Elektronikë
Lipjan

Elektronikë në shitje në Lipjan

 • 11 foto
  Vr(virtual reality) headset
  Shtesa per telefon celulare

  Vr(virtual reality) headset

  Shitet paisja VR (virtual reality) per telefon. Paisja ka shikim 360°, me pamje FULL HD. Mund te pe

  Lipjan Dje, 10:42
  30 €
 • 0 foto
  Printer Lexmark E360d
  Pjese per kompjuter

  Printer Lexmark E360d

  Shitet Printeri Lexmark i perdorur ka nevoj pak per rregullim nuk po e merr letren, toneri ka ende

  Lipjan Dje, 10:28
  25 €
 • 0 foto
   Procesor I5 gen3 3.40ghz
  Pjese per kompjuter

  Procesor I5 gen3 3.40ghz

  shitet procesori i5 gen 3 3.40ghz per ma shum nr tel 045635026

  Lipjan Dje, 10:02
  35 €
 • 4 foto
  ASUS LOPTOP GJENDJE PERFEKTE SI I RI
  Kompjutera

  ASUS LOPTOP GJENDJE PERFEKTE SI I RI

  Shitet loptopi Asus NVIDIA Geforce core i3 Hd466 6GB RAM 2.40Ghz 64bit Gjendje Te Mir Si i Ri Ka Ad

  Lipjan Dje, 09:09
  250 €
 • 1 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  esht ne xhendje te rregullt per me shum na kontaktoni

  Lipjan Dje, 04:43
  125 €
 • 3 foto
  Shes Microsoft Lumia 550
  Telefona celulare

  Shes Microsoft Lumia 550

  Shitet Telefoni Microsoft Lumia 550 N gjendje t mir 7GB , 1GB RAM MEMORY I bon instagrami , viberi

  Lipjan 21 maj 22:50
  55 €
 • 2 foto
  Blejë FIFA per xbox 360.por me version NTSC
  Lojra per PC / Videolojra

  Blejë FIFA per xbox 360.por me version NTSC

  Kush ka loja fifa per xbox i blej..por fifa ose loja duhet me kan me version ntsc e jo me Pal ..loja

  Lipjan 21 maj 22:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ndrroj ose shes Mikseten -me Ps3 ose Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Ndrroj ose shes Mikseten -me Ps3 ose Xbox 360

  Mikset gjermane shum e rujtun me kablla komplet..ndrroj me naj ps3 ose xbox 360..ose me naj kompjute

  Lipjan 21 maj 22:24
  110 €
 • 5 foto
  Xbox 360 me 55 lojra oregjinale dhe lojra ne HD
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 me 55 lojra oregjinale dhe lojra ne HD

  Shes xbox 360 me shum lojra oregjinale si gta 5 gta 4 gta san andreas.call of duty black ops 1 edhe

  Lipjan 21 maj 22:23
  150 €
 • 5 foto
  Lojra oregjinale për XBOX 360 zgjedhje sa te doni
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra oregjinale për XBOX 360 zgjedhje sa te doni

  Shum lojra per xbox 360 nese merr lojen me cop jan ka 10 euro por nese merr diqka .e shumicë jan nga

  Lipjan 21 maj 22:23
  10 €
 • 3 foto
  iphone 4s
  Telefona celulare

  iphone 4s

  Shitet iphone 4s izi 16gb me prejardhje nga Anglie gjendje tmir pune te gjitha i bojn viber facebo

  Lipjan 21 maj 20:39
  25 €
 • 0 foto
  Acer
  Kompjutera

  Acer

  Acer Aspire 6930G 15.6inch Intel Core Duo CPU T5800 @ 2x2.00GHz 4GB Ram 80GB HDD Smart TECH Lipjan.

