• i3,4GB ram,320 HDD,2 ore bateri(1 jave garancion)

  i3,4GB ram,320 HDD,2 ore bateri(1 jave garancion)

  Llaptop Toshiba Satellite c660-173 Procesori: i3, dy berthama, kater threda 4 * 2.27 GHz Ram memorja: 4GB (DDR3) Hard disku: 320 GB (Sata) Monitori: 15.6" HD led Baterine llaptopi e mbane prej 1

  139 €
  Gjilan
  24 maj 11:16
 • BLEJM V E T U R E N

  BLEJM V E T U R E N

  Blejm Vetur Audi A4. Viti i prodhimit nga 2002 -2005, Audi Limuzin e qe duhet te jet ne gjendje te rregullt. . vetura mund te jet me regjistrim KS por edhe i doganuar- me tabela te jashtme. Manuel,- j

  Me Marrveshje
  Gjilan
  24 maj 10:44
 • Wheeler 27.5

  Wheeler 27.5

  Wheeler Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano pothuajse e re Viber : +377 45 685 042

  330 €
  Gjilan
  22 maj 23:16
 • Vw Golf 5 Plus 1.9   07

  Vw Golf 5 Plus 1.9 07

  Shes Golf 5 Plus 1.9 TDI, ~ viti i prodhimit 2007, ~ ngjyre e zeze, ~ vetem doganen e paguar, ~ prej Zvicres, - Liber servisit, Rrypin e nderruar, - dy qelsa, ~ Full extra, ~ ne gjendje perfekte. ~ g

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 maj 22:59
 • Citroen berlingo 1.9 dizel rks 3 muj

  Citroen berlingo 1.9 dizel rks 3 muj

  Citroen berlingo 1.9 dizel rks3 muj v.p 2001 Pikapi esht gjendje te mir dhe ekonomik Gomat i ka te mira Qmimi 1350 euro Per inf 045 267 085 pepi

  1.350 €
  Gjilan
  22 maj 21:22
 • shes CD per PS3 UFC Undisputed 3

  shes CD per PS3 UFC Undisputed 3

  shes CD Original per Sony Playstation 3 UFC Untisputed 3 shum pak e perdorun

  7 €
  Gjilan
  22 maj 20:31
 • Shitet Opel Meriva 1.7 disel CDTI

  Shitet Opel Meriva 1.7 disel CDTI

  Shitet Opel Meriva  Disel 1.7 CDTI pa tkuqe Gjendja  e vetures  perfecte  pa asni vretje Kaishin  te  ndrrum me 185.000 km Kilometrat momental  194.000 km Vetura posedon xhamat e zi edhe librez

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 maj 20:14
 • HP PAVILION CORE i7 / 17.3

  HP PAVILION CORE i7 / 17.3 "

  Hp pavilion core i7 / 2670QM 8 giga ram 1 tb hardisk Switchable graphics /intel hd 3000/radeon 7470hd Beats audio / triple bass audio Ne gjendje te rregull teknike e optike

  390 €
  Gjilan
  22 maj 18:56
 • New BlackBerry Z10

  New BlackBerry Z10

  Shitèt BlackBerry Z10 i ri i pa pèrdorur Origjinal i ardhur prej Gjermanis me qmim tè volitshèm.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 maj 18:56
 • NGJYROSJE VETURA & FELLNE & POLIR

  NGJYROSJE VETURA & FELLNE & POLIR

  Bejm ngjyrosjen e te gjitha llojeve te veturave gjithashtu ngjyrosjen e fellnev dhe polirin qmime te volitshme kontakti - 045 885 399 gjithashtu edhe ne viber.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 maj 17:42
 • Trek 29er - SLX

  Trek 29er - SLX

  Trek Madhsia gomav 29 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano SLX Amortizerin me bllokad 3x10 sheptjsi Viber : +377 45 685 042

  370 €
  Gjilan
  22 maj 16:36
 • Macbook pro core i5

  Macbook pro core i5

  MacBook pro Core i5 2.4Ghz 8Gb ram DDR3 Intel HD Graphics 3000 13.3" displays 1 tera hdd Bateria e mban 4-5 ore Eshte shume i rujshum Nuk bej ndrrim

