Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Viti

 • 4 foto
  Sony vaio i5/ 16.4" FULL HD/ 500 GB / 1.0GB NVIDIA
  Kompjutera

  Sony vaio i5/ 16.4" FULL HD/ 500 GB / 1.0GB NVIDIA

  Sony Vaio VPCF11M1E 16.4" LED FLL HD 1920 x 1080 me webcam Intel Core i5 M520 4 x 2.40GHz NVIDIA

  Viti 11 korrik 14:22
  245 €
 • 7 foto
  Lenovo Yoga 3 Pro/13.3\"Gorilla QHD+/ 250SSD/ 8 Ram
  Kompjutera

  Lenovo Yoga 3 Pro/13.3\"Gorilla QHD+/ 250SSD/ 8 Ram

  Lenovo Yoga 3 Pro Screen Corning Gorilla glass,Touchscreen 13.3\" QHD+ (3200 x 1800) 276 ppi IPS

  Viti 11 korrik 14:22
  730 €
 • 5 foto
  HP dv8/ 18.4" Full HD/ 8.0GB Ram/1.0GB Grafik 1TB
  Kompjutera

  HP dv8/ 18.4" Full HD/ 8.0GB Ram/1.0GB Grafik 1TB

  HP Pavilion dv8-1920ez `1 Ekrani 18.4" FULL HD (1920x1080) me webcam Intel Core i7 8 x 1.60GHz

  Viti 11 korrik 14:21
  299 €
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +383 49 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +383 49 81 71 81

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Viti 11 korrik 12:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepija 150metra Afer interEX dhe ETCs
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija 150metra Afer interEX dhe ETCs

  shtepija me afro 12.5 ari Oborr .me krejt kushtet qe i nevoiten shtepis.Ne Emer ton. gjdo gje ne rre

  Viti 11 korrik 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda

  Honda shite 125 kB ne gjendje shum te mir Full ingjeksjon viti 2004 me dogan t pagume

  Viti 11 korrik 12:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes pollugen per massey 4x4 nga anglia
  Makina dhe vegla

  shes pollugen per massey 4x4 nga anglia

  shes pullugat per traktora te mdhaj massey ferguson te ardhura nga anglia copa 40 euro

  Viti 11 korrik 11:41
  40 €
 • 7 foto
  shllajferica hilt ne gjendje shum te mir
  Makina dhe vegla

  shllajferica hilt ne gjendje shum te mir

  shes shllajfericen HILLT e ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir si dhe shllajfericen ma

  Viti 11 korrik 11:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes turbon per massey ferguson 3075
  Makina dhe vegla

  shes turbon per massey ferguson 3075

  shes turbinen per traktor massey ferguson 3075 ne gjendje te rregull ka qmim te arsyeshem

  Viti 11 korrik 11:41
  170 €
 • 0 foto
  kompresor 200 l
  Makina dhe vegla

  kompresor 200 l

  shes kompresora te ndryshem te ardhur nga zvicra

  Viti 11 korrik 11:40
  750 €
 • 3 foto
  shes pistona te ndryshem ne gjendje te mir
  Makina dhe vegla

  shes pistona te ndryshem ne gjendje te mir

  shes kto pistona ne gjendje te mir pune

  Viti 11 korrik 11:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ZAFIRA DIZELL1,9 ULSE 7 E ARDHUR NGA ZVICRA automa
  Vetura

  ZAFIRA DIZELL1,9 ULSE 7 E ARDHUR NGA ZVICRA automa

  shes opel zafiren 1,9 dizell automatik ne gjendje shum te mira ka te kaluara 218000 km shum

  Viti 11 korrik 11:40
  3.700 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz E320 E 211 Avantgard -Anglez
  Vetura

  Mercedes-Benz E320 E 211 Avantgard -Anglez

  Shes veturen Mercedes-Benz E320 cdi w211 Avantgard, motorr 3.2 Diesel, me timon në anën e djatht (An

  Viti 11 korrik 11:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  aparat saldimi per alumin hekur dhe inox
  Makina dhe vegla

  aparat saldimi per alumin hekur dhe inox

  shes APARATA PER SALDIM PER ALUMIN HEKUR DHE INOX aparate per profesionist ne gjendje sh

