Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 11 foto
  Tavolina Buke/Trapezari dhe karrike/Tryeza dh ulse
  Mobilje

  Tavolina Buke/Trapezari dhe karrike/Tryeza dh ulse

  Tavolina buke me 6 karrika prej mediapanit. Tavolinat jane shum kualitative. Pika jone shitese eshte

  Lipjan Sot, 10:23
  195 €
 • 7 foto
  RINI-SHITETN BANESAT-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITETN BANESAT-LIPJAN

  #BANESAT NË SHITJE-LIPJAN Shiten #Banesat me dimenzione të ndryshme në objektin banesor #GREEN #PAR

  Lipjan Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 119m2 TE LESNA VETERNIK
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 119m2 TE LESNA VETERNIK

  SHITET BANESA 119 m2 NE PRISHTIN TE LESNA VETERNIK BANESA GJENDET NE KATIN E 6 KA: 3 DHOMA te FJETJE

  Lipjan Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRIRTOR

  Lipjan Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 88.04m2 Qmimi-1200 eur

  Lipjan Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI115.58 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI115.58 M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 115.58m2 Qmimi-1200 e

  Lipjan Sot, 10:22
  1.200 €
 • 5 foto
  RINI-SHITET BANESA 91M2 TE AMBULANTA LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 91M2 TE AMBULANTA LIPJAN

  Shitet banesa 91.47m2 kati i 7 gjindet afer ambulantes Banesa perbehet prej : * 2 Dhoma gjumi * Qend

  Lipjan Sot, 10:22
  36.000 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 93M2- LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 93M2- LIPJAN

  Banesa ka 93m2 kati 5 *2 Dhoma gjumi *Sallon kuzhin *Banjo *Shpajz Për shitje është Autorizuar A

  Lipjan Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-Shiten 2 Shtepi me 5 ari oborr ne Lipjan
  Shtepi / Vila

  RINI-Shiten 2 Shtepi me 5 ari oborr ne Lipjan

  Shiten dy shtepi ne rrugen Ali Hadri Shtepia e banushme 2 kate e gjysm e mobilume Shtepia tjeter ka

  Lipjan Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA ME 9ARI NE LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA ME 9ARI NE LIPJAN

  Shitet shtepia ne Lipjan me 9 ari oborr mund te ndrrohet me dy banesa nga 80m2 qmimi 110.000mij euro

  Lipjan Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE BANULL ME 18 ARI OBOOR
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE BANULL ME 18 ARI OBOOR

  Shitet shtepija me 18 ari oborr ika 250m2 esht 1katshe perbehet prej sallon me kuzhin 3dhoma gjumi,1

  Lipjan Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-Shitet banesa 81.62m2 ne Rr.Enver Maloku
  Apartment / Banesa

  RINI-Shitet banesa 81.62m2 ne Rr.Enver Maloku

  Shitet banesa ne prishtin ne rrugen Enver Maloku mati(1) ne konpleksin banesor Luledielli 2 investim

  Lipjan Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN

  Leshohet me qera objekti afarist 800m2 afër pompës Eida-Patroni-Lipjan, objekti ka 400m2 në perdhes

  Lipjan Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN

  Shitet Lokali 50m2ne Lipjan gjendet te objekti Budakova i gatshem per pune ka parking te mjaftushe

  Lipjan Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET LOKALI53 M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI53 M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN

  Shitet lokali 53m2 perball ambulantes në Lipjan ,lokali është i përshtatshëm për barnatore ,ordinanc

  Lipjan Sot, 10:22
  1.000 €
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 115.58M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 115.58M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 115.58m2 Qmimi-1200 eu

  Lipjan Sot, 10:21
  1.200 €
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 96.70M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 96.70M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 96.70m2 Qmimi-1200 eur

  Lipjan Sot, 10:21
  1.200 €
 • 1 foto
  RINI- Shitet Banesa 96 m2 te rrethi afer kishes
  Apartment / Banesa

  RINI- Shitet Banesa 96 m2 te rrethi afer kishes

  Banesa esht e gatshme per banim perbehet prej: 2 dhoma salon shum te madh me kuzhin banjo koridor

  Lipjan Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 81M2-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 81M2-LIPJAN

  Shitet banesa afer viva freshit ka 83m2 kati 7 pamjen nga rruga kryesore ndertim i ri banesa eshte n

  Lipjan Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-Shitet banesa 88m2 -LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-Shitet banesa 88m2 -LIPJAN

  Banesa ka * 2 Dhoma gjumi * Salon * Kuzhin * Banjo * Teras Per shitje eshte autorizuar agjensioni

  Lipjan Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI 177m2- PRISHTIN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 177m2- PRISHTIN

  Shitet Lokali 177m2 ne Prishtin lagjja e spitalit pran rruges Muharrem Fejza LOKALI ASHT I GATSHEM q

  Lipjan Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI 33m2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 33m2-LIPJAN

  Shitet lokali ne qender te Lipjanit ka 33m2 ne perdhes i gatshem per pune Lokali gjindet ne objektin

  Lipjan Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET OBJEKTI AFARIST 430M2 NE -LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET OBJEKTI AFARIST 430M2 NE -LIPJAN

  Shitet Objekti Afarist I GATSHEM PER PUN 430m2 dhe 134 ari pllac vend shum i mir per mini Fabrik dep

  Lipjan Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 4 1.9TDI klim regj25.02.2020 prefekt
  Vetura

  Golf 4 1.9TDI klim regj25.02.2020 prefekt

  Shitet golf 4 dizell 1.9TDI klim funksion abs airbag ne fund vitit 1998 me servis komplet krym me ka