  300 €
  Gjilan
  22 maj 14:44
 • Mercedes Vito 2.3 dizel

  Mercedes Vito 2.3 dizel

  shes mercedesin vito shum be gjendje te mir nuk ka nevoj per investim veq mei gra regjitrim deri 13.09.2017 ndrrim boj me kerre te vogla nese me konvenon per me teper viber +37744344036

  2.340 €
  Gjilan
  22 maj 03:05
 • Opel Astra 1.9 CDTTI V.p2006 E Zvicres

  Opel Astra 1.9 CDTTI V.p2006 E Zvicres

  Opel Astra 1.9 CDTTI V.p2006 Sa Po Ardhur Nga Zvicra Vetura Posedon Liber Te Servisit Me Kilometra Te Sakt Rryp Ndrrum Me Garacion Xhama Me Rrym Klima A/c E Sa Po E Mbushur Borg Kompjuterik 2

  2.200 €
  Gjilan
  22 maj 01:05
 • Shiten Bandasht Per Golf 5 Me Goma

  Shiten Bandasht Per Golf 5 Me Goma

  Bandasht Me Goma Per Golf 5 Audi Passat Tauran 195 60 15 Me Kapak Jan Komplet Gjinden Ne Topanic Kumuna E Kamenices Info+37745371403

  80 €
  Gjilan
  22 maj 01:04
 • Renault Espace 2.2dci

  Renault Espace 2.2dci

  Renault espace 2.2 dci viti 16.07.2002 km te kaluara 87200 Klmatronic Ulse me nxemje i servisuar drita ksenon

  3.800 €
  Gjilan
  22 maj 00:13
 • iPhone 5c

  iPhone 5c

  shes ajofn 5c pa gridha shum irujtm n gjendje tepr tmir

  130 €
  Gjilan
  21 maj 23:26
 • Shitet GOLF 5 DSG AUTOMATIK

  Shitet GOLF 5 DSG AUTOMATIK

  Shitet GOLF 5 , DSG AUTOMATIK 1.9, Viti 2005 , 6 shpejtsi. Per ma shum info : Viber / +37745 868 523

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 maj 23:14
 • Audi 90

  Audi 90

  Shes audi 90 urgjent e bardh 1.8 benzin e qlajmruar Tel viber vasap 0038649403951

  550 €
  Gjilan
  21 maj 23:06
 • iPhone 5c

  iPhone 5c

  shes telefonin eshte ne gjendje shum te mir e sesh per arsyen se me duhen leke .telefoni eshte i ardhur na zvicra i ri FLM!!

  160 €
  Gjilan
  21 maj 22:17
 • opel astra

  opel astra

  opel astra 1.9cdti / viti 2006

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 maj 22:15
 • Tablet

  Tablet

  Tableti eshte ne gjendje perfekte funksionon shum mir esht i perdorur shum pak bej edhe ndrrrim me telefon

  90 €
  Gjilan
  21 maj 21:33
 • Audi c4 baj ndrrim me audi 80 ose golf2

  Audi c4 baj ndrrim me audi 80 ose golf2

  Shitet audi c4 klimatronik i punon ftof mir abes etj . Osht ne gjendje shum te rregullt ne emer tem osht motorin e ka 2.3 librez .punon edhe benxin edhe plin shum mir plinin ja kam vnu qe 8 muj regjis

  1.650 €
  Gjilan
  21 maj 21:24
 • Mercedes-Benz E200 CDI ME KM GARANTUARA 158251km

  Mercedes-Benz E200 CDI ME KM GARANTUARA 158251km

  Shes Mercedes-Benz E200 CDI ne gjendje perfekte te gjitha serviset e kryera ne koh me liber te servisit i doganuar me tabela RKS ne vitin 2015 posedon te gjitha librat , po ashtu edhe librin e servisi

  8.000 €
  Gjilan
  21 maj 21:22
 • VW Golf 2

  VW Golf 2

  Shes golf 2 ne gjendje perfekte 1.6 turbo dizel osh i regjistruar me5 shkurt te vitit 2017 osht shum i ruajtur si jasht ashtu dhe brenda ska nevoj me shti pare perpos veq me i qit naft edhe me hec p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 maj 21:19
 • SHTEPIA NE GJILAN

