Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 9 foto
  Mercedes benz E270 2002
  Vetura

  Mercedes benz E270 2002

  Mercedes benz E270 2002 Rks i skaduar 049600504

  Prizren Dje, 18:03
  4.800 €
 • 3 foto
  Depo&Magazina 300m² e completuar&gatshme për punë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo&Magazina 300m² e completuar&gatshme për punë.

  Siperfaqjq 300 m² Lartesia 6 metra Parking&E.elektrike,Sigurim Fizik&Ujë etj..24 H Zona in

  Prizren Dje, 17:55
  550 €
 • 2 foto
  Branik per BMW 5 F10
  Autopjese dhe paisje

  Branik per BMW 5 F10

  Shes branikat per Bmw F10 ne gjendje shumm te mir te rujtun shum

  Prizren Dje, 17:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Far i majt per Audi Q5
  Autopjese dhe paisje

  Far i majt per Audi Q5

  Shes Farin e majt per Audi Q5 ne gjendej shum te mir

  Prizren Dje, 17:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepi ne shitje ne lokacion atraktiv afer qendres
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne lokacion atraktiv afer qendres

  Shtepia ndodhet ne Prizren, 200m prej qendres se qytetit dhe 100m prej nderteses se kuvendit komunal

  Prizren Dje, 17:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peugeot 407 HDI
  Vetura

  Peugeot 407 HDI

  Shitet Peugeot 407 2.0 Hdi,me tempomat,ulese lekur dhe me nxemje,panoram,dhe me gjendje te rregullt

  Prizren Dje, 17:49
  3.800 €
 • 0 foto
  Sandisk USB 3.0, 32 GB
  Pjese per kompjuter

  Sandisk USB 3.0, 32 GB

  Produkti eshte i ri. Çmimet sipas kapaciteteve: 32 GB = 8 Euro 64 GB = 12 Euro 128 GB = 23 Euro

  Prizren Dje, 17:48
  8 €
 • 0 foto
  Micro SD Sandisk 8GB-16GB-32GB-64GB
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Sandisk 8GB-16GB-32GB-64GB

  8 GB = 4 Euro 16 GB = 6 Euro 32 GB = 8 Euro 64 GB = 14 Euro 128 GB = 20 Euro

  Prizren Dje, 17:48
  4 €
 • 3 foto
  Disce + Gurtne
  Autopjese dhe paisje

  Disce + Gurtne

  Të reja pa perdore Made in Germany Marka - STARK - Numri serik SKBD-0020227 Per veture HUNDAI / KIA

  Prizren Dje, 17:44
  100 €
 • 3 foto
  Shitet banesa ne lagjen Bazhdarana
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Bazhdarana

  Banesa ndodhet perballe Qendres Sportive \'Sezai Surroi\' (Ndertesa V/1) ne ambient me shume gjelbri

  Prizren Dje, 17:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Peugeot 107 .1.0 . 2010
  Vetura

  Peugeot 107 .1.0 . 2010

  PEUGEOT 107 1.0 benzin Viti 2010 Regjstrm skadum Perkthimi boht meniher Hidraulik Abs esp central

  Prizren Dje, 17:28
  3.500 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz c 180 CDI 2013 2200cc
  Vetura

  Mercedes Benz c 180 CDI 2013 2200cc

  Shitet makina ne gjendje perfekte, Mercedes C class 180 CDI, e posaardhur nga Gjermania, me dogane

  Prizren Dje, 17:26
  12.800 €
 • 10 foto
  BMW X3 XDrive 2.0 2014 98000km
  Vetura

  BMW X3 XDrive 2.0 2014 98000km

  Shitet vetura BMW X3 X-Drive, viti prodhimit 2014, regjistrimi i pare ne Ks 2/2020, me 98000 km. Vet

  Prizren Dje, 17:26
  23.900 €
 • 6 foto
  Pjese per renault citroen peugeot
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per renault citroen peugeot

  Renault megane 1.6 16v automatik 2007 Renault megane 1.9 dci 2008 Renault clio 1.5 dci 2004 Citr

  Prizren Dje, 17:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtepia gjendet afer kuvendit komunal
  Shtepi / Vila

  Shtepia gjendet afer kuvendit komunal

  Shtepija + 2 dyqane ne shitje

  Prizren Dje, 17:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes.fellnet.sport.4.shtrafa..gollf.2..3.opell.etj
  Vetura

  Shes.fellnet.sport.4.shtrafa..gollf.2..3.opell.etj

  Shes.fellnet..GTI..R.14.she me 4 .shtrafa .I. jap..me garancjon.shiten me ose pa guma bandshat baj

