• ndihma financiare

  ndihma financiare

  Në mënyrë për të luftuar kundër varfërisë dhe bankar përjashtim, unë të paraqesë një kredi ofrojnë kredi për individët , bizneset, si shoqatat) në vështirësi, apo që dëshirojnë të ndihmojnë për të zg

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 shkurt 00:28
 • PRESE HIDRAULIKE SHTYPJE 100 TONSHE

  PRESE HIDRAULIKE SHTYPJE 100 TONSHE

  shitet presa hidraulike 100 tonshe ne gjendje shume te mire teknike import nga zvicrra

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 shkurt 00:24
 • Iphone 6 plus 64GB CE me icloud

  Iphone 6 plus 64GB CE me icloud

  Shes iphone 6 plus 64GB me icloud ce europjan Gjamin eka te thyer por ne tach nuk i pengon Mund te me kontaktoni edhe ne viber +38349494970

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 shkurt 00:16
 • Zagari

  Zagari

  shes zhujen shum imir leper dhelpen thi po mas shumti edon leprin asht shum imir per mashum kontato ne viber +377 45 649 542 njeti nr dhe me fol qmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 22:49
 • Zagar

  Zagar

  shitet zagarica pasafk dhe zagari ballkanc mosha 3 vjet zagart njekin leper dhelper munu me ardh i lshojm edhe ne mal i provojm pres blers serijoz

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 22:48
 • Nr Vala 045-272002

  Nr Vala 045-272002

  Shes nr Vala shum te pershtatshem per biznese dhe individ.Nr qe mbahet men let.Nr me fat

  150 €
  Gjilan
  12 shkurt 22:31
 • Samsung 5

  Samsung 5

  I rujtem ka ardh nga ch..para 1muji 16gb cam.16mp 2gb ram Quad core procesor Full unlock Xhami eka krist qmimi 20e për rregullim aj qe do me ble une ja rregulloj 20e. D.rh.120e e merr tel.pa asni

  100 €
  Gjilan
  12 shkurt 22:30
 • Super nr Vala 045-272002

  Super nr Vala 045-272002

  Shes nr Vala shum te pershtatshem per biznese dhe individ.Nr qe mbahet men let.Nr me fat.Nxitoni

  150 €
  Gjilan
  12 shkurt 22:27
 • 2 iphone 4 1 iphone 4s

  2 iphone 4 1 iphone 4s

  Tu 3 iphone bashk 30 ero Ki I bardhi osht 4s mir punon 32g vec pa icloud osht Ki 4 osht I mir vec se e ka xhamin e thim 16g Ki qetri mir bon vec se icloudin e hupt e ka 16g po muni mi kombinu me

  30 €
  Gjilan
  12 shkurt 21:50
 • Qeremide

  Qeremide

  Shiten qeremide perdorta po funksionale 20cent copa jan 100ose 200cop

  20 €
  Gjilan
  12 shkurt 21:32
 • Shitet Huawei

  Shitet Huawei

  Eshte shum I mir I rujtem shum nr kontaktues +381631920246

  30 €
  Gjilan
  12 shkurt 21:23
 • Shitet iphone 5

  Shitet iphone 5

  Eshte shum I mire 16 giga vec ka defekt xhamin me 10 euro ndreaqet, nrr kontaktues +381631920246

  40 €
  Gjilan
  12 shkurt 21:14
 • Pasat 1.8 Benzin Automatik Rks Climatronic

  Pasat 1.8 Benzin Automatik Rks Climatronic

  Pasat 1.8 Benzin Automatik V.p 2000 Rks i skadum Posedon Climatronic funksion airbag abs esp central radi emp3 etj i rujtun si.mrenda si jashta si ntrap kejt gjendje te rregullt Gomat 4 copa te mira D

