Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 1 foto
  Shitet bari 5 hektar
  Kafshe ferme

  Shitet bari 5 hektar

  Shitet bari 5 hektar bllok ,bari osht cilsor dhe i paqt per lop , bëj kompenzim nese mkonvenon. Mirp

  Lipjan Sot, 01:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  600 duj sane
  Kafshe ferme

  600 duj sane

  Shiten 600 duj sane e sivjetshit . Topliçan - Lipjan .

  Lipjan Sot, 01:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepia.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia.

  Shitet shtepia me 30ari oborr dhe ngjitur me shtepi 1hektar e gjysem , shtepia posedon gjitha kushte

  Lipjan Sot, 01:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten vetem fellnet 15qe BBS jon trujtne edhe shum tmira pa kurfar defekti. 120Euro. Info tel,viber

  Lipjan Sot, 01:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AutoTrade24 Blejm Vetura Me Defekte dhe Aksidente
  Vetura

  AutoTrade24 Blejm Vetura Me Defekte dhe Aksidente

  muna Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJ

  Lipjan Sot, 00:52
  8.900 €
 • 4 foto
  AutoTrade24,BLEJM VETURA PA DOGANUARA VW BMW
  Vetura

  AutoTrade24,BLEJM VETURA PA DOGANUARA VW BMW

  AutoTrade24,BLEJM VETURA PA DOGANUARA VW BMW________ Rahovec Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA

  Lipjan Sot, 00:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   ROLETE ALUMIN ME IZOLIM VIBER 0038344171866
  Mobilje

  ROLETE ALUMIN ME IZOLIM VIBER 0038344171866

  Rolete Alumini me izolim 37 euro m2 MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 e

  Lipjan Sot, 00:10
  37 €
 • 4 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM G 37 euro m2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM G 37 euro m2

  rolete alumini me izolim 37 euro m2 MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 eu

  Lipjan Sot, 00:07
  37 €
 • 11 foto
  VW Fox -06
  Vetura

  VW Fox -06

  shes fox 1.2 benzin viti 2006 ne gjendje shum te mir me goma te reja regjistrim deri ne shtator serv

  Lipjan Sot, 00:05
  3.350 €
 • 4 foto
  KOMBINIMI COMPANY -IVECO ( servis dhe pjesë )
  Kamionë

  KOMBINIMI COMPANY -IVECO ( servis dhe pjesë )

  Bëjmë servisimin dhe shitjen e brendit te automjeteve IVECO , posedojme pjesë orogjinale nga Italia

  Lipjan Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Urgent she\'s Samsung duos lir
  Telefona celulare

  Urgent she\'s Samsung duos lir

  She\'s Samsung duos lir Punon prefekt sa po I ardhur nga gjermania

  Lipjan Dje, 23:07
  35 €
 • 9 foto
  Pastrimin e DPF Diesel partikel filter
  Autopjese dhe paisje

  Pastrimin e DPF Diesel partikel filter

  Auto Servis Abedini Bejm pastrimin (Rigjenerimin) e Diesel partikel filter (Katalizatorit), ne meny

  Lipjan Dje, 22:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pastrimin e DPF Diesel partikel filter
  Vetura

  Pastrimin e DPF Diesel partikel filter

  Auto Servis Abedini Bejm pastrimin (Rigjenerimin) e Diesel partikel filter (Katalizatorit), ne meny

  Lipjan Dje, 22:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUDI A4 1.9 TDI VITI 2003 FULL OPSION
  Vetura

  AUDI A4 1.9 TDI VITI 2003 FULL OPSION

  AUDI A 4 VITI 2003 TTDI 1.9 PSEDON Klimatronik Tempomat Centrall Xhamat ne.pulle Bordkompjuter Rad

  Lipjan Dje, 22:54
  4.550 €
 • 8 foto
  Mercedes E 320 cdi 2002 Avangard Automatik
  Vetura

  Mercedes E 320 cdi 2002 Avangard Automatik

  Mercedes 211 e clase 320 . viti 05-07-2002 avangard n gjendje super t mir , rks - drita xenon - temp

  Lipjan Dje, 22:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 6 ISAPO ARDHUR PA DOGAN 150MI KM ABT
  Vetura

  GOLF 6 ISAPO ARDHUR PA DOGAN 150MI KM ABT

  Golf 6 2.0tdi full ekstra sapo ardhur pa dogan Gjitha serviset e kryme

  Lipjan Dje, 22:46
  6.900 €
 • 4 foto
  Kombi T5 2.5 tdi Transp autom boj ndrrim
  Vetura