  Lipjan 21 maj 20:33
  90 €
 • 3 foto
  Rework T-862
  Pjese per kompjuter

  Rework T-862

  Rework T-862, është e re me te gjitha pajiset përcjellëse, Shum pak i perdorun me paket, ka ardhur n

  Lipjan 21 maj 20:33
  500 €
 • 0 foto
  Acer mini
  Kompjutera

  Acer mini

  Acer Aspire one Intel Atom 2x1.60GHz 2GB Ram 200GB HDD SmartTECH servis Lipjan. Viber 38349663399

  Lipjan 21 maj 20:33
  75 €
 • 0 foto
  Packard Bell 17.3inch
  Kompjutera

  Packard Bell 17.3inch

  Packard bell ENLK11BZ Amd E450 4Ram DDR3 500GB HDD 17.3inch Smart TECH servis Lipjan. Viber 3834966

  Lipjan 21 maj 20:32
  130 €
 • 2 foto
  Lenovo i3 gen5
  Kompjutera

  Lenovo i3 gen5

  Lenovo L450 i3 gen5 8 ram 120ssd Smart TECH Lipjan 049 66 33 99

  Lipjan 21 maj 20:32
  250 €
 • 2 foto
  Packard Bell Mini 10.1inch
  Kompjutera

  Packard Bell Mini 10.1inch

  Packard Bell Dots E2 mini 10.1inch. Intel Atom n455 2x1.67GHz 2GB Ram DDR3 260GB HDD Mini 10.1inch

  Lipjan 21 maj 20:32
  70 €
 • 2 foto
  Mediin 15.6inch
  Kompjutera

  Mediin 15.6inch

  Medion E6220 Intel Pentium P6000 2x1.87GHz 4GB Ram 320GB HDD Smart TECH Lipjan 049 66 33 99

  Lipjan 21 maj 20:32
  80 €
 • 1 foto
  Dell
  Kompjutera

  Dell

  Smart TECH Lipjan. servis Llaptop Kompjuter viber 38349663399 nga ora 9 deri 19

  Lipjan 21 maj 20:31
  130 €
 • 5 foto
  Hp 22inch
  Kompjutera

  Hp 22inch

  Hp all destop 22inch amd 8GB Ram ddr3 500GB HDD windows 7 64bit. Smart TECH Lipjan 049 66 33 99

  Lipjan 21 maj 20:09
  200 €
 • 0 foto
  Deshironi te bleni dhe te Shiteni Rreth Lojrave!
  Lojra per PC / Videolojra

  Deshironi te bleni dhe te Shiteni Rreth Lojrave!

  Klikoni ne kete Link eshte Group Facebook https://www.facebook.com/groups/335630957215532/

  Lipjan 21 maj 19:44
  1 €
 • 3 foto
  iPhone 4S
  Telefona celulare

  iPhone 4S

  Shes Iphone 4S ne gjendje shum te mir është pak i përdorur i Ardhur nga Kanada

  Lipjan 21 maj 12:42
  175 €
 • 7 foto
  Samsung galaxy s9 plus
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s9 plus

  Shes samsungun ne gjendje perfekte full unlock i sa po ardhur nga rumania boj edhe ndrrim +38344119

  Lipjan 21 maj 12:21
  460 €
 • 0 foto
  Urgent she\'s Samsung duos lir
  Telefona celulare

  Urgent she\'s Samsung duos lir

  She\'s Samsung duos lir Punon prefekt sa po I ardhur nga gjermania

  Lipjan 21 maj 10:43
  35 €
 • 1 foto
  Shes super Tastieren HYPER
  Pjese per kompjuter

  Shes super Tastieren HYPER

  Shes tastieren mekanike HYPER, ne gjendje perfekte shum pak e perdorur, me paketim origjinal sidhe

  Lipjan 20 maj 15:55
  80 €
 • 5 foto
  HP ProBook 640 G4 - 14\" - I5, SSD - I RI !!!
  Kompjutera

  HP ProBook 640 G4 - 14\" - I5, SSD - I RI !!!

