• BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kredi për biznesin e vogël alternativa për ndërmarrësit të cilët e bizneseve ekzistuese. Për shka

  51.000 €
  Gjilan
  14 tetor 22:57
 • BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kredi për biznesin e vogël alternativa për ndërmarrësit të cilët e bizneseve ekzistuese. Për shka

  51.000 €
  Gjilan
  14 tetor 22:53
 • Shitet BaByliss For Men

  Shitet BaByliss For Men

  shitet maqina per frizer apo berber profesionale BaByliss For Men e Poland'es e re e pa perdorur me te gjitha paisjet percjellse poashtu vjen me kraherat e vet prej 3 deri ne 25mm ose prej 1 deri ne

  55 €
  Gjilan
  14 tetor 22:51
 • Tel mobil Archos 50c platinum

  Tel mobil Archos 50c platinum

  Shitet tel mobil Archos 1.2 Ghz 1Gb Ram 16 Gb space Dy kamera Cmimi 55 eur

  55 €
  Gjilan
  14 tetor 22:44
 • BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kredi për biznesin e vogël alternativa për ndërmarrësit të cilët e bizneseve ekzistuese. Për shka

  65.000 €
  Gjilan
  14 tetor 22:36
 • shitet WAHL Made in USA

  shitet WAHL Made in USA

  shitet maqina WAHL per frizer apo berber e re e pa perdorur e ardhur nga zvicrra maqina vjen me te gjitha paisjet percjellse me 17 pjes maqina osht Dual Voltage qe dmth bon edhe me 110v po edhe me 24

  40 €
  Gjilan
  14 tetor 22:30
 • Shitet mdsi ndrrimi me skele apo me donja vetur

  Shitet mdsi ndrrimi me skele apo me donja vetur

  Mudsija ndrrimi me mjet puna apo vetur

  13.000 €
  Gjilan
  14 tetor 22:28
 • SAMSUNG NOTE 3 32 GB

  SAMSUNG NOTE 3 32 GB

  SAMSUNG është i sa po ardhur nga ch edhe punon me të gjitha kartelat.

  135 €
  Gjilan
  14 tetor 22:28
 • Mobilje Salloni

  Mobilje Salloni

  Shes Mobilje salloni ne gjendje te mirë janë 3sh, 2sh edhe dy 1sha.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 22:24
 • Fellnet me Guma 18 225 40 Per Golf seat leo

  Fellnet me Guma 18 225 40 Per Golf seat leo

  Shiten fellnet me guma ja shum pak te perdora jan te ardhura pi zvicres nuk jan te demtuara askund arsyja eshitjea osht qe jan te mdhaja Bojm edhe ndrrim per me shum info Tel044396656 Jan per Golf 5-6

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 22:17
 • Fellne 16 coll

  Fellne 16 coll

  Shes fellnet ne gjendje te rregullt(16 coll) per ma shum info mund te me kontaktoni edhe ne viber.

  200 €
  Gjilan
  14 tetor 22:06
 • Prodhojm dyer te drurit Viber 37744729271

  Prodhojm dyer te drurit Viber 37744729271

  Prodhojm dyer te drurit Viber 37744729271

  60 €
  Gjilan
  14 tetor 21:47
 • Iphone 7 128GB

  Iphone 7 128GB

  Shitet iphone 7 128 gb i zi punon perfekt i sapoardhur nga Zvicrra , ka pak osht i gritht me punu punon perfekt me garancion.

  440 €
  Gjilan
  14 tetor 21:21
 • #NXTITO BLEJ IPHONE 8 PLUS +5 TJER FITO GRATIS

  #NXTITO BLEJ IPHONE 8 PLUS +5 TJER FITO GRATIS

  Super oferte vetem per 2 dit Blej nje ajfon 8 plus 256gb dhe fito dhe 5 cope te tjere , jemi gjithmon hapur ejani ju mirepresim ne dyqan +kontaktim telefonit +38269820899 Iphone 7 PLUS 32gb - 400$ Ip

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 21:21
 • Monitor Acer 19''

  Monitor Acer 19''

  Shes Monitorin Acer 19''. Monitori eshte i ruajtur shume.

  13 €
  Gjilan
  14 tetor 21:19
 • Vw passat

  Vw passat

  Pasat 2.5 tdi pa dugan

  1.700 €
  Gjilan
  14 tetor 21:17
 • Mini cooper

  Mini cooper

  Mini cooper 1.6 benzin viti 2002 pa dogan ne gjendhe te rregullk komplet

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 21:16
 • Fiat Punto 1.2 Benzin -Rks-Boj Ndrrim-

  Fiat Punto 1.2 Benzin -Rks-Boj Ndrrim-

  Shes Apo Ndrroj Fiat Punto Benzin 1.2 Motorrin Shum Te Mir. Vetura Osht Ne Gjendje Shum Te Mir I Rujshem I Shtrengum Tip Top. Vetura Po Shihet Ne Foto Per Dokumenta Osht Gjithqka Ne Rregull Perkthimi

