Kamionë
Lipjan

Kamionë në shitje në Lipjan

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  volvo fl6 1990
  Kamionë

  volvo fl6 1990

  volvo fl6 viti 1990 rks gjendje tmir mundsi ndrrimi

  Lipjan Sot, 08:03
  2.900 €
 • 1 foto
  Man 8-150  per bartjen e kafsheve
  Kamionë

  Man 8-150 per bartjen e kafsheve

  Ne gjendje te mir teknike gomat e reja rks i qlajmrun

  Lipjan Sot, 08:03
  3.300 €
 • 7 foto
  MAN FR310a për Mbeturina
  Kamionë

  MAN FR310a për Mbeturina

  Shesum man fr310a për mbeturina me 100 mij klm te garantume dhe me regjistrim të par në Kosov plus 7

  Lipjan Dje, 18:01
  20.000 €
 • 5 foto
  Iveco Stralis me tabela te Suedise
  Kamionë

  Iveco Stralis me tabela te Suedise

  Shitet Iveco Stralis euro 3, me 3 osovina, me tabela te Suedise. Kamioni ndodhet ne Maqedoni

  Lipjan Dje, 10:13
  4.900 €
 • 1 foto
  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise
  Kamionë

  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise

  Shitet MAN TGA 26.430 EURO 4, 3 osovina me tabela te Suedise

  Lipjan Dje, 10:13
  9.000 €
 • 4 foto
  KOMBINIMI COMPANY -IVECO ( servis dhe pjesë )
  Kamionë

  KOMBINIMI COMPANY -IVECO ( servis dhe pjesë )

  Bëjmë servisimin dhe shitjen e brendit te automjeteve IVECO , posedojme pjesë orogjinale nga Italia

  Lipjan 22 qershor 22:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Kombi Iveco Daily 2.3Diesel
  Kamionë

  Shitet Kombi Iveco Daily 2.3Diesel

  Shitet kombi i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt. Viber: 38343546679 . . . . . . . .

  Lipjan 22 qershor 01:17
  3.200 €
 • 3 foto
  rimorkio(Shlep) per bartje te veturave
  Kamionë

  rimorkio(Shlep) per bartje te veturave

  Shitet rimorkio per bartjen e veturave ne gjendje te rregullt.E sapo ardhur nga gjermania. Viber: 38

  Lipjan 22 qershor 01:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Master RENAULT 2.8cdti
  Kamionë

  Master RENAULT 2.8cdti

  Shitet Renault Master 2.8Cdti 3persona munsi ngarkimi ,hidraulik per mashum kontaktoni 044124184

  Lipjan 20 qershor 12:32
  3.500 €
 • 4 foto
  Kamion Iveco
  Kamionë

  Kamion Iveco

  Kamion Iveco viti 2000 ne gjendje shume te mire, 350 PS ka Klimen dhe Nxemje . Gomat shume te mira P

  Lipjan 19 qershor 08:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamjon
  Kamionë

  Kamjon

  Shes kamjoni iveko 1500 ero.rigjistrim.i skadun

  Lipjan 16 qershor 15:43
  1.500 €
 • 4 foto
  Shitet urgjent
  Kamionë

  Shitet urgjent

  Shitet 814 Viti 90 Me hybebin Gjatsia 5.20m I rigjistruar NDRRIM I MUNDSHEM

  Lipjan 13 qershor 10:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Iveco ML120El Tector ne Gjendje të rregullt
  Kamionë

  Iveco ML120El Tector ne Gjendje të rregullt

  Shes kamionin Iveco ne gjendje te rregullt me 376.950 km te kaluara. Ne gjendje perfekte, goma te mi

  Lipjan 10 qershor 22:45
  7.950 €
 • 7 foto
  Citroen Jumper 2008
  Kamionë

  Citroen Jumper 2008

  Shes Citroen Jumper viti 2008 ne gjendje shum te mir busi esht 2 gjatsi 2 naltsi servisin ekrym pa D

  Lipjan 9 qershor 21:38
  3.999 €
 • 2 foto
  Elte 35 dizell 2.4
  Kamionë

  Elte 35 dizell 2.4

  Shes elten 35 ne gjendje te rregull 2.4 dizell ne gjendje shum te mir regjistrimi i ka skadu qe 2 d

  Lipjan 9 qershor 16:07
  900 €
 • 3 foto
  Fiat ducato 2.8
  Kamionë

  Fiat ducato 2.8

  Shitet kombi forgon fiat ducato 2.8 disel viti prodhimit 1999 ngjyra e verdh manual dritaret elektro

