Elektronikë
Gjilan

Elektronikë në shitje në Gjilan

 • 0 foto
  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?
  Lojra per PC / Videolojra

  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?

  shes CD GTA 5 per Playstation 3 ne gjendje te rregullt qmimi 18€ transporti n krejt Kosoven +2€ ndrr

  Gjilan Sot, 01:53
  18 €
 • 1 foto
  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare

  shes Sony Playstation 4 ne gjendje te rregullt i perdorun 1 gjystik te gjitha kabllot me 13 lojra te

  Gjilan Sot, 01:53
  300 €
 • 0 foto
  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3

  shes CD per Sony playstation 3 ne gjendje shum te mir te perdoruna qmimet jon: 1. Grand The Auto V

  Gjilan Sot, 01:53
  2 €
 • 0 foto
  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA

  shes Sony Playstation 3 me 20 lojrta ne gjendje shum te mir modeli Slim 320 GB HDD me qip dhe lojra,

  Gjilan Sot, 01:53
  150 €
 • 0 foto
  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€

  shes CD Battlefield 1 per ps4 ne gjendje te rregullt e perdorun shum pak qmimi osht 23€ trabsporti n

  Gjilan Sot, 01:52
  23 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*

  shes Sony Playstation 3 modeli ma i ri Super Slim ne gjendje shum te mir me qip dhe lojra, PS3 vjen

  Gjilan Sot, 01:52
  150 €
 • 1 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Gjilan Sot, 01:52
  150 €
 • 1 foto
  shiten CD per Sony Playstation 4 ??
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten CD per Sony Playstation 4 ??

  shiten CD per Sony Playstation 4 te perdoruna ne gjendje te rregullt qmimet jane: 1. NBA 2K18 = 23€

  Gjilan Sot, 01:52
  13 €
 • 0 foto
  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€
  Lojra per PC / Videolojra

  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€

  shes CD Grand Theft Auto V >> GTA 5 << per Sony Playstation 3 e perdorun ne gjendje te r

  Gjilan Sot, 01:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Smartwatch Q50 Origjinal
  Telefona celulare

  Smartwatch Q50 Origjinal

  Smartwatch Q50 Origjinal, Çmimi 20€ për copë *Është një orë e mençur për fëmijët me lojëra dhe akt

  Gjilan Sot, 01:10
  15 €
 • 6 foto
  Shiten apo ndrrohen galaxy grand duos@galaxy s2
  Telefona celulare

  Shiten apo ndrrohen galaxy grand [email protected] s2

  Shes apo ndrroj samsung galaxy grand neo plus shum i ruajtur si dhe samsung galaxy s2 16gb gjithasht

  Gjilan Dje, 23:53
  150 €
 • 3 foto
  Japim me Qera Zërim për Dasma Fejesa Syneti
  Telefona celulare

  Japim me Qera Zërim për Dasma Fejesa Syneti

  japim me Qera Zërim Komplet Për Dasma Fejesa Syneti Ahengje të Ndryshme Qmimi sipas marveshjes me kl

  Gjilan Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shit Sigurt Blejm Telefona iphone 5s 6s 7 8 X Xs
  Telefona celulare

  Shit Sigurt Blejm Telefona iphone 5s 6s 7 8 X Xs

  Blejm Telefona Apple iphone te Perdour apo te Ri 5s.6.6s.7.8.X.Xs.Xr Secili Telefon Blihet me Pare K

  Gjilan Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blejm Telefona - Apple iphone 5 5s 6s 7 8 8+ X Xs
  Telefona celulare

  Blejm Telefona - Apple iphone 5 5s 6s 7 8 8+ X Xs

  Blejm Telefona Apple iphone te Perdour apo te Ri 5s.6.6s.7.8.X.Xs.Xr Secili Telefon Blihet me Pare

  Gjilan Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofert-Blejm Telafona iphone 5 5s 6 6s 7 8 8+ X Xs
  Telefona celulare

  Ofert-Blejm Telafona iphone 5 5s 6 6s 7 8 8+ X Xs

  Blejm Telefona Apple iphone te Perdour apo te Ri 5s.6.6s.7.8.X.Xs.Xr Secili Telefon Blihet me Pare K

  Gjilan Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shit Sigurt Blejm Telefona iphone 5s 6s 7 8 X Xs
  Telefona celulare

  Shit Sigurt Blejm Telefona iphone 5s 6s 7 8 X Xs

  Blejm Telefona Apple iphone te Perdour apo te Ri 5s.6.6s.7.8.X.Xs.Xr Secili Telefon Blihet me Pare K

  Gjilan Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blejm Telefona - Apple iphone 5 5s 6 6s 7 8 8+ X
  Telefona celulare

  Blejm Telefona - Apple iphone 5 5s 6 6s 7 8 8+ X

  Blejm te Gjitha Llojet e Telefonave Apple iphone te Perdorur Apo te Ri - iphone 5 - 5s - 6 - 6s - 7

  Gjilan Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofert-Blejm Telafona iphone 5 5s 6 6s 7 8 8+ X Xs
  Telefona celulare

  Ofert-Blejm Telafona iphone 5 5s 6 6s 7 8 8+ X Xs

  Blejm Telefona Apple iphone te Perdour apo te Ri 5s.6.6s.7.8.X.Xs.Xr Secili Telefon Blihet me Par

  Gjilan Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MARANTZ PM 45
  Audio / CD / Stereo

  MARANTZ PM 45

  NE GJENDJE TE RREGULLTE

  Gjilan Dje, 23:06
  100 €
 • 5 foto
  Sapphire HD 7770 1GB DDR5
  Pjese per kompjuter

  Sapphire HD 7770 1GB DDR5

  Shes GPU\'n Sapphire HD 7770 1GB arsyeja osht se e kom ble njo tjeter. Osht shum e mir per lojra te

  Gjilan Dje, 22:58
  60 €
 • 4 foto
  LYNX INTEL i3-540 Ram4GB HDD500GB Intel HD
  Kompjutera

  LYNX INTEL i3-540 Ram4GB HDD500GB Intel HD

  ||Shitet Shtepiza Me Monitor apo Ndamas Vetem Shtepiza|| Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: e

  Gjilan Dje, 22:58
  100 €
 • 8 foto
  GAMING PC=Xeon 8CPU Ram8GB SSD128GB+HDD AMD RX580
  Kompjutera

  GAMING PC=Xeon 8CPU Ram8GB SSD128GB+HDD AMD RX580

  ||Shitet Shtepiza Me Monitor apo Ndamas Vetem Shtepiza|| Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: e

  Gjilan Dje, 22:58
  470 €
 • 1 foto
  Sapphire Radeon NITRO+ RX 580 4GB GDDR5
  Pjese per kompjuter

  Sapphire Radeon NITRO+ RX 580 4GB GDDR5

  Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Shiteten Kartela Grafike Posedoj 2CO

  Gjilan Dje, 22:58
  160 €
 • 2 foto
  MONITORA
  Pjese per kompjuter

  MONITORA

  1.Targa Visionary LCD 19INCH Wide Resolution:1440 x 900 Daljet DVI-VGA = 35 Euro 2.Fujitsu SCENICV

  Gjilan Dje, 22:48
  30 €
 • 2 foto
  PROCESOR XEON CORE 2DUO DUAL PENTIUM D 4HT
  Pjese per kompjuter

  PROCESOR XEON CORE 2DUO DUAL PENTIUM D 4HT

  ----Qmimi per Cop,Ndersa Mbi 3 Cop Qmimi i Shumices ,Shiten edhe Komplet me Ekstra Qmim GJITHSEJ 150

  Gjilan Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SOUND CARD KARTELA GRAFIKE
  Pjese per kompjuter