  Viti 11 korrik 11:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Citroen C4 1.6 - pa dogan
  Vetura

  Citroen C4 1.6 - pa dogan

  Shes Citroen C4 1.6(109 PS),i posa ardhur nga Gjermania, klim automatke te ndar ne dy zona, bor

  Viti 11 korrik 11:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pastruese per pastrimin e kendeve PVC
  Makina dhe vegla

  Pastruese per pastrimin e kendeve PVC

  shes pastrueset te ndryshme per pvc ne ghendje shum te mir pune

  Viti 11 korrik 11:37
  1.100 €
 • 2 foto
  makina per dru qe shllajfit dru me leter
  Makina dhe vegla

  makina per dru qe shllajfit dru me leter

  shes makina te ndryshme per limim makina te ndryshme per limimin

  Viti 11 korrik 11:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per hapjen e kanalizimeve
  Makina dhe vegla

  Makin per hapjen e kanalizimeve

  Makin per hapjen e kanalizimeve ne gjendje shum te mir pune i mungon sajla qmimi i volits

  Viti 11 korrik 11:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   salduese KEMPPI me argon ardhur nga Gjermania
  Makina dhe vegla

  salduese KEMPPI me argon ardhur nga Gjermania

  Shes salduesen me argon e ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mire pune , 3 fazor

  Viti 11 korrik 11:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makina per gardhe per pisha dhe shar per krasitje
  Makina dhe vegla

  makina per gardhe per pisha dhe shar per krasitje

  shes makina te ndryshme per krasitjen apo rregullimin e gardheve e apo rregullimin e pishave

  Viti 11 korrik 11:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes passat 3c Automatik DSG rks viti 07
  Vetura

  shes passat 3c Automatik DSG rks viti 07

  shes passat 3c tdi ne fund te 2006 posedon novigacion te madh automatik tiptronik DSG klim atronik r

  Viti 11 korrik 10:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Viti 11 korrik 09:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer të brendshme - Edi Company
  Mobilje

  Dyer të brendshme - Edi Company

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer sta

  Viti 11 korrik 09:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fiat ulysse 2.2 dizel
  Vetura

  fiat ulysse 2.2 dizel

  Nga zvicrra

  Viti 11 korrik 09:33
  1.900 €
 • 3 foto
  Shes faitin 7 ulse
  Vetura

  Shes faitin 7 ulse

  Shitet ne gjendje te rregullt pune viti 2000 dizell 2.1 10 mun regjistrim. Mudesi ndrrimi

  Viti 10 korrik 22:40
  1.700 €
 • 4 foto
  Goma te veres me bandasha 14.175
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres me bandasha 14.175

  Shiten gomet everes Sava me bandasha e rrotokapne ne gjendje te Mir te ballansuara Jan 14 .175 me ka

  Viti 10 korrik 22:33
  80 €
 • 5 foto
  Audi A4 1.9TDI
  Vetura

  Audi A4 1.9TDI

  Audi A4 1.9TDI 2002 Me regjistrim

  Viti 10 korrik 20:10
  4.100 €
 • 7 foto
  Shitet Opel Corsa 1.3 cdt
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.3 cdt

  Shitet Opel Corsa ne gjendje shume te mire . E ruajtur , Ka regjistrim deri ne vitin tjeter !

  Viti 10 korrik 20:02
  3.500 €
 • 4 foto
  Shes veturen Touran
  Vetura

  Shes veturen Touran

  Touran atomatik 2009

  Viti 10 korrik 19:47
  5.000 €
 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  shes fellnet dhe gomat e veres 250/50-16

  Viti 10 korrik 19:37
  185 €
 • 4 foto
  t4 prokolica
  Vetura

  t4 prokolica

  shitet prokolica e aluminit per ww ne gjendeje shim te mire

  Viti 10 korrik 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne
  Autopjese dhe paisje

  fellne

  shes fellnet te sapo ardhura nga jashte 17 coll me goma gatise te reja golf5-6-7 pasat turan audi

