• Passat blue motion 2011

  Passat blue motion 2011

  2.0 dizel BlueMotion parking senzora viti 2011 kilometra 205000 te garantuara me liber te servisit rrypin te ndrrum me 202000 km

  8.500 €
  Gjilan
  Sot, 13:15
 • SHES MATSIN PER GJEODEZI IRI LIR

  SHES MATSIN PER GJEODEZI IRI LIR

  SHES APARATIN PER GJEDEOZI I RI MAJ AVANCUMI MA IRIVI ASHT NE AUSTRI SHUM SHPEJT VJEN NE KOSOV EJAP ME QMIM TE LIR . TEL. 044 870 685 EDHE NE VIBER MUNDENI MU LAJMRU. GJILAN. 044 870 685.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 13:04
 • Shitet

  Shitet

  Shes skuterin aprilia 50cc viti 2012 ka doganen e pagume ndriime me nai kros per me shum nr +37744321988

  800 €
  Gjilan
  Sot, 13:04
 • Shtëpi në shitje

  Shtëpi në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet shtëpia në 3 Ari me rreth 500m² të banuara. Shtëpi tre kate posedon këtë renditje: Kati parë: Lokale Kati I dytë: Sallon së bashku me kuzhinë

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 12:52
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e VIII-të banues me 96.82m². Posedon: Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe një ballkon. •Dyert prej dr

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 12:37
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e VIII-të banues me 79.5m² . Posedon: Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo,një WC dhe një ballkon. •Dyert

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 12:32
 • Karrika,tavolina,separe

  Karrika,tavolina,separe

  Tek ne do xheni xhithqka per terasen e lokalit tuaj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 12:26
 • Kuzhina

  Kuzhina

  Shitet kuzhina 4Metra e gjat pa Elemente 500€ me Elemente 1500€

  500 €
  Gjilan
  Sot, 12:26
 • Goma 16 Michelin

  Goma 16 Michelin

  Shes 4 goma te veres Michelin 205/55/16

  65 €
  Gjilan
  Sot, 12:24
 • Biciklet MTB Scrapper

  Biciklet MTB Scrapper

  Bicikleta eshte shume e ruajtur, gati se e re, rrotat i ka 26" 2x25 - schwalbe

  750 €
  Gjilan
  Sot, 12:18
 • golf 4 1.9 dizell me dy tkuqe 1 vit regjistrim

  golf 4 1.9 dizell me dy tkuqe 1 vit regjistrim

  Shes golf 4 1.9 dizell tdi me dy tkuqe 1 vit regjistrim v.p2001 klim abes centrall full opcion ne gjendje te rregullt me fellne per mahsum kontaktoni 044234198

  4.100 €
  Gjilan
  Sot, 12:14
 • Fellne per BMW

  Fellne per BMW

  Shiten fellnet me goma te dimrit per BMW te ardhur nga zvicrra te pa perdorura ne kosov

  140 €
  Gjilan
  Sot, 12:04
 • Opel corsa

  Opel corsa

  Opel korsa 1.2 benzin Posedon Klim Esp Xhamat me rrym I regjistruar deri muajin e 11 .2017

  2.800 €
  Gjilan
  Sot, 12:04
 • Banesa në shitje në Prishtinë

  Banesa në shitje në Prishtinë

  Shiten 7 Banesa me nga 52.27m² të cilat përmbajn: Qëndrimin ditor me kuzhinë dhe trapezari = 21.32m² 1 dhomë fjetjeje = 11.32m² 1 banjo dhe koridori Banesat përmbajn: • Dyer të hyrjeve të blindua

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 11:43
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e VII–të banues me 115.53m² me këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë,tri dhoma gjumi,një shpajz, dy banjo, një tualet

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 11:43
 • Samsung Galaxy C5

  Samsung Galaxy C5

  Samsung Galaxy C5 ne gjendje perfekte pa asnje grrithe. Madhesia 5.2 inch 4 GB RAM 16 mp Kamer mbrapa 8 mp kamer para (selfie) Fingerscan Fast Charge etj... Dy kartela ose mundsin nje kartel dhe Sd C

  290 €
  Gjilan
  Sot, 11:16
 • Shitet Mercedes 190E

  Shitet Mercedes 190E

  Shes mercedesin 190e me 1vit rregjistrim me servisa t krym n gjendje perfekte ndrrime nuk boj

  1.300 €
  Gjilan
  Sot, 11:04
 • Shitet Shtepia

  Shitet Shtepia

  Shitet Shtepia Shtepia 3 kateshe, 11 dhoma, 3 banjo, garazhe, podrum. Shtepia ka poashtu Nxemje qendrore, klimatizim. Shtepia eshte nen vezhgimin e kamerave(Sigurimi) Oborr 2.3ari Rr. Arben Ramadani

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 10:54
 • Shtëpia në shitje

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia me 3.24 Ari . Shtëpi dy kate me rreth 300m2 të banueshme. Kati përdhes posedon bodrum me hapsirë të mjaftueshme dhe lokal. Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë 80m2, një

