershant 3.50 te ardhura nga zvicrra.

  Shes Gershant te ardhura nga Zvicrra ne gjendje shum te mir presin 3.50m gjat, apo tri metra e gjys

  Gjilan Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Urgjent kerkojm banes me Qera ne Lagjen Mat 1
  Apartment / Banesa

  Urgjent kerkojm banes me Qera ne Lagjen Mat 1

  Banesa duhet te jete 2 dhomshe ose 1 dhomshe e mobiluar Qmimi dri ne 280 euro Kontrate 1 vjeqare P

  Prishtinë Sot, 23:30
  280 €
 • 9 foto
  Ofrohet banese 120m2 ne shitje ne Tophane !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 120m2 ne shitje ne Tophane !DELTA

  Ofrohet banese 120m2 ne shitje ne lagjen "Tophane" tek rruga "Lidhja e Lezhes" afer hekurudhes Banes

  Prishtinë Sot, 23:30
  900 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 70.62 m2 Dukagjini Residence
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 70.62 m2 Dukagjini Residence

  Shitet banesa 70.62 m2 ne katin e 2-të dhe 8-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence Banesa posed

  Prishtinë Sot, 23:30
  1.150 €
 • 10 foto
  Shitet banesa 123.61m2 Lakrisht Dukagjini Residenc
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 123.61m2 Lakrisht Dukagjini Residenc

  Shitet banesa 123.61m2 ne katin e 11-te ne Lagjen Lakrisht ne Kompleksin Dukagjini Residence Banesa

  Prishtinë Sot, 23:30
  1.000 €
 • 5 foto
  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shes 2 lloptopa te Riii nga Gjermania. Hp elitebook 840 14inch HD kamer/migrofon Core i5 2.50 Ghz up

  Prishtinë Sot, 23:30
  295 €
 • 4 foto
  MY HOME - Shitet Banesa / 121.68m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME - Shitet Banesa / 121.68m2

  Shitet Banesa në Katin e 7 Prapa Stacionit Policor Ferizaj Banesa ka 121.68m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sall

  Ferizaj Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕️Shitet Banesa 79m2 në katin 6-të në FushëKosovë
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 79m2 në katin 6-të në FushëKosovë

  ⭕️Shitet Banesa 79m2 në katin 6-të në FushëKosovë Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhine

  Prishtinë Sot, 23:30
  38.000 €
 • 4 foto
  MY HOME-Shitet Banesa/ 61.66m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa/ 61.66m2

  Shitet Banesa në Katin e 8 Prapa Stacionit Policorë në Ferizaj Banesa ka 61.66m2 ka 1 Dhomë Gjumi,

  Ferizaj Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MY HOME-Shitet Baesa 88m2/kati 6
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Baesa 88m2/kati 6

  Shitet Banesa në katin 6 në Rrugen Vëllezrit Gërvalla Banesa Gjendet Në Katin e 6 te objekti

  Ferizaj Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolin jeni te mir pritur ne xhdo koh qe thirrni 044280873 (24or

  Prishtinë Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japimmme qera karrika tavolina dhe shatora per info ne nr 044280873 viber +38344280873 Jeni te

  Kaçanik Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 107.50m2-Kati 6
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 107.50m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 107.50m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhi

  Ferizaj Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 89.70m2-Kati 5
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 89.70m2-Kati 5

  Shitet Banesa në Katin e 5 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 89.70m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuz

  Ferizaj Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME/Shitet Banesa 112m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME/Shitet Banesa 112m2

  Përshkrimi: Shitet Banesa në Katin e 5 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 112m2 ka 3 Dhoma Gjumi

  Ferizaj Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Shtepia në lagjen Arbëri, afër ambasades Hu
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia në lagjen Arbëri, afër ambasades Hu

  Shitet Shtepia në lagjen Arbëri, afër ambasades Hungareze. Shtepia posedon: -4 kate, -Secili katë i

  Prishtinë Sot, 23:30
  800.000 €
 • 0 foto
  MY HOME-Banesa Shitet / 94.22m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Banesa Shitet / 94.22m2

  Shitet Banesa në Katin e 9 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 94.22m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sa

  Ferizaj Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne per golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per golf

  Fellne 18 per golf gti gtd origjinal te importuera nga gjermania nuk jan vozit ne ks.

  Prishtinë Sot, 23:30
  530 €
 • 6 foto
  2 Banesa ne shitje ne mati- 1 nga 89m2
  Apartment / Banesa

  2 Banesa ne shitje ne mati- 1 nga 89m2

  2 Banesa ne shitje ne mati- 1 - prishtine -lgj.mati-1 afer rruges B - 2. dhome - 1.kuzhine me

  Prishtinë Sot, 23:30
  690 €