  Kombi T5 2.5 tdi Transp autom boj ndrrim

  kombi t5 2.5 automatik 2005 n gjendje super t mir regj i par n ks , per inf 044322524

  Lipjan Dje, 22:44
  5.300 €
 • 11 foto
  PUNOJM DYER & DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT
  Mobilje

  PUNOJM DYER & DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT

  HESATI PLAST ju ofron dyer dhe dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe qmime me te mira ne tre

  Lipjan Dje, 22:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X5 M-PAKET 4.8I BENZIN X DRIVE ME 7 ULSE
  Vetura

  BMW X5 M-PAKET 4.8I BENZIN X DRIVE ME 7 ULSE

  BMW X5 M-PAKET 4.8I BENZIN X DRIVE ME 7 ULSE AUTOMATIK SENZOR PARA MAS LLEDA MAS SENON BI SENON INT

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OPEL ASTRA 2011 1.7CDTI ME RKS
  Vetura

  OPEL ASTRA 2011 1.7CDTI ME RKS

  OPEL ASTRA 2011 1.7CDTI ME RKS NE GJENDJE PERFEKTE ME SERVISA TE KRYER ME KLIMATRONIK INTERIER TE PA

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 6 2.0TDI VITI 2009 PA DOGAN
  Vetura

  GOLF 6 2.0TDI VITI 2009 PA DOGAN

  GOLF 6 2.0TDI VITI 2009 PA DOGAN SENZOR PARA MAS INTERIER TE PASTER SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  WV KOMBI T5 MAXI 2.5DIESEL VITI 2003 ME KLIM
  Vetura

  WV KOMBI T5 MAXI 2.5DIESEL VITI 2003 ME KLIM

  WV KOMBI T5 MAXI 2.5DIESEL VITI 2003 ME KLIM NE GJENDJE PERFKETE ME GOMA TE REJA

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  NISSAN QASHAI 1.5DCI VITI 2009 ME DOGAN
  Vetura

  NISSAN QASHAI 1.5DCI VITI 2009 ME DOGAN

  NISSAN QASHAI 1.5DCI VITI 2009 ME DOGAN HOMOLOGIM TE KRYER ME KOMPLET SERVISE TE KRYERA INTERIER TE

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OPEL ASTRA 1.7 D..2014..
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 D..2014..

  OPEL ASTRA 1.7 D..2014..NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE...TIP...TOP.... ..FULL...EKSTRA

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TAUREG VITI 2014 3.0TDI BMT AUTOMATIK
  Vetura

  TAUREG VITI 2014 3.0TDI BMT AUTOMATIK

  TAUREG VITI 2014 3.0TDI BMT AUTOMATIK KAMER PARA MRAPA NAVI TE MADH KORRIKA ME NXEHMJE NE GJEDNJE PE

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A6 2.0TDI MATRIX VITI 2015 ME DOGAN
  Vetura

  AUDI A6 2.0TDI MATRIX VITI 2015 ME DOGAN

  AUDI A6 2.0TDI VITI 2015 ME DOGAN LLEDA MAS DRITA MATRIX PARA MAVI TE MADH DY QELSA ME KAND TE VDEKU

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Pjes rezerv

  Iveco Renault Master viti 2013 Opell Movano viti 2013 Renault master viti 2006 Opell Movano viti 200

  Lipjan Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Pjese rezerv

  pjese rezerv

  Lipjan Dje, 22:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjese rezerv te iportuara nga Anglia
  Autopjese dhe paisje

  Pjese rezerv te iportuara nga Anglia

  Renault Master viti 2000 deri 2017 Opell Movano viti 2000 deri 2017 Opell vivaro Renault Trafic Ivec

  Lipjan Dje, 22:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  pjes rezerv
  Autopjese dhe paisje

  pjes rezerv

  iveco renault opell movano opell vivaro citroen

  Lipjan Dje, 22:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pjese rezerv
  Autopjese dhe paisje

  pjese rezerv

  Citroen Jump viti 2010

  Lipjan Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pjese rezerv
  Autopjese dhe paisje

  pjese rezerv

  Renault Master viti 2000 deri 2017 Opell Movano Renault Trafic Opell Vivaro Fiat ducato Citroen box

  Lipjan Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjese rezerv
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjese rezerv

  Iveko viti 2000-2014 Renault Master 2000-2017 Opell Movano 2000-2017 Renault Trafic Opell Vivaro Cit

  Lipjan Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda me Qera VIBER 049-306-493
  Sherbime

