Elektronikë
Gjilan

Elektronikë në shitje në Gjilan

 • 0 foto
  Shitet Iphone 7plus te ri nga ch
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 7plus te ri nga ch

  Shitet Iphone 7plus te ri me 32GB me Garcion 3muje konkaton viber dhe instagram mobishopflutra

  Gjilan Sot, 16:28
  330 €
 • 2 foto
  Blejm Samsunga me ekran te thyer
  Telefona celulare

  Blejm Samsunga me ekran te thyer

  Blejm Samsunga me ekrane te thyer , i blejm per pjes , na kontaktoni ne viber +38345566569

  Gjilan Sot, 16:25
  1 €
 • 0 foto
  Blejm telefona me Defekt
  Telefona celulare

  Blejm telefona me Defekt

  blejm telefona me defekt. kontakt viber +38345566569

  Gjilan Sot, 16:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  phoneDoc.Blejm Telefona tè Ri Apple iPhone/Samsung
  Telefona celulare

  phoneDoc.Blejm Telefona tè Ri Apple iPhone/Samsung

  phoneDoc.Blejm tè gjitha modelet e Telefonave tè Ri Apple iPhone X,XS,XS Max/Samsung/BlackBerry/Huaw

  Gjilan Sot, 16:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kompjutere GAMING
  Kompjutera

  Kompjutere GAMING

  Shec kompjuter Gaming ne gjendje shume te mire. Performancat: Case-nJoy Kartela Grafike-1050TI 4GB

  Gjilan Sot, 15:53
  380 €
 • 1 foto
  Shitet iphone 10x 256gb
  Telefona celulare

  Shitet iphone 10x 256gb

  Sitetet 10x 256 gb

  Gjilan Sot, 15:48
  550 €
 • 1 foto
  ps3 me 15 loj me te rejat 2 gjystika 6 muj garanci
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 me 15 loj me te rejat 2 gjystika 6 muj garanci

  shes ps3 me qip me 15 loja dy kontrolla kabllat hdmi e rrymes dhe qka i mbush gjystikat e kompletume

  Gjilan Sot, 15:26
  150 €
 • 3 foto
  ps3 instalojm loja me te rejat te gjitha verzionet
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 instalojm loja me te rejat te gjitha verzionet

  instalojm loja ne te gjitha verzionet gjitha modelet e sonit ps3 10 euro 3 loja 20 euro 7 loja

  Gjilan Sot, 15:26
  10 €
 • 1 foto
  Playstation 2 memory kart qip mi lexu lojat falls
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 2 memory kart qip mi lexu lojat falls

  vetum 12 euro memory kart per ps2 mi lexu lojat falls si dhe mi lujten lojat prej usb nese ke memory

  Gjilan Sot, 15:26
  10 €
 • 3 foto
  ps3 bejm me multiman me qip downgred
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 bejm me multiman me qip downgred

  bejm te gjitha modelet e sonit trash downgred si dhe slim deri 2500 si dhe instalojm loja te gjitha

  Gjilan Sot, 15:25
  25 €
 • 0 foto
  Blejm iphona samsunga qe ikeni urgjent
  Telefona celulare

  Blejm iphona samsunga qe ikeni urgjent

  Blejm iphona samsunga qe ikeni urgjent ne gjendje t rregullt

  Gjilan Sot, 15:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LEAGOO Z7
  Telefona celulare

  LEAGOO Z7

  Shitet Leagoo Z7 Ka Domtum shiritin e power Buton dhe Volume Tjera jon Gjendje Perfekte si i ri in

  Gjilan Sot, 14:53
  20 €
 • 2 foto
  PROCESOR XEON CORE 2DUO DUAL PENTIUM D 4HT
  Pjese per kompjuter

  PROCESOR XEON CORE 2DUO DUAL PENTIUM D 4HT

  ----Qmimi per Cop,Ndersa Mbi 3 Cop Qmimi i Shumices ,Shiten edhe Komplet me Ekstra Qmim GJITHSEJ 150

  Gjilan Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SSD SAMSUNG 830 Series 128GB 2.5" SATA 3
  Pjese per kompjuter

  SSD SAMSUNG 830 Series 128GB 2.5" SATA 3

  Shitet SSD Ardhur nga CH SAMSUNG 830 Series 2.5" 128GB SATA 3.0 6Gb/s Qmimi Fix

  Gjilan Sot, 14:53
  50 €
 • 0 foto
  Core 2 Duo (2-Core= 2-Threads) E6600---E6300
  Pjese per kompjuter

  Core 2 Duo (2-Core= 2-Threads) E6600---E6300

  NESE MIRREN TE GJITHA PROCESORET EXTRA QMIM--- Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: engjideeyes

  Gjilan Sot, 14:53
  5 €
 • 0 foto
  Intel Xeon 5140 Dual-Core
  Pjese per kompjuter

  Intel Xeon 5140 Dual-Core

  Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Intel Xeon 5140 Dual Core (4M Cache,