  2.400 €
  Gjilan
  12 shkurt 21:09
 • telefon

  telefon

  shes telefonin i perdorur qmimi 20 euro

  20 €
  Gjilan
  12 shkurt 20:36
 • Kompjuter GAMING/RENDERING/DIZAJN

  Kompjuter GAMING/RENDERING/DIZAJN

  Shitet kompjuteri HP Z400 me performanca të larta per Gaming, Renderim, Dizajn dhe punë të përgjithshme. Kompjuteri nuk është i përdorur gjatë. Performancat e kompjuterit janë: RAM: 8GB DDR3 Kartela G

  300 €
  Gjilan
  12 shkurt 20:35
 • Htc one m9 nga ch swisscom

  Htc one m9 nga ch swisscom

  htc one m9 nga ch pa asnji vrejtje bejm ndrim

  150 €
  Gjilan
  12 shkurt 20:30
 • radio navi wifi usb bt etj etj

  radio navi wifi usb bt etj etj

  shitet radio me te gjitha aplikacionet e mundeshme me wifi kamera usb mikro usb navi etj etj per wv golf 5 , pasta etj

  180 €
  Gjilan
  12 shkurt 20:30
 • Shiten.100 copa dhi te kuqe

  Shiten.100 copa dhi te kuqe

  Shiten dhit e kuqe 100 copa dhi jan barsa. Per mashum nr tel. 049 501357.dhit shiten me marveshje pers blersin serijoz.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 20:20
 • Mitsubishi carisma 1.8 Benzin-Rks-Klim-Boj Ndrrim-

  Mitsubishi carisma 1.8 Benzin-Rks-Klim-Boj Ndrrim-

  Shes Apo Ndrroj Mitsubishin carisma 1.8 Benzin Me Klim Motorr Shum Te Mir. Veutra Osht Ne Gjendje Shum Te Mir I Rujshem I Shtrengum Tip Top. Vetura Posedon:Guma Te Dimrit.Abs.Centrall.Hidrolik.Air Bag

  1.500 €
  Gjilan
  12 shkurt 20:07
 • dyer me montim te "DINNI.biz.com" tel.044763428

  dyer me montim te "DINNI.biz.com" tel.044763428

  dyer 60-120 euro tel.044763428

  60 €
  Gjilan
  12 shkurt 19:44
 • iPhone 5s

  iPhone 5s

  Shitet iphone 5s i pak perdorur shum i rujtun i ri viber +37745463378

  150 €
  Gjilan
  12 shkurt 19:19
 • Nissan terrano

  Nissan terrano

  Shes nissan terrano ne gjendje shum te mir 4×4 i punon 4 guma te reja i ka kontaktoni ne numrin 044-402-873 ose ne viber +377-45-573-161.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 19:18
 • VW Caddy dizel

  VW Caddy dizel

  Shitet caddy 1.9 sdi gjendje te rregullt i qlajmrum denim nuk ka hipotek nuk osht caddy osht i restaurum nuk ka kurizion ngjyren eka komplet te re nuk osht iban ndeshje kam foto edhe video para se me

  1.300 €
  Gjilan
  12 shkurt 19:15
 • Pjese per Jaguar XJ Sport 3.2 V8

  Pjese per Jaguar XJ Sport 3.2 V8

  -Shes pjes per Jaguar XJ Sport 3.2 V8 -237 PS -Automatik -Klimatronik -Xhamat elektronik -Komanda ne timon - Ballkan Auto Garage - - Nr. i tel.: 044133332 & 049133332 - Viber: +38649133332 -

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 18:29
 • Pjese per Audi A6 2.4 V6, 2.5 TDI Multitronik

  Pjese per Audi A6 2.4 V6, 2.5 TDI Multitronik

  Shes pjese per Audi A6 - 2.4 V6 Benzin - 2.5 V6 TDI Diesel 163 PS Automatik Multitronik me 6 shpejtesi - Ballkan Auto Garage - - Nr. i tel.: 044133332 & 049133332 - Viber: +38649133332 - What

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 18:27
 • Shes Izoboin

  Shes Izoboin

  Shes Izoboin i posa ardhur nga Gjermania dhe nuk esht perdorur asnjeher

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 18:27
 • iPhone 5s

  iPhone 5s

  Shes ajfon 5 es i bllokuar me icloud kshtu osht i rujshum shum per me shum me kontaktoni tel ose viber