  SHTEPIA NE GJILAN

  SHITET SHTEPIA NE LAGJEN DARANIA II RRUGA 6 NER 227 SHTEPIA ESHTE E RE E MOBILUAR SHITET ME MOBILJE OSE PA MOBILJE NE KATIN E PARE KA TRI DHOMA NJE SALLON BANJO DHE NJE PODRUM TE VOGEL KURSE NE KATIN

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 maj 21:02
 • iPhone 7 - 128GB RED

  iPhone 7 - 128GB RED

  Verejtje : Me ndrrim ndryshon qmimi . Shes iPhone 7 , hapsire 128GB , ngjyra e kuqe , eshte shum i ruajtur , i sapo ardhur nga Zvicra , posedon mbushesin dhe kufjet origjinale. Ata qe deshirojn ta sh

  699 €
  Gjilan
  21 maj 20:28
 • Steelseries KANA

  Steelseries KANA

  shes maus steelseries kana osht pothujse i pa perdort nuk ka asnje defekt ngjyr e bardh e shes me garancion ose qe ka dikush tjeter maus me ndrru per gaming let tem laimron se mu ky spom pershtatet.

  47 €
  Gjilan
  21 maj 20:26
 • Shitet shporeti Alfa 90H

  Shitet shporeti Alfa 90H

  Shitet shporeti i druve Alfa 90H. Shporeti eshte i perdorur por eshte ne gjendje te rregullt (furre, plloq). E shes per shkak qe kam instalu nxemjen qendrore dhe nuk po kam nevoj per te.

  150 €
  Gjilan
  21 maj 19:52
 • Telefoni celular dhe pajisje

  Telefoni celular dhe pajisje

  IPhone 7 përmirëson në mënyrë dramatike aspektet më të rëndësishme të përvojës së iPhone. 1 Telefon i Apple iPhone 1 ngarkues kabllosh të energjisë 1 kufje të dyfishtë pod 1 manual përdorimi Për të

  446 €
  Gjilan
  21 maj 19:26
 • Telefoni celular dhe pajisje

  Telefoni celular dhe pajisje

  IPhone 7 përmirëson në mënyrë dramatike aspektet më të rëndësishme të përvojës së iPhone. 1 Telefon i Apple iPhone 1 ngarkues kabllosh të energjisë 1 kufje të dyfishtë pod 1 manual përdorimi Për të

  446 €
  Gjilan
  21 maj 19:26
 • iphone 5

  iphone 5

  . Siq shihet nfoto problem vetum valt her i bojn her jo. bajm ndrrim me naj sen qe um kovenon shkruani nviber +37745800690

  65 €
  Gjilan
  21 maj 19:18
 • Telefoni celular dhe pajisje

  Telefoni celular dhe pajisje

  IPhone 7 përmirëson në mënyrë dramatike aspektet më të rëndësishme të përvojës së iPhone. 1 Telefon i Apple iPhone 1 ngarkues kabllosh të energjisë 1 kufje të dyfishtë pod 1 manual përdorimi Për të

  446 €
  Gjilan
  21 maj 19:16
 • Telefoni celular dhe pajisje

  Telefoni celular dhe pajisje

  IPhone 7 përmirëson në mënyrë dramatike aspektet më të rëndësishme të përvojës së iPhone. 1 Telefon i Apple iPhone 1 ngarkues kabllosh të energjisë 1 kufje të dyfishtë pod 1 manual përdorimi Për të

  446 €
  Gjilan
  21 maj 19:16
 • Telefoni celular dhe pajisje

  Telefoni celular dhe pajisje

  IPhone 7 përmirëson në mënyrë dramatike aspektet më të rëndësishme të përvojës së iPhone. 1 Telefon i Apple iPhone 1 ngarkues kabllosh të energjisë 1 kufje të dyfishtë pod 1 manual përdorimi Për të

  446 €
  Gjilan
  21 maj 19:16
 • Kros

  Kros

  Shitet krosi ne gjendje te rregullt mini kros kater shpejci posedon edhe ni maqin rezerv

