Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Viti

 • 0 foto
  Ktm 530
  Motore (mbi 50 cc)

  Ktm 530

  Ktm 530 te gjitha serviset e bera

  Viti 9 korrik 10:14
  3.700 €
 • 0 foto
  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik RKS 8Muj
  Vetura

  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik RKS 8Muj

  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik i regjistruar perafersisht 8 Muaj kontakti 044 343 451 dhe

  Viti 9 korrik 07:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes E 300 Dizel Automatik RKS 11 Muaj
  Vetura

  Shitet Mercedes E 300 Dizel Automatik RKS 11 Muaj

  Shitet Mercedes E 300 Sh dizel viti 1999 i regjistruar RKS perafersisht 11 muaj klimen funksionale e

  Viti 9 korrik 07:31
  2.950 €
 • 11 foto
  ofert fantastike separe kompleti160 euro 044986971
  Mobilje

  ofert fantastike separe kompleti160 euro 044986971

  shes separe viber +38344986971

  Viti 9 korrik 06:31
  160 €
 • 11 foto
  zbriteje separe komplet +38344986971
  Mobilje

  zbriteje separe komplet +38344986971

  shes separe viber +38344986971

  Viti 9 korrik 06:22
  160 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Viti 9 korrik 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Viti 9 korrik 02:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Viti 9 korrik 00:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes veturë
  Vetura

  Shes veturë

  Peugeot 206 ka regjistrimin e skaduar,ka gomat e reja,centrall,hidraulik,vellimi i motorit 2.0 Per

  Viti 8 korrik 22:12
  1.500 €
 • 6 foto
  Gamer PC/Quad 12MB Cash/8.0GB/GeForce 2GB
  Kompjutera

  Gamer PC/Quad 12MB Cash/8.0GB/GeForce 2GB

  Asus Gamer PC Core 2 Quad Q9550 12MB Cashe Republic Of Gamer Core 2 Quad Q9550 4 x 2.83GHz NVIDI

  Viti 8 korrik 17:35
  215 €
 • 4 foto
  Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire

  Shitet per arsyeje emigrimi ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.

  Viti 8 korrik 17:23
  1.100 €
 • 1 foto
  Pllaka
  Materiale ndertimi

  Pllaka

  Shes pllaka mozaik nga zvicra . 28 paketa , me nga 10 cope secila . Shume te bukura dhe me kualitet

  Viti 8 korrik 15:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Setra 315
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Setra 315

  Setra 315 viti prodhimit 1997 posedon Klim funksionale. 57 ulse, marshi automatik. Tel: +383 44 193

  Viti 8 korrik 14:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  opel vectra c (pa dogan defekt)ndrrim i mundshem
  Vetura

  opel vectra c (pa dogan defekt)ndrrim i mundshem

  Per pjes Nga zvicrra pa dogan Me defekt nuk dhez Per informata viber +38344370096

  Viti 8 korrik 13:50
  950 €
 • 3 foto
  Setra 315
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 315

  Shitet Setra 315 Viti i prodhimit 1997 57 ulse Posedon klim Marshi Automatik Tel: +383 44 193 782

  Viti 8 korrik 13:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Klima
  Teknik dhe paisje

  Klima

  shitet klima.

  Viti 8 korrik 13:12
  100 €
 • 2 foto
  shitet pitbull
  Kafshe shtepiake

  shitet pitbull

  shitet pitbullka shum e mir teper e jeshmee 1 vjet e4 muj ekam rrit klysh shum eurt me njerz ekam u

  Viti 8 korrik 10:32
  35 €
 • 9 foto
  Shitet Range Rover 2.7 Dizel viti 2005 Automatik
  Vetura

  Shitet Range Rover 2.7 Dizel viti 2005 Automatik

  Shitet Range Rover 2.7 Dizel HSE viti 2005 Automatik i Regjistruar deri me 20.09.2019 libra servisit

  Viti 8 korrik 10:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet skuteri ngjendje tmir
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet skuteri ngjendje tmir

  044913489

  Viti 8 korrik 08:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pedalet per autoshkoll
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pedalet per autoshkoll

  Shes pedalet per kerr te autoshkolles jan ne gjendje te mir,jan te ardhur prej gjermanis VIBER:+

