Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 102m2-Kati 1
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 102m2-Kati 1

  Shitet Banesa në Katin e 1 Rr Emin Duraku në Ferizaj Banesa ka 102m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhi

  Ferizaj Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepija ne prishtine - zllatar shtepija p
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne prishtine - zllatar shtepija p

  Shitet shtepija ne prishtine - zllatar shtepija prej 150m2 Trualli -12 ari Cmimi -110000e

  Prishtinë Sot, 23:27
  110.000 €
 • 1 foto
  TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japimmme qera shatora karrika tavolina nr 045587719 nxhdo koh jeni te mir pritur

  Prishtinë Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE

  Gjilan Sot, 23:27
  90 €
 • 7 foto
  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje Bregu i Diellit

  Ofrohet banesa 55m2 (neto) ne shitje ne lagjjen Bregu i Dielli Banesa eshte (ndërtim i vjetër) dhe n

  Prishtinë Sot, 23:27
  54.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet banesa 72m2 (neto) ne shitje ne Lagjjen Ul
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 72m2 (neto) ne shitje ne Lagjjen Ul

  Ofrohet banesa 72m2 (neto) ne shitje ne Lagjjen Ulpiana. Banesa ndodhet ne katin e II-te dhe ka kete

  Prishtinë Sot, 23:27
  120.000 €
 • 6 foto
  Banesë ne Shitje prishtine -ulpiane
  Apartment / Banesa

  Banesë ne Shitje prishtine -ulpiane

  Banesë ne Shitje prishtine -ulpiane Vendi: ulpiane Kati: 1 Dhoma gjumi -1 Dhome dite me kuzhine-1

  Prishtinë Sot, 23:27
  85.000 €
 • 12 foto
  DYER RSHITSE /SHIBER/
  Mobilje

  DYER RSHITSE /SHIBER/

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE/SHIBER/ SIPAS VENDIT.KETO DYER JANE TE PERSHTATSHME PER SEPERIMIN E NJE

  Prishtinë Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shpija në shitje ne fushe kosove  Prej -480m2
  Shtepi / Vila

  Shpija në shitje ne fushe kosove Prej -480m2

  Shpija në shitje ne fushe kosove Prej -480m2 Trualli -3.2ari Garazh për vetur dhe nji lokal pune

  Fushë Kosovë Sot, 23:27
  175.000 €
 • 0 foto
  YLLI COMPANY GJILAN
  Shtepi / Vila

  YLLI COMPANY GJILAN

  NDERMARRJA JONE OFRON NDERTIMIN E SHTEPIVE ME QELESA NE DORE. QMIMI ESHTE SIPAS MARREVESHJES. KUR

  Gjilan Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport
  Vetura

  Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport

  Ofrojm vetura me qera me çmime shumë të volitshme. Vetura automatike dhe manuale. Çmimi varet nga t

  Gjilan Sot, 23:27
  15 €
 • 5 foto
  Dhee-Humus për kopshte e sera
  Materiale ndertimi

  Dhee-Humus për kopshte e sera

  Shesim dhee - humus per kopshte dhe sera. Bazen e companis e kemi në Shtime Qmimi per Shtime eshte 5

  Shtime Sot, 23:27
  5 €
 • 0 foto
  Ofrohet banese 129m2 ne shitje ne Aktash !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 129m2 ne shitje ne Aktash !DELTA

  Ofrohet banese 129m2 ne shitje ne "Aktash" ne kompleksin e ndertuar se fundmi Ivy Residenc, banesa n

  Prishtinë Sot, 23:27
  2.000 €
 • 4 foto
  SHITEN BANESAT në Mat 1
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT në Mat 1

  SHITEN BANESAT në Mat 1 Sipërfaqe: 72.30 m² Sipërfaqe: 81 m² Sipërfaqe: 88.90 m² Çmimi 850 Euro

  Prishtinë Sot, 23:27
  850 €
 • 2 foto
  Shitet banesa 58m2 ne Lagjen Kalabria Riera
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 58m2 ne Lagjen Kalabria Riera

  Shitet banesa 58m2 ne katin e 5 -te ne Lagjen Kalabria (Emshir) Kompleksi Riera Banesa poseodn : -Sa

  Prishtinë Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 101m2/Kati 6
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 101m2/Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 tek Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 101m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhi

  Ferizaj Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim tenda karrika dhe tavolina numri per kontakt 044280873 24 or transporti dhe m

  Prishtinë Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAV 0442808 73
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAV 0442808 73

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 jeni tmir pritur muni me thirr edhe nviber +38

  Vushtrri Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORA ME NXMJE TAVOLINA KARRIKA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXMJE TAVOLINA KARRIKA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare 044280873 transportin

  Prishtinë Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA

  Fushë Kosovë Sot, 23:27
  37 €
 • 10 foto
  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet bansa ne 55m2 ne shitje ne lagjjen Dardania afër Postes Kryesore. Banesa ndodhet në katin e

  Prishtinë Sot, 23:27
  1.150 €
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 80m2-Kati 6
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 80m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 80m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhin

  Ferizaj Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MY HOME-Shesim të Gjitha Llojet e Banesave
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shesim të Gjitha Llojet e Banesave

  Shesim Të gjitha Llojet e banesave ne Lagjen e Gjon Sereqit-Ferizaj. Banesat janë të gjithave Dimen

  Ferizaj Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  URGJENT KERKOJ LOKAL ME QERA 120m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  URGJENT KERKOJ LOKAL ME QERA 120m2

  URGJENT KERKOJ LOKAL ME QERA 120m2 4 Llullat Pejton Dragodan Qender

  Prishtinë Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MY HOME-Shitet Shtëpia Në Rrugen Kryesore
  Shtepi / Vila