  240.000 €
  Gjilan
  Sot, 10:52
 • Shtepia & Lokalet afariste ne shitje

  Shtepia & Lokalet afariste ne shitje

  Shitet shtepia ne qender te qytetit Shtepia eshte 4 kateshe, 2 kate lokale afariste & 2 kate banim. Per banim jane 3dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine, 2 banjo. Lokalet afariste jane te ndara. Obj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 10:43
 • Shitet Banesa 132m2

  Shitet Banesa 132m2

  Shitet banesa 132m2 Kati V, Gjendet perball Agmia Center- Gjilan Cmimi sipas marreveshjes [email protected] +377 44 945 139

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 10:42
 • Shitet shtepia 160m2

  Shitet shtepia 160m2

  Shitet shtepia 160m2 Shtepia eshte 1+p. Shtepia ka 4 dhoma gjumi, sallon + kuzhine. Shtepia ka qasje ne rrugen kryesore. Shtepia gjendet ne lagjen Arberia, afer Sh.F. Abaz Ajeti – Gjilan. Cmimi sip

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 10:42
 • Blejm Telefona Apple iphone 4 4s 5 5s 6 6s 7 7plus

  Blejm Telefona Apple iphone 4 4s 5 5s 6 6s 7 7plus

  Blejm te Gjitha Llojet e Telefonave Apple iphone te Perdorur Apo te Ri - iphone 4s -5 - 5s - 6 - 6s - 7 - Secili Telefon Blehet me Pare Kesh Pagesa Bahet Menjeher 100% Sipas Marveshjes me Klientin Ora

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 10:36
 • Shtëpia në shitje

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia me 3 Ari oborr me 360m2 të banuara. Shtëpia tri katëshe me këtë rënditje:. Kati përdhes i tëri bodrum i cili mund të përdorët si garazhë me hapsirë mjaft të shfrytëzuar ku posedon b

  200.000 €
  Gjilan
  Sot, 10:33
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e IV–të banues me 83.33m² me këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një shpajz, një banjo dhe një ballk

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 10:32
 • Iphone 5

  Iphone 5

  Iphone 5 ne gjendje te rregullt Ju mirepresim

  80 €
  Gjilan
  Sot, 10:18
 • Urgjent

  Urgjent

  Shitet vetura ford vetur e vogel hargjimet e vogla 1.3 benzin regjistrim ka 11 muj urgjentt..

  500 €
  Gjilan
  Sot, 10:05
 • Golf 5

  Golf 5

  Shitet vetura ne gjendje te rregullt ka abs esp regjistrim deri ne fund te mujit eviti 2008 klim etj Numri:044:305:413 ky numer edge ne viber

  5.500 €
  Gjilan
  Sot, 10:04
 • prodhojm dyer per shtepija 044363733

  prodhojm dyer per shtepija 044363733

  shesum dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer krejtesisht dru 90 dhe 100 euro dyer te hymjes 100 deri 150 euro viber +37744363733

  60 €
  Gjilan
  Sot, 09:49
 • shitet

  shitet

  shes klimen 12

  120 €
  Gjilan
  Sot, 09:49
 • shitet

  shitet

  shes dhome gjumi per femi komplet

  135 €
  Gjilan
  Sot, 09:44
 • Banesa 86m2 ne Gjilan

  Banesa 86m2 ne Gjilan

  Shitet banesa 86m2 Shitet banesa me dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine. Kati III . Banesa posedon nxemje qendrore, ashensor. Banesa gjendet afer sh.f. Thimi Mitko – Gjilan, perkatesisht mbrapa Soli

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 09:43
 • Shtepi 3 kateshe ne Gjilan

  Shtepi 3 kateshe ne Gjilan

  SHITET SHTEPIA 3ari oborr, 3 kateshe, e mobiluar dhe nxemje qendrore Shtepia gjendet ne lagjen Popovica [email protected] +377 44 945 139

  145.000 €
  Gjilan
  Sot, 09:42
 • SHITET SHTEPIA

  SHITET SHTEPIA

  SHITET SHTEPIA DY KATESHE DHE BODRUMI + OBORR 5ARI 4DHOMA + SALLON, DY BANJO ME KOPSHT TE RREGULLUAR RRUGA QARKORE, AFER KA SHKOLLA DHE ABMULANCE, PO ASHTU EDHE SPITALIN REGJIONAL. *CMIMI SIPA

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 09:42
 • Gjilan JAHA CENTER Banesa

  Gjilan JAHA CENTER Banesa

  Banesa posedon sallon dy dhoma gjumi banjo dhe ballkone, eshte ne katin e peste. Banesa eshte ndertim i firmes JAHA Center . Bartja e baneses mund te behet permes Noterit. ( viber nr. +386 49 438 669)

  37.000 €
  Gjilan
  Sot, 09:35
 • Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511-355