  Lipjan 8 qershor 23:06
  1.400 €
 • 3 foto
  Mercedes 16 22 kiper
  Kamionë

  Mercedes 16 22 kiper

  Kamion mercedes 16 22 kiper 10 kubik sanakin ...i qlajmrune bajm ndrrim.nese me konvenon

  Lipjan 8 qershor 22:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercdes
  Kamionë

  Mercdes

  Shes kombin mercdes sprinter 315 cdi 2,5 i sa po ardhur nga ch ne gjendje profekte ,ka abs klm centr

  Lipjan 4 qershor 00:30
  5.900 €
 • 7 foto
  Scania R470 2004
  Kamionë

  Scania R470 2004

  Shitet kompelt kamioni me rimorkio Viti 2004 Qmimi me marrveshje.

  Lipjan 3 qershor 15:07
  1 €
 • 3 foto
  Bullduzher
  Kamionë

  Bullduzher

  Bullduzher

  Lipjan 3 qershor 15:06
  1 €
 • 2 foto
  Mercedes 13 24
  Kamionë

  Mercedes 13 24

  Mercedes 13 24

  Lipjan 3 qershor 15:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Sprinter
  Kamionë

  Mercedes Sprinter

  Shes mercedes Sprinter 2.2CDI ngjendje shum te mir teper i rujutur viti 2002 ska nevoj per asnje inv

  Lipjan 2 qershor 21:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kamion MAN
  Kamionë

  Shes kamion MAN

  Shes kamionin MAN 26-364 viti i prodhimit 1999 .me rrota ndimse (pretegj)vitin e kaluar i doganuar

  Lipjan 2 qershor 11:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Citroen Jumper
  Kamionë

  Citroen Jumper

  Shes Citroen Jumper ne gjendje shum te mir si mrena edhe jasht busi esht 2/2 kan 220 mi km 120 pes v

  Lipjan 30 maj 13:45
  5.000 €
 • 5 foto
  Mersedes Benz 211
  Kamionë

  Mersedes Benz 211

  Mersedes Benz 211 ne gjendje shumm te mire te gjitha serviset e kryera me rregull model i 2008 me do

  Lipjan 29 maj 15:46
  1 €
 • 10 foto
  Man Kapaciteti 6871 Viti 92 Rks I qljamrum
  Kamionë

  Man Kapaciteti 6871 Viti 92 Rks I qljamrum

  Man kapaciteti motorrit 6871 Viti 1992 Rks I qlajmrum Goma trjea Gjendje Shum te mir per info tel 0

  Lipjan 26 maj 10:18
  3.200 €
 • 2 foto
  Shitet MAN kamioni i doganuar
  Kamionë

  Shitet MAN kamioni i doganuar

  Shitet mani i sapo doganuar i ardhur prej danimarke 6 metra me 2.5 metra sanakin

  Lipjan 25 maj 23:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shlepi shitet në gjendje të rregullt
  Kamionë

  Shlepi shitet në gjendje të rregullt

  Shes shlepn në gjendje të rregullt Ndrrim i mundshum Qmimi i diskutushum

  Lipjan 25 maj 23:49
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet kamjoni per bartjen e veturav
  Kamionë

  Shitet kamjoni per bartjen e veturav

  Shitet kamjoni per bartjen e veturav Tel 045 290 107 Tel 049 836 631

  Lipjan 25 maj 14:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Man 8-150 i qlajmrum ne rks
  Kamionë

  Man 8-150 i qlajmrum ne rks

  Man 8-150 ne gjendje teper tmir me guma treja Boj ndrrim

  Lipjan 25 maj 10:48
  3.600 €
 • 11 foto
  Bager KOMATSU PC 210LC
  Kamionë

  Bager KOMATSU PC 210LC

  Eskavator ?⚠️⚠️❗️ Marka: KOMATUSU, Tipi: PC 210 LC, Viti i prodhimit: 2007 ➖ ➖ ➖

  Lipjan 20 maj 13:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DAMPER VOLVO A30
  Kamionë

  DAMPER VOLVO A30

  DAMPER ???⚠️ Marka: VOLVO, Tipi: A 30 D, viti i prodhimit: 2007, kw: 250, ulese:1. Magjistralja

  Lipjan 20 maj 13:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Agregat
  Kamionë

  Agregat

  GJENERATOR ⚠️🔆 Marka: KRAUTER, Tipi: M7B315, kw: 350, ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ 📞 +386 (0)

  Lipjan 20 maj 13:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Liebherr L544
  Kamionë

