Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 8 foto
  WV KOMBI T5 MAXI 2.5DIESEL VITI 2003 ME KLIM
  Vetura

  WV KOMBI T5 MAXI 2.5DIESEL VITI 2003 ME KLIM

  WV KOMBI T5 MAXI 2.5DIESEL VITI 2003 ME KLIM NE GJENDJE PERFKETE ME GOMA TE REJA

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 6 2.0TDI VITI 2009 PA DOGAN
  Vetura

  GOLF 6 2.0TDI VITI 2009 PA DOGAN

  GOLF 6 2.0TDI VITI 2009 PA DOGAN SENZOR PARA MAS INTERIER TE PASTER SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OPEL ASTRA 2011 1.7CDTI ME RKS
  Vetura

  OPEL ASTRA 2011 1.7CDTI ME RKS

  OPEL ASTRA 2011 1.7CDTI ME RKS NE GJENDJE PERFEKTE ME SERVISA TE KRYER ME KLIMATRONIK INTERIER TE PA

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X5 M-PAKET 4.8I BENZIN X DRIVE ME 7 ULSE
  Vetura

  BMW X5 M-PAKET 4.8I BENZIN X DRIVE ME 7 ULSE

  BMW X5 M-PAKET 4.8I BENZIN X DRIVE ME 7 ULSE AUTOMATIK SENZOR PARA MAS LLEDA MAS SENON BI SENON INT

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  pjes rezerv
  Autopjese dhe paisje

  pjes rezerv

  iveco renault opell movano opell vivaro citroen

  Lipjan Dje, 22:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjese rezerv te iportuara nga Anglia
  Autopjese dhe paisje

  Pjese rezerv te iportuara nga Anglia

  Renault Master viti 2000 deri 2017 Opell Movano viti 2000 deri 2017 Opell vivaro Renault Trafic Ivec

  Lipjan Dje, 22:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Pjese rezerv

  pjese rezerv

  Lipjan Dje, 22:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjese rezerv
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjese rezerv

  Iveko viti 2000-2014 Renault Master 2000-2017 Opell Movano 2000-2017 Renault Trafic Opell Vivaro Cit

  Lipjan Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pjese rezerv
  Autopjese dhe paisje

  pjese rezerv

  Renault Master viti 2000 deri 2017 Opell Movano Renault Trafic Opell Vivaro Fiat ducato Citroen box

  Lipjan Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pjese rezerv
  Autopjese dhe paisje

  pjese rezerv

  Citroen Jump viti 2010

  Lipjan Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda me Qera VIBER 049-306-493
  Sherbime

  Tenda me Qera VIBER 049-306-493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA ( TENDAT POSEDOJNE DIMENZIONE 5X10 6X12 DHE NDRIQIM) TAVOLINA ME MBUL

  Lipjan Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  suzuki 1000 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  suzuki 1000 kubik

  049663662 044663662 045669616

  Lipjan Dje, 22:05
  2.900 €
 • 8 foto
  bmw x3  2004
  Vetura

  bmw x3 2004

  049663662 viber 044663662 045669616

  Lipjan Dje, 22:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw X6 3.0 XDrive Sport Paket
  Vetura

  Bmw X6 3.0 XDrive Sport Paket

  Bmw X6 3.0 XDrive Sport Paket Viti 2009 1vit Rks Motorri 3.0 Automatik I servisuar KM te garantu

  Lipjan Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Combo 1.6b ecotec viti 2006 me rks
  Vetura

  Opel Combo 1.6b ecotec viti 2006 me rks

  Opel combo 1.6 benzin plin fabrikisht CNG ne gjendje tmir,goma treja, regjistrimi i skadum perkthimi

  Lipjan Dje, 22:01
  2.100 €
 • 6 foto
  Golf 6 - anglez
  Vetura

  Golf 6 - anglez

  Diska te ri , Goma te reja Fellge Turbina e re

  Lipjan Dje, 22:01
  3.900 €
 • 7 foto
  Golf 6 tdi 2.0 highline 2011
  Vetura

  Golf 6 tdi 2.0 highline 2011

  Vetura e posa ardhur nga gjermania Golf 6 tdi 2.0 highline 103 kw 140 ps 6 shpejtesi , viti 21. 11 2

  Lipjan Dje, 21:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pulen klluq me 15 vez
  Kafshe ferme

  Shes pulen klluq me 15 vez

  Shes pulen klluq i ka 15 vez Jan te katunit shum te mir per rac me bo vez Viber +38349277286

  Lipjan Dje, 21:47
  20 €
 • 11 foto
  Mercedes E250 dizel me KLIM- FUNKSIONALE avantgard
  Vetura

