Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Novoberdë

 • 5 foto
  cilësi të lartë Diazepam, Tramadol, Xanax, LSD, Bupernorphine, Dormicum, Bromazepam etj
  Teknik dhe paisje

  cilësi të lartë Diazepam, Tramadol, Xanax, LSD, Bupernorphine, Dormicum, Bromazepam etj

  Blej Benzodiazepines dhe opiates me çmime të mira Blej DIAZEPAM, ZOPICLONE, TRAMADOL, LEXAURIN ,

  Novoberdë 25 mars 15:46
  10 €
 • 11 foto
  OFERT DYER ITALY ONLINE 044945578
  Mobilje

  OFERT DYER ITALY ONLINE 044945578

  DYER 60-120 EURO +38344945578

  Novoberdë 4 mars 09:47
  60 €
 • 3 foto
  sony
  Autopjese dhe paisje

  sony

  shes sony 3 me garancion

  Novoberdë 2 mars 22:26
  100 €
 • 0 foto
  Sony PlayStation 4 Pro 1TB Konsol Glacier Bardh De
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 Pro 1TB Konsol Glacier Bardh De

  425/5000 E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjina

  Novoberdë 1 mars 12:18
  500 €
 • 0 foto
  Samsung-Galaxy-Note8-SM-N950U-64GB-Midnight-Black-
  Telefona celulare

  Samsung-Galaxy-Note8-SM-N950U-64GB-Midnight-Black-

  425/5000 E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjina

  Novoberdë 1 mars 11:17
  500 €
 • 0 foto
  Ipad per pjes
  Telefona celulare

  Ipad per pjes

  Nga ch jon tardhun qmimi komplet

  Novoberdë 1 mars 11:16
  60 €
 • 0 foto
  Ibanez RGD3127 PWF 7-String Prestige Kitarë Pearl
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ibanez RGD3127 PWF 7-String Prestige Kitarë Pearl

  425/5000 E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjina

  Novoberdë 1 mars 10:48
  11.500 €
 • 8 foto
  separe tavolina per oborr 0459200094
  Materiale ndertimi

  separe tavolina per oborr 0459200094

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Novoberdë 27 shkurt 09:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ora e mençur me SIM Kartelë
  Telefona celulare

  Ora e mençur me SIM Kartelë

  KURRE MA LIRE Nga 25.00€ në vetëm 14.99€ TRANSPORTI FALAS Porosit +37745635290 Ora e mençur me SIM

  Novoberdë 14 shkurt 16:21
  15 €
 • 3 foto
  Kasetofon me video
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon me video

  Shitet kasetofon me cd usb mp3 dvd me ekran te mesem. Eshte ne gjendje perfekte. Vendodhja ne shkode

  Novoberdë 8 shkurt 15:29
  50 €
 • 7 foto
  Tablet i ri ne pako I-Touch posta falas
  Telefona celulare

  Tablet i ri ne pako I-Touch posta falas

  Porosit online Tablet te ri I-touch 50 euro posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290

  Novoberdë 5 shkurt 11:27
  50 €
 • 2 foto
  Arusha
  Kafshe shtepiake

  Arusha

  Shite Arusha 200 euro Qeni rroket neper gara Esht shum i fort.

  Novoberdë 30 janar 11:18
  200 €
 • 10 foto
  Shitet Saz turk ose sharki profesionale e re
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Saz turk ose sharki profesionale e re

  Shitet saz turk ose sharki turke profesionale e re shum e bukur e punuar nga mjeshtri turk me i miri

  Novoberdë 27 janar 15:18
  800 €
 • 0 foto
  Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet

  Gjendje te mir

  Novoberdë 26 janar 00:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qen sharit
  Kafshe shtepiake

  Qen sharit

  Shitet qeni i sharit

  Novoberdë 21 janar 20:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Puppies bukur pomeranez / pomeranian boo
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukur pomeranez / pomeranian boo

  Puppies bukur pomeranez vajzë e vogël me cilësi të vogël me personalitet miqësor dhe një fytyrë të

  Novoberdë 18 janar 16:48
  100 €
 • 2 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shiten vjetat 3 muj Qmimi 1100 dyt

  Novoberdë 17 janar 17:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp  - Viber 0022962002097 / E - mail : sanchezaline24@gmail.com
  Teknik dhe paisje

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E - mail : [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp -

  Novoberdë 14 janar 21:05
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Kërceze të bukura Bernese Mountain Dog
  Kafshe shtepiake

  Kërceze të bukura Bernese Mountain Dog

  Puppies të bukura Bernese Mountain Dog dashur në shtëpi rriten dhe rritur në një mjedis familjar të

  Novoberdë 11 janar 11:18
  250 €
 • 11 foto
  Dyer Extra me Xhom Viber+383/458/863/14
  Mobilje

  Dyer Extra me Xhom Viber+383/458/863/14

  Shes dyer 90x200 dhe me krejt masat tjera punojm me porosi dyr te reja 60- 125 euro 045886314 +38345

  Novoberdë 10 janar 07:45
  60 €
 • 11 foto
  Shitet Kumore Frigo
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kumore Frigo

  Shitet Frigo Komore ne Gjendje te mir. Sip. 6 me 4 = 24 m2 Lartesia 2.5 m Gjersia e Panellit osh

  Novoberdë 10 janar 01:25
  5.500 €
 • 1 foto
  Oferta
  Dekorime

  Oferta

  Hola Buscando a alguien que ofrezca préstamos a corto y largo plazo a personas serias con una tasa

  Novoberdë 25 nëntor 09:12
  200.000 €
 • 2 foto
  Xbox One S 500Gb Edition Minecraft me lojëra
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox One S 500Gb Edition Minecraft me lojëra

  Xbox One S 500GB Minecraft Edition me lojëra dhe pajisje Dhurata e Krishtlindjeve nuk ka më kohë pë

  Novoberdë 20 mars 16:41
  200 €
 • 1 foto
  E veçantë e këmbimit sfond financiare me individët në 48 orë
  Garazh

  E veçantë e këmbimit sfond financiare me individët në 48 orë

  shqetësim para për projektet tuaja të na kontaktoni; ([email protected]). Kushtet janë

  Novoberdë 6 mars 20:40
  2.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanc[email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Novoberdë 3 janar 19:08
  50.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Lokale / Punetori / Magazina

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Novoberdë 29 dhjetor 13:49
  50.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Teknik dhe paisje

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Novoberdë 19 dhjetor 20:52
  50.000.000 €
 • 1 foto
  oferta de împrumut între persoana fizică
  Sherbime

  oferta de împrumut între persoana fizică

  Bună ziua. Căutați un împrumut pentru a vă revigora propria afacere sau pentru a vă realiza proiecte

  Novoberdë 18 dhjetor 20:20
  1 €
 • 5 foto
   Apple iPhone 7 - €350 , Apple iPhone 7 Plus - €375,Samsung Galaxy S8 €420
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 - €350 , Apple iPhone 7 Plus - €375,Samsung Galaxy S8 €420

  Ne jemi një furnizues i telefonisë celulare që gjendet në Afrikën e Jugut dhe Mbretërinë e Bashkuar

  Novoberdë 16 gusht 08:19
  350 €