  MY HOME-Shitet Shtëpia Në Rrugen Kryesore

  Shitet shtëpia në rrugen kryesore Enver Topalli Përball Kompanies Pastërtia. Shtëpia ka 2.80 ari obo

  Ferizaj Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bmw 530d model f10 viti 2014
  Vetura

  Bmw 530d model f10 viti 2014

  Shes bmw 530d face lift viti ne fund te 2014.vetura eshte full extra per me shum ne tel 049.105 666

  Ferizaj Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave

  Shiten Goma me Shumice te Ardhura Nga Jashte Goma me Shumice-5 euro Gome me Pakice-9 euro Mbi 500 Go

  Istog Sot, 23:26
  9 €
 • 0 foto
   OPEL ZAFIRA 2.2 DTI OPC LINE 7-ULSE KLIM RKS 2005
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 2.2 DTI OPC LINE 7-ULSE KLIM RKS 2005

  SHITET VETURA OPEL ZAFIRA 2.2 OPC DTI MOTORR ME ZINGJIR ECO TEC NE GJENDJE EXTREM TE REGULLT I REGJI

  Prishtinë Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërtim i shtëpive - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërtim i shtëpive - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ofrohet PËR SHITJE Banesa moderne 4+1 dhe e mobilu
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa moderne 4+1 dhe e mobilu

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa moderne 4+1 dhe e mobiluar në mati-1 mbrapa rruges b 156m² | 4 Dhoma gjum

  Prishtinë Sot, 23:26
  880 €
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 85.6m2-Kati 7
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 85.6m2-Kati 7

  Shitet Banesa në Katin e 7 Rr Sejdi Sejdiue në Ferizaj Banesa ka 85.6m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuz

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa 86.3m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Group
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 86.3m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Group

  Shitet banesa 86.32m2 ne katin e 5-te ne Lagjen Mat 1 (Baruti Group) Banesa posedon : Sallon Kuzhine

  Prishtinë Sot, 23:26
  900 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 127.5m2 ne Fushekosove afer shkolles
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 127.5m2 ne Fushekosove afer shkolles

  Shitet banesa 127.50m2 ne katin e 4-te ne Fushekosove afer shkolles Mihal Grameno Banesa posedon :

  Fushë Kosovë Sot, 23:26
  530 €
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjod koh

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne Qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne Qender

  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne \"Qender\" ne nje zone te frekuentuar dhe te dendur Objek

  Prishtinë Sot, 23:26
  5.000.000 €
 • 6 foto
  Ofrohet banese 64m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 64m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet banese 64m2 ne shitje ne "Dardani" saktesisht ne rrugen "28 Nentori" afer kopshtit Banesa ka

  Prishtinë Sot, 23:26
  78.000 €
 • 3 foto
  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Fushekosove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Fushekosove

  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Vendi -fushe kosove Lokacioni - apllonia -1 Siperfaqja -60m2

  Fushë Kosovë Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2-Kati 4
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2-Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e Rr Vëllezrit Gërvalla në Ferizaj Banesa ka 108m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje ne lagjen Vneshta
  Shtepi / Vila

  Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje ne lagjen Vneshta

  Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje ne lagjen "Vneshta", posedon 4 ari truall me leje ndertimi, ndersa s

  Prishtinë Sot, 23:26
  177.000 €
 • 8 foto
  Ofrohet banese 67m2 ne shitje ne Qender !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 67m2 ne shitje ne Qender !DELTA

  Ofrohet banese 67m2 ne shitje ne "Qender" saktesisht ne sheshin "Zahir Pajaziti" ne katin e gjashte,

  Prishtinë Sot, 23:26
  125.000 €
 • 2 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japimm me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne xhdo koh non stop 24 or 044280873 viber

  Lipjan Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr
  Lokale / Punetori / Magazina

  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr

  Shitet Objekti ne Fshatin Talinovc Rreth rruges Kryesore,Objekti ka 480m2 hapsir punuese ka 2 Dhoma

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Shtëpia | 525m2 | 7.2 ari tokë | Veterrnik
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia | 525m2 | 7.2 ari tokë | Veterrnik

  Tryezari: 1 | Kuzhinë: 1 | Qëndrim ditor: 2 | Dhoma gjumi: 5 | Banjo/wc: 2 | Podrum/ garazhë:1 me ha

  Prishtinë Sot, 23:26
  324.990 €
 • 4 foto
  ⭕️Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologj
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologj

  ⭕️ Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologjike , me rreth 74m2 ne lagjen Lakrishte - Pris

  Prishtinë Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MY HOME-Shitet Banesa 107m2 Kati lll -Viva Fresh
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa 107m2 Kati lll -Viva Fresh

  Shitet Banesa në Katin e lll Tek Objekti 2 Banesa ka 107m2,Ka 3Dhoma gjumi,Sallon,Kuzhinë, Si dhe nj

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHATORA TENDA DIMROR ME NXEMJE TAVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA DIMROR ME NXEMJE TAVOLINA044280873

  japum ne sherbim shatora tenda karrika dhe tavolina tendat jan me nxemje jan per dimer kemi edhe sha

  Gjilan Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet banese 62m2 ne shitje ne Fushe Kosove !DEL
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 62m2 ne shitje ne Fushe Kosove !DEL

  Ofrohet banese 62m2 ne shitje ne Fushe Kosove, prane shkolles fillore "Mihal Grameno" saktesisht ne

  Prishtinë Sot, 23:26
  530 €
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa 96.5m2/Kati 5
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa 96.5m2/Kati 5

  Shitet Banesa në Katin e 5 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 96.5m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzh

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje