Automjete
Lipjan

Automjete në shitje në Lipjan

 • 11 foto
  Mercedes CLS 350 cdi
  Vetura

  Mercedes CLS 350 cdi

  Mercedes CLS 350 2011 164000 km i doganun Posedon senzor parkingu para mrapa pulla vollan tempomat n

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi Q5 2.0 tdi Quattro Automatik
  Vetura

  Audi Q5 2.0 tdi Quattro Automatik

  Audi 2.0 tdi Quattro Automatik pa dogan

  Lipjan Dje, 11:02
  11.900 €
 • 7 foto
  Shitet renault skenik 1.9 dci RKS 6 muj
  Vetura

  Shitet renault skenik 1.9 dci RKS 6 muj

  Shitet skenik 1.9 DCI 6 shpejtesi ne gjendje shum te mir me guma te reja fellne tmira me abs espe ce

  Lipjan Dje, 11:02
  3.300 €
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 TDi
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDi

  Audi A3 2.0 TDi Klimatronik Ulset me nxemje Pulla ne timon 6 shpejtsi Teknikisht ne gjendje shum t

  Lipjan Dje, 11:02
  7.700 €
 • 11 foto
  Mercedes E 220 cdi 2007
  Vetura

  Mercedes E 220 cdi 2007

  Mercedes E 229 cdi evo avangarde posedon pulla timon navigacjon deitat automatik palim pasqyre park

  Lipjan Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 3.0 tdi 2012
  Vetura

  Audi A4 3.0 tdi 2012

  Audi A4 3.0 tdi posedon pulla timon navigacjon tempomat klim funksjonale dritat automatik 174000 km

  Lipjan Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 7 1.6 TDI Automatik
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI Automatik

  Golf 7 automatik pa dogan

  Lipjan Dje, 11:01
  9.900 €
 • 9 foto
  Audi A4 2.0 TDI S-Line Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI S-Line Automatik

  Audi a4 2.0 automatik s-line pa dogan

  Lipjan Dje, 11:01
  12.900 €
 • 9 foto
  Golf 7 2.0 TDI Pa Dogan
  Vetura

  Golf 7 2.0 TDI Pa Dogan

  Golf 7 2.0 tdi pa dogan

  Lipjan Dje, 11:01
  9.200 €
 • 11 foto
  Opel insignia 2.0 tdci 2010
  Vetura

  Opel insignia 2.0 tdci 2010

  Opel insignia 2.0 tdci posedon pulla vollan tempomat navigacjon klim funksjonale 2 qelfa centrall se

  Lipjan Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fiat punto 1.2 b viti 99 rks 2 muj
  Vetura

  Fiat punto 1.2 b viti 99 rks 2 muj

  Shes fiat punto 1.2 b viti 99 vetura asht gjithshka ne rregull siq shihet ne foto e rujtne si mrena

  Lipjan Dje, 11:01
  1.250 €
 • 11 foto
  Mercedes ML 350cdi AMG LINE 2011 ??
  Vetura

  Mercedes ML 350cdi AMG LINE 2011 ??

  Mercedes ML 350cdi AMG LINE posedon navigacjo tempomat shpejci timon pulla timon start stop dritat

  Lipjan Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK

  vw passat 2.0 TDI automatik 220.000km me liber servisit +38345228688

  Lipjan Dje, 11:01
  15.700 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 3.0 TDI V6 Diesel
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 TDI V6 Diesel

  Porsche

  Lipjan Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW X1 2.0d xDrive
  Vetura

  BMW X1 2.0d xDrive

  Bmw X1 2.0d xDrive 4x4 rks ABS ALAMR,KLIMAAUTOAMTIK,NAVGATION,KOMANDAT NE TIMON , ULSET ME NXEMJE,DR

  Lipjan Dje, 11:01
  10.900 €
 • 11 foto
  Mercedes c220 cdi avangarte
  Vetura

  Mercedes c220 cdi avangarte

  Mercedes c220 cid avangarte 221000 km posedin pulla timin klim funksjonale karrikat me nxemje masazh

  Lipjan Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw x5 3.0d sport paket
  Vetura

  Bmw x5 3.0d sport paket

  Bmw x5 3.0d sport paket posedon Navigacjon tempomat klim funksjonale karrikat me nxemje ftofje pull

  Lipjan Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 7 1.2 TSI 2013
  Vetura

  Golf 7 1.2 TSI 2013

  Golf 7 1.2 TSI pulla timon klim funksjonale 77kw 105 ps Manual 6 shpejci 227000 km Dritat auto

  Lipjan Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tiguan 2.0 tdi DSG 4 motion
  Vetura

  Tiguan 2.0 tdi DSG 4 motion

  Tiguan 2.0 tdi DSG 4 motion posedon pulla timon shprci timon tempomat klim funksjonale dritat automa