  Prizren Dje, 17:17
  120 €
 • 5 foto
  S7 32
  Telefona celulare

  S7 32

  Shitet samsung s7 prej zvicer

  Prizren Dje, 17:15
  135 €
 • 6 foto
  P30 pro 8/256
  Telefona celulare

  P30 pro 8/256

  Shitet huawei p30 pro sikur i ri

  Prizren Dje, 17:15
  490 €
 • 3 foto
  Htc one a9 16 gb
  Telefona celulare

  Htc one a9 16 gb

  N gjedjen t regullt xjami krist

  Prizren Dje, 17:14
  45 €
 • 3 foto
  Fella per audi me goma 18 qe
  Autopjese dhe paisje

  Fella per audi me goma 18 qe

  Shitet fellga 18 qe per audi orixjinal prej zvicra 4 copa

  Prizren Dje, 17:14
  600 €
 • 3 foto
  P10 lite 3 giga rram
  Telefona celulare

  P10 lite 3 giga rram

  Shitet Huawei p10 lite i rujtun shum

  Prizren Dje, 17:13
  105 €
 • 5 foto
  ajfon 7 128
  Telefona celulare

  ajfon 7 128

  shitet ajfon 7 xjendje tmir

  Prizren Dje, 17:12
  180 €
 • 2 foto
  Fellga per pezo
  Vetura

  Fellga per pezo

  Shitet 4 guma me fellha orixjinale per pezo 607 4 copa 205 60 16 qe

  Prizren Dje, 17:12
  140 €
 • 0 foto
  Hillta T 72 T 74
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hillta T 72 T 74

  Shiter 2 copa hillta

  Prizren Dje, 17:12
  380 €
 • 9 foto
  Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje
  Vetura

  Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje

  Shitet fird fiesta 1.3 benzin motor me zinxjir keri osht tip top me liber servis rexjistrime edhe 3

  Prizren Dje, 17:11
  1 €
 • 7 foto
  S10 plus 8/128
  Telefona celulare

  S10 plus 8/128

  Shitet samsung s20 plus tel vjen me kuti edhe adapteri orixjinal vrejtje xjamin e kameres i kris ndr

  Prizren Dje, 17:11
  740 €
 • 8 foto
  Nokia N97 Mini
  Telefona celulare

  Nokia N97 Mini

  Shitet nokia ne gjendje perfekte shum i ruajtur. Per me shum info viber +38349501700

  Prizren Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jura Z5
  Teknik dhe paisje

  Jura Z5

  Shitet aparati i kafes ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra per me shum informata rreth apar

  Prizren Dje, 17:10
  449 €
 • 4 foto
  Case per pc E RE
  Pjese per kompjuter

  Case per pc E RE

  Case phalanx midi tower rgb e re ne paketim. Shume dizajn i bukur per gaming pc.

  Prizren Dje, 17:07
  70 €
 • 1 foto
  Shitet.vw.gjeta.1.9.turbo.dizell.tip.top.
  Vetura

  Shitet.vw.gjeta.1.9.turbo.dizell.tip.top.

  Shes.gjeten.ne.gjendje shum te mir. tip.top Gjeta.posedon. Motorr 1.9.turbo.dizell. Menjaq.5.shpejts

  Prizren Dje, 16:57
  1.350 €
 • 10 foto
  Bmw 320 x driver automatik
  Vetura

  Bmw 320 x driver automatik

  Shes veturen bmw 320 dizell xdriver e sa po ardhur ne kosov nga zvicrra Vetura e ka doganen e pagum

  Prizren Dje, 16:49
  10.500 €
 • 8 foto
  Bmw 318 dizell
  Vetura

  Bmw 318 dizell

  Shes veturen bmw 318 e 91 dizell e sapo doganuar dhe regjistruar rks vetura eshte e ardhur nga zvicr

  Prizren Dje, 16:49
  10.500 €
 • 7 foto
  Mercedes b clas
  Vetura

  Mercedes b clas

  Shes veturen mercedes b clas 2.0 dizell i regjistruar rks deri me 4.04.2020 Vetura posedon klim dhe

  Prizren Dje, 16:49
  6.300 €
 • 7 foto
  Vw ceddy 1.9 sdi i sapo doganuar
  Vetura

  Vw ceddy 1.9 sdi i sapo doganuar

  Shes picapin vw ceddy 1/9 sdi i sapo doganuar Vetura eshte ne gjendje te rregullt