  750 €
  Gjilan
  14 tetor 20:26
 • Mercedes 300D Klim,Tempomat,ABS,ASD Extra i rujtum

  Mercedes 300D Klim,Tempomat,ABS,ASD Extra i rujtum

  Shes Mercedesin 300D Automatik ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. Prej zvicre ekam pru dhe pronari i par ne Kosov vet ekam doganuar dhe regjistruar ne emer temin.vetura osht full dhe posedon:

  4.000 €
  Gjilan
  14 tetor 20:17
 • motorra per dyer te oborrit dhe me krah

  motorra per dyer te oborrit dhe me krah

  motorra per dyer te oborrit ghitha llojet

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 20:16
 • Fellne 17she pezho

  Fellne 17she pezho

  Shiten fellne 17 she per pezho ne supwr gjendje

  190 €
  Gjilan
  14 tetor 19:25
 • Fellne 18she meecedes audi

  Fellne 18she meecedes audi

  Shiten fellne nr 18/40/225 me goma m+ s

  290 €
  Gjilan
  14 tetor 19:25
 • Fellne 16she passat 3c golf 6

  Fellne 16she passat 3c golf 6

  Shiten fellnet me goma te veres..

  190 €
  Gjilan
  14 tetor 19:24
 • Shitet Golf 5 1.9 TDI 2007 Automatik DZG

  Shitet Golf 5 1.9 TDI 2007 Automatik DZG

  Shitet Golfi 1.9 TDI Automatik DZG viti ne fund te 2007 ne gjendje shume te mire karrika me nxemje navi DvD me qip ksenon bluetoth 2 qelsa Baterin e re e shume sene tjera Per info ne tel Nuk pergji

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 19:10
 • Dhoma Gjumi 550€ vib+37744 799 989

  Dhoma Gjumi 550€ vib+37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Gjilan
  14 tetor 18:45
 • Blej vetura me kompenzime

  Blej vetura me kompenzime

  Blej (Marr) vetura me kompenzime siq jan Ndertimi i shtepive Lyerje te shtepive (Jasht dhe Brenda) Veturat qe i marr duhet te jen te markave BMW Mercedes vW Audi

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 18:27
 • Galaxy S2 - me defekt

  Galaxy S2 - me defekt

  Shitet samsung galaxy s2 . Duhet me ja ndrru portin ku mushet , qe i kushton 7-8 euro.

  30 €
  Gjilan
  14 tetor 18:27
 • FIFA 17

  FIFA 17

  Shes fifa 17 n gjendje perfekte.

  18 €
  Gjilan
  14 tetor 18:22
 • Patika te fotboll. Nike

  Patika te fotboll. Nike

  Shes patika Nike. Te ardhura nga zvicrra te reja nr.39-nr.38 kontakotoni edhe ne Viber +37745-472-120

  50 €
  Gjilan
  14 tetor 17:50
 • BAZË/DËRRASA PËR SHTRAT 90x200cm BASIC A20

  BAZË/DËRRASA PËR SHTRAT 90x200cm BASIC A20

  Baze Drras per Shtrat 90x200 Basic Drras per shtrat thuj se i ri qmimii ri 40€

  30 €
  Gjilan
  14 tetor 17:47
 • Aksion CD per Sony Playstation 3

  Aksion CD per Sony Playstation 3

  shes CD per Sony playstation 3 ne gjendje shum te mir te perdoruna qmimet jon: 1. Hitman = 7 2. Uncharted 2 = 8 3. Dragon Ball Raging Blast 2 = 7 4. Sleeping Dogs = 8 5. Saints Row = 5 6. Crysis 2 =

  3 €
  Gjilan
  14 tetor 17:19
 • SSD 128GB 1.8 inch mini

  SSD 128GB 1.8 inch mini

  shes ssd ne gjendje te rregullt me keto specifika : Capacity: 128GB Speed: Solid State Memory Interface Types: SATA Form Factor: 1.8inch Sector Size: 512 / 512e Read 220mb / Write 185mb Averag

  40 €
  Gjilan
  14 tetor 16:25
 • Pastor gjerman

  Pastor gjerman

  Shes qenin te races se paster (pastor gjerman 9 muajsh.)Arsyeja .. nu po kam koh mu kujdes .Per ma shum info me kontaktoni edhe ne viber

  120 €
  Gjilan
  14 tetor 16:18
 • BLEJ Iphone 4S

  BLEJ Iphone 4S

  Blej Iphone 4s deri ne 40 ero.kush ka te lajmrohet.te jet gjithqka ne rregull. nese pak kan defekt mos u lajmroni se e diktoj sidomos me batari do qe kan problem. ok te jet ne rregull ne gjithqka ng

  42 €
  Gjilan
  14 tetor 16:17
 • Shes oren e ardhun prej sjashtit

  Shes oren e ardhun prej sjashtit

  Shes oren e ardhen prej Tajlandes Ora i ka keto përfomanca ështe me levizje dore nuk ka bateri hiq ështe shum e shtrejt në shtet e jashtme eshte multifunksional gjitha i punojn Firma eshte "RICHARD