  HP ProBook 640 G4 - 14\" I sapo ardhur ne Kosove. I PA PERDORUR !!! Specifikacioni: Processor: I

  Lipjan 20 maj 15:43
  549 €
 • 2 foto
  Acer PC
  Kompjutera

  Acer PC

  Acer Aspire M1201 AMD Dual-Core 7450 2.40GHz 4GB Ram 640GB HDD 256MB Grafik Total 1535MB Smart TECH

  Lipjan 20 maj 10:29
  80 €
 • 2 foto
  Smasung galaxy M10
  Telefona celulare

  Smasung galaxy M10

  Samsung galaxy M10 32 gb i ri 2 jav i perdorur i ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte +377455409

  Lipjan 20 maj 07:02
  180 €
 • 3 foto
  Kompjuter dhe Monitor komplet
  Kompjutera

  Kompjuter dhe Monitor komplet

  Shitet Shtepiza dhe Monitori ne gjendje te rregullt tgjitha me paisjet e veta:Mausi,tastiera,tgjitha

  Lipjan 19 maj 15:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung J4+ 2gb 32gb i ri europjan 6m garancion
  Telefona celulare

  Samsung J4+ 2gb 32gb i ri europjan 6m garancion

  Urgjent shes Samsung J4+ 2gb 32gb i ri paket europjan 6 muj garancion,per me shum info nmr 045 651 5

  Lipjan 19 maj 12:21
  131 €
 • 0 foto
  Printer per BarkodeBarcode Printer XP-365B
  Pjese per kompjuter

  Printer per BarkodeBarcode Printer XP-365B

  Barcode Printer XP-365B IRI

  Lipjan 18 maj 14:31
  160 €
 • 1 foto
  Dell XPS 15 9560 I7-7700hq 2.8Hz 16GB RAM 512GB PC
  Kompjutera

  Dell XPS 15 9560 I7-7700hq 2.8Hz 16GB RAM 512GB PC

  Dell XPS 15 9560 I7-7700hq 2.8Hz 16GB RAM 512GB PCIe SSD FHD Gtx1050

  Lipjan 18 maj 11:49
  230 €
 • 3 foto
  PC CORE 2 DUO NVIDIA 1,5GB
  Kompjutera

  PC CORE 2 DUO NVIDIA 1,5GB

  Specifikacije: 6 gb ram Grafika Nvidia gt 130 1.5gb Procesor core 2 duo 2,40ghz Kontakt:049238208 Vi

  Lipjan 18 maj 09:49
  90 €
 • 3 foto
  shitet samsung a7 2016
  Telefona celulare

  shitet samsung a7 2016

  shitet samsung a7 2016 ne gjendje te rregullt shum pak i perdort info:+38643738819

  Lipjan 18 maj 09:21
  115 €
 • 2 foto
  Shitet Samsung A6
  Telefona celulare

  Shitet Samsung A6

  Shitet Samsung A6 viti 2018, 32gb memory, 3gb ram me dy kartela (Duos) i perdorur 4 muaj i ardhur ng

  Lipjan 17 maj 21:21
  145 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy A7 (2016)
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A7 (2016)

  Telefoni eshte ashtu siq eshte ne foto. Ne gjendjete rregullt

  Lipjan 16 maj 13:05
  80 €
 • 0 foto
  Lojra per femijë të XBOX 360 .të gjitha 25 euro
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra per femijë të XBOX 360 .të gjitha 25 euro

  Shiten lojrat per xbox .nese i merr te gjitha ..lojtë kushtojn25 euro por nese merr me cop jan ka 8

  Lipjan 16 maj 02:58
  8 €
 • 2 foto
  Mikset profesionale..ndrrim me sony 3 ose xbox 360
  Audio / CD / Stereo

  Mikset profesionale..ndrrim me sony 3 ose xbox 360

  Shitet ose ndrrohet me sony 3 ose xbox 360.kish esht interesum shktuni ne viber..mikseta osht teper

  Lipjan 16 maj 02:57
  130 €
 • 1 foto
  Iphone 4s 16g nga CH pothuajse i ri
  Telefona celulare