  Viti 10 korrik 19:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 2 bicikleta
  Paisje per sport

  Shiten 2 bicikleta

  Shiten 2 bicikleta ne gjendje te rregullt jan te 2yjat jan 26 qmimi e kuqja 50 ero qmimi i tkaltre

  Viti 10 korrik 17:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Passat 2.0 TDI 2011 4 Motion me Dogan
  Vetura

  Shitet Passat 2.0 TDI 2011 4 Motion me Dogan

  Shitet Passat 2.0 TDI i vitit 2011 4x4 me Dogan e Homologim i importuar nga Zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti 10 korrik 17:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET GOLF 5 PLUS 1.4 BENZIN 2006 RKS 7MUJ
  Vetura

  SHITET GOLF 5 PLUS 1.4 BENZIN 2006 RKS 7MUJ

  shitet golf 5 plus 1.4 benzin 2006 ne gjendje shum tmir regjistrimi 7muj goma te reja klimatronik fu

  Viti 10 korrik 16:28
  3.999 €
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet lopa me viq mashkull

  Viti 10 korrik 15:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion!!
  Paisje per sport

  Okazion!!

  OKAZION!!! Shitet biçklete sportive, shume trendy, 26-çe, per femra dhe meshkuj, e sapoardhur nga It

  Viti 10 korrik 13:33
  130 €
 • 2 foto
  Belg malinos
  Kafshe shtepiake

  Belg malinos

  Shitet kudra belge malinois alpha shum e dashne per pronar agresive per te huaj roje shum e mir per

  Viti 10 korrik 10:11
  300 €
 • 5 foto
  VW Touran 2.0 tdi 2008
  Vetura

  VW Touran 2.0 tdi 2008

  shes touranin 2.0 tdi nfund 2008 ne gjendje perfekte nemer tem ni vjet rks full opcione info 0449134

  Viti 10 korrik 10:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet motorri 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri 125cc

  Shes motorrin 125cc i ardhun nga jasht Ndrrim.i.mundshem

  Viti 9 korrik 21:16
  250 €
 • 4 foto
  Shitet opel vectra 1.6 rks URGJEND
  Vetura

  Shitet opel vectra 1.6 rks URGJEND

  Shitet opel vectra 1.6 benzin rks per ma shum mundeni me kontaktu dhe ne viber +38344854479 URGJENDD

  Viti 9 korrik 20:44
  1.100 €
 • 1 foto
  Shitet kangalli
  Kafshe shtepiake

  Shitet kangalli

  Shitet qeni kangall mosha1 vjet e gjys Ose ndrrohet me shpez

  Viti 9 korrik 20:04
  145 €
 • 5 foto
  Shes mercedes
  Vetura

  Shes mercedes

  Shes mercedes kombi 2006 2.2 cdi asht shum i ruajtur per me shum ne viber +37744193678

  Viti 9 korrik 19:36
  3.000 €
 • 0 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten fellne te ndryshme

  Viti 9 korrik 18:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Golf 3
  Vetura

  Shes Golf 3

  she golfin shum i mir ne gjendje te regullt Ndrim me nja Lop me viq

  Viti 9 korrik 18:16
  1.400 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Viti 9 korrik 14:50
  85 €
 • 0 foto
  Galaxy S-7 Edge
  Telefona celulare

  Galaxy S-7 Edge

  Shitet Galaxy S7 Edge gjendia 8-10.. ka reth 3 muaj q esht perdorur shitet per arsue mos perdorimi..

  Viti 9 korrik 14:16
  200 €
 • 0 foto
  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje

  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje me sip 160m2 E mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per banim

  Viti 9 korrik 12:15
  42.000 €
 • 0 foto
  Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin 2009 Enjoy me Dogan
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin 2009 Enjoy me Dogan

  Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin e vitit 2009 me Dogan e Homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 d

  Viti 9 korrik 10:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorr yamaha majastik 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr yamaha majastik 150cc

  motorri eshte ne gjendje te mir i jan ber te gjitha sherbimet

  Viti 9 korrik 10:22
  1.000 €