Viti

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Viti

 • 6 foto
  shes golf 4 1.9 tdi 4 muj rks viti 2003
  Vetura

  shes golf 4 1.9 tdi 4 muj rks viti 2003

  shes golf 4 1.9 tdi ne fund te 2002 posedon klim funksionale fellne me goma tmira ne gjendje tkekn

  Viti 14 tetor 17:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Opel Corza 1.4 Benzin viti 2010 Dogan Homol
  Vetura

  Shitet Opel Corza 1.4 Benzin viti 2010 Dogan Homol

  Shitet Opel Corza 1.4 Benzin viti 2010 i ardhun nga zvicrra me dogan homologim te kryer me libra ser

  Viti 14 tetor 13:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 Automatik
  Vetura

  Audi A4 Automatik

  shitet audi a4 2.5 Tdi automatik viti i prodhimit ne fund te 2002 vetura esht ne gjendje te mrekullu

  Viti 10 tetor 22:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Viti 10 tetor 22:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 6 kubik
  Kafshe ferme

  Mikser 6 kubik

  Shes mikserin e 6 kubikve te markes Supertino ne gjendje perfekte.Mikseri ban qitjen e ushqimit vete

  Viti 10 tetor 19:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Laktofriz 1000l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 1000l

  Shes laktofrizin e 1000l,ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi eshte i gatshem per pun.Per informat

  Viti 10 tetor 19:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer dhe dritare + montimi 044945648
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare + montimi 044945648

  shesim dyer te dhomav me dimenzjone standarte ju mirpresim 045327459

  Viti 10 tetor 16:57
  60 €
 • 11 foto
  MERCEDES C220 EVO AUTOMATIK RKS 10 MUJ
  Vetura

  MERCEDES C220 EVO AUTOMATIK RKS 10 MUJ

  Shes mercedes ne gjendje perfekte i servisuar komplet posedon: klimatronic, senzora parkingi, bord c

  Viti 10 tetor 14:49
  5.400 €
 • 7 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan

  Shitet Golf 6 2.0 TDI automatik DSG i vitit 2010 me dogan e homologim te paguar me full paisje 044 3

  Viti 10 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 320 4Matic 2010 3.0 me Dogan
  Vetura

  Shitet Mercedes C 320 4Matic 2010 3.0 me Dogan

  Shitet Mercedes C class 320 4 Matik (4x4) i vitit 2010 Avantgard me dogan e homologim te paguar me

  Viti 10 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2011 me Dogan Long
  Vetura

  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2011 me Dogan Long

  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro e vitit 2011 me dogan e homologim te paguar e importuar nga Zvicrra n

  Viti 10 tetor 14:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Golf 7 1.6 TDI 110 PS 2014 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Shitet Golf 7 1.6 TDI 110 PS 2014 Manuel 6 shpejsi

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 Manuel 6 shpejsi 81 Kw (110 Ps) Golfi esht i sapoardhun prej gjerma

  Viti 10 tetor 14:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Audi A4 2.0 TDI viti 2010 Automatik MeDogan
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.0 TDI viti 2010 Automatik MeDogan

  Shitet Audi A4 2.0 TDI viti 2010 Automatik Me Dogan Homologim i ardhun nga zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti 10 tetor 14:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH
  Vetura

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line i vitit 2012 Quattro Automatik me Dogan e Homologim i importuar nga Zv

  Viti 10 tetor 14:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Mercedes E 350 CDI viti 2009 Avangarde
  Vetura

  Shitet Mercedes E 350 CDI viti 2009 Avangarde

  Shitet Mercedes E klase 350 CDI viti 2009 Avangarde i Ardhun Prej Gjermanise dhe permban klimen tron

  Viti 10 tetor 14:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel Astra Cosmo 1.8 140 Ps
  Vetura

  Opel Astra Cosmo 1.8 140 Ps

  Vetura eshte porositur special ne Zvicerr nga pronari aktual (dmth eshte vozitur vetem nga nje shofe

