Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 8 foto
  Golf 1.6 Benzin viti 86 Rks
  Vetura

  Golf 1.6 Benzin viti 86 Rks

  Ne gjendje shum te mir shum i paqt mrena jasht shum i shtrengun 5 shpejci benzin 1.6 Regjistrim i sk

  Lipjan Sot, 10:26
  420 €
 • 9 foto
  BMW 325i Benzin viti 92 Rks
  Vetura

  BMW 325i Benzin viti 92 Rks

  Ne gjendje shum te mir 2.5 Benzin shum e shtrengune fellne alumin tel 044433067 046191336

  Lipjan Sot, 10:26
  680 €
 • 7 foto
  Renaukt Clio 1.4 Benzin Viti 2000 Rks
  Vetura

  Renaukt Clio 1.4 Benzin Viti 2000 Rks

  Ne gjendje te mir 1.4 Benzin Regjistrimi i skadun vrejtje e ka ni krism ne matorr Viber +38346191336

  Lipjan Sot, 10:25
  650 €
 • 4 foto
  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin e kanalizimeve me paisje moderne spirale si dhe me presion ujit inqizimin e gypave

  Lipjan Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 4 1.9TDI klim regj25.02.2020 prefekt
  Vetura

  Golf 4 1.9TDI klim regj25.02.2020 prefekt

  Shitet golf 4 dizell 1.9TDI klim funksion abs airbag ne fund vitit 1998 me servis komplet krym me ka

  Lipjan Sot, 10:20
  3.300 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9TDI prefekt regj.01.12.2019 viti 2001
  Vetura

  Golf 4 1.9TDI prefekt regj.01.12.2019 viti 2001

  Golf 4 dizell 1.9TDI me klim funksion abs airbag centrall 4Xgjama elektronik gjendje prefekte ne fun

  Lipjan Sot, 10:20
  3.900 €
 • 8 foto
  NE SHITJE BANESA MODERNE= 102m KATI 6
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESA MODERNE= 102m KATI 6

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET BANESA MODERNE= 102m KATI 7
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA MODERNE= 102m KATI 7

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 K

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  NE SHITJE BANESA MODERNE = 96m KATI 5
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESA MODERNE = 96m KATI 5

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 KORRIDOR 🏢 LIFT

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  NE SHITJE BANESAT = 102m INTER GROUP
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT = 102m INTER GROUP

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN Të gatshme për mobilim ✔ ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️ D

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NE SHITJE BANESA 106m KATI 3
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESA 106m KATI 3

  NE SHITJE BANESA - 106m2 #LIPJAN KATI 3 ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️ DHOMA GJUMI âž

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NE SHITJE BANESA 85m2 KATI 8
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESA 85m2 KATI 8

  NE SHITJE BANESA - 85m2 #LIPJAN Kati 8 BANESA POSEDON ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET BANESA 3 DHOMSHE 111m2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 3 DHOMSHE 111m2

  Objekti gjindet mbrapa viva freshit LIPJAN 1. QENDRIM DITORE 2. KUZHINA 3. DHOME GJUMIT 4. DHOME GJ

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 7
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 7

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 KORRIDOR 🏢 LIFT

  Lipjan Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NE SHITJE BANESAT = 96m INTER GROUP
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT = 96m INTER GROUP

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN 📍 111m = PERDHESË 📍106m = KATI 2 📍93m = KATI 3 📍 85m = KATI 8 📍 81

  Lipjan Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET BANESA 111m2 KATI 7 3DHOMSHE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 111m2 KATI 7 3DHOMSHE

  SHITET banesa familjare 3 DHOMSHE 111m2 KATI 7 Objekti gjindet mbrapa viva freshit LIPJAN BANESA

  Lipjan Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE TE

  Lipjan Sot, 10:17
  23 €
 • 5 foto
  SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN...
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN...

