Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 7 foto
  kendujsi
  Kafshe shtepiake

  kendujsi

  shiten kendujsit e klases par shendosh mdhaj ndash mi majt ndash mi pre per pula ishkelin jan shum m

  Lipjan Dje, 16:59
  1 €
 • 11 foto
  Shes golf 2 1.6 benxin shum irujtun
  Vetura

  Shes golf 2 1.6 benxin shum irujtun

  Shes golf 2 1.6 benxin shum irujtun posedon hidrolik shiber kuk terheqje rks iskaduar denim jo hipot

  Lipjan Dje, 16:56
  550 €
 • 4 foto
  Spojlera SPORT
  Autopjese dhe paisje

  Spojlera SPORT

  spojlera sport per audi a4 jon shum tmir per marakli Viberi +38344450034

  Lipjan Dje, 16:53
  300 €
 • 2 foto
  Shitet frizi ngjedje trregull
  Teknik dhe paisje

  Shitet frizi ngjedje trregull

  Frizi osht ngjendje trrevull ngrin shum mir osht irujshu po aryja ikom 2 e nuk pomduhet qmimi me mar

  Lipjan Dje, 16:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklet e mir
  Motore (mbi 50 cc)

  Biciklet e mir

  Bicikell shum e mir edhe e lir viber +38344450034

  Lipjan Dje, 16:51
  65 €
 • 3 foto
  Auto Pjes
  Autopjese dhe paisje

  Auto Pjes

  Kemi Pjes per vetura : Opel. Vw. Audi Mercedes. Ford. Fiat Passat T4 etj.....

  Lipjan Dje, 16:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjese per Passat 1.9 Tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Passat 1.9 Tdi

  Shes pjes per passat 1.9 Tdi veturat jan te ardhura nga jasht : +38344285683 & +38344966219

  Lipjan Dje, 16:51
  1 €
 • 3 foto
  Pjese per Hyundai h200 2.5 Diesel
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Hyundai h200 2.5 Diesel

  Shes pjes per Hyundai h200 pjest e mira motorrin perfekt +38344285683

  Lipjan Dje, 16:50
  1 €
 • 0 foto
  Blej vetura per pjese pa dogan
  Vetura

  Blej vetura per pjese pa dogan

  Blej vetura ne gjendje te rregullt ose me defekkt pa dogan per pjese +38344966219& +38344285683

  Lipjan Dje, 16:50
  1 €
 • 0 foto
  Goma 12 -qe
  Autopjese dhe paisje

  Goma 12 -qe

  Kemi goma 12 155 SR 12 dhe 125 SR 12

  Lipjan Dje, 16:50
  1 €
 • 0 foto
  Pjes per Opel Vectra 2.2 Diesel
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Opel Vectra 2.2 Diesel

  Shes pjes per Opel Vectra e ardhur nga jasht

  Lipjan Dje, 16:50
  1 €
 • 1 foto
  Pjes per Opel Zafira
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Opel Zafira

  Shes pjes per Opel Zafira Benxin

  Lipjan Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqina per mbushjen e klimave
  Makina dhe vegla

  Maqina per mbushjen e klimave

  Shes maqinen per mbushjen e klimave te veturave e ardhur nga Gjermania

  Lipjan Dje, 16:50
  1 €
 • 2 foto
  Pjes per Fiat Bravo 1.9 TD
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Fiat Bravo 1.9 TD

  Shes pjes per fiat Brava 1.9 Td bllokin nuk e ka tmir tjerat komplet o

  Lipjan Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr 1.9 Tdi passat Audi
  Autopjese dhe paisje

  Motorr 1.9 Tdi passat Audi

  Shes motorr 1.9 Tdi i ardhur nga jasht : +38344285683

  Lipjan Dje, 16:50
  1 €
 • 2 foto
  Pjese per Mercedes E220 CDI Automatik
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Mercedes E220 CDI Automatik

  Shes pjes per mercedes E220 CDI AUTOMATIK i ardhur nga jasht 180000 km me garnacion ne gjendje perfe

  Lipjan Dje, 16:49
  1 €
 • 1 foto
  Pjese per Bmw E46 320 Diesel
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Bmw E46 320 Diesel