  Gjilan Sot, 14:53
  5 €
 • 0 foto
  RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR 3 2 1
  Pjese per kompjuter

  RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR 3 2 1

  ----Qmimi per Cop---- Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] RAM MEMORJE P

  Gjilan Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VIRTUIS ADVANCED GAMING KEYBOARD, BLACK
  Pjese per kompjuter

  VIRTUIS ADVANCED GAMING KEYBOARD, BLACK

  Shitet Gaming Keyboard Speedlink SL-6481-BK VIRTUIS Sikur i RI Ardhur nga CH Info: https://www.spee

  Gjilan Sot, 14:53
  30 €
 • 4 foto
  1TB FIBER CHANNEL HDD HARD DRIVE HP NB1000D4450
  Pjese per kompjuter

  1TB FIBER CHANNEL HDD HARD DRIVE HP NB1000D4450

  Shiten 2 Hardisqe nga 1TB Fiber Channel ,Shum te Shpejt 400Mb/s.Qmimi per 2 Hardisqet 20Euro ,Sapo a

  Gjilan Sot, 14:53
  20 €
 • 4 foto
  LYNX INTEL i3-540 Ram4GB HDD500GB Intel HD
  Kompjutera

  LYNX INTEL i3-540 Ram4GB HDD500GB Intel HD

  ||Shitet Shtepiza Me Monitor apo Ndamas Vetem Shtepiza|| Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: e

  Gjilan Sot, 14:52
  100 €
 • 8 foto
  GAMING PC=Xeon 8CPU Ram8GB SSD128GB+HDD AMD RX580
  Kompjutera

  GAMING PC=Xeon 8CPU Ram8GB SSD128GB+HDD AMD RX580

  ||Shitet Shtepiza Me Monitor apo Ndamas Vetem Shtepiza|| Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: e

  Gjilan Sot, 14:52
  470 €
 • 2 foto
  MONITORA
  Pjese per kompjuter

  MONITORA

  1.Targa Visionary LCD 19INCH Wide Resolution:1440 x 900 Daljet DVI-VGA = 35 Euro 2.Fujitsu SCENICV

  Gjilan Sot, 14:52
  30 €
 • 1 foto
  SOUND CARD KARTELA GRAFIKE
  Pjese per kompjuter

  SOUND CARD KARTELA GRAFIKE

  ----Sapo Ardhur nga Zvicrra Qmimi per Cop,---- Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: engjideeyes

  Gjilan Sot, 14:52
  10 €
 • 5 foto
   OCZ XTC Memory Airflow Cooler
  Pjese per kompjuter

  OCZ XTC Memory Airflow Cooler

  Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Specifications: - Cools DDR1, DDR2

  Gjilan Sot, 14:52
  20 €
 • 7 foto
  PLLAKA WIRELESS Wi-Fi PER LLOPTOP DHE DVD+/-RW
  Pjese per kompjuter

  PLLAKA WIRELESS Wi-Fi PER LLOPTOP DHE DVD+/-RW

  ----Qmimi per Cop,Ndersa Mbi 3 Cop Qmimi i Shumices ,Shiten edhe Komplet me Ekstra Qmim---- Info: +

  Gjilan Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sapphire Radeon NITRO+ RX 580 4GB GDDR5
  Pjese per kompjuter

  Sapphire Radeon NITRO+ RX 580 4GB GDDR5

  Info: +383 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Shiteten Kartela Grafike Posedoj 2CO

  Gjilan Sot, 14:52
  160 €
 • 0 foto
  Studio ne gjendje te rregullt
  Audio / CD / Stereo

  Studio ne gjendje te rregullt

  Punon me cd dhe traka

  Gjilan Sot, 14:40
  30 €
 • 1 foto
  AIWA HV DH1
  Audio / CD / Stereo

  AIWA HV DH1

  SHITET AIWA HV DH1 COMBO DVD PLAYER VIDEO RECORDER NE GJENDJE TE RREGULLTE JU MIREPRESIM ME DIRIGJU

  Gjilan Sot, 12:51
  35 €
 • 1 foto
  Samsung A10 2019 Blue 32GB?
  Telefona celulare

  Samsung A10 2019 Blue 32GB?

  ofrohet per shitje Samsung A10 viti 2019 model Europja me kapacitet 32GB me 2 kartela i ri i perdoru

  Gjilan Sot, 12:50
  170 €
 • 2 foto
  Acer core i5 15.6 inch 12-GB Ram ddr3 HDD 128 SSD
  Kompjutera

  Acer core i5 15.6 inch 12-GB Ram ddr3 HDD 128 SSD

  shes llaptop Acer core i5 gjenerata e 3 modeli Aspire E1-531 llaptopi osht krejtsisht ne gjendje te

  Gjilan Sot, 12:48
  270 €
 • 0 foto
  Gjystika origjinal per Sony Playstation 4 ??
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystika origjinal per Sony Playstation 4 ??

  shiten kontrollera origjinal per Sony Playstation 4 te perdoruna ne gjendje krejtsisht te rregullt q

