Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 1 foto
  SHITET BANESA 83.90 CMIM VOLITSHUM KATI 7
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 83.90 CMIM VOLITSHUM KATI 7

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 05:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VETEM EDHE DISA BANESA NE SHITJE ONI GROUP LIPJAN
  Apartment / Banesa

  VETEM EDHE DISA BANESA NE SHITJE ONI GROUP LIPJAN

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 05:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VETEM EDHE DISA BANESA NE SHITJE LIPJAN GREEN HOME
  Apartment / Banesa

  VETEM EDHE DISA BANESA NE SHITJE LIPJAN GREEN HOME

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 05:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ??SUPER OFERTË JAVORE?? 04.07.2020 - 04.14.202
  Apartment / Banesa

  ??SUPER OFERTË JAVORE?? 04.07.2020 - 04.14.202

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 05:05
  35.000 €
 • 8 foto
  ?OFERTË banesa 67,50m Kati 1 e Gatshme supër Çmim
  Apartment / Banesa

  ?OFERTË banesa 67,50m Kati 1 e Gatshme supër Çmim

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 05:05
  26.000 €
 • 6 foto
  SHITET BANESA 114m KATI 7 45,500 EUR LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 114m KATI 7 45,500 EUR LIPJAN

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 05:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITEN BANESAT 91.47M2 KATI 4 DHE 5 TE GATSHME
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT 91.47M2 KATI 4 DHE 5 TE GATSHME

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 05:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭐️ Shitet Banesa me një çmim të Volitshum⭐️
  Apartment / Banesa

  ⭐️ Shitet Banesa me një çmim të Volitshum⭐️

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 05:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ??SUPER OFERTË JAVORE?? 04.07.2020 - 04.14.202
  Apartment / Banesa

  ??SUPER OFERTË JAVORE?? 04.07.2020 - 04.14.202

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 05:03
  27.000 €
 • 7 foto
  SHITET BANESA ME MOBILE 94M KATI 2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ME MOBILE 94M KATI 2

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 04:58
  43.000 €
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 04:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITEN BANESAT NË LIPJAN KOMPLEKSI VERA
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NË LIPJAN KOMPLEKSI VERA

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 04:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 04:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 04:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA KARRIKA TAVOLINA SHATORA 049343131
  Sherbime

  TEDNA KARRIKA TAVOLINA SHATORA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 04:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 04:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  esht ne xhendje te rregullt per me shum na kontaktoni

  Lipjan Sot, 04:43
  125 €
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Lipjan Sot, 04:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Sot, 04:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel Combo 1.7 Dizel 2007
  Vetura

  Opel Combo 1.7 Dizel 2007

  Shitet opeli gjendje shum tmir 7 muj regj 4 goma veres trea servisin e sapo ber viti prodhimit 2007

  Lipjan Sot, 03:28
  2.900 €
 • 8 foto
  #SHITET banesa 91,41 m2, në Lipjan
  Apartment / Banesa

  #SHITET banesa 91,41 m2, në Lipjan

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan Sot, 02:07
  375 €
 • 7 foto
  SHITET banesa 61.5 m² në Lipjan.
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa 61.5 m² në Lipjan.

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan Sot, 02:05
  26.000 €
 • 3 foto
  SHITET shtëpia në Lagjen e Akllapit, Lipjan
  Shtepi / Vila

  SHITET shtëpia në Lagjen e Akllapit, Lipjan

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan Sot, 02:05
  60.000 €
 • 5 foto
  #SHITET banesa 86 m² në Lipjan
  Apartment / Banesa

  #SHITET banesa 86 m² në Lipjan

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan Sot, 02:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 91.47M2 NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 91.47M2 NE LIPJAN

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Lipjan Sot, 01:40
  33.000 €
 • 7 foto
  RINI-SHITET BANESA 90M2 E MOBILUAR
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 90M2 E MOBILUAR

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Lipjan Sot, 01:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RINI-LESHOHET BANESA 124M2 ME QERA
  Apartment / Banesa

  RINI-LESHOHET BANESA 124M2 ME QERA

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Lipjan Sot, 01:39
  180 €
 • 1 foto
  Terrier original femra
  Kafshe shtepiake

  Terrier original femra

  Shiten asyja kam shum jan original

  Lipjan Sot, 01:25
  50 €
 • 1 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Lipjan Sot, 00:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Benesa afer Abullantes kati 5
  Apartment / Banesa

  Shitet Benesa afer Abullantes kati 5

  Shitet Benesa afer Abullantes kati 5 Salloni me kuzhina dy dhoma banjo Depo ese banjo teras, e shum

  Lipjan Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHES GJELA TE FSHATIT JAN SHUM TMIR
  Kafshe shtepiake

  SHES GJELA TE FSHATIT JAN SHUM TMIR

  Shes gjela te fshatit jan shum tmir dhe te shendosh Qmimi 15 euro copa Gjindemi ne sllovi komuna lip

  Lipjan Dje, 23:58
  15 €
 • 4 foto
  Shes pula te fshatit bio 100 %
  Kafshe shtepiake

  Shes pula te fshatit bio 100 %

  Shes pula te fshatit jan 20 copa per shitje Dhe jan tubo vez Qmimi 12 euro copa Gjindemi ne sllovi k

  Lipjan Dje, 23:58
  12 €
 • 3 foto
  SHES QURAN SHUM TE MIR SHUM I SHNOSH
  Kafshe shtepiake

  SHES QURAN SHUM TE MIR SHUM I SHNOSH

  Shes quranin shum te mir dhe i shendosh Ika afer 15 kg...dhe osht i vitit te kalun Qmimi 49 euro Gji

  Lipjan Dje, 23:57
  49 €
 • 5 foto
  SHES ZOGZA AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR
  Kafshe shtepiake

  SHES ZOGZA AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR

  Shes zogza amrok jan shum tmir dhe te shendosh Ikan 4 muj ...dhe jan te vaksionun Qmimi 8 euro copa.

