Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 2 foto
  dewalt fleks i ri esht
  Makina dhe vegla

  dewalt fleks i ri esht

  ne gjendje te regullt punon mir esht i ri pa u perdorur

  Prizren Sot, 12:11
  65 €
 • 11 foto
  Shiten alete ne foto jan te tjerat
  Makina dhe vegla

  Shiten alete ne foto jan te tjerat

  Ne gjendje te ri pa u perdor

  Prizren Sot, 12:10
  25 €
 • 1 foto
  bosch fleks brusalic made in germany
  Makina dhe vegla

  bosch fleks brusalic made in germany

  ne gjendje te ri esht

  Prizren Sot, 12:10
  55 €
 • 7 foto
  Laptop
  Kompjutera

  Laptop

  Laptopi është në gjendje të mirë funksionale. Punon vetëm përmes rrymës, pasi që baterija është e s

  Prizren Sot, 12:08
  69 €
 • 1 foto
  Mikser 30kg/40kg
  Makineri dhe inventare

  Mikser 30kg/40kg

  Mikseri merr brum bukës 30kg Ndërsa mish merr 40kg 2 VJET GARANCION !

  Prizren Sot, 12:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Peugeot 107 .1.0 . 2010
  Vetura

  Peugeot 107 .1.0 . 2010

  PEUGEOT 107 1.0 benzin Viti 2010 Regjstrm skadum Perkthimi boht meniher Hidraulik Abs esp central

  Prizren Sot, 12:08
  3.500 €
 • 12 foto
  PASSAT 3C 2.0 VITI 2006 AUTOMATIC
  Vetura

  PASSAT 3C 2.0 VITI 2006 AUTOMATIC

  Passat 3C 2.0 Dizell Me 1 Bregasne Viti 2096 Automatik Vetura Posedon Klimatronik Senzora Parkingi K

  Prizren Sot, 12:06
  4.900 €
 • 0 foto
  Apartamente BANESA ne DURRES SHITEN
  Apartment / Banesa

  Apartamente BANESA ne DURRES SHITEN

  Shiten Apartamentet Banesat e Gatshme per Banim 2+1 1+1,5 me siperfaqe prej 68m2, 70m2, 72m2 te ci

  Prizren Sot, 12:04
  24.000 €
 • 2 foto
  Fellga per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellga per mercedes

  Fellga 17 per mercedes

  Prizren Sot, 12:03
  160 €
 • 4 foto
  iphone 5s
  Telefona celulare

  iphone 5s

  Shitet iphone 5s gold 32G është shum i ruajtur 1 muj perdorim

  Prizren Sot, 12:03
  220 €
 • 6 foto
  P30 pro 8/256
  Telefona celulare

  P30 pro 8/256

  Shitet huawei p30 pro sikur i ri

  Prizren Sot, 12:02
  490 €
 • 5 foto
  S7 32
  Telefona celulare

  S7 32

  Shitet samsung s7 prej zvicer

  Prizren Sot, 12:01
  135 €
 • 3 foto
  Fella per audi me goma 18 qe
  Autopjese dhe paisje

  Fella per audi me goma 18 qe

  Shitet fellga 18 qe per audi orixjinal prej zvicra 4 copa

  Prizren Sot, 12:01
  600 €
 • 9 foto
  Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje
  Vetura

  Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje

  Shitet fird fiesta 1.3 benzin motor me zinxjir keri osht tip top me liber servis rexjistrime edhe 3

  Prizren Sot, 12:00
  1 €
 • 3 foto
  Fiat Ducato 2.5 Diesel Kombi
  Vetura

  Fiat Ducato 2.5 Diesel Kombi

  Shes kombin Fiat Ducato 2.5 Diesel 3 ulese ne gjendje te mire teknike dhe optike Audi Mercedes Bmw F

  Prizren Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Fiat Punto 1.2 Benzin e ardhur prej CH
  Vetura

  Fiat Punto 1.2 Benzin e ardhur prej CH

  Shes Fiat Punto 1.2 Benzin pronari i pare ne ks ne gjendje te rregullt teknike dhe optike Timon Cit

  Prizren Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ALFA ROMEO GULIETTA 2.0 DIESEL 16V AUTOMATIK, GPS
  Vetura

  ALFA ROMEO GULIETTA 2.0 DIESEL 16V AUTOMATIK, GPS

  Karakteristikat Teknike: Modeli: Alfa Romeo Giulietta Exclusive 2.0 JTDM 16V TCT Viti: 10/04/2012 F