  Liebherr L544

  Luge ngarkuese ⚠️⚠️ Marka: LIEBHERR, Tipi: L 544, Ngjyra: E verdhe, Dyer: 1, Ulese: 1, V

  Lipjan 20 maj 13:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CAT 928 f
  Kamionë

  CAT 928 f

  Luge ngarkuese CATEPILAR 928f, Viti i prodhimit: 1995

  Lipjan 20 maj 13:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  LIEBHERR 900
  Kamionë

  LIEBHERR 900

  ESKAVATOR? Marka: LIEBHERR, Tipi: A 900 B Litronic, Ngjyra: verdhe, Dyer: 1, Viti i prodhimit: 200

  Lipjan 20 maj 13:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  T5 transporter
  Kamionë

  T5 transporter

  I sapo rexhistruar ne gjendje shum te mir 1.9 tdi viti 2008

  Lipjan 18 maj 12:50
  8.000 €
 • 4 foto
  Komjonrta 2.5viti2000 negjedje tmir padogan
  Kamionë

  Komjonrta 2.5viti2000 negjedje tmir padogan

  Kamjoneta gjedje tmir

  Lipjan 17 maj 12:29
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tre Kamiona,Traktori dhe piakpi
  Kamionë

  Tre Kamiona,Traktori dhe piakpi

  Tre kamionat,traktor sam me pllugj dhe pikap cedy jan në shitje,jan të ardhun nga gjermani që të gji

  Lipjan 16 maj 22:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAN model 8-136
  Kamionë

  MAN model 8-136

  Shes Kamionin MAN 8-136 Motorri 150 Asht i mir me guma te reja kiper miller I gatshum per pun Pre

  Lipjan 16 maj 22:48
  4.200 €
 • 5 foto
  Iveco daily 2008 2.3
  Kamionë

  Iveco daily 2008 2.3

  Iveco daily 2008 e ardhun nga zvicrra motorri 2.3 ne gjendje shum te mir teknike me dogan te paguar

  Lipjan 15 maj 20:47
  1 €
 • 5 foto
  Shes rimorkin per vetur viti 2015
  Kamionë

  Shes rimorkin per vetur viti 2015

  Shes prokolicen viti i prodhimit 2015 ne gjendje prefekte

  Lipjan 15 maj 15:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fiat Ducato me dogan isapo ardhur nga zvicrra(CH)
  Kamionë

  Fiat Ducato me dogan isapo ardhur nga zvicrra(CH)

  Fiat Ducato km te garantuar edhe liber servisi viti 2002 diesel Xhamat me rrym pasqyre me rrym go

  Lipjan 15 maj 12:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN TGS 35.400 STETER 10m3
  Kamionë

  MAN TGS 35.400 STETER 10m3

  MAN TGS 35.400 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel First Registration 10/2007 Air co

  Lipjan 13 maj 07:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vw Crafter
  Kamionë

  Vw Crafter

  Ne gjendje shum te mir me 160 mi km me liber servisin me senzor pargingi qimi 6400 pa Dogan qmimi di

  Lipjan 29 prill 17:01
  6.400 €
 • 2 foto
  Kamioneta
  Kamionë

  Kamioneta

  Shitet kamioneta 1.9 turbo viti 2001 regjistrim deri 11 muj shum ne gjendje te mir

  Lipjan 27 prill 21:11
  3.500 €
 • 4 foto
  Mercedes vito 111 CDI
  Kamionë

  Mercedes vito 111 CDI

  Shitet kombi Mercedes Vito 111 CDI i ardhur nga ch Klim,airbag,xhamat me rrym Senzora parkingi Regji

  Lipjan 26 prill 18:09
  6.000 €
 • 1 foto
  Shitet kamjoneta 2.5 viti 2000 pa dogan
  Kamionë

  Shitet kamjoneta 2.5 viti 2000 pa dogan

  Negjedje tmir shum 29000 tkalune ika ne garacion kudush muni me kutrullu

  Lipjan 24 prill 21:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamioneta pezho 2.5 dizel
  Kamionë

  Kamioneta pezho 2.5 dizel

  Shitet kamioneta 2.5 td dizel shum.ne gjendje te mir 1vit regjistrim per ma shum ne viber +38345602

  Lipjan 22 prill 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamjon edhe Prekolic
  Kamionë

  Kamjon edhe Prekolic

  KARBURANTI: DISEL KLASA NDOTSE: Euro3 VITI: 2005 PESHA E LEJU

  Lipjan 19 prill 19:03
  11.000 €