  Prizren Dje, 16:48
  4.200 €
 • 9 foto
  Bmw 320 dizell e 90
  Vetura

  Bmw 320 dizell e 90

  Shes veturen bmw 320 dizell e90 e regjistruar rks nje vit vetura poseon klim automatice komanda timo

  Prizren Dje, 16:48
  6.300 €
 • 9 foto
  Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4 Tekna+
  Vetura

  Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4 Tekna+

  Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4 Tekna+ \\ Panoram \\ Automatik \\ Dizell 2.0 DCI \\ Zerimi BOSE, BLuetoot

  Prizren Dje, 16:43
  10.300 €
 • 4 foto
  Jugo 55
  Vetura

  Jugo 55

  5 shpejtsi Dhez ne qels Regjistrimi i ka kalu Punon mire dhe ne gjendje te rregullt.

  Prizren Dje, 16:38
  470 €
 • 4 foto
  Vesp Gts 200
  Motore (mbi 50 cc)

  Vesp Gts 200

  Vespa 200 cc viti 2003 gjendet rregul rks

  Prizren Dje, 16:36
  2.200 €
 • 4 foto
  G Shock - steel
  Veshje / Kepuce / Ore

  G Shock - steel

  Shitet G Shock pothuajse e re ne gjendje shume te mire, resistent ndaj goditjeve ndaj ujit si dhe me

  Prizren Dje, 16:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Samsung A6+ duos 2018
  Telefona celulare

  Samsung A6+ duos 2018

  I përdorur 4 muaj Black edition

  Prizren Dje, 16:30
  155 €
 • 1 foto
  Makian per nivelizim ibercuk ploqa -Makinakosova
  Makina dhe vegla

  Makian per nivelizim ibercuk ploqa -Makinakosova

  makina per nivelizim ibercuk beton dizel benzin ryme sipas porosis faqe zyrtare facebook makinakoso

  Prizren Dje, 16:30
  1.150 €
 • 5 foto
  Makina per plastik zbritje %20
  Makina dhe vegla

  Makina per plastik zbritje %20

  Distributor gjeneral per kosove bejme servisimin dhe montimin e makinave MAKINA PER Dyer dhe dritare

  Prizren Dje, 16:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Maqina per lakimin e profilit dekor
  Makina dhe vegla

  Maqina per lakimin e profilit dekor

  ADRSA FACEBOK..--makinakosova-- SHIKONI VIDEON https://youtu.be/C76XAiYyFp8 Prezentoj maqina per

  Prizren Dje, 16:29
  1.400 €
 • 4 foto
  Maqina pres 35 ton
  Makina dhe vegla

  Maqina pres 35 ton

  ( VEREJTJE KERKOJ BLERES SERIOZ.) ADRESA FACEBOOOK--makinakosova-- Prezentoj maqina pres nga firma

  Prizren Dje, 16:29
  7.000 €
 • 1 foto
  makina per fasad  modeli i ri
  Makina dhe vegla

  makina per fasad modeli i ri

  makina per fasad 100 kg kapacitet g4 prollim turkis i ri me porosi vjen makina per dite per me shu

  Prizren Dje, 16:29
  4.300 €
 • 2 foto
  Maqina per mbylljen e gotave menajlon
  Makina dhe vegla

  Maqina per mbylljen e gotave menajlon

  Shikojeni.videon https://youtu.be/Sg73WAv45qw Shesim.makina per mbulljen e gotave plastikes Ng

  Prizren Dje, 16:29
  800 €
 • 1 foto
  MAKINA PER PELET AKCION AKCION AKCION
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER PELET AKCION AKCION AKCION

  MAKINA PER PELET 50- 70 KG ORE 2.2 KW QMIMI ME TRANSPORT DERI KOSOVE QMIMI VLEN MRENDA DIDVE TE CA

  Prizren Dje, 16:28
  1.650 €
 • 1 foto
  punkt makina
  Makina dhe vegla

  punkt makina

  punkt makina me porosi nga turkia me porosi per 7 dite vjen ne kosove 1 vite garancion nga fabrika

  Prizren Dje, 16:28
  2.200 €
 • 6 foto
  Impiant inerte komplet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Impiant inerte komplet

  Shesim Impiant komplet per prodhim inerte per informacione kontaktoni 00355672022763 ose 003933564

  Prizren Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION

  KOMPLET SET PER LARJEN E TEPIJAVE DHE KAUQAVE 4 PJESE ESHTE MAKINA PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJME

  Prizren Dje, 16:27
  5.000 €