  Mercedes E250 dizel me KLIM- FUNKSIONALE avantgard

  shitete vetura ne gjendje perfekte shum e ruajtur mbrenda dhe jasht posedon vitin e prodhimit 1991 i

  Lipjan Dje, 21:47
  2.300 €
 • 11 foto
  ‼️SETRA‼️ CRAFTER ‼️
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ‼️SETRA‼️ CRAFTER ‼️

  Shitet Furgoni Crafter , i vitit 2008, me dogane, me 20+1 ulese, Furgoni posedon: , 1x TV, Drita Aut

  Lipjan Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  setra 315 gt hd
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  setra 315 gt hd

  shitet autobus setra 315 gt hd viti 2001 km 490.000 motorr euro2 me 382 ps ndrrusin automatik rotard

  Lipjan Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fiat punto 1.7 T.d viti 98 me clim funk rks 9 .19
  Vetura

  Fiat punto 1.7 T.d viti 98 me clim funk rks 9 .19

  Shes fiat punto 1.7 turbo diesell viti ne fund te 97 regjistrim deri ne shtator 2019 .Vetura asht gj

  Lipjan Dje, 21:34
  1.399 €
 • 8 foto
  Fiat punto 1.2 b viti 99 rks 2 muj
  Vetura

  Fiat punto 1.2 b viti 99 rks 2 muj

  Shes fiat punto 1.2 b viti 99 vetura asht gjithshka ne rregull siq shihet ne foto e rujtne si mrena

  Lipjan Dje, 21:34
  1.250 €
 • 0 foto
  autobus MAN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  autobus MAN

  shitet autobusi man viti 2000 motorr 460 ndrrusin 4+4 retarder interder tempomat klim frigo aparat k

  Lipjan Dje, 21:34
  1 €
 • 6 foto
  minibus sprinter 416
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus sprinter 416

  shitet minibus sprinter 416cdi viti 2004 automatik tempomat deren me rrym ulse turistike qe shtrihen

  Lipjan Dje, 21:34
  1 €
 • 9 foto
  Urgjent fiat punto 1.9 diesel viti 2001 rks
  Vetura

  Urgjent fiat punto 1.9 diesel viti 2001 rks

  Shes urgjent fiat punto 1.9 diesell i thjesht me rks te skaduar viti 2001 vetura sht gjithshka ne rr

  Lipjan Dje, 21:33
  1.500 €
 • 0 foto
  Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun
  Vetura

  Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun

  Kerkoj Fiat punto ne rks ose ne rks te skadun mundesisht dahin i prishtines ferizajit Öse lipja nit

  Lipjan Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  minibus iveco 50c18
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus iveco 50c18

  shitet minibus iveco 50c18 viti 2007 ka klim para deren me rrym kamer mbrapa ne gjendje shum shum te

  Lipjan Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  minibus iveco iveko
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus iveco iveko

  shitet minibus iveco viti 2008 motorrin 3.0 euro 4 km 230.000 me ndrrus automatik tellma rotarder kl

  Lipjan Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  CRESCENT 29
  Paisje per sport

  CRESCENT 29

  Biciklo je u super stanju. Kocnice na ulje. Ima blok na amortizeru. Kontakt:049238208 Viber:00383492

  Lipjan Dje, 21:29
  350 €
 • 8 foto
  Shitet lopa shyt tamel prej 12 deri 15
  Kafshe ferme

  Shitet lopa shyt tamel prej 12 deri 15

  Shitet lopa shyt tamel prej 12 deri 15 e urt me mjel qe 4 muj ushtu qe 1 muj u majt gjit i ponojn te

  Lipjan Dje, 21:29
  1.250 €
 • 1 foto
  Kombi mb
  Vetura

  Kombi mb

  Shitet kombi ne gjendje te rregull per info ne tel

  Lipjan Dje, 21:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes lopen tamel 10.12 boj ndrrim me lop shterrp
  Kafshe ferme

  shes lopen tamel 10.12 boj ndrrim me lop shterrp

  shes lopen tamel 10.12 qysh te ushqehet e urt e gjit i punojn krejtt e dytit viq 3 vjeqare viqin jak

  Lipjan Dje, 21:13
  950 €
 • 9 foto
  shes lopen me viq mashkull boj ndrrim
  Kafshe ferme

  shes lopen me viq mashkull boj ndrrim

  Shes lopen me viq mashkull lopa osht 3 gjinaa e urt e has qka ti qitsh tamel 8 deri 10 qysh te ushqe

  Lipjan Dje, 21:13
  890 €
 • 3 foto
  Shes zojt amrok
  Kafshe ferme

  Shes zojt amrok

  Shes zojt shum te mir jon te races te paster amrok Jon te shnosh shum te mir I kan 2 muj Te vakci