  Kualitet, Zgjedhje, Vlerë Inter Group sjellë në treg banesat me dizajnin dhe funksionalitetin m

  Lipjan Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET BANESA MODERNE = 96m KATI 6
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA MODERNE = 96m KATI 6

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 KORRIDOR 🏢 LIFT

  Lipjan Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NE SHITJE BANESAT = 83m INTER GROUP
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT = 83m INTER GROUP

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN 📍 83m = Kati 1 deri 8 Të gatshme për mobilim ✔ ➡️ QENDRIMI DITOR

  Lipjan Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 81m2 Kati 7 gati për mobilim
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 81m2 Kati 7 gati për mobilim

  ? BANESA ËSHTË E GATSHME PËR MOBILIM ? QENDRIM DITORE ? KUZHINA ? DHOMA GJUMIT ? DHOMA GJUMIT ? DEP

  Lipjan Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel Astra 2007 1.6 Benzin /Plin DIZNJE
  Vetura

  Opel Astra 2007 1.6 Benzin /Plin DIZNJE

  OPEL ASTRA 1.6 2007 BENZIN /PLIN DIZNJE 230MI KM TE KALUARA I ardhur nga zvicra KLIM AIRBAG PULL

  Lipjan Sot, 10:16
  4.500 €
 • 12 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/

  PUNOJME RROLO MBROJTJE, PER TU MBROJTUR NGA INSEKTET DHE SHTAZET E IMTA SI MINJET DHE GJARPRINJT NGA

  Lipjan Sot, 10:16
  30 €
 • 4 foto
  SHITET BANESA 93m2 KATI 3
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 93m2 KATI 3

  ? BANESA ËSHTË E GATSHME PËR MOBILIM ? QENDRIM DITORE ? KUZHINA ? DHOMA GJUMIT ? DHOMA GJUMIT ? DEP

  Lipjan Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM ME QMIM 37 EURO METRA KATROR .FLETZAT JANE

  Lipjan Sot, 10:15
  37 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Lipjan Sot, 10:12
  60 €
 • 10 foto
  Golf 5 2.0TDI idoganuar full full opsione
  Vetura

  Golf 5 2.0TDI idoganuar full full opsione

  Golf 5 2.0TDI komanda timon klimatronik 2 zonale 12XAirbag 4Xgjama elektronik paqyre elektronike me

  Lipjan Sot, 10:11
  6.500 €
 • 1 foto
  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise
  Kamionë

  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise

  Shitet MAN TGA 26.430 EURO 4, 3 osovina me tabela te Suedise

  Lipjan Sot, 10:00
  9.000 €
 • 5 foto
  Iveco Stralis me tabela te Suedise
  Kamionë

  Iveco Stralis me tabela te Suedise

  Shitet Iveco Stralis euro 3, me 3 osovina, me tabela te Suedise. Kamioni ndodhet ne Maqedoni

  Lipjan Sot, 10:00
  4.900 €
 • 3 foto
  Mercedes C220 CDI
  Vetura

  Mercedes C220 CDI

  Mercedesi eshte ne gjendje tmir regjistrim deri me date 15.09.2019

  Lipjan Sot, 09:58
  4.000 €
 • 10 foto
  SHES GOLF 5 1.6 BENZIN 2004
  Vetura

  SHES GOLF 5 1.6 BENZIN 2004

  SHES GOLF 5 1.6 BENZIN 2004 REGJ.DERI ME 19/12/2019 KLIM FUNKSIONALE ETJ.NE GJENDJE SHUM TE MIR PE

  Lipjan Sot, 09:56
  4.200 €
 • 1 foto
  stopat per fiat dukato opel vivaro viti 2011
  Autopjese dhe paisje

  stopat per fiat dukato opel vivaro viti 2011

  jan te ardhur nga gjermania bajn edhe per opel vivaro

  Lipjan Sot, 09:51
  1 €
 • 0 foto
  Bmw 320 dizel AUTOMATIK 2002
  Vetura

  Bmw 320 dizel AUTOMATIK 2002

  Bmw 320 dizel 150ps viti 2002 automatik tiptronik klim centrall xhamat me rrym bordkompjuter fellne