  Viti 7 korrik 21:32
  100 €
 • 2 foto
  Samsung A5
  Telefona celulare

  Samsung A5

  Samsung A5 2017 32 giga gjithqka ne rregull i ardhur prej Zvicrre 📞 +38344363891

  Viti 7 korrik 20:40
  110 €
 • 1 foto
  Mondiall 150kubik ISO HSi
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondiall 150kubik ISO HSi

  shitet matorri ngjendje trregullt me librez rks 06

  Viti 7 korrik 20:40
  250 €
 • 3 foto
  Shitet bicikleta prodhimi fundit MAZZA
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet bicikleta prodhimi fundit MAZZA

  Shpejtsit dixhitale crom qmimi sipas marrveshjes modeli fundit MAZZA spéciale CARBON

  Viti 7 korrik 19:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  T3 i rujtun shum ja vlen vetem me shiku
  Vetura

  T3 i rujtun shum ja vlen vetem me shiku

  Shutet t3 n gjendje shum t mir kombi o shum shum i shtrengum kombi o 1.6 benzin te interesuarit mun

  Viti 7 korrik 18:42
  990 €
 • 0 foto
  Maus SteelSeries Sensei 310, 8 butonë, 2m kabllo,
  Pjese per kompjuter

  Maus SteelSeries Sensei 310, 8 butonë, 2m kabllo,

  Shitet Maus SteelSeries Sensei 310, 8 butonë, 2m kabllo, i zi,ne gjendje perfekte. I blere ne Gjiraf

  Viti 7 korrik 17:52
  40 €
 • 1 foto
  Tavolinë me 8 karriga
  Mobilje

  Tavolinë me 8 karriga

  Shesim tavolinen me 8 karriga. Dimenzioni: 140cm Per me shume na kontaktoni ne viber +12547335227

  Viti 7 korrik 17:44
  105 €
 • 5 foto
  Shiten komplet divanash
  Mobilje

  Shiten komplet divanash

  1 trevendesh 1 dy vende 2 teke (dy kolltuqe) Cmimi 500 000 leke te vjetra Kush eshte i interesuar

  Viti 7 korrik 16:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung grand primo
  Telefona celulare

  Samsung grand primo

  shes Samsung primo gjamin e Krisur punon shum mir per info viber 00491791039726

  Viti 7 korrik 15:51
  30 €
 • 2 foto
  Lavatriqe AEG 7kg.
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe AEG 7kg.

  E shes lavatriqen AEG 7kg, e përdorur, punon por me një defekt të vogël në program, e riparushm, shi

  Viti 7 korrik 15:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten hekrat per domate ose per rrethoja
  Materiale ndertimi

  Shiten hekrat per domate ose per rrethoja

  Shiten hekrat te pershtatshem per domate ose rrethoja etj ne gjendje shume te mire te perdorura 4 mu

  Viti 7 korrik 15:39
  1 €
 • 12 foto
  Super Xhipi- NisanPatrol 3.0Disel nga Ch,rexh-ks
  Vetura

  Super Xhipi- NisanPatrol 3.0Disel nga Ch,rexh-ks

  Shitet xhipi Nisan Patrol i ardhur nga Zvicra dhe i vozitur nje dore njeri vetum nga Pronari i cili

  Viti 7 korrik 15:03
  15.000 €
 • 2 foto
  Shitet lopa me pedrige austriake me viq URGJEND
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me pedrige austriake me viq URGJEND

  Shitet lopa me pedrige austriake meviq 3 muaj I shes dhe ndaras per ma shum mundeni me kontaktu dhe

  Viti 7 korrik 11:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet frigoriferi gorenje shum pak I perdoru
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigoriferi gorenje shum pak I perdoru

  Shitet frigoriferi gorenje shum pak I perdorur e shes per arsye se nuk e perdori mundeni me kontaktu

  Viti 7 korrik 11:04
  120 €
 • 5 foto
  Tableta ipad
  Telefona celulare

  Tableta ipad

  Tablet ipad te ardhur prej Zvicrre 🇨🇭 Qmimet jan ne foto. Ndrrim vetem me iphone. Tel—viber +38344