  Lipjan Dje, 21:13
  10 €
 • 7 foto
  shes lopen mushtjerr spari me viq mashkull
  Kafshe ferme

  shes lopen mushtjerr spari me viq mashkull

  Shes lopen mushtjerr sparii qe 4 dit u shtuu viqin mashkull e urtt e has gjit i punojn krejtt tamel

  Lipjan Dje, 21:02
  990 €
 • 3 foto
  Shitet viqi femen shyt
  Kafshe ferme

  Shitet viqi femen shyt

  Shitet viqi femen shyt viqi osht inekcis osht i shnosh por kush eka me rujt lop e mir bohet nana sa

  Lipjan Dje, 20:57
  420 €
 • 10 foto
  Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite
  Vetura

  Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite

  Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË! 
 TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +38345450454

  Lipjan Dje, 20:56
  30 €
 • 3 foto
  Garnitur 3+2+1
  Mobilje

  Garnitur 3+2+1

  Shitet garnitura 3+2+1 te perdoruar 4 vite.3-shi eshte me hapje.Vlen te ceket qe edhe uleset edhe mb

  Lipjan Dje, 20:56
  500 €
 • 3 foto
  SHES OPEL COMBO DIZEL 1.7 RKS
  Vetura

  SHES OPEL COMBO DIZEL 1.7 RKS

  SHES OPEL COMBO DIZEL 1.7 MOTORR JAPAN RkS ISKADUM. NGJENDJE TE RREGULLT VITI PRODHIMIT 1999 FABRIKI

  Lipjan Dje, 20:54
  1.050 €
 • 2 foto
  Banese e mobiluar ne Lipjan
  Apartment / Banesa

  Banese e mobiluar ne Lipjan

  Shes banesen me mobile ne Lipjan. Banesa eshte ne katin e 6, ndertesa afer tregut te gjelbert. Per m

  Lipjan Dje, 20:46
  27.000 €
 • 3 foto
  Fillon Shitja e Banesave në Lagjen Private Lipjan
  Apartment / Banesa

  Fillon Shitja e Banesave në Lagjen Private Lipjan

  Green Park është duke ndertuar në vendin më atraktiv në Lipjan 🏢 “Green Park Residence” është nj

  Lipjan Dje, 20:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ZBRITJE Shitet Banesa e gatshme e mobiluar 78m2
  Apartment / Banesa

  ZBRITJE Shitet Banesa e gatshme e mobiluar 78m2

  Shitet banesa e gatshme 78m2 , ndertesa gjindet te vivafreshi në Lipjan . • Banesa gjindet ne kat

  Lipjan Dje, 20:43
  35.000 €
 • 4 foto
  SHITET BANESA 85m2 LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 85m2 LIPJAN

  SHITEN BANESAT NGA 85m2 katror ne katet e ndryshme , objekti gjindet mbrapa vivafreshit 1. QENDRIM

  Lipjan Dje, 20:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NE SHITJE 7 BANESA MODERNE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE 7 BANESA MODERNE LIPJAN

  #RISI #RISI NE SHITJE 7 BANESA MODERNE LIPJAN { 111m PERDHESË âœ” 3 DHOMA GJUMI} { 106m kati 3 ✔

  Lipjan Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NE SHITJE BANESAT 81m INTER GROUP
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT 81m INTER GROUP

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN 📍 81m = KATI 1 deri 8 Të gatshme për mobilim ✔ ➡️ QENDRIMI DITOR â

  Lipjan Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6

  ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️ DHOMA GJUMI ➡️ DHOMA GJUMI ➡️ BANJO ➡️ DEPO

  Lipjan Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN BANESA TE NDRYSHME TE RESTURANT FLETA
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESA TE NDRYSHME TE RESTURANT FLETA

  SHITEN BANESA TE NDRYSHME PREJ 86m2 deri 111m2 Për me shum kontaktoni +38349375251

  Lipjan Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitja e banesave ja ka filluar ndertes e re
  Apartment / Banesa

  Shitja e banesave ja ka filluar ndertes e re

  Objekti më i ri duke u ndertuar në qender të Lipjanit , me ndertim kualitiativ dhe në vendin më atra

  Lipjan Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET BANESA 3 DHOMSHE 102m2 LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 3 DHOMSHE 102m2 LIPJAN

  OBJEKTI GJINDET MBRAPA VIVA FRESHIT LIPJAN 1.QENDRIM DITORE 2. KUZHINA 3. DHOME GJUMIT 4. DHOME GJU

  Lipjan Dje, 20:41
  Me Marrveshje