  Viti 10 tetor 12:58
  6.000 €
 • 4 foto
  pjes Mercedes vaneo 1.7D
  Vetura

  pjes Mercedes vaneo 1.7D

  shes pjes per vaneo

  Viti 10 tetor 12:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Klyshi 4.5 muj malinos alpha
  Kafshe shtepiake

  Klyshi 4.5 muj malinos alpha

  Malinojs belgian 4.5 muj rac e paster klyshi tash turret shum i menqur i vaksionuar me koh tri her

  Viti 7 tetor 10:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dy busa isuzu
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Dy busa isuzu

  Shes dy busa isuzu te gatshem per pun vitet e prodhimit 1997 motor 4.2 ingjeksjon 27 ulse

  Viti 7 tetor 10:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiter busi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiter busi

  Shitet busi ne gjendje te mir me klim funksjonale motor 2.5 viti prodhimit 2008 Plus e

  Viti 7 tetor 10:42
  4.500 €
 • 11 foto
  Shitet Vetura Vw Golf 6 2.0 Tdi Viti 2009
  Vetura

  Shitet Vetura Vw Golf 6 2.0 Tdi Viti 2009

  Shitet vetura vw Golf 6 viti prodhimit 2009 2.0 Tdi me Dogan te paguar Vetura Eshte shum ne gjendje

  Viti 7 tetor 09:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes sharan 1.9 tdi 7 ulse
  Vetura

  shes sharan 1.9 tdi 7 ulse

  shitet sharan 1.9 tdi ne fund 2000 posedon: 7 ulse klim atronik goma te reja vetura esht ne gjend

  Viti 7 tetor 09:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Traktor me gusenica
  Kamionë

  Traktor me gusenica

  Asht shum i foet

  Viti 6 tetor 23:52
  6.000 €
 • 3 foto
  portrete me porosi
  Libra / Revista

  portrete me porosi

  Bej Portrete me porosi me qmim: 10€ (1 person) 20€ (2persona) Kosovë🇽🇰 Shqipëri🇦🇱 Maqedoni🇲🇰 T

  Viti 6 tetor 21:16
  10 €
 • 8 foto
  Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2001 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2001 Manuel 6 shpejsi

  Shitet Golf 4 1.9 TDI Viti 2001 Manuel 6 Shpejsi me te gjitha opsionet e duhura dhe funksionale i re

  Viti 4 tetor 21:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Q7 3.0 TDI viti 2010 Automatik S Line
  Vetura

  Shitet Q7 3.0 TDI viti 2010 Automatik S Line

  Shitet Q7 3.0 TDI Viti 2010 S Line Automatik tiptronik 8 shpejsi i regjistruar 1 vit . Vetura permba

  Viti 4 tetor 21:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PEUGEOT 206 1.4 BENZIN VITI 2000 RKS 7 MUJ
  Vetura

  PEUGEOT 206 1.4 BENZIN VITI 2000 RKS 7 MUJ

  Shes pezhon ne gjendje te mir pune me regjistrim 7 muj 1.4 benzin me abs , esp, goma te reja etj 045

  Viti 4 tetor 19:01
  1.700 €
 • 2 foto
  peugeot 4007 2.2 dizel (7 ulse)
  Vetura

  peugeot 4007 2.2 dizel (7 ulse)

  Nga zvicrra Pa dogan Per info Viber +38344370096

  Viti 4 tetor 18:47
  6.800 €
 • 10 foto
  Bmw 730D
  Vetura

  Bmw 730D

  Shitet bmw 730D dizel 2009 ne gjendje prefekte dy par fellne te veres nfoto 20col te dimrit 18 col m

  Viti 4 tetor 18:20
  18.000 €
 • 7 foto
  VW T5 1.9 Me klim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW T5 1.9 Me klim

  Shitet T5 2004 ne gjendje prefekte 1.9 dizel me klim funksionale servisin e posa krym i posa rigjist

  Viti 4 tetor 18:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  opel Zafira 1.9 cdi 7 ulse 2006
  Vetura

  opel Zafira 1.9 cdi 7 ulse 2006

  shes opell zafiren 1.9cdi.2006. 7 ulse vetur faniljare tregtar sjam baj ndrrim me gollf 5