  Lipjan Sot, 09:50
  4.000 €
 • 3 foto
  bashpumpa per audi a6 2.5 dizell orlload
  Autopjese dhe paisje

  bashpumpa per audi a6 2.5 dizell orlload

  bashpumpa esht ne gjendje te mir e testuar ne germany

  Lipjan Sot, 09:50
  3 €
 • 2 foto
  farat per ford focus
  Autopjese dhe paisje

  farat per ford focus

  dritat jan te ardhura prej gjermanis jan sikur te reja

  Lipjan Sot, 09:50
  1 €
 • 10 foto
  pjes per audi a6 .2.5 dizell orlload
  Autopjese dhe paisje

  pjes per audi a6 .2.5 dizell orlload

  pjeset jon per audi a6 dizell 2.5

  Lipjan Sot, 09:49
  1 €
 • 4 foto
  Golf 3 1.8 benzin
  Vetura

  Golf 3 1.8 benzin

  Shes golf 3 1.8 benzin viti 93 me rigjistrim I shtrengun ne trapa i paqt mrena e jasht ka fellne 14

  Lipjan Sot, 09:44
  1.399 €
 • 9 foto
  BMW 530 sport paket
  Vetura

  BMW 530 sport paket

  BMW 530 sport paket posedon pulla timon tempomat dritat automatik xhamat të errësuar klim funksjona

  Lipjan Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ASTRA G 1.7 DTI KLIMATRONIK VITI 2003 FIKS
  Vetura

  ASTRA G 1.7 DTI KLIMATRONIK VITI 2003 FIKS

  ☎️☎️☎️+ 383 49 111 402 OPEL ASTRA G VITI 2003 DIZELL 1.7 DTI MOTORR JAPAN KLIMATRONI

  Lipjan Sot, 09:40
  1 €
 • 11 foto
  Rregullimi i kopshteve
  Sherbime

  Rregullimi i kopshteve

  1.mbjelljen e barit. 2.montimin e kubezave te betonit. 3.punime me kultivator 509. 4.ngeshjen e teme

  Lipjan Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BesiPark
  Sherbime

  BesiPark

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Lipjan Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rregullimin e kubezave(besicom)
  Sherbime

  Rregullimin e kubezave(besicom)

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Lipjan Sot, 09:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Shitët bmw për pjës. Motor 2.0 benzin

  Lipjan Sot, 09:32
  100 €
 • 4 foto
  ASUS LOPTOP GJENDJE PERFEKTE SI I RI
  Kompjutera

  ASUS LOPTOP GJENDJE PERFEKTE SI I RI

  Shitet loptopi Asus NVIDIA Geforce core i3 Hd466 6GB RAM 2.40Ghz 64bit Gjendje Te Mir Si i Ri Ka Ad

  Lipjan Sot, 09:27
  250 €
 • 7 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Shitet bmw e30 318i gjengje shum mirr. Kerr ko regjistrrim një vjet....

  Lipjan Sot, 09:20
  1.300 €
 • 11 foto
  Audi Q5 2.0 TDI Quattro Automatik
  Vetura

  Audi Q5 2.0 TDI Quattro Automatik

  Audi Q5 2.0 TDI Quattro Automatik pa dogan me liber servisit 230.000km +38345228688

  Lipjan Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 7 1.6 TDI Automatik
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI Automatik

  Golf 7 automatik pa dogan

  Lipjan Sot, 09:03
  9.900 €
 • 9 foto
  Audi A4 2.0 TDI S-Line Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI S-Line Automatik

  Audi a4 2.0 automatik s-line pa dogan

  Lipjan Sot, 09:03
  12.900 €
 • 9 foto
  Golf 7 2.0 TDI Pa Dogan
  Vetura

  Golf 7 2.0 TDI Pa Dogan

  Golf 7 2.0 tdi pa dogan

  Lipjan Sot, 09:03
  9.200 €
 • 7 foto
  VW PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK

  vw passat 2.0 TDI automatik 220.000km me liber servisit +38345228688

  Lipjan Sot, 09:03
  15.700 €