  SOUND CARD KARTELA GRAFIKE

  ----Sapo Ardhur nga Zvicrra Qmimi per Cop,---- Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: engjideeyes

  Gjilan Dje, 22:48
  10 €
 • 1 foto
  SSD SAMSUNG 830 Series 128GB 2.5" SATA 3
  Pjese per kompjuter

  SSD SAMSUNG 830 Series 128GB 2.5" SATA 3

  Shitet SSD Ardhur nga CH SAMSUNG 830 Series 2.5" 128GB SATA 3.0 6Gb/s Qmimi Fix

  Gjilan Dje, 22:48
  50 €
 • 5 foto
   OCZ XTC Memory Airflow Cooler
  Pjese per kompjuter

  OCZ XTC Memory Airflow Cooler

  Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Specifications: - Cools DDR1, DDR2

  Gjilan Dje, 22:48
  20 €
 • 7 foto
  PLLAKA WIRELESS Wi-Fi PER LLOPTOP DHE DVD+/-RW
  Pjese per kompjuter

  PLLAKA WIRELESS Wi-Fi PER LLOPTOP DHE DVD+/-RW

  ----Qmimi per Cop,Ndersa Mbi 3 Cop Qmimi i Shumices ,Shiten edhe Komplet me Ekstra Qmim---- Info: +

  Gjilan Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Core 2 Duo (2-Core= 2-Threads) E6600---E6300
  Pjese per kompjuter

  Core 2 Duo (2-Core= 2-Threads) E6600---E6300

  NESE MIRREN TE GJITHA PROCESORET EXTRA QMIM--- Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: engjideeyes

  Gjilan Dje, 22:48
  5 €
 • 0 foto
  Intel Xeon 5140 Dual-Core
  Pjese per kompjuter

  Intel Xeon 5140 Dual-Core

  Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Intel Xeon 5140 Dual Core (4M Cache,

  Gjilan Dje, 22:48
  5 €
 • 0 foto
  RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR 3 2 1
  Pjese per kompjuter

  RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR 3 2 1

  ----Qmimi per Cop---- Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] RAM MEMORJE P

  Gjilan Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VIRTUIS ADVANCED GAMING KEYBOARD, BLACK
  Pjese per kompjuter

  VIRTUIS ADVANCED GAMING KEYBOARD, BLACK

  Shitet Gaming Keyboard Speedlink SL-6481-BK VIRTUIS Sikur i RI Ardhur nga CH Info: https://www.spee

  Gjilan Dje, 22:48
  30 €
 • 6 foto
  PC I7 4770k Gaming Pc
  Kompjutera

  PC I7 4770k Gaming Pc

  Shitet pc performancat shihen ne foto per ma shum me kontaktoni

  Gjilan Dje, 22:38
  480 €
 • 5 foto
  Iphone 6s 64 gb
  Telefona celulare

  Iphone 6s 64 gb

  Telefoni eshte ne super gjendje pune. Posedon 64 gb dhe eshte shume i mire dhe i ruajtun

  Gjilan Dje, 22:38
  195 €
 • 1 foto
  Gtx 970 4gb 256bit
  Pjese per kompjuter

  Gtx 970 4gb 256bit

  Shitet kartela grafike Gtx 970 4 gb ne gjendje te rregullt per me shum me kontaktoni

  Gjilan Dje, 22:35
  110 €
 • 5 foto
  ASUS X99 Workstation 128GB, Intel Core i7 6950X
  Kompjutera

  ASUS X99 Workstation 128GB, Intel Core i7 6950X

  CPU: Intel Core i7 6950X (LGA 2011-v3, 3GHz, Unlocked) CPU Block: Corsair Hydro H115i (5.10cm) GPU: 

  Gjilan Dje, 22:25
  3.700 €
 • 1 foto
  Blej telefona qe i keni URGJENT
  Telefona celulare