  Viti 7 korrik 11:03
  130 €
 • 1 foto
  pip per flladitjen e ambientit
  Autopjese dhe paisje

  pip per flladitjen e ambientit

  pip per flladitjen e ambientit i pershtatshem per kafiteri terasa resturante etj qimim i volitshem

  Viti 7 korrik 10:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kombi 2.4 \'94
  Vetura

  kombi 2.4 \'94

  kombi 2.4 viti \'94 ne gjendje te mir me rigjistrim qmimi i volitshem

  Viti 7 korrik 10:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Panella
  Materiale ndertimi

  Panella

  Panella DOKA te ardhura nga austrija te reja edhe te perdorura ‭044489527‬

  Viti 6 korrik 23:59
  14 €
 • 2 foto
  Drrasa doka
  Materiale ndertimi

  Drrasa doka

  Sapo te ardhura nga austrija nga firma me e njoura DOKA. Te reja dhe te perdorura tel:‭044489527â

  Viti 6 korrik 23:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqin per prerje armaturs
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Maqin per prerje armaturs

  Ne gjendje te rregullt

  Viti 6 korrik 23:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda dimror me nxemje 044 286 167 viti
  Sherbime

  tenda dimror me nxemje 044 286 167 viti

  ofrojm ne sherbim tenda shatora modern dhe shum stabile apo qfardo rasti 044 286 167

  Viti 6 korrik 22:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ATV 4RROTA 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  ATV 4RROTA 125cc

  Shes Atv-n HONDA 125cc n’gjendje t’rregullt me drita led posht , per me shum më kontakto

  Viti 6 korrik 22:11
  450 €
 • 11 foto
  tavolina komplet tel.044986971
  Mobilje

  tavolina komplet tel.044986971

  shes separe komplet viber +38344986971

  Viti 6 korrik 20:54
  160 €
 • 4 foto
  Golf 2 1.6 Dizel RKS 01.10.2019
  Vetura

  Golf 2 1.6 Dizel RKS 01.10.2019

  shes Nderoi Golf 2 1.6 Dizel fabrikisht hidrolik fellne etj +38344250189

  Viti 6 korrik 20:15
  799 €
 • 0 foto
  Golf 4TD(I) 1.9 2002
  Vetura

  Golf 4TD(I) 1.9 2002

  Golf 4 ne gjendje perfect regjistrimi i ka skadu i qlajmrun per me shum na kontaktoni ne viber

  Viti 6 korrik 19:09
  4.300 €
 • 1 foto
  Shes Pjes per Yamaha Aerox
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes Pjes per Yamaha Aerox

  SHES PJES PER ÝAMAHA AEROX 101CC JAN MOTORI DHE KAROSERIA GJITHSEJ 100€

  Viti 6 korrik 19:09
  100 €
 • 9 foto
  OPEL ZAFIRA 2.2 DIZEL REGJISTRIM 3 MUJ
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 2.2 DIZEL REGJISTRIM 3 MUJ

  Shes zafiren ne gjendje perfekte i servisuar kompelt viti prodhimit 15.12.2003 posedon: Klim funksjo

  Viti 6 korrik 18:38
  3.200 €
 • 4 foto
  UUUUU SHIIIIITTTTT FLM
  Vetura

  UUUUU SHIIIIITTTTT FLM

  Peugeot 2.0 dizel 1 vjet regjistrim

  Viti 6 korrik 18:38
  2.500 €
 • 3 foto
  Audi A4 2.0 TDI Automat
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI Automat

  Audi a4 2011 vetura eshte me tabela CH dizell automatic te gjitha servisat e kryn. per ma shum inf

  Viti 6 korrik 17:38
  6.300 €
 • 1 foto
  Shes lavatriqen ne gjendje te rregullt
  Teknik dhe paisje

  Shes lavatriqen ne gjendje te rregullt

  Lavatriqe Siemens ciwamat xl 552 ne gjendje te rregullt

  Viti 6 korrik 17:29
  70 €
 • 0 foto
  shes opel meriva 1.7 cdti me dogan 2009
  Vetura

  shes opel meriva 1.7 cdti me dogan 2009

  shes opel meriva 1.7 dizell ne fund te 2009 posedon dogan homologim te paguar klim atronik fellne me

  Viti 6 korrik 17:20
  Me Marrveshje