  Lipjan Dje, 23:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe karrika tavolina ne zbritje 045498554
  Materiale ndertimi

  separe karrika tavolina ne zbritje 045498554

  shesim punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat pun me kualitet ju mirpresim +38345498554

  Lipjan Dje, 23:56
  160 €
 • 4 foto
  Shes pula te fshatit bio 100% jan 20 copa per shit
  Kafshe ferme

  Shes pula te fshatit bio 100% jan 20 copa per shit

  Shes pula te fshatit . Jan 20 copa per shitje Pulat jan shum tmira per vez Qmimi 12 euro copa Gjinde

  Lipjan Dje, 23:55
  12 €
 • 3 foto
  SHES QURANIN E VITIT TE KALUN AFER 15 KG
  Kafshe ferme

  SHES QURANIN E VITIT TE KALUN AFER 15 KG

  Qurani osht i mir dhe i shendosh Osht i vitit te kalun peshon afer 15 kg Qmimi 49 euro Gjindemi ne

  Lipjan Dje, 23:54
  49 €
 • 6 foto
  SHES GJELA TE FSHATIT BIO 100%
  Kafshe ferme

  SHES GJELA TE FSHATIT BIO 100%

  Shes gjela te fshatit Gjelat jan shum te mir dhe te shendosh Qmimi 15 euro copa Gjindemi ne sllovi k

  Lipjan Dje, 23:54
  15 €
 • 5 foto
  SHES ZOGZA AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR
  Kafshe ferme

  SHES ZOGZA AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR

  Shes zogza amrok jan shum tmir dhe te shendosh te vaksionun. Mosha 4 muj .jan 25 copa per shitje ..q

  Lipjan Dje, 23:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 2 dhoma, 89.60 m, Lagjja e Doktoreve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 2 dhoma, 89.60 m, Lagjja e Doktoreve

  Shitet banesa tridhomeshe, 89.60 m2. Gjendet ne Lipjan, ne kompleksin Lagjja e Doktoreve (te Shtepia

  Lipjan Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 3 dhoma, 123 m2, Lagjja e Doktoreve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhoma, 123 m2, Lagjja e Doktoreve

  Shitet banesa tridhomeshe, 123.40 m2. Gjendet ne Lipjan, ne kompleksin Lagjja e Doktoreve (te Shtepi

  Lipjan Dje, 23:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ford 1.6 benzin automatic 2010 rks i par n kosov
  Vetura

  Ford 1.6 benzin automatic 2010 rks i par n kosov

  Ford fusion 1.6 benzin automatic rks inpar n kosov n gjendje extrem t mir posedon cenzor para mrapa

  Lipjan Dje, 23:37
  4.300 €
 • 5 foto
  Shesim dhe pjekim: Qingja & Edha dhe Kurbana
  Kafshe ferme

  Shesim dhe pjekim: Qingja & Edha dhe Kurbana

  Porosit tani! Transporti falas në të gjithë Kosovën! Nr.kontaktues: 045284579 / 044251099 Mund të n

  Lipjan Dje, 23:25
  95 €
 • 12 foto
  Zbukuroni oborrin Tuaj me Ulset Tona te Garantuara
  Mobilje

  Zbukuroni oborrin Tuaj me Ulset Tona te Garantuara

  Zbukuroni. oborrin tuaj apo Terasen Porosit Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Lipjan Dje, 23:08
  170 €
 • 9 foto
  BMW X5 3.0D Xdrive VITI 2010 RKS
  Vetura

  BMW X5 3.0D Xdrive VITI 2010 RKS

  Shes x5 3.0 d xdrive ne gjendje perfekte i regjistruar 1 vit Km 248 mij +38344981881

  Lipjan Dje, 23:05
  11.900 €
 • 1 foto
  TATA INDICA PJES
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  TATA INDICA PJES

  shes pjet per tata indica 1,3D viti 2003 tel 044 731 320

  Lipjan Dje, 23:04
  1 €
 • 5 foto
  VW PASSAT 3C 1.9 TDI 2006 TEMPOMAT
  Vetura

  VW PASSAT 3C 1.9 TDI 2006 TEMPOMAT

  SHITET PASSAT 3C 1.9 TDI MOTORR PREJ MAT MIRVE NGJENDJE PERFEKTE REGJISTRIM DERI 08-2020 EKSTRA KA

  Lipjan Dje, 23:03
  5.200 €
 • 5 foto
  GOLF 5 2005 5 MUJ REGJISTRIM
  Vetura

  GOLF 5 2005 5 MUJ REGJISTRIM

  TEL : 044/689/562 - SHES Golf 5 - 2.0 TDI DIZELL 140PS-103KW 6+R - I SERVISUAR ME KOH - GOLFI ESHT F

  Lipjan Dje, 23:03
  4.999 €
 • 10 foto
  Passat 3C 2.0 tdi automatik rks viti 2005
  Vetura

  Passat 3C 2.0 tdi automatik rks viti 2005

  Shes passat 2.0 tdi 1 bregasni automatik ne gjendje te mire teknike i regjistruar rks +38344981881

  Lipjan Dje, 23:02
  6.200 €
 • 2 foto
  Caddy
  Vetura

  Caddy

  Shitet caddy 1.9 TDI viti 2007 me klime funksionale,karriga me nxemje,goma te dimrit te reja i komp

  Lipjan Dje, 22:53
  3.200 €