  400 €
  Gjilan
  21 maj 19:06
 • TERRIER

  TERRIER

  Shktet ose ndrrohet Terrieri me pastor belg agresiv apo qen tjeter agresiv ne njerz nese nuk e ki qenin agresiv ne njerz mos thirr ... Kontakti 044/358-268 Iu mirepresim

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 maj 18:50
 • Biciklet

  Biciklet

  Bicikleta esht ne gjendje te rregullt esht e perdorur por nuk ka kurfar problemi eshte me 21 shpejtsi Kontakt per me shume ne; +37745 673 982 mundeni te me kontaktoni edhe ne VIBER OSE WHATSAPP NE KET

  45 €
  Gjilan
  21 maj 18:50
 • Shitet Urgjent inventari per Qebaptore ,

  Shitet Urgjent inventari per Qebaptore ,

  Shes komplet inventarin per qebaptore e kompletume gjithqka . 1 skar me prush 1 skar me plin 1 maqin qka e pjek dynerin 1 fritez qka pregadit pomfrit 1 friz i sallatav 1 friz i pijev 6 tavolina 15 ka

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 maj 18:33
 • Opel astra 1.7 dti

  Opel astra 1.7 dti

  Opel astra 1.7 dti - motor Japan , viti 2003, km 171 km , e posa ardhur nga gjermania, gjendja perfekte.

  4.400 €
  Gjilan
  21 maj 18:33
 • Yamaha49 cc

  Yamaha49 cc

  Matorri asht ne gjendje shum te Mir si nga pamja ashtu edhe motorrin osht ardh nga ch qmimi asht 350 ero por mundesi ndrrimi me iPhone 6s Apo 7 pres bleres serioz

  350 €
  Gjilan
  21 maj 18:25
 • TERRIER

  TERRIER

  Shitet ose ndrrohet terrieri me pastor belg vetem agresiv nese nuk esht agresiv mos thirr apo qen tjeter agresiv... Kontakti 044/358-268

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 maj 18:18
 • iPhone 6s Plus

  iPhone 6s Plus

  Shes iPhone 6s Plus 16 gb i zi shum I ruajtur per me shum info: 044-286-374

  420 €
  Gjilan
  21 maj 18:17
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-grati

  85 €
  Gjilan
  21 maj 18:02
 • Telefon SAMSUNG S4 ne gjendje te rregullt

  Telefon SAMSUNG S4 ne gjendje te rregullt

  Shitet

  100 €
  Gjilan
  21 maj 17:31
 • Fiat ducato 2.8 Dizell Maxi doganuar boj ndrrim

  Fiat ducato 2.8 Dizell Maxi doganuar boj ndrrim

  Shitet Fiat Ducato 2.8 i.d.t.d i sa po ardhun nga Zvicrra i doganuar regjistruar 08.05.2017 RKS 1VIT Kombi osht Maxi XXL Prej Ma te Gjatit Edhe Ma i Larti Kombi Posedon Centrall Abs Timon Servo

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 maj 17:25
 • cartel grafike

  cartel grafike

  DELL T9099 256mb Quadro Video cards cartel shum e mire shum pa e perdorur te qone shume gjate pa problem qmime te volitshum

  25 €
  Gjilan
  21 maj 17:17
 • VW POLO 1.9 TDI DI-kuqe SUPER GJENDJE!!

  VW POLO 1.9 TDI DI-kuqe SUPER GJENDJE!!

  SHES VW POLO 1.9 TDI DI-kuqe . VITI I PRODHIMIT 2002 . NE GJENDJE PERFEKTE . REGJISTRIM EDHE 5 MUAJ . TE GJITHA SERVISET E KRYERA . RRYPIN DHEMBEZOR E KA TE NDERRUAR EDHE 60mi ME GARANCION!! POSEDON A

  4.950 €
  Gjilan
  21 maj 17:07
 • Samsung note 5 si i ri

  Samsung note 5 si i ri

  Nje muaj i perdorur ne gjendje perfekte pa asnje vi + fatroll dhe foli.

  360 €
  Gjilan
  21 maj 16:16
 • 2 Agregat

  2 Agregat

  Shitet dy agregate ne gjendje te rregullt me cmim total 50 euro per dy copa.

  50 €
  Gjilan
  21 maj 15:50