  Tenda me Qera VIBER 049-306-493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA ( TENDAT POSEDOJNE DIMENZIONE 5X10 6X12 DHE NDRIQIM) TAVOLINA ME MBUL

  Lipjan Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  bmw x3  2004
  Vetura

  bmw x3 2004

  049663662 viber 044663662 045669616

  Lipjan Dje, 22:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  suzuki 1000 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  suzuki 1000 kubik

  049663662 044663662 045669616

  Lipjan Dje, 22:05
  2.900 €
 • 11 foto
  Bmw X6 3.0 XDrive Sport Paket
  Vetura

  Bmw X6 3.0 XDrive Sport Paket

  Bmw X6 3.0 XDrive Sport Paket Viti 2009 1vit Rks Motorri 3.0 Automatik I servisuar KM te garantu

  Lipjan Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 6 - anglez
  Vetura

  Golf 6 - anglez

  Diska te ri , Goma te reja Fellge Turbina e re

  Lipjan Dje, 22:01
  3.900 €
 • 7 foto
  Opel Combo 1.6b ecotec viti 2006 me rks
  Vetura

  Opel Combo 1.6b ecotec viti 2006 me rks

  Opel combo 1.6 benzin plin fabrikisht CNG ne gjendje tmir,goma treja, regjistrimi i skadum perkthimi

  Lipjan Dje, 22:01
  2.100 €
 • 7 foto
  Golf 6 tdi 2.0 highline 2011
  Vetura

  Golf 6 tdi 2.0 highline 2011

  Vetura e posa ardhur nga gjermania Golf 6 tdi 2.0 highline 103 kw 140 ps 6 shpejtesi , viti 21. 11 2

  Lipjan Dje, 21:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes E250 dizel me KLIM- FUNKSIONALE avantgard
  Vetura

  Mercedes E250 dizel me KLIM- FUNKSIONALE avantgard

  shitete vetura ne gjendje perfekte shum e ruajtur mbrenda dhe jasht posedon vitin e prodhimit 1991 i

  Lipjan Dje, 21:47
  2.300 €
 • 0 foto
  Shes pulen klluq me 15 vez
  Kafshe ferme

  Shes pulen klluq me 15 vez

  Shes pulen klluq i ka 15 vez Jan te katunit shum te mir per rac me bo vez Viber +38349277286

  Lipjan Dje, 21:47
  20 €
 • 11 foto
  ‼️SETRA‼️ CRAFTER ‼️
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ‼️SETRA‼️ CRAFTER ‼️

  Shitet Furgoni Crafter , i vitit 2008, me dogane, me 20+1 ulese, Furgoni posedon: , 1x TV, Drita Aut

  Lipjan Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  setra 315 gt hd
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  setra 315 gt hd

  shitet autobus setra 315 gt hd viti 2001 km 490.000 motorr euro2 me 382 ps ndrrusin automatik rotard

  Lipjan Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  minibus sprinter 416
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus sprinter 416

  shitet minibus sprinter 416cdi viti 2004 automatik tempomat deren me rrym ulse turistike qe shtrihen

  Lipjan Dje, 21:34
  1 €
 • 0 foto
  autobus MAN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  autobus MAN

  shitet autobusi man viti 2000 motorr 460 ndrrusin 4+4 retarder interder tempomat klim frigo aparat k

  Lipjan Dje, 21:34
  1 €
 • 8 foto
  Fiat punto 1.2 b viti 99 rks 2 muj
  Vetura

  Fiat punto 1.2 b viti 99 rks 2 muj

  Shes fiat punto 1.2 b viti 99 vetura asht gjithshka ne rregull siq shihet ne foto e rujtne si mrena

  Lipjan Dje, 21:34
  1.250 €
 • 10 foto
  Fiat punto 1.7 T.d viti 98 me clim funk rks 9 .19
  Vetura

  Fiat punto 1.7 T.d viti 98 me clim funk rks 9 .19

  Shes fiat punto 1.7 turbo diesell viti ne fund te 97 regjistrim deri ne shtator 2019 .Vetura asht gj

  Lipjan Dje, 21:34
  1.399 €
 • 5 foto
  minibus iveco iveko
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus iveco iveko

  shitet minibus iveco viti 2008 motorrin 3.0 euro 4 km 230.000 me ndrrus automatik tellma rotarder kl

  Lipjan Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  minibus iveco 50c18
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus iveco 50c18

  shitet minibus iveco 50c18 viti 2007 ka klim para deren me rrym kamer mbrapa ne gjendje shum shum te

  Lipjan Dje, 21:33
  Me Marrveshje