Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  MY HOME -Shitet Banesa / 84.88m2 kati 8
  Apartment / Banesa

  MY HOME -Shitet Banesa / 84.88m2 kati 8

  Shitet Banesa në Katin e 8 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 84.88m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sa

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE TE BANJOS
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE TE BANJOS

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI STRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 MIL

  Lipjan Sot, 23:26
  100 €
 • 0 foto
  MY HOME Banesa 97m2 Kati 4 ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  MY HOME Banesa 97m2 Kati 4 ne Ferizaj

  Shitet Banesa në Katin e 4 tek Rr Gilanit në Ferizaj Banesa ka 97m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhin

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MY HOME-Shitet Bnaesa Kati i 2  /  90m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Bnaesa Kati i 2 / 90m2

  Shitet Banesa në Katin e 2 në rrugen Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 90.45m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sal

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit

  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit lokali posedon 70m2 dhe pordum me 70m2 lokali gjendet te

  Prishtinë Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MY HOME-Shitet Banesa kati i 4,Lagjja e Re-Ferizaj
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa kati i 4,Lagjja e Re-Ferizaj

  Shitet Banesa në Katin e 4 tek Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 128m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhi

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa në katin e 5 Lagjja e Re
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa në katin e 5 Lagjja e Re

  Shitet Banesa në Katin e 5 tek Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 128m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhi

  Ferizaj Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj banes me qira në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Kerkoj banes me qira në Prishtinë

  Esenca është adresë e banesave me qira në Prishtinë Pronarë \" Ju duhet ta dini \" se banesa juaj

  Prishtinë Sot, 23:26
  270 €
 • 9 foto
   Rack Mbi 40 cop
  Pjese per kompjuter

  Rack Mbi 40 cop

  Shes keta Rack-at, te gjithe jan ne gjendje te mire,disa jan te Ri. Posedoj mbi 40Cop. Modele te nd

  Prishtinë Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive
  Vetura

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Mercedes C250 si dhe të gjitha pjesët e tij

  Istog Sot, 23:25
  600 €
 • 3 foto
  Fellne me Goma -- r20
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma -- r20

  Fellne me Goma 245/40 r20 AutoServis BENDI

  Istog Sot, 23:25
  500 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa 85.6m2 ne Fushekosove Afer Shkolles
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 85.6m2 ne Fushekosove Afer Shkolles

  ⭕Shitet banesa 85.60m2 kati 8 ne Fushekosove Afer Shkolles ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Ku

  Fushë Kosovë Sot, 23:25
  480 €
 • 6 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  VW Touran 5 ulse ne gjendje te mir teknike i regjistruar edhe 11 muj me klim karrika me nxemje vebas

  Ferizaj Sot, 23:25
  4.650 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria e ndertuar nga kompania prestigjioze NARTEL. Banesa ka nje ndertim

  Prishtinë Sot, 23:25
  780 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove #iBRO

  Shitetet banesa ne Fushe Kosove. Banesa eshte ndertim i ri i kompanise AS BYTYQI. Banesa eshte e per

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria ne Prishtine.Konkretisht tek EuroPrint.Banesa eshte ne katin e II-t

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen Arberia #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Arberia #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Arberia ose Dragodan.Banesa gjendet tek Maxi dhe eshte ne katin e I-re me k

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa ne Mat 1, rr. Muharrem Fejza
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne Mat 1, rr. Muharrem Fejza

  Shiten 2 banesa ne Mat 1, rruga Muharrem Fejza, kompleksi MOREA, siperfaqja 106m2, 3 dhoma gjumi, dh

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⭕Shiten 8.40 ari ne Qender te Prishtines
  Shtepi / Vila

  ⭕Shiten 8.40 ari ne Qender te Prishtines

  ⭕Shiten 8.40 ari ne Qender te Prishtines te Plepat (Mbrapa RTK-s) Toka si pozite eshte ne qender t

  Prishtinë Sot, 23:25
  330.000 €
 • 3 foto
  RINOVIME ***** DWKORIME ****** NGJYROSJE...
  Apartment / Banesa

  RINOVIME ***** DWKORIME ****** NGJYROSJE...

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 në Lagjën e Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 në katin e 5-të në Lagjën e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 23:25
  695 €
 • 0 foto
  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten banesat ne ndertim e siper ne Kalabri tek Tregu Group.Kompleksi eshte ne ndertim e siper nga

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Dragodan
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Dragodan

  ⭕️Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Lagjën Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane

  Prishtinë Sot, 23:25
  780 €
 • 0 foto
  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten 4 banesa ne Emshir-Kalabri me cmim mjaft te volitshem.Banesat jane ndertim i kompanise ndert

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer Eulexit.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer Eulexit.

