Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 3 foto
  SHES OPEL COMBO DIZEL 1.7 RKS
  Vetura

  SHES OPEL COMBO DIZEL 1.7 RKS

  SHES OPEL COMBO DIZEL 1.7 MOTORR JAPAN RkS ISKADUM. NGJENDJE TE RREGULLT VITI PRODHIMIT 1999 FABRIKI

  Lipjan Dje, 20:01
  1.050 €
 • 0 foto
  Shporet me plin
  Teknik dhe paisje

  Shporet me plin

  Shitet shporeti me plin dhe me furr eshte i ri i pa perdorur

  Lipjan Dje, 19:53
  160 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 GTD me lleda
  Vetura

  Golf 6 2.0 GTD me lleda

  Ngjendje perfekte Vetura esht ne emer tim personal Mund te kontrollohet ne servise te autorizuera +

  Lipjan Dje, 19:53
  8.400 €
 • 6 foto
  Renault Laguna 1.8 Benzin-Plin Viti 2001 Rks
  Vetura

  Renault Laguna 1.8 Benzin-Plin Viti 2001 Rks

  Ne gjendje shum te mir 1.8 Benzin plin Me klim AC viti 2001 rks i skadun Boj Ndrrim Viber +383461913

  Lipjan Dje, 19:50
  1.150 €
 • 5 foto
  Shitet banesa ne Lipjan 70m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Lipjan 70m2

  Shitet banesa ne katin e 5t e mobiluar e gatshme per banim eshte 70m2

  Lipjan Dje, 19:41
  42.000 €
 • 5 foto
  bmw x6 3.5 b 4x4 automatik
  Vetura

  bmw x6 3.5 b 4x4 automatik

  044663662 049663662 viber 045669616

  Lipjan Dje, 19:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TATA INDICA PJES
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  TATA INDICA PJES

  shes pjet per tata indica 1,3D viti 2003 tel 044 731 320

  Lipjan Dje, 19:33
  1 €
 • 6 foto
  SHITET banesa 86 m², në Lipjan.
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa 86 m², në Lipjan.

  SHITET banesa 86 m², në Lipjan. REF: B66/19/SH - 86 m² - Kati 3 - Dhomë dite | Kuzhinë | 2 D

  Lipjan Dje, 19:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolin me 6 korrika
  Mobilje

  Tavolin me 6 korrika

  Shes tavolinen me 6 korrika 2 muj e perdorun ne gjendje shum te mir 044475368 ose viber +3834611603

  Lipjan Dje, 19:28
  110 €
 • 3 foto
  Alfa Romeo 2-0 benzin Klim
  Vetura

  Alfa Romeo 2-0 benzin Klim

  Shitet Alfa Rome 2-0 Klime Abs regjistrim ska e Qlajmrohen per ma shum thirr 044177214

  Lipjan Dje, 19:27
  900 €
 • 9 foto
  SHITET banesa 109m2, në Lipjan.   Ç̶m̶i̶m̶i̶ ̶4̶1̶0̶ - ➡ 390 €/m2
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa 109m2, në Lipjan. Ç̶m̶i̶m̶i̶ ̶4̶1̶0̶ - ➡ 390 €/m2

  SHITET banesa 109m2, në Lipjan. REF: B05/19/SH Ç̶m̶i̶m̶i̶ ̶4̶1̶0̶ - ➡ 390 €/m2 - 109 m2 - K

  Lipjan Dje, 19:26
  390 €
 • 3 foto
  Cedy 2.0 sdi 2006 me klim rks
  Vetura

  Cedy 2.0 sdi 2006 me klim rks

  Cedy 2.0sdi 11 .2005 me klim rks , centrall karrikat me nxemje n gjendje super t mir

  Lipjan Dje, 19:22
  2.800 €
 • 5 foto
  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda
  Makineri dhe inventare

  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda

  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda ne Gjendje trregullt

  Lipjan Dje, 19:14
  350 €
 • 10 foto
  Peugeot expert 2.0HDi KLIM (A/C) nga CH Urgjent
  Vetura