  Shes Pjese per Bmw 320 Diesel e ardhur nga jasht +38344285683

  Lipjan Dje, 16:49
  1 €
 • 0 foto
  Pjese per Astra F Cabriolet
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Astra F Cabriolet

  Shes pjes per Astra F Cabriolet :+38344285683

  Lipjan Dje, 16:49
  1 €
 • 1 foto
  Motorr Mercedes A140 Benzin
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Mercedes A140 Benzin

  Shes Motorr per Mercedes A140 1.4 Benxin ne gjendje te mir i ardhur nga jasht

  Lipjan Dje, 16:49
  1 €
 • 4 foto
  Pjes per Golf 4 Opel Astra ,Zafira
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Golf 4 Opel Astra ,Zafira

  Shes Pjes per Golf 4 opel zafira opel astra passat etj +38344285683

  Lipjan Dje, 16:49
  1 €
 • 3 foto
  Pjes per Opel Astra G 1.6 Benxin
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Opel Astra G 1.6 Benxin

  Shes pjes per Opel Astra G 1.6 Benxin vetura eshte e ardhur nga jasht : +38344285683 & +37744966

  Lipjan Dje, 16:49
  1 €
 • 2 foto
  Per per Mercedes A Class 140
  Autopjese dhe paisje

  Per per Mercedes A Class 140

  Shes pjes per mercedes a class 140 1.4 benxin :+38344285683

  Lipjan Dje, 16:49
  1 €
 • 3 foto
  Pjes per Alfa Romeo 156 2.4 diesel
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Alfa Romeo 156 2.4 diesel

  Shes pjes per alfa romeo 2.4 diesel +38344285683

  Lipjan Dje, 16:49
  1 €
 • 2 foto
  Pjese ler Renault Scenic 1.5 DCI 2008
  Autopjese dhe paisje

  Pjese ler Renault Scenic 1.5 DCI 2008

  Shes pjes per Renault Scenic +38344285683

  Lipjan Dje, 16:48
  1 €
 • 3 foto
  Pjese per Audi A6 2.5 TDI Automatik
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Audi A6 2.5 TDI Automatik

  Shes pjes per Audi A6 2.5 Tdi Automatik +38344285683

  Lipjan Dje, 16:48
  1 €
 • 2 foto
  Pjese per Ford Mondeo Automatik
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Ford Mondeo Automatik

  Shes pjes per Ford Mondeo 2.0 Benxin Automatik +38344285683

  Lipjan Dje, 16:48
  1 €
 • 5 foto
  Auto Pjese - Servis
  Autopjese dhe paisje

  Auto Pjese - Servis

  Pjes per Golf Audi Passat opel zafira vectra astra G mercedes a class T4 T2 etj.... poashtu bejm reg

  Lipjan Dje, 16:48
  1 €
 • 8 foto
  Auto Pjese
  Autopjese dhe paisje

  Auto Pjese

  OPEL VW PASSAT AUDI GOLF VECTRA ZAFIRA MERCEDES VW T4 etj +38344285683

  Lipjan Dje, 16:48
  1 €
 • 3 foto
  Pjese per Ford Focus 1.6 Benzin
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Ford Focus 1.6 Benzin

  sshes pjese per Ford Focus 1.6 Benzin vetem 60000 milje te kaluara +38344285683

  Lipjan Dje, 16:47
  1 €
 • 3 foto
  Opel Corsa C 2004 1.0 Benzin per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Opel Corsa C 2004 1.0 Benzin per pjese

  Shes pjese per Opel Corsa 2004 1.0 Benzin +38344285683

  Lipjan Dje, 16:47
  1 €
 • 3 foto
  Pjese per Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2003
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2003

  Shes pjese per Alfa Romeo 147 1.9 JTD me klim +38344285683 & +38344966219

  Lipjan Dje, 16:47
  1 €
 • 0 foto
  Pjese per Renajlt Megane 1.6 16V
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Renajlt Megane 1.6 16V

  Shes pjes per Renault megane eshte e ardhur nga jasht : +38344285683

  Lipjan Dje, 16:47
  1 €
 • 2 foto
  Pjes per Mercedes A Class 1.4 Benxin
  Vetura