  30 €
  Gjilan
  12 shkurt 18:27
 • Pjese per Opel Astra H 1.7 1.9 CDTI 1.6 B - GTC

  Pjese per Opel Astra H 1.7 1.9 CDTI 1.6 B - GTC

  - Shes pjese per Opel Astra H Limuzin, Karavan, GTC (Coupe) - Opel Astra H 1.7 CDTI - Opel Astra H 1.9 CDTI 16V 120 PS - Opel Astra H 1.9 CDTI 16V 150 PS - Opel Astra H 1.6 Benzin 105 PS - 6 shpejtes

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 18:27
 • apple iphone 4s 32g

  apple iphone 4s 32g

  apple iphone 32g pa asnje grith si i ri

  28 €
  Gjilan
  12 shkurt 18:27
 • Pjese per Citroen C5 2.2 16V HDI 2.0 3.0

  Pjese per Citroen C5 2.2 16V HDI 2.0 3.0

  - Shes pjeser per Citroen C5 2.2 16V HDI me Partikel Filter - Citroen C5 2.0 Benzin & 3.0 V6 Benzin - Exclusive - Automatik Tip-Tronik - Klimatronik - Karrikat lekure me levizje elektronike dhe m

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 18:26
 • Pjese per Opel Vectra C 1.9 3.0 CDTI 2.2 3.2

  Pjese per Opel Vectra C 1.9 3.0 CDTI 2.2 3.2

  - Shes pjese per Opel Vectra C Limuzin, Karavan dhe Signum (Facelift) - Opel Vectra C / Signum 2.2 Direct Benzin - Opel Vectra C / Signum 2.2 Benzin - Opel Vectra C / Signum 1.9 CDTI 16V 150 PS Autom

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 18:25
 • Pjese per Mercedes C200 220 CDI C200 Kompressor

  Pjese per Mercedes C200 220 CDI C200 Kompressor

  - Shes pjese per Mercedes C 200 CDI , C220 CDI , C 200 Kompressor - Automatik Tip-Tronik - Karrikat lekure - Ballkan Auto Garage - - Nr. i tel.: 044133332 & 049133332 - Viber: +38649133332 -

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 18:24
 • Pjese per Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD, 3.1 TD, 4.7

  Pjese per Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD, 3.1 TD, 4.7

  - Shes pjese per Jeep Grand Cheroke 2.7 CRD , 3.1 TD dhe 4.7 V8 Benzin - Automatik - Klimatronik dy zonal - Karrikat lekure me levizje elektronike dhe me nxemje - Xhamat elektrik - Ballkan Auto Gara

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 18:24
 • 2 Pikado

  2 Pikado

  Pikado ngjendje tmir..servisume..rethi i ri..veq ja nis punes...2 at shiten me.ket qmim..ndaras..500 euro per cop...bejm edhe ndoj ndrim.e pare.

  900 €
  Gjilan
  12 shkurt 17:49
 • Maqina per dyer dhe dritare nga pvc dhe alumini

  Maqina per dyer dhe dritare nga pvc dhe alumini

  Shesim Maqin Per Prodhimin e Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumini, Maqina te Perdorta Prodhues Gjerman, Elumatec, Urban, Rotox, Etj. Linja Komplete, jemi ne Fushe Kosove kontakt vibere +377 44 120

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 17:39
 • iphon 4s

  iphon 4s

  Shitet Iphone 4s 16GB i bardh pa asni gervishtje .

  55 €
  Gjilan
  12 shkurt 17:27
 • Makine per prodhimin e kubzave!

  Makine per prodhimin e kubzave!