  Viti 4 tetor 17:04
  1 €
 • 3 foto
  BMX Biciklete
  Paisje per sport

  BMX Biciklete

  BMX FELTBIKES

  Viti 4 tetor 16:47
  200 €
 • 10 foto
  zbritje dyer per dhoma
  Teknik dhe paisje

  zbritje dyer per dhoma

  SHESIM DYER QMIMET NGA 60EURO DERI 100EURO +38345911606

  Viti 4 tetor 16:45
  70 €
 • 1 foto
  Shitet Mercedes C220,CDI
  Vetura

  Shitet Mercedes C220,CDI

  Shitet Mercedes C class, ne gjendje perfekte. Kontakti vetem permes emaili-it

  Viti 4 tetor 16:16
  5.000 €
 • 3 foto
  Beko frigorifer dhe friz
  Teknik dhe paisje

  Beko frigorifer dhe friz

  I perdorur gjat pushimit veror Punon shumë mir 049 650 007 Ose kontaktoni ne numrin me lart ne viber

  Viti 4 tetor 14:06
  150 €
 • 2 foto
  shes felln per mercedes 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  shes felln per mercedes 205/55/16

  shiten fellne per mercedes 205/55/16 me goma tmira per info 044210739

  Viti 4 tetor 09:26
  250 €
 • 3 foto
  BLEJM VETURA VW BMW AUDI MERCEDES OPEL
  Vetura

  BLEJM VETURA VW BMW AUDI MERCEDES OPEL

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Viti 4 tetor 08:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes Veturen BMW 530 M-paket Mrena
  Vetura

  Shes Veturen BMW 530 M-paket Mrena

  Shes BMW 530 M-paket Mrena Motorr i modelit Twinpowerturbo 258ps * Viti i prodhimit 2011 * Auto

  Viti 3 tetor 21:59
  15.500 €
 • 1 foto
  Shitet,ndrrim me 2t
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet,ndrrim me 2t

  Shitet,ndrrim me 2t

  Viti 3 tetor 18:53
  3.100 €
 • 4 foto
  panella doka
  Materiale ndertimi

  panella doka

  Panella doka te sapo ardhura nga austria dimenzjoni te dryshme

  Viti 3 tetor 14:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TCM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  TCM

  TCM ne gjendje te mir 4.0ton

  Viti 3 tetor 14:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tregera doka
  Materiale ndertimi

  Tregera doka

  Tregera doka dimenzjone te dryshme

  Viti 3 tetor 14:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PIRUNJER BOSS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUNJER BOSS

  PIRUNJER BOSS NE GJENDJE TE MIR

  Viti 3 tetor 14:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pezho 206, Automatik, regj 26.08.2020
  Vetura

  Pezho 206, Automatik, regj 26.08.2020

  Vetura është në gjendje të rregullt.

  Viti 3 tetor 08:45
  2.800 €
 • 4 foto
  Pula greke
  Kafshe shtepiake

  Pula greke

  Shes zogza t reja shum te miratre ngjyrshe

  Viti 2 tetor 23:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hp Core i5 / 500gb Hardisk
  Kompjutera

  Hp Core i5 / 500gb Hardisk

  Shitet Hp Core i5 , 500gb hardisk , 2gb ram , ka vend edhe per 3 ram memory , shtepiza eshte ne gjen

  Viti 2 tetor 15:41
  75 €
 • 2 foto
  Golf 3 1.9 Dizell
  Vetura

  Golf 3 1.9 Dizell

  Malishevë golf3 dizell 1.9 gjendje prefekte rks deri me 20 Janar ndrrim.i munshum +38344265646

  Viti 2 tetor 15:32
  1.700 €
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Viti 2 tetor 11:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet mercedes E350 Automatic viti 2010 rks
  Vetura

  Shitet mercedes E350 Automatic viti 2010 rks

  Vetura osht ne gjendje shum te mir teknike bojm ndrrim me vetur mat vogel ose kombi per ma shum info

  Viti 2 tetor 11:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH
  Vetura

  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH

  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 manual 6 shpejtsi i importuar nga Zvicrra vetura posedon klimatronik karr

  Viti 2 tetor 08:00
  Me Marrveshje