  Iphone 4s 16g nga CH pothuajse i ri

  Shitet iphone 4s ne gjedje perfekte pa asni defekt Viber +37744274599

  Lipjan 15 maj 19:30
  30 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy A7
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A7

  Shitet Samsung Galaxy s7 i ri ne pako . +38344567885

  Lipjan 15 maj 13:34
  235 €
 • 1 foto
   NEW SEALED APPLE iPHONE 7 PLUS 128GB JET BLACK UN
  Telefona celulare

  NEW SEALED APPLE iPHONE 7 PLUS 128GB JET BLACK UN

  NEW SEALED APPLE iPHONE 7 PLUS 128GB JET BLACK UNLOCKED PHONE WORLDWIDE SHIPPING

  Lipjan 15 maj 09:33
  300 €
 • 3 foto
  Shes samsung galaxsi S8 ipa perdorur
  Telefona celulare

  Shes samsung galaxsi S8 ipa perdorur

  Shes galaxsi S8 CE ipapordorur i ardhur nga gjermania Çmimi 340 ero

  Lipjan 14 maj 18:18
  340 €
 • 4 foto
  PC Gaming Ekstrem ne gjendje super extrem shitet
  Kompjutera

  PC Gaming Ekstrem ne gjendje super extrem shitet

  shitet kompjuteri i sapoardhum nga gjermania - perfekt ekstrem kompjuter - kompjuteri vjen me te gji

  Lipjan 14 maj 16:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PC Gaming Ekstrem ne gjendje super extrem shitet
  Kompjutera

  PC Gaming Ekstrem ne gjendje super extrem shitet

  shitet kompjuteri i sapoardhum nga gjermania - perfekt ekstrem kompjuter - kompjuteri vjen me te gji

  Lipjan 14 maj 16:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej iPhone me qmime te volitshme
  Telefona celulare

  Blej iPhone me qmime te volitshme

  Blej telefonat qe Nuk ju duhen me me qmime te volitshme IPhone XS Max iPhone XS iPhone X iPhone 8

  Lipjan 14 maj 12:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PC Gaming 100 Ero Urgjent !
  Kompjutera

  PC Gaming 100 Ero Urgjent !

  Processor : AMD Athlon x4 Quad Core 3.00 Ram : 4GB DDR3 HDD : 500GB Grafik : AMD Radeon HD 7800 2

  Lipjan 14 maj 11:17
  100 €
 • 8 foto
  IPHONE XS MAX & X & XS & SAMSUNG S9+ - SUPER OFERT
  Telefona celulare

  IPHONE XS MAX & X & XS & SAMSUNG S9+ - SUPER OFERT

  SUPER EKSTREM OFERTE VETEM SOT.#NXITO Shesim IPHONE XS MAX , X , XS , SAMSUNG S9 +.! Blej nje iphone

  Lipjan 14 maj 06:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Laptop HP i5-3210M 4GB RAM SSD
  Kompjutera

  Laptop HP i5-3210M 4GB RAM SSD

  Laptop HP i5-3210M 4GB RAM SSD 14inch windows 8.1 Pro. Baterin e mbane deri ne 3 ore varesisht nga n

  Lipjan 14 maj 02:27
  200 €
 • 8 foto
  IPHONE XS MAX & X & XS & SAMSUNG S9+ - SUPER OFERT
  Telefona celulare

  IPHONE XS MAX & X & XS & SAMSUNG S9+ - SUPER OFERT

  SUPER EKSTREM OFERTE VETEM SOT.#NXITO Shesim IPHONE XS MAX , X , XS , SAMSUNG S9 +.! Blej nje iphone

  Lipjan 13 maj 21:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Mikseten oregjinale Gjermane shum te rujtun
  Audio / CD / Stereo

  Shes Mikseten oregjinale Gjermane shum te rujtun

  Shes mikseten tepee te rujtune me kabllat e veta..esht e ardhur prej gjermanis edhe vetem 2 her u pe

  Lipjan 13 maj 18:55
  120 €