  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511-355

  Punim me dijapan jan tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni mundesin te telefononi Ne Viber +37745-511-355 dhe sipas adresave ne jua dergojm nep

  199 €
  Gjilan
  Sot, 09:28
 • Shes goll 3 benxin 1.6 viti 97 izvicŕres

  Shes goll 3 benxin 1.6 viti 97 izvicŕres

  Shes gollf 3 benxin 1.6 viti 97 me tabela zvicrres vetura ikae 12958 me libra servisi me arbek me gjama me rrim me abez centrall vetura ja vlen edhe me doganue se asht krejt nrregull 1 pronar ipar pi

  660 €
  Gjilan
  Sot, 09:25
 • Opel Signum 1.9 CDTI 16V 185 PS - Manual

  Opel Signum 1.9 CDTI 16V 185 PS - Manual

  Shes Opel Signum 1.9 CDTI 16V 150 PS Vetura eshte e bere Remap dhe tani ka afersisht 185PS Vetura eshte e bere Facelift model 2008 Manual me 6 shpejtesi Regjistrim RKS edhe 10 muaj Karrika lekure me

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 09:15
 • 2 goma 15

  2 goma 15

  Shes dy goma te veres shum te mira pak te perdorura te 2013 prodhim italian

  35 €
  Gjilan
  Sot, 09:05
 • vw polo

  vw polo

  pjes rezerv

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 09:04
 • Cane Corso

  Cane Corso

  Shitje femër Cane Corso mosha e 3 muaj dhe 20 ditë. Ajo mori dy vaksina. Veshët të shkurtër dhe bisht. E bukur dhe e prindërve të shkëlqyer. Fotografitë me nënën e tij. Pasjan (Gjilan). Viber: +381643

  200 €
  Gjilan
  Sot, 08:48
 • Shitet shporeti Alfa

  Shitet shporeti Alfa

  Shitet shporeti Alfa ne gjendje shume te rregullt dhe pak i perdort.

  170 €
  Gjilan
  Sot, 08:44
 • VW Touran 2.0 TDI - DSG

  VW Touran 2.0 TDI - DSG

  Touran 2.0 TDI - Automatik - DSG Gjama Elektronik Dhamzori i ndrruar - Komplet SET me pompe te ujit në 160,000 KM Kilometrazha - 207,000 Km Regjistrim Dhjetor 2017 I Ruajtur shumë, në gjendje p

  6.400 €
  Gjilan
  Sot, 08:15
 • Kompanija AUTO(ZONA) blejm Vetura tabele të huja📞

  Kompanija AUTO(ZONA) blejm Vetura tabele të huja📞

  Blejm vetura pa dogan gjith regjionin e kosoves,Blejm vetura me defekte ose te Aksidentuara .Vlersimi behet nga ne si pas gjendjes teknike dhe optike .Blejm AUDI BMW MERCEDES nga viti 2002 deri 2015.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 07:05
 • VW Polo 1.4 b me dogan nga CH

  VW Polo 1.4 b me dogan nga CH

  Shes Polo 1.4 , - viti i prodhimit 2005, - ngjyre e zeze ne te gjelbert, - tash i DOGANUAR, HOMOLOGIM i kryer, - rexhistrim deri 20.03.2017, - liber servisit, dy qelsa, - i ardhur prej Zvicer, - ne

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 07:04
 • Audi A5 2.7 TDI Coupe me Full Kasko

  Audi A5 2.7 TDI Coupe me Full Kasko

  Shes Audi A5 2.7 TDI Automatik 8 Shpejci Rks 09/2017 Full kasko deri 03/2018 Dora e dyt e vetures ne Kosove Mundesi ndrrimi Me Audi A4, Audi A8 Mercedes E350, BMW X5 BMW e60 535D edhe veture tjter

  15.500 €
  Gjilan
  Sot, 05:24
 • iphone 6plus 64

  iphone 6plus 64

  Shes iphone 6 plus 64gb full unlock ne gjendje te rregullt nuk eshte i demtuar gjithqka e rregull ndrrom nuk boj. telefoni ju garantoj me numer serik orgjinal jo fallc.

  450 €
  Gjilan
  Sot, 04:16
 • Galaxy s3 Nokia lumia windows 10 bashke 130

  Galaxy s3 Nokia lumia windows 10 bashke 130

  Viber +37744485336

  130 €
  Gjilan
  Sot, 03:16
 • Banese ne Prishtin banesat e bardh

  Banese ne Prishtin banesat e bardh

  Shes Banese ne lagjen bregu i diellit PRISHTINË banesat e bardha Prishtine ndertim i paraluftes nje nder banesat me cilsore ne Kosove dhe standartet me te larta te mundeshem. Banesa posedon dy dhoma ,

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 02:32
 • Kuka

  Kuka

  Shitet kuka per opel dhe wolksvagent +38649133356 viber

  75 €
  Gjilan
  Sot, 02:04