  Prizren Sot, 11:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  shiten fellgat me gom per Touran 225 45 17 ne gjendje shum te mir te rujten pa as ni grith shum te

  Prizren Sot, 11:40
  470 €
 • 0 foto
  Urgent shes iPhone X
  Telefona celulare

  Urgent shes iPhone X

  Urgent shes iPhone X Tel esht full unlock Ben me krejt kartat e kosoves Viber 0038344969747

  Prizren Sot, 11:40
  120 €
 • 3 foto
  Lidhese per skele
  Makina dhe vegla

  Lidhese per skele

  Shiten lidheset per skele te perdoruna

  Prizren Sot, 11:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  shtepia ne shitje

  shtepia shitet ne qender te prizrent te interesuarit mund te na lajmrohen ne ket numer 049 171 039

  Prizren Sot, 11:39
  250.000 €
 • 6 foto
  audi a3 1.6 benzin
  Vetura

  audi a3 1.6 benzin

  shitet audi a3 1.6 benzin ne gjendje te rregullt

  Prizren Sot, 11:35
  3.600 €
 • 11 foto
  SHTEPIA NE SHITJE
  Shtepi / Vila

  SHTEPIA NE SHITJE

  Shitet shtepia ne qender te Prizrenit. Rruga Saraqeve 59/A, afer xhamis Qor Aga. Siperfaqe e banimi

  Prizren Sot, 11:33
  260.000 €
 • 4 foto
  Lavatriqe 9 kg hotpoint/ariston
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe 9 kg hotpoint/ariston

  Shitet lavatriqe 9 kg e re me 1200 rrot.min

  Prizren Sot, 11:32
  410 €
 • 3 foto
  Shtepia Ne Shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia Ne Shitje

  Shtepia Ne Shitje

  Prizren Sot, 11:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Luge per bagera
  Makina dhe vegla

  Luge per bagera

  Shiten lug per bager 4 cop shiten komplet

  Prizren Sot, 11:31
  1.500 €
 • 3 foto
  Vibrator betoni
  Makina dhe vegla

  Vibrator betoni

  Shitet vibratori me gjelpan fi 50 italian

  Prizren Sot, 11:31
  700 €
 • 3 foto
  Shtepia ne Shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Shitje

  Shtepia ne Shitje

  Prizren Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikser multi funksional moulinex
  Teknik dhe paisje

  Mikser multi funksional moulinex

  Shitet mikser multi funksional mounilex 3L 1000w

  Prizren Sot, 11:30
  145 €
 • 7 foto
  Mercedes E220 cdi avangard
  Vetura

  Mercedes E220 cdi avangard

  Shitet mercedes E220 cdi automatik karavan posedon klim,nxemje ftohje,karrika me nxemje,senzor shiu,

  Prizren Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fritez pa vaj delonghi
  Teknik dhe paisje

  Fritez pa vaj delonghi

  Shitet friteza pa vaj

  Prizren Sot, 11:30
  110 €
 • 5 foto
  Miksera per brum,pizza
  Makina dhe vegla

  Miksera per brum,pizza

  Shiten mikserat per perzierjen e brumit madhsi prej10L deri 53L mikserat jan te ri te ardhun nga ita

  Prizren Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser per ëmbëlsira duplex 42L
  Makina dhe vegla

  Mikser per ëmbëlsira duplex 42L

  Shitet mikseri pe ëmbëlsira duplex 3 fazor me 3 shpejtesi 42L italian ne gjendje te rregullt

  Prizren Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Distancera (zhileta)
  Materiale ndertimi

  Distancera (zhileta)

  Shiten distancerat te gjitha dimenzionet 20 cm 9€. 25 cm 10€ etj.

  Prizren Sot, 11:28
  9 €
 • 2 foto
  Makina mund te xheni ne Makinakosova
  Makina dhe vegla

  Makina mund te xheni ne Makinakosova

  Ne punojm si ndermjetsus kosov turqi bulgari maqedoni malizi. Qdo lloj makina mund te sjellim.qmimor

  Prizren Sot, 11:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lidhese per skele
  Makina dhe vegla

  Lidhese per skele

  Shiten lidhset per skele te reja

  Prizren Sot, 11:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET CITROEN C3 VTR 1.4 HDI DIZELL
  Vetura

  SHITET CITROEN C3 VTR 1.4 HDI DIZELL

  VETURA ESHTE NE GJEDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE OPTIKE, ESHTE REGJISTRIMI I PARE NE KOSOVE.