  Lipjan Sot, 10:20
  3.300 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9TDI prefekt regj.01.12.2019 viti 2001
  Vetura

  Golf 4 1.9TDI prefekt regj.01.12.2019 viti 2001

  Golf 4 dizell 1.9TDI me klim funksion abs airbag centrall 4Xgjama elektronik gjendje prefekte ne fun

  Lipjan Sot, 10:20
  3.900 €
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 125m2-ne LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 125m2-ne LIPJAN

  Shitet Banesa 125m2 afer ambulantes kati 6 banim Banesa perbehet prej: *3 Dhoma te fjetjes *Qendrim

  Lipjan Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Lipjan Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA -NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA -NE LIPJAN

  Shitet Banesa 121m2 afer ambulantes kati 6 banim Banesa perbehet prej: *3 Dhoma te fjetjes *Qendrim

  Lipjan Sot, 10:20
  400 €
 • 8 foto
  NE SHITJE BANESA MODERNE= 102m KATI 6
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESA MODERNE= 102m KATI 6

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET BANESA MODERNE= 102m KATI 7
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA MODERNE= 102m KATI 7

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 K

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  NE SHITJE BANESA MODERNE = 96m KATI 5
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESA MODERNE = 96m KATI 5

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 KORRIDOR 🏢 LIFT

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  NE SHITJE BANESAT = 102m INTER GROUP
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT = 102m INTER GROUP

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN Të gatshme për mobilim ✔ ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️ D

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NE SHITJE BANESA 106m KATI 3
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESA 106m KATI 3

  NE SHITJE BANESA - 106m2 #LIPJAN KATI 3 ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️ DHOMA GJUMI âž

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NE SHITJE BANESA 85m2 KATI 8
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESA 85m2 KATI 8

  NE SHITJE BANESA - 85m2 #LIPJAN Kati 8 BANESA POSEDON ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET BANESA 3 DHOMSHE 111m2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 3 DHOMSHE 111m2

  Objekti gjindet mbrapa viva freshit LIPJAN 1. QENDRIM DITORE 2. KUZHINA 3. DHOME GJUMIT 4. DHOME GJ

  Lipjan Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 7
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 7

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 KORRIDOR 🏢 LIFT

  Lipjan Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NE SHITJE BANESAT = 96m INTER GROUP
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT = 96m INTER GROUP

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN 📍 111m = PERDHESË 📍106m = KATI 2 📍93m = KATI 3 📍 85m = KATI 8 📍 81

  Lipjan Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET BANESA 111m2 KATI 7 3DHOMSHE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 111m2 KATI 7 3DHOMSHE

  SHITET banesa familjare 3 DHOMSHE 111m2 KATI 7 Objekti gjindet mbrapa viva freshit LIPJAN BANESA

  Lipjan Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE TE

  Lipjan Sot, 10:17
  23 €
 • 11 foto
  DHOMA GJUMI/TAVOLINA BUKE/KUZHINA/MOBILERIA ARTI
  Mobilje

  DHOMA GJUMI/TAVOLINA BUKE/KUZHINA/MOBILERIA ARTI

  Vazhdojmë me OFERTA ....Dhoma gjumi prej 400 Euro deri n 700 Euro, në këtë qmim përfshihen shtrati m

  Lipjan Sot, 10:17
  450 €
 • 5 foto
  SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN...
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN...

  Kualitet, Zgjedhje, Vlerë Inter Group sjellë në treg banesat me dizajnin dhe funksionalitetin m

  Lipjan Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET BANESA MODERNE = 96m KATI 6
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA MODERNE = 96m KATI 6

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 KORRIDOR 🏢 LIFT

  Lipjan Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NE SHITJE BANESAT = 83m INTER GROUP
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT = 83m INTER GROUP

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN 📍 83m = Kati 1 deri 8 Të gatshme për mobilim ✔ ➡️ QENDRIMI DITOR

  Lipjan Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 81m2 Kati 7 gati për mobilim
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 81m2 Kati 7 gati për mobilim

  ? BANESA ËSHTË E GATSHME PËR MOBILIM ? QENDRIM DITORE ? KUZHINA ? DHOMA GJUMIT ? DHOMA GJUMIT ? DEP

  Lipjan Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel Astra 2007 1.6 Benzin /Plin DIZNJE
  Vetura

  Opel Astra 2007 1.6 Benzin /Plin DIZNJE

  OPEL ASTRA 1.6 2007 BENZIN /PLIN DIZNJE 230MI KM TE KALUARA I ardhur nga zvicra KLIM AIRBAG PULL

  Lipjan Sot, 10:16
  4.500 €
 • 12 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/

  PUNOJME RROLO MBROJTJE, PER TU MBROJTUR NGA INSEKTET DHE SHTAZET E IMTA SI MINJET DHE GJARPRINJT NGA

  Lipjan Sot, 10:16
  30 €
 • 4 foto
  SHITET BANESA 93m2 KATI 3
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 93m2 KATI 3

  ? BANESA ËSHTË E GATSHME PËR MOBILIM ? QENDRIM DITORE ? KUZHINA ? DHOMA GJUMIT ? DHOMA GJUMIT ? DEP

  Lipjan Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM ME QMIM 37 EURO METRA KATROR .FLETZAT JANE

  Lipjan Sot, 10:15
  37 €
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I P

  Lipjan Sot, 10:12
  10 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Lipjan Sot, 10:12
  60 €