  Pjes per Mercedes A Class 1.4 Benxin

  Shes pjes per A class 1.4 Benxin i ardhur nga jasht

  Lipjan Dje, 16:47
  1 €
 • 2 foto
  Pjese per Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Audi A3

  Shes Pjes per Audi A3 e ardhur nga jasht +38344285683

  Lipjan Dje, 16:47
  1 €
 • 2 foto
  Pjese per Ford Focus 1.8 Diesel
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Ford Focus 1.8 Diesel

  Shes pjes per Ford Focus 1.8 Diesel i ardhur nga jasht +38344285683 & +37744966219

  Lipjan Dje, 16:46
  1 €
 • 2 foto
  Pjese per Skoda Octavia 1.9 Tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Skoda Octavia 1.9 Tdi

  Shes Pjese per Shkoda Octavia 1.9 Tdi e ardhur nga jasht : +38344285683

  Lipjan Dje, 16:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per fiat punto 1.2 Benxin
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per fiat punto 1.2 Benxin

  Shes pjes per Fiat Punto 1.2 Benxin i ardhur nga jasht 180000 km te kaluara

  Lipjan Dje, 16:46
  1 €
 • 1 foto
  Motorr Golf 2.0 Benxin
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Golf 2.0 Benxin

  Shes Motorr 2.0 Benxin i ardhur nga Zvicrra me garanci

  Lipjan Dje, 16:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes per Mercedes E220 W210
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Mercedes E220 W210

  Shes Pjes per Mercedes E220 W20 2.2 Diesel 1998 pjeset jan ne gjendje shum te mir vetura eshte e ar

  Lipjan Dje, 16:46
  1 €
 • 3 foto
  Lopen
  Kafshe shtepiake

  Lopen

  Shes lopen shterrb ere e tretit viq kush don me pre shum e mir boj nrrim edhe me naj golf ose audi 8

  Lipjan Dje, 16:38
  750 €
 • 2 foto
  Shes pikap per pjes
  Vetura

  Shes pikap per pjes

  Shes pikapon per pjes matorr defekt me tabela t jashtit

  Lipjan Dje, 16:10
  380 €
 • 11 foto
  Passat 2011 2.0Tdi Automatik
  Vetura

  Passat 2011 2.0Tdi Automatik

  Passat B7 2.0 diesel automatik i sapo doganuar i ardhur nga Gjermania 2 qelsa sensora parkingi para

  Lipjan Dje, 16:04
  9.700 €
 • 0 foto
  Citoren C4 1.6 Hdi 2010 me dogan
  Vetura

  Citoren C4 1.6 Hdi 2010 me dogan

  Citroen C4 1.6 Hdi Viti i prodhimit : 2010 Me dogan te paguar i pa vozitur ne KS Manual Klime Shu

  Lipjan Dje, 16:04
  4.900 €
 • 8 foto
  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Lipjan Dje, 16:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejm ngjeshjen e temelave
  Sherbime

  Bejm ngjeshjen e temelave

  montojm kubza te betonit dhe ngjeshjen e temelave

  Lipjan Dje, 15:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
    Rregullumi oborrev me kubza te betonit (kocka)
  Sherbime

  Rregullumi oborrev me kubza te betonit (kocka)

  Rregullimi oborrev me kubza te betonit 044355799 044767070

  Lipjan Dje, 15:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ulse me tapacira
  Autopjese dhe paisje

  Ulse me tapacira

  Ulse me tapacira per bmw 3she e46 38345611831

  Lipjan Dje, 15:53
  80 €
 • 3 foto
  shitet
  Kafshe shtepiake

  shitet

  shitet qeni per info thirr tel 044316570

  Lipjan Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peugeot 206 1.6B rks 9 muj full ekstra 2002
  Vetura

  Peugeot 206 1.6B rks 9 muj full ekstra 2002

  Pezho 206 benzin 1.6 klimatronik funksion abs esp airbag centrall drita lled me llup fellne ekstra 1

  Lipjan Dje, 15:43
  1.850 €
 • 6 foto
  Opel Meriva 1.7CDTI me klim 2004
  Vetura

  Opel Meriva 1.7CDTI me klim 2004

  Opel meriva 1.7CDTI dizell Viti 2004 +38349513888

  Lipjan Dje, 15:43
  3.300 €