  Shitet banesa ne lagjen e spitalit me siperfaqe 83m2, kati 8, renditja: 2 dhoma gjumi, dhome neje me

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrohet banesa 43m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 43m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet banesa 43m2 ne shitje ne \"Ulpiane\" banesa ka orinetim nga jug-lindja me kete renditje- sal

  Prishtinë Sot, 23:25
  66.650 €
 • 6 foto
  Prishtinë Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Duplex
  Apartment / Banesa

  Prishtinë Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Duplex

  Prishtinë Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Penthouse Duplex me fletë poseduese i, në lagjen Mati në Prishtin

  Prishtinë Sot, 23:25
  265.000 €
 • 12 foto
  ROLETA VENECIANE
  Mobilje

  ROLETA VENECIANE

  JU OFROJM ROLETA VENECIANE ME QMIM 9 EURO METRA KATROR NE KET QMIM JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORT

  Fushë Kosovë Sot, 23:25
  7 €
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 121.07m2-Kati 8
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 121.07m2-Kati 8

  Shitet Banesa në Katin e 8 Rr Emin Duraku në Ferizaj Banesa ka 121.02m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Ku

  Ferizaj Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Malisheve Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nëse keni Banes, Shtëpi, Tokë, Lokal,
  Apartment / Banesa

  Nëse keni Banes, Shtëpi, Tokë, Lokal,

  Nëse keni Banes, Shtëpi, Tokë, Lokal, dhe jeni të interesuar për ta shitur .

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 044 280 873
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 044 280 873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina per informata me te hollshishme ne nr 044 280 873

  Gjilan Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika

  Shitet banesa 80 m2 ne katin 8-te ne Gjilan ne kompleksin Albanika ( 2 dhoma gjumi 1 salloni me kuzh

  Gjilan Sot, 23:25
  52.000 €
 • 6 foto
  Shiten Banesa me kuadratur te ndryshme te Eliza
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesa me kuadratur te ndryshme te Eliza

  Shiten banesa me Fush Kosov ne vazhdimin e kompleksit Eliza me kuadratur te ndryshme si ne vijim. B

  Prishtinë Sot, 23:25
  500 €
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa ne Kalabri ish Emshir NARTELIT
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne Kalabri ish Emshir NARTELIT

  Shiten 2 banesa ne Kalabri ish Emshir, kompleksi i Nartelit, siperfaqet 88m2 dhe 94m2, kati 2, rendi

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne Qender !DELTA

  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne "Qender" me saktesisht ne rr "Agim Ramadani" Ndodet ne katin e pare, e

  Prishtinë Sot, 23:25
  600 €
 • 4 foto
  Shitet banesa afer shkolles se mesme Sami Frasheri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa afer shkolles se mesme Sami Frasheri

  | Salloni | Kuzhina | 3 dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | _ Ofrohet per shitje banesa afer shkolles

  Prishtinë Sot, 23:25
  69.000 €
 • 1 foto
  Kërkojmë SHTËPI , BANESA për shitje ose qiradhëni
  Shtepi / Vila

  Kërkojmë SHTËPI , BANESA për shitje ose qiradhëni

  Agjencia :Prona PLUS Ndëmjetësojmë në shitblerjen ose qiradhënien e pronave të paluajtshme: telefon

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet garsoniere ne qender te qafa!Delta
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniere ne qender te qafa!Delta

  Ofrohet banesa ne shitje te "Qafa" te banesat me tulla te verdha, ndodhet ne katin e nente te banimi

  Prishtinë Sot, 23:25
  1.200 €
 • 7 foto
  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Arberia
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Arberia

  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Arberia. Banesa ndodhet ne katin e II-te (me lift) dhe ka k

  Prishtinë Sot, 23:25
  800 €
 • 1 foto
  2 Banesa ne shitje 93 dhe 88m2 - prishtine -lgj
  Apartment / Banesa

  2 Banesa ne shitje 93 dhe 88m2 - prishtine -lgj

  2 Banesa ne shitje 93 dhe 88m2 - prishtine -lgj. Veternik (permbi spitalin amerikan) - 2 dhome

  Prishtinë Sot, 23:25
  680 €
 • 7 foto
  Ofrohet Penthouse 95m2 ne shitje ne Fushe Kosove !
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Penthouse 95m2 ne shitje ne Fushe Kosove !

  Ofrohet Penthouse 95m2 ne shitje ne Fushe Kosove saktesisht prane shkolles fillore "Mihal Grameno" a

  Prishtinë Sot, 23:25
  530 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia me lokale prej 400m2  Prugovc
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me lokale prej 400m2 Prugovc

  Shitet shtepia me lokale prej 400m2 Prugovc -ne magjistralen ,prishtine - podujeve ne km. -7 -

  Prishtinë Sot, 23:25
  210.000 €
 • 0 foto
  Ndërtim I Shtëpive - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërtim I Shtëpive - YLLI COMPANY – Gjilan

  NDERMARRJA JONE OFRON NDERTIMIN E SHTEPIVE ME QELESA NE DORE. QMIMI ESHTE SIPAS MARREVESHJES. KUR

  Gjilan Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa 109m ne Prizren
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 109m ne Prizren

  Banesa eshte e re ne katin e 5 te banimit, me 3 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine. Posedon dy banjo

  Prizren Sot, 23:25
  750 €
 • 0 foto
  BANESA ME QIRA QENDER TOPHANE, DODONA EMSHIR
  Apartment / Banesa

  BANESA ME QIRA QENDER TOPHANE, DODONA EMSHIR

  BANESA ME QIRA TE MADHESIVE TE NDRYSHME NE TE GJITHA PJESET E QYTETIT TE PRISHTINES. BANESAT JANE TE

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⭕️Shitet Banesa 71m2 në lagjen Kalabria (Emshir)
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 71m2 në lagjen Kalabria (Emshir)

  ⭕️Shitet banesa 71m2 në katin e 4- të në lagjen Kalabria (Emshir) ⭕️Banesa posedon: ⭕️S

  Prishtinë Sot, 23:25
  730 €