Sherbime
Lipjan

Sherbime në shitje në Lipjan

 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Sot, 00:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrojme
  Sherbime

  Ofrojme

  Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale, Tel:viber dhe whatsapp ne nr: +38349383133 +3834

  Lipjan Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rregullimi i oborreve
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm mbjelljen e barit natyral

  Lipjan Dje, 20:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin e kanalizimeve me paisje moderne spirale si dhe me presion ujit inqizimin e gypave

  Lipjan Dje, 18:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BËJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARQNCION
  Sherbime

  BËJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARQNCION

  N.SH EKO-TIME Kryen Aplikimin e D.D.D-së Në Shtëpit, Banesat, Dhe Lokalet Afariste Duke Përdor Prep

  Lipjan Dje, 08:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda shatora ne LIPJAN 044 286 167
  Sherbime

  tenda shatora ne LIPJAN 044 286 167

  ofrojm ne sherbim shatora tavolina dhe karrika .shatorat jon shum stabil dhe moderne dhe i plotsojn

  Lipjan Dje, 06:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Rregullimi i oborreve me kubza te betonin kocka
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve me kubza te betonin kocka

  bojm montimin e kubzave te betonit

  Lipjan 18 nëntor 15:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rregullimi oborrev me kubza te betonit (kocka)
  Sherbime

  Rregullimi oborrev me kubza te betonit (kocka)

  Montojme kubza te betonit dhe ngjeshjen e temelav tel. 044767070. 044814461

  Lipjan 18 nëntor 15:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejm ngjeshjen e temelave
  Sherbime

  Bejm ngjeshjen e temelave

  montojm kubza te betonit dhe ngjeshjen e temelave

  Lipjan 18 nëntor 15:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
    Rregullumi oborrev me kubza te betonit (kocka)
  Sherbime

  Rregullumi oborrev me kubza te betonit (kocka)

  Rregullimi oborrev me kubza te betonit 044355799 044767070

  Lipjan 18 nëntor 15:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda dhe shatora.LIPJAN .044 904 994
  Sherbime

  tenda dhe shatora.LIPJAN .044 904 994

  ofrojm tenda per sezon dimror shum moderne me nxemje dhe stabile .044 904 994

  Lipjan 18 nëntor 12:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda.Tym dhe fishekzjarre per dasma
  Sherbime

  Tenda.Tym dhe fishekzjarre per dasma

  Ofrojme tym dhe fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare Tel:+38345530036 +38349383133

  Lipjan 17 nëntor 11:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rregullimin e kubezave(besicom)
  Sherbime

  Rregullimin e kubezave(besicom)

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Lipjan 17 nëntor 08:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tenda DIMRI 044 461 358 - 049 837 907
  Sherbime

  Tenda DIMRI 044 461 358 - 049 837 907

  Japim Tenda me qira , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja (raste) te ndryshme familjare

  Lipjan 16 nëntor 15:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rregullimi i oborreve me kubza betoni
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve me kubza betoni

  Bejme rregullimin e oborreve me kubza betoni si dhe renovimin e tyre

  Lipjan 12 nëntor 12:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:049619714

  Lipjan 12 nëntor 08:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Sherbime

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za vaš dom, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvar

  Lipjan 30 tetor 16:04
  100 €
 • 5 foto
  Ponuda zajma između pojedinih 72h
  Sherbime

  Ponuda zajma između pojedinih 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit za 72 sata i koji su u

  Lipjan 22 tetor 13:35
  100 €
 • 11 foto
  Rregullimi i kopshteve
  Sherbime

  Rregullimi i kopshteve

  1.mbjelljen e barit. 2.montimin e kubezave te betonit. 3.punime me kultivator 509. 4.ngeshjen e teme

  Lipjan 21 tetor 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mjeshter profesional per Nxemje qendrore
  Sherbime

  Mjeshter profesional per Nxemje qendrore

  Mjeshter profesional per Nxemje qendrore Ofrojm te gjitha sherbimet per nxemje qendrore si Shtrir

  Lipjan 17 tetor 17:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Punojm. Fasada. Gled. Stiropor. Malter. 045343824
  Sherbime

  Punojm. Fasada. Gled. Stiropor. Malter. 045343824

  Punojm. Fasada. Gled. Izolim me Stiropor. Knauf. Ngjyra. Mallter. Renovime. Dekorime. Etj. Ju Mirpr

  Lipjan 30 shtator 08:49
  2 €
 • 5 foto
  Online Shop
  Sherbime

  Online Shop

  Shesim online -Ora -Kuleta -Pjes te ndryshme Per me shume na gjeni ne instagram :goldwatchesshop_

  Lipjan 24 shtator 17:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  Sherbime

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Lipjan 21 shtator 01:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Thana kulumria molla te egra
  Sherbime

  Thana kulumria molla te egra

  Kuss asht i interesun per thana kulumeia edhe molla te egra

  Lipjan 17 shtator 12:26
  2 €
 • 8 foto
  EXTRA DYER ME XHOM ME SHUM MODELE
  Sherbime

  EXTRA DYER ME XHOM ME SHUM MODELE

  prodhojm dyer me qmime nga 60-100euro

  Lipjan 13 shtator 17:02
  70 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju;
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju;

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për t

  Lipjan 12 shtator 10:42
  5.000 €
 • 2 foto
  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045518260
  Sherbime

  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045518260

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Lipjan 8 shtator 18:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LEXONI
  Sherbime

  LEXONI

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Lipjan 7 shtator 07:20
  1.000.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Lipjan 7 shtator 06:35
  5.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Përshëndetje ju jeni duke kërkuar për një kredi ose për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për rea

  Lipjan 5 shtator 19:53
  5.000 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Lipjan 3 shtator 13:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Lipjan 3 shtator 12:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Lipjan 3 shtator 10:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Lipjan 3 shtator 09:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera

  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa mbulesa Tendat jane dimenz. 4x8m 5x10m 6x12m.

  Lipjan 3 shtator 08:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Lipjan 2 shtator 17:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Lipjan 26 gusht 08:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Lipjan 24 gusht 03:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset

  Të dashur individë dhe kompani private, tani e tutje keni më shumë sesa të bëni për kërkesën tuaj pë

  Lipjan 23 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Lipjan 22 gusht 10:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët

  Në ditët e sotme, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Shumica e agjentëve në mbarë botën ja

  Lipjan 21 gusht 11:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa m
  Sherbime

  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa m

  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa mbulesa Tendat jane dimenz. 4x8m 5x10m 6x12m

  Lipjan 21 gusht 08:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Lipjan 21 gusht 05:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Lipjan 21 gusht 05:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Lipjan 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  paskolos pasiūlymas tarp rimtų asmenų
  Sherbime

  paskolos pasiūlymas tarp rimtų asmenų

  Sveiki, esu žmogus, siūlantis paskolas užsienyje. Turint kapitalą, kuris bus naudojamas trumpalaikėm

  Lipjan 19 gusht 15:45
  100.000 €
 • 0 foto
  funksionim i dobët zero
  Sherbime

  funksionim i dobët zero

  kredi pa protokoll ne ofrojmë kredi për individë dhe kompani nga 5,000 € deri në 10,000,000 €, me nj

  Lipjan 19 gusht 11:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia
  Sherbime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Lipjan 15 gusht 18:51
  5.000 €
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:049619714

  Lipjan 13 gusht 16:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Lipjan 11 gusht 14:01
  Me Marrveshje