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 15:50
 • zagar

  zagar

  shiten zagari ballkanc dhe zagari pasafc njekin leper dhelper ballkanci shkon edhe ne derr pres blers serijoz

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 15:49
 • Mobilje për sallon |

  Mobilje për sallon |

  •Shes mobiljet për sallon siç duken në foto. •Krevati kryesorë (1) shtrehet dhe mund të shfrytëzohet edhe si shtrat për fjetje. •Mobiljet janë të përdorura ne gjendje te rregullt. •2 krevat

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 15:44
 • Shporet

  Shporet

  Shporet per brenda ne shtepi osht i rujtun shum per momentin osht jasht perdorimit Qmimi i diskutushem Numrat kontaktues +38649144604 +38649203244 Muni me thirr ne viber

  50 €
  Gjilan
  14 tetor 15:26
 • Shitet Astra 1.8 16v

  Shitet Astra 1.8 16v

  Shitet astra 1.8 16v ngjendje shum tmir gjamat me rrym klim funkisonale 200.000 km te garantuara me liber servisi e ka plinin e montuar para 1 muaji hargjimet shum tvogla

  2.800 €
  Gjilan
  14 tetor 15:25
 • URGJENT VETEM SOT BICIKELL SPORT

  URGJENT VETEM SOT BICIKELL SPORT

  BICIKELL SPORT MARKA LEGNANO PRODHIME LEGNANO NE GJENDJE SHUM I MIRE.I KA PJESAT KRET ME MMARKA SHIMANO LEGNANO CAMPAGNOLO EDHE TE TJERA..KRET PUNOJ BCIIKELL OSHT SHUM I LETH EDHE SHUM I SHPEJT.VJEN M

  55 €
  Gjilan
  14 tetor 15:19
 • Likuidim sezonal. Syze dielli Sun Planet me shumic

  Likuidim sezonal. Syze dielli Sun Planet me shumic

  Syzet janë me 100% mbrojtje nga rrezer ultraviolet, kemi dy nxhyra, e zezë dhe kafe, brandi "Sun Planet". Posedojmë gjithësej 65 palë syze përfshirë të dyja nxhyrat. Çmimi për copë është 1.00 euro. F

  1 €
  Gjilan
  14 tetor 15:18
 • iphone 5s gold

  iphone 5s gold

  shitet iphone 5s gold 32 giga , defekt pllaka

  75 €
  Gjilan
  14 tetor 15:18
 • Suzuki SJ Samuraj, ndrrim i mundeshem me traktor

  Suzuki SJ Samuraj, ndrrim i mundeshem me traktor

  Eshte ne gjendje shum te mire, i regjistruar qe 2 jave eshte 1.3 benzin gomat te gjitha i ka te reja ( ne Zvicer jane ble 700 fch) motorin edhe karoserijen i ka perfekt ( per kete mundeni ta shikoni d

  2.200 €
  Gjilan
  14 tetor 15:13
 • Shitet sanaki

  Shitet sanaki

  Shitet sanaki

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 15:04
 • iPhone 7 - Gold Rose - 32GB - nga Zvicra

  iPhone 7 - Gold Rose - 32GB - nga Zvicra

  Shitet iPhone 7 , ngjyra Gold Rose , hapsire 32GB , i ardhur nga Zvicra i blere ne apple dhe ka garancion ne apple deri me 06.2018 , eshte shum i ruajtur siq po shifet ne foto , posedon te gjitha pai

  490 €
  Gjilan
  14 tetor 14:32
 • Fellne per wv Taurec ne shitje me gama te reja

  Fellne per wv Taurec ne shitje me gama te reja

  Shiten fellnet me gama shum te mira pe wv taurek

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 14:26
 • dyer dhe dritare te reja nga druri

  dyer dhe dritare te reja nga druri

  shes dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 dge 120 euro dritare 30 dhe 40 euro tel.044363733

  60 €
  Gjilan
  14 tetor 14:24
 • Shes tupana ( bubnje ) Ddrum Hybrid ( mat )

  Shes tupana ( bubnje ) Ddrum Hybrid ( mat )

  Shes bubnjet DDrum Hybrid te ruajtura ne gjendje super te mir. Jan elektro akustike me tregera te integruar fabrikisht . Jan me qanta .

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 tetor 14:18
 • Vetem Bandasht 15 per Golf 5

  Vetem Bandasht 15 per Golf 5

  Shiten 4 bandash 15-qe, per Golf 5. Bandasht jane pa goma. Jane ne gjendje shume te mire,nuk jane vozit ne Kosove asnjehere. +377 44 99 10 99 __________________________________ TAG note 3 note3

  60 €
  Gjilan
  14 tetor 14:15
 • Koftor

  Koftor

  Koftori asht pak i perdort dhe asht ne gjendje perfekte

  40 €
  Gjilan
  14 tetor 13:27