  Peugeot expert 2.0HDi KLIM (A/C) nga CH Urgjent

  Peugeot Expert ne gjendje shum shum te mire 2.0HDI(diesel) KLIM A/C (funksionale) Viti: 2005 ABS

  Lipjan Dje, 19:01
  1.650 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI regj i par ne Kosov extra i rujten
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI regj i par ne Kosov extra i rujten

  Ne gjendje perfekte Shum i ruajtur pa asnje investim Perkthim i Menjehershem +38344111367

  Lipjan Dje, 19:01
  7.999 €
 • 8 foto
  Peugeot expert 2.0HD me KLIM (A/C) nga CH urgjent!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Peugeot expert 2.0HD me KLIM (A/C) nga CH urgjent!

  Peugeot Expert ne gjendje shum shum te mire 2.0HDI(diesel) KLIM A/C (funksionale) Viti: 2005 ABS

  Lipjan Dje, 19:01
  1.650 €
 • 0 foto
  Cerkullar
  Makina dhe vegla

  Cerkullar

  cerkullar metabo ...1vit garancion

  Lipjan Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHES PULA AMROK EDHE KNOJSI
  Kafshe shtepiake

  SHES PULA AMROK EDHE KNOJSI

  Shes pula amrok eshe knojsi pula jon 45 copa ndersa knojsi jan 25 copa... krejt jan te sivjetit..dis

  Lipjan Dje, 18:53
  12 €
 • 1 foto
  qels moment
  Autopjese dhe paisje

  qels moment

  qels moment ,kill. prodhim gjerman

  Lipjan Dje, 18:53
  1 €
 • 0 foto
  Mikser
  Materiale ndertimi

  Mikser

  mikser prodhim gjerman

  Lipjan Dje, 18:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  grryse
  Makina dhe vegla

  grryse

  grryse

  Lipjan Dje, 18:51
  1 €
 • 1 foto
  Boch
  Makina dhe vegla

  Boch

  fleks bosh prodhim gjerman i ri pa perdor

  Lipjan Dje, 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Epoksi
  Materiale ndertimi

  Epoksi

  epoksi hilti sherben per nxhitjen e shufrav te armatures ne beton

  Lipjan Dje, 18:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  hidrofor
  Makina dhe vegla

  hidrofor

  hidrofor prodhim gjerman me nje vit garancion

  Lipjan Dje, 18:50
  1 €
 • 0 foto
  pomp per uje
  Makina dhe vegla

  pomp per uje

  pomp zhytse prodhim gjerma /1 vit garancion 116 litra ne min

  Lipjan Dje, 18:50
  1 €
 • 11 foto
  RINI-SHITEN BANESAT OBJEKTI ME I RI GREEN HOME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITEN BANESAT OBJEKTI ME I RI GREEN HOME

  Filloj shitja e banesave ne lipjan rr. Haradin bajrami te objekti afaristo banesor green home banesa

  Lipjan Dje, 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  CITROËN C3 AUTOMATIK 2006 1.4 HDI
  Vetura

  CITROËN C3 AUTOMATIK 2006 1.4 HDI

  CITROEN C3 VITI 2006 DIZELL 1.4 HDI POSEDON KLIMATRONIK CENTRALL SHPEJTESI NE TIMON TEMPOMAT PASQY

  Lipjan Dje, 18:33
  4.250 €
 • 5 foto
    Rregullumi oborrev me kubza te betonit (kocka)
  Sherbime

  Rregullumi oborrev me kubza te betonit (kocka)

  Rregullimi oborrev me kubza te betonit 044355799 044767070

  Lipjan Dje, 18:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO METRI KATROR
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO METRI KATROR

  PROGRAMI I PUNES ROLETA TE JASHTME MGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLETA VENECIANE NGA DR

  Lipjan Dje, 18:29
  37 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 tdi
  Vetura

  Golf 6 2.0 tdi

  Ne gjendje te mir Orikorik

  Lipjan Dje, 18:27
  7.900 €
 • 1 foto
  Bejm ngjeshjen e temelave
  Sherbime

  Bejm ngjeshjen e temelave

  montojm kubza te betonit dhe ngjeshjen e temelave

  Lipjan Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rregullimi oborrev me kubza te betonit (kocka)
  Sherbime