  Blej telefona qe i keni URGJENT

  Blej iphona samsunga qe keni urgjent

  Gjilan Dje, 22:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ASUS X99 Workstation 128GB, Intel Xeon 10 Core 3.1
  Kompjutera

  ASUS X99 Workstation 128GB, Intel Xeon 10 Core 3.1

  Monitor: Samsung S27D590C (27", 1920x1080) CPU: Intel Xeon CPU E5-2687W v3 3.1GHz - Max Turbo 3.5GHz

  Gjilan Dje, 22:08
  4.500 €
 • 10 foto
  phoneDoc.Blejm Telefona tè Ri Apple iPhone/Samsung
  Telefona celulare

  phoneDoc.Blejm Telefona tè Ri Apple iPhone/Samsung

  phoneDoc.Blejm tè gjitha modelet e Telefonave tè Ri Apple iPhone X,XS,XS Max/Samsung/BlackBerry/Huaw

  Gjilan Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Iphone 4s, 16Gb i zi
  Telefona celulare

  Iphone 4s, 16Gb i zi

  Shitet iphone 4s 16 Gb i zi, ne gjendje te rregullt. Vjen me adapter.Çmimi 35 euro.

  Gjilan Dje, 21:15
  35 €
 • 4 foto
  Radio
  Audio / CD / Stereo

  Radio

  Eshte ne gjendje te rregullt osht e arrdhur nga germania

  Gjilan Dje, 21:04
  100 €
 • 1 foto
  AMD Radeon hd 4870 x2 2gb GDDR5, 512bit
  Pjese per kompjuter

  AMD Radeon hd 4870 x2 2gb GDDR5, 512bit

  Kartela grafike eshte ne gjendje te rregullt me mundsi provimi

  Gjilan Dje, 20:48
  40 €
 • 0 foto
  Adaptera per Lloptop
  Pjese per kompjuter

  Adaptera per Lloptop

  Adaptera per lloptop: Dell, hp, Acer, Asus, Toshiba, Lenovo ETJ. per modele/lloje kontakt ne viber:+

  Gjilan Dje, 20:48
  15 €
 • 0 foto
  Kartel Grafike XFX RX 580 4gb
  Pjese per kompjuter

  Kartel Grafike XFX RX 580 4gb

  Kartela grafike eshte ne gjendje te rregullt, me mundsi provimi.

  Gjilan Dje, 20:47
  120 €
 • 1 foto
  Power Supply 460w
  Pjese per kompjuter

  Power Supply 460w

  Poweri eshte ne gjendje te rregullt , i ka pinat me lidh kartelen grafike, me mundsi provimi Tran

  Gjilan Dje, 20:47
  25 €
 • 4 foto
  Gaming Pc Core i7-3770
  Kompjutera

  Gaming Pc Core i7-3770

  shtepiz Core i7-3770 ne gjendje shum te mir i qon te gjitha lojat i mir edhe per pun tjera, Perform

  Gjilan Dje, 20:47
  330 €
 • 3 foto
  Kartel Grafike ATI Radeon HD 4800
  Pjese per kompjuter

  Kartel Grafike ATI Radeon HD 4800

  Kartela eshte ne gjendje te rregullt e testume por kush asht i interesum mundet me testu edhe vet. k

  Gjilan Dje, 20:47
  10 €
 • 0 foto
  Ram Memory ddr3 2gb
  Pjese per kompjuter

  Ram Memory ddr3 2gb

  Ram memorje ddr3 per pc ne gjendje te rregullt me mundsi testimi. 6 euro copa Transporti mund te be

  Gjilan Dje, 20:47
  6 €
 • 5 foto
  Gaming Pc Core i7-2600
  Kompjutera

  Gaming Pc Core i7-2600

  Kompjuteri eshte ne gjendje te rregullt punon shum mir dhe i qon lojat shum mir, e ka te instaluar f

  Gjilan Dje, 20:47
  300 €