  Lipjan Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Lancia 2003 benzin 1.2 regjistrim 1 vit rks clim
  Vetura

  Lancia 2003 benzin 1.2 regjistrim 1 vit rks clim

  Lancia ypsilon 1.2 benzin n gjendje shum t mir interier t pastrt posedon Clim goma t mira fellnga s

  Lipjan Dje, 11:00
  1.400 €
 • 8 foto
  Renault Clio 1.5 DCi 2010
  Vetura

  Renault Clio 1.5 DCi 2010

  Renault Clio 1.5 DCi Viti prodhimit 22-12-2010 Klim funksionale 2 qelsa E ardhur prej Gjermanis

  Lipjan Dje, 11:00
  3.400 €
 • 10 foto
  Fiat punto 1.7 T.d viti 98 me clim funk rks 9 .19
  Vetura

  Fiat punto 1.7 T.d viti 98 me clim funk rks 9 .19

  Shes fiat punto 1.7 turbo diesell viti ne fund te 97 regjistrim deri ne shtator 2019 .Vetura asht gj

  Lipjan Dje, 11:00
  1.399 €
 • 0 foto
  Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun
  Vetura

  Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun

  Kerkoj Fiat punto ne rks ose ne rks te skadun mundesisht dahin i prishtines ferizajit Öse lipja nit

  Lipjan Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Urgjent fiat punto 1.9 diesel viti 2001 rks
  Vetura

  Urgjent fiat punto 1.9 diesel viti 2001 rks

  Shes urgjent fiat punto 1.9 diesell i thjesht me rks te skaduar viti 2001 vetura sht gjithshka ne rr

  Lipjan Dje, 11:00
  1.500 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Lipjan Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 3c 2.0 tdi 2005
  Vetura

  Passat 3c 2.0 tdi 2005

  Passat 3c 2.0 tdi posedon navigacjin tempomat 6 peci 2 qelca klim funksjonale karrikat me nxemje ESP

  Lipjan Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Katalizatora Per Golf 4 1.9 TDI
  Vetura

  Shes Katalizatora Per Golf 4 1.9 TDI

  Shes katalizator per Golf 4 1.9 tdi 2 copa +38344427061

  Lipjan Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAV VW AUDI MERCEDES
  Vetura

  BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAV VW AUDI MERCEDES

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Lipjan Dje, 10:59
  8.080 €
 • 7 foto
  Golf 6 tdi 2.0 viti 2011
  Vetura

  Golf 6 tdi 2.0 viti 2011

  Vetura e sapo importuar nga gjermania Golf 6 tdi 2.0 higheline viti 11 muj 2010 manuel 6 shpejtes

  Lipjan Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel Astra 2007 1.6 Benzin /Plin DIZNJE
  Vetura

  Opel Astra 2007 1.6 Benzin /Plin DIZNJE

  OPEL ASTRA 1.6 2007 BENZIN /PLIN DIZNJE 230MI KM TE KALUARA I ardhur nga zvicra KLIM AIRBAG PULL

  Lipjan Dje, 10:58
  4.500 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Lipjan Dje, 10:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A8 4.2 Tdi Long PANORAM 2011 Pa Dogan
  Vetura

  Audi A8 4.2 Tdi Long PANORAM 2011 Pa Dogan

  Audi A8 4.2 Tdi Long verzion PANORAM Kamer Para Mbrapa Tv Mbrapa Korrika Nxemje Ftofje Para Mbram Ka

  Lipjan Dje, 10:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES EM EL 2001 AUTOMATIC SUPER GJENDJE
  Vetura

  MERCEDES EM EL 2001 AUTOMATIC SUPER GJENDJE

  Mercedes em el 270 cdi automatic Rks deri muin e 9 viti 2001 super gjendje Goma treja dritare me rr

  Lipjan Dje, 10:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PASSAT TRE CE 2008 DIZEL 2.0 ME KOMANDA NVOLLAN
  Vetura

  PASSAT TRE CE 2008 DIZEL 2.0 ME KOMANDA NVOLLAN

  Shitet pasat tre ce 2008 super gjendje Regjistrimi par nks klimen tronik Korrika me nxemje Fellne

  Lipjan Dje, 10:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Fox -06
  Vetura

  VW Fox -06

  shes fox 1.2 benzin viti 2006 ne gjendje shum te mir me goma te reja regjistrim deri ne shtator serv

  Lipjan Dje, 10:41
  3.350 €
 • 8 foto
  WV TAUREG 3.0 TDI BLUE MOTION FULL OPCION
  Vetura

  WV TAUREG 3.0 TDI BLUE MOTION FULL OPCION

  WV TAUREG 3.0 TDI BLUE MOTION VITI FUND 2011 VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE

  Lipjan Dje, 10:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A8 3.0 TDI QUATROO FULL OPCION
  Vetura

  AUDI A8 3.0 TDI QUATROO FULL OPCION

  AUDI A8 3.0 TDI VITI FUND 2012 VETURA OSHT TASHT E DOGANUAR E RIGJISTRUAR OSHT SHUM NE GJENDJE TE MI

  Lipjan Dje, 10:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PASAT CC 2.0 TSI TURBO FULL OPCION
  Vetura

  PASAT CC 2.0 TSI TURBO FULL OPCION

  SHES PASAT CC 2.0 TSI TURBO VETURA OSHT ME RKS SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE FULLL OPCIO

  Lipjan Dje, 10:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pasat 2 benzin plin ska regjistrim 420 eur
  Vetura

  Shes pasat 2 benzin plin ska regjistrim 420 eur

  Shitet pasat 2 benzin plin shum mir puna regjistrimi iskaduar 420 eur viber +38344916435

  Lipjan Dje, 10:31
  420 €
 • 3 foto
  Rezervar Plini per Vetura
  Autopjese dhe paisje

  Rezervar Plini per Vetura

  Shitet boca e Plinit per vetura siq shihet ne foto, boca me pjeset perciellse eshte ne gjendje te rr

  Lipjan Dje, 10:20
  35 €
 • 9 foto
  AUDI A4 2.7 TDI..AUTOMATIK...2009
  Vetura

  AUDI A4 2.7 TDI..AUTOMATIK...2009

  AUDI A4 2.7..TDI..AUTOMATIK..MULTI TRONIC.. E..ARDHUR..NGA..GJERMONIJA GJENDJE PREFEKTE..TIP..TOP...

  Lipjan Dje, 10:12
  5.900 €
 • 6 foto
  Audi 80 Benzin 1.8 Viti 88 Rks
  Vetura

  Audi 80 Benzin 1.8 Viti 88 Rks

  Ne gjendje shum te mir 1.8 Benzin Regjistrim i skadun viber 046191336

  Lipjan Dje, 10:10
  450 €
 • 4 foto
  Shes gomat michelin 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat michelin 4 copa

  Shes gomat michelin 195-65-15 4 copa 100 euro

  Lipjan Dje, 10:03
  100 €
 • 11 foto
  BMW X1 2.0 Xdrive AUTOMATIK ME DOGAN
  Vetura

  BMW X1 2.0 Xdrive AUTOMATIK ME DOGAN

  BMW X1 X-Drive 2.0 Diesel I doganuar Automatik Viti : 7/2011 Libra te servisit 2 Qelsa Drita xen

  Lipjan Dje, 10:02
  12.900 €
 • 11 foto
  Passat 2011 2.0Tdi Automatik
  Vetura

  Passat 2011 2.0Tdi Automatik

  Passat B7 2.0 diesel automatik i sapo doganuar i ardhur nga Gjermania 2 qelsa sensora parkingi para

  Lipjan Dje, 10:02
  9.700 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz C-Class 2.2 Dizel AUTOMATIK RKS
  Vetura

  Mercedes Benz C-Class 2.2 Dizel AUTOMATIK RKS

  MERCEDES-BENZ C CLASS *Motorri: 2.2 *Automatik/tiptronic *I regjistruar RKS 8 muj regjistrim *2 qe

  Lipjan Dje, 10:02
  9.500 €
 • 4 foto
  Vw Golf 6 2.0 TDI Highline
  Vetura

  Vw Golf 6 2.0 TDI Highline

  -Vw Golf 6 -Motorri 2.0 - 81 kw / 110 PS -Viti i prodhimit 2009 - Dizel -Navigacion / touchscre

  Lipjan Dje, 10:02
  8.500 €
 • 9 foto
  Seat Altea TDI Automatik DSG Me Dogan Facelift
  Vetura

  Seat Altea TDI Automatik DSG Me Dogan Facelift

  -Seat Altea -Viti i prodhimit 2011 -Me dogan te paguar i pa vozitur ne Kosove -Motorri 1.6 -Dizel

  Lipjan Dje, 10:02
  7.900 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz C 320 Avantgarde DOGAN + HOMOLOGIM
  Vetura

  Mercedes Benz C 320 Avantgarde DOGAN + HOMOLOGIM

  -Mercedes Benz C 320 Avantgarde -Viti i prodhimit 2008 -Dogan + homologim + kontroll teknike te pa

  Lipjan Dje, 10:02
  10.900 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz B 180 AUTOMATIK
  Vetura

  Mercedes Benz B 180 AUTOMATIK

  Mercedes Benz B 180 Motorri 2.0 Diesel Viti i prodhimit 2009 Automatik /tiptronic Sensora parkingi

  Lipjan Dje, 10:01
  7.500 €