  Shes makinen per prodhimin e kubzave, makina posedon 11-12 kallap, 1000 drrasa, shiritin,mikserin,robotin. Gjysme automatike. TEZGULER 508 Makine 18'qe Makina gjindet jasht vendit vetem 2 vjet ka punu

  1 €
  Gjilan
  12 shkurt 17:26
 • Shes iphone 6 golld 16 giga sikur i ri

  Shes iphone 6 golld 16 giga sikur i ri

  Shes iphone 6 16 giga golld ne gjendje perfekte nuk ka asnje defekt shune i ruajtur baterine e mban mire punon me te gjitha kartelat nuk. Ka te ndrruar as ekran as kurgjo

  185 €
  Gjilan
  12 shkurt 17:17
 • kelysh pekinez

  kelysh pekinez

  shitet kelyshi i races pekinez per me shum info viber +377 44 940 369

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 16:48
 • Iphone 4

  Iphone 4

  Shes iphone 4 shum i rujtum osht 1 muj i perdorur

  35 €
  Gjilan
  12 shkurt 16:33
 • Lokalet ne Qender te Gjilanit viber +38345 576567

  Lokalet ne Qender te Gjilanit viber +38345 576567

  Shiten Lokalet ne Qender te Gjilanit. Mobil:,Viber,Whats app +38345576567 TE rrethi ne kamnik Afer ETC,VIVES,ETJ Lokale ne Plisi Group. •Lokali 1 =157,95m2 •Lokali 2:=120,66m2 •Lokali

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 16:32
 • Rafti

  Rafti

  Shitet rafti eshte ne gjendje te shkelqyer.

  50 €
  Gjilan
  12 shkurt 16:29
 • Shes playstation 4 pro ps4 pro urgjent e re

  Shes playstation 4 pro ps4 pro urgjent e re

  Shes playstation 4 pro ps4 pro urgjentisht e re e paperdorun n ngjendje perfekte me 5 loja e blere ne neptun me garancion 1 vjeqar me 5 lojra fantastike per playstaton dho garancion per gjdo gje ko

  500 €
  Gjilan
  12 shkurt 16:16
 • Mobilje klasike

  Mobilje klasike

  Shiten mobiljet klasise te ketij lloji 3+3+1+tavoline me Çmim nga 2200€ ne 1500€.Ngjyra e materialit eshte shtof ngjyre e zeze ,ndersa ngjyra e drurit eshte ari Per informata na telefononi ne numrin 0

  1.500 €
  Gjilan
  12 shkurt 15:44
 • Shes iphone 6 16 giga silver ne gjendje perfekte

  Shes iphone 6 16 giga silver ne gjendje perfekte

  Shes iphone 6 16 giga ne gjendje perfekte pa asnje defekt te mundshem punon me te gjitha kartelat baterine e mban mire shume i ruajtur sikur i ri 38649590499

  180 €
  Gjilan
  12 shkurt 15:29
 • Zafira

  Zafira

  Shese veturen Opel Zafira 2.0 Turbu Dizell, vetura osht ne gjendje te Rregullte, vetura eshte per 7persona, karriget me nxemje, klime etj per me shum mund te kontaktoni ne Numr dhe Viber: +37745610019

  3.600 €
  Gjilan
  12 shkurt 15:29
 • Skoda octavia 1.9 tdi

  Skoda octavia 1.9 tdi

  Shitet vetura skoda octavia 1.9 tdi vetura eshte ne gjendje perfekte nuka nevoj per asni investim, vetura posedon , klim,abs,airbag,centrall,timonin hidrailik,gjamat me rrym,guma te mira te dimrit, re

  3.300 €
  Gjilan
  12 shkurt 15:25
 • Qafore Per Femra

  Qafore Per Femra

  Shiten Qafore per femra ne Gjilan ne rrug te prishtines rrobaqepse Tina. Lloje te ndryshme 1 Euro Copa

  1 €
  Gjilan
  12 shkurt 15:18
 • Golf 4

  Golf 4

  Shes golf 4 disel 1.9 tdi me klim abs centall regjistrim deri ne mars ne gjendje te mir shofershajmen e krisur ne bank nuk eshte bartja behet menjeher,, viber +38344992746

  3.300 €
  Gjilan
  12 shkurt 15:16
 • Fellne 15she golf 6 passat audi

  Fellne 15she golf 6 passat audi

  Shiten fellnet 15she ne super gjendje fellnet jan origjinale..

  230 €
  Gjilan
  12 shkurt 15:14