  Rregullimi oborrev me kubza te betonit (kocka)

  Montojme kubza te betonit dhe ngjeshjen e temelav tel. 044767070. 044814461

  Lipjan Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE ZEBRA
  Mobilje

  ROLLO PERDE ZEBRA

  ROLLO PERDE ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI DYER HARMONIK ROLETA

  Lipjan Dje, 18:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA

  ne lipjan ne rrugen halil meta mbrapa ish market abes ka 8 ari info 044643218

  Lipjan Dje, 18:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRIRTOR

  Lipjan Dje, 18:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 3 Dizel-VP-93
  Vetura

  Golf 3 Dizel-VP-93

  Shes Golf 3 Dizel ne gjendje shume te mire i ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht,vetura ka fellne t

  Lipjan Dje, 18:13
  1.300 €
 • 10 foto
  Shes senet e perdorta
  Teknik dhe paisje

  Shes senet e perdorta

  Shiten senet kuzhina me qmim 149 ERO komade e teves 30 ero edhe shporeti i druve me gjith qynga 50 E

  Lipjan Dje, 18:13
  1 €
 • 9 foto
  BMW 320 DIZEL RKS
  Vetura

  BMW 320 DIZEL RKS

  Prodhuesi:BMW Tipi:320 Viti prodhimit:2006 Numri ulseve:5 Lloji karburantit:DIZEL Ngjyra:e zez Rks

  Lipjan Dje, 18:13
  6.800 €
 • 8 foto
  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Lipjan Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FORD FOCUS 1.6 DIZELL TIP TOP I RI NE KESE
  Vetura

  FORD FOCUS 1.6 DIZELL TIP TOP I RI NE KESE

  FORD FOKUS VITI 2006 DIZELL 1.6 REGJISTRIM 11 MUAJ POESEDON 4 GOMA TE REJA TE BLERA NE PRILL NE E

  Lipjan Dje, 18:08
  3.350 €
 • 5 foto
  GOLF 4 1.9 TDI I TE KUQE 10 MUAJ RKS VITI 2002
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI I TE KUQE 10 MUAJ RKS VITI 2002

  GOLF 5 VITI 2002 DIZELL 1.9 TDI POSEDON KLIMATRONIK ULSE ME NXEMJE ESPE ABS AIRBEG XHAMAT NE PULLE

  Lipjan Dje, 18:07
  1 €
 • 5 foto
  POLO 1.2B VEQ 135.000KM 9 VITE NJE PRONAR
  Vetura

  POLO 1.2B VEQ 135.000KM 9 VITE NJE PRONAR

  POLLO 1.2B VITI 2002 POSEDON KLIM FUNKSIONALE 2 PAR GOMA VERE DIMER TE REJA CENTRALL ABS AIRBAG XHA

  Lipjan Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  Japim ne sherbim tenda karrika dhe tavolina kemi te gjith llojet e tendav muni me thirr ne gjdo koh

  Lipjan Dje, 18:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per xhdo nevoj tuajenn familjare per kontakt 044280873 vi

  Lipjan Dje, 18:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina je ni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +38344280

  Lipjan Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen gjuetie
  Kafshe shtepiake

  Qen gjuetie

  Gjuani lepurin dhe dhelpra Viber +38649594604

  Lipjan Dje, 18:01
  250 €
 • 7 foto
  MAN FR310a për Mbeturina
  Kamionë

  MAN FR310a për Mbeturina

  Shesum man fr310a për mbeturina me 100 mij klm te garantume dhe me regjistrim të par në Kosov plus 7

  Lipjan Dje, 18:01
  20.000 €
 • 0 foto
  paletar
  Materiale ndertimi

  paletar

  paletar 2500 kg i ri

  Lipjan Dje, 18:01
  1 €
 • 2 foto
  Guma per autobus dhe kamion
  Autopjese dhe paisje

  Guma per autobus dhe kamion

  Gumat jane ne gjendje te mire dhe bejn per auto bus dhe kamion cmimi 50 euro copa per me shum info.

  Lipjan Dje, 18:00
  50 €
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Dje, 17:59
  Me Marrveshje