  Gjilan Sot, 12:48
  30 €
 • 0 foto
  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3

  shes CD per Sony playstation 3 ne gjendje shum te mir te perdoruna qmimet jon: 1. Grand The Auto V

  Gjilan Sot, 12:48
  2 €
 • 0 foto
  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA

  shes Sony Playstation 3 me 20 lojrta ne gjendje shum te mir modeli Slim 320 GB HDD me qip dhe lojra,

  Gjilan Sot, 12:48
  150 €
 • 1 foto
  shiten CD per Sony Playstation 4 ??
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten CD per Sony Playstation 4 ??

  shiten CD per Sony Playstation 4 te perdoruna ne gjendje te rregullt qmimet jane: 1. NBA 2K18 = 23€

  Gjilan Sot, 12:48
  13 €
 • 0 foto
  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€
  Lojra per PC / Videolojra

  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€

  shes CD Grand Theft Auto V >> GTA 5 << per Sony Playstation 3 e perdorun ne gjendje te r

  Gjilan Sot, 12:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Béjm instalimin e lojrav te gjitha modelet e PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Béjm instalimin e lojrav te gjitha modelet e PS3

         📢📢   >>> OFERTË <<<< 📢📢 Béjm instalimin e lojérave né té gjitha modelet

  Gjilan Sot, 12:47
  20 €
 • 1 foto
  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare

  shes Sony Playstation 4 ne gjendje te rregullt i perdorun 1 gjystik te gjitha kabllot me 13 lojra te

  Gjilan Sot, 12:47
  300 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*

  shes Sony Playstation 3 modeli ma i ri Super Slim ne gjendje shum te mir me qip dhe lojra, PS3 vjen

  Gjilan Sot, 12:47
  150 €
 • 1 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Gjilan Sot, 12:47
  150 €
 • 0 foto
  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€

  shes CD Battlefield 1 per ps4 ne gjendje te rregullt e perdorun shum pak qmimi osht 23€ trabsporti n

  Gjilan Sot, 12:46
  23 €
 • 3 foto
  Japim me Qera Zërim për Dasma Fejesa Syneti
  Telefona celulare

  Japim me Qera Zërim për Dasma Fejesa Syneti

  japim me Qera Zërim Komplet Për Dasma Fejesa Syneti Ahengje të Ndryshme Qmimi sipas marveshjes me kl

  Gjilan Sot, 12:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofert Speciale Blejm Telefona Apple 6s 7 8 X Xs
  Telefona celulare

  Ofert Speciale Blejm Telefona Apple 6s 7 8 X Xs

  Ofert speciale - Blejm të Gjitha Llojet e Telefonave - ? Apple iphone ? të Ri Apo të Perdorur - ipho

  Gjilan Sot, 12:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofert-Blejm Telafona iphone 5 5s 6 6s 7 8 8+ X Xs
  Telefona celulare

  Ofert-Blejm Telafona iphone 5 5s 6 6s 7 8 8+ X Xs

  Blejm Telefona Apple iphone te Perdour apo te Ri 5s.6.6s.7.8.X.Xs.Xr Secili Telefon Blihet me Par

  Gjilan Sot, 12:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shit Sigurt Blejm Telefona iphone 5s 6s 7 8 X Xs
  Telefona celulare

  Shit Sigurt Blejm Telefona iphone 5s 6s 7 8 X Xs

  Blejm Telefona Apple iphone te Perdour apo te Ri 5s.6.6s.7.8.X.Xs.Xr Secili Telefon Blihet me Pare K

  Gjilan Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  IPHONE 6S GANC, BEJ NDRRIM
  Telefona celulare

  IPHONE 6S GANC, BEJ NDRRIM

  Ne gjendje te rregullt pune, per me shume viber.

  Gjilan Sot, 11:39
  135 €
 • 0 foto
  ANDROID BOX 1GB RAM 8GB ROM E RE
  Telefona celulare

  ANDROID BOX 1GB RAM 8GB ROM E RE

  E RE PA PERDORUR PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Gjilan Sot, 11:39
  35 €
 • 0 foto
  ANDROID BOX 4K 1GB RAM 8GB ROM E RE
  Telefona celulare

  ANDROID BOX 4K 1GB RAM 8GB ROM E RE

  E RE PA PERDORUR PER ME SHUME WIBER

  Gjilan Sot, 11:39
  35 €
 • 4 foto
  Iphone 5s 16gb ne gjendje shume tmire
  Telefona celulare

  Iphone 5s 16gb ne gjendje shume tmire

  Te interesuarit mund te kontaktojne edhe ne wiber

  Gjilan Sot, 11:39
  65 €
 • 5 foto
  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRI.
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRI.

  Ne gjendje super pune per me shume wiber

  Gjilan Sot, 11:23
  160 €
 • 1 foto
  SAMSUNG NOTE 3 per pjes
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE 3 per pjes

  KERKOJ SAMSUNG NOTE 3 EKRANI LE TI PUNOJE PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Gjilan Sot, 11:22
  30 €