  Prizren Sot, 11:27
  5.500 €
 • 0 foto
  Shtylla italiane
  Makina dhe vegla

  Shtylla italiane

  Shiten shtyllat italiane 3.6 m

  Prizren Sot, 11:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CNC ROUTER ME DIEMNZION TE NDRYSHME
  Makina dhe vegla

  CNC ROUTER ME DIEMNZION TE NDRYSHME

  MAKINAT MAROHEN ME POROSI PROLLIM TURKIS DISTRIBUTOR PER BALLKAN -MakinaKosova- CNC ROUTER ME VAKUM

  Prizren Sot, 11:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SAMSUNG GALAXY S6 EDGE 32 GB NË PAKETË
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S6 EDGE 32 GB NË PAKETË

  Telefoni eshte ne gjendje te rregullt nuk ka asnje defekt, fotografite jane origjinale.

  Prizren Sot, 11:27
  230 €
 • 2 foto
  IPHONE 5S SPACE GRAY 32GB ME KUTI
  Telefona celulare

  IPHONE 5S SPACE GRAY 32GB ME KUTI

  Telefoni eshte ne gjendje te rrregullt, Fingerprinti i punon, mirepo homebuton si bon, vjen me te gj

  Prizren Sot, 11:27
  130 €
 • 8 foto
  MERIDA SUNTOUR NCX-D CROSSWAY SERIES
  Paisje per sport

  MERIDA SUNTOUR NCX-D CROSSWAY SERIES

  Shitet biçikleta e markes Merida, eshte ne gjendje te shkelqyer ashtu edhe siç shihet ne fotografi.

  Prizren Sot, 11:27
  300 €
 • 0 foto
  Radio cd LG me Bluetooth
  Audio / CD / Stereo

  Radio cd LG me Bluetooth

  Shitet radio cd LG

  Prizren Sot, 11:27
  150 €
 • 8 foto
  Zafira 2.2 tdi vitit 2004 rks me klim
  Vetura

  Zafira 2.2 tdi vitit 2004 rks me klim

  Shitet opel zafira 2.2 tdi dizell viti 2004 ne gjendje shum te mir denime nuk ka hipotek nuk

  Prizren Sot, 11:26
  2.950 €
 • 6 foto
  Maqina per dekor guri mermer
  Makina dhe vegla

  Maqina per dekor guri mermer

  ..... Verejtje bleres serioz ... Shikojeni videon https://youtu.be/dCtJgz3O60s https://youtu.be/

  Prizren Sot, 11:26
  4.700 €
 • 8 foto
  opel frontera 2.8 TDI ,rks,4x4
  Vetura

  opel frontera 2.8 TDI ,rks,4x4

  shitet gjipi opel frontera 2.8 dizell TDI ,4x4 motorr japan , ngjendje te mire si ne mortorr si ne

  Prizren Sot, 11:26
  2.450 €
 • 7 foto
  golf 4 1.9 TDI. me klime , rks i skaduar
  Vetura

  golf 4 1.9 TDI. me klime , rks i skaduar

  shitet vetura golf 4 1.9 TDI. ,dizell me klime me nje par dyer, regjistrimi i skadum vetura eshte ne

  Prizren Sot, 11:25
  2.450 €
 • 1 foto
  Makina pres per shtyllje -ara -bajama-susam -badem
  Makineri dhe inventare

  Makina pres per shtyllje -ara -bajama-susam -badem

  makina per shtryllje seneve te thata shiko videon https://www.youtube.com/watch?v=dmM6DN4e4B4&f

  Prizren Sot, 11:25
  2.500 €
 • 0 foto
  Makina per mbushje 100-1000 ml
  Makineri dhe inventare

  Makina per mbushje 100-1000 ml

  Makine pe mbushje shamponave dhe lengjeve automatik Transprti sipas mardheshjes https://youtu.be/OTo

  Prizren Sot, 11:25
  2.100 €
 • 0 foto
  Shes maqin pak sheqeri
  Makineri dhe inventare

  Shes maqin pak sheqeri

  Shes pak sheqeri per kafe e re pa perdorun me 6 muaj garancion maqina paketon 4 modeli sheqeri qdo i

  Prizren Sot, 11:25
  3.200 €