Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Viti

 • 7 foto
  Auto Servis 'FRANCE' Peugeot Renault Citroen..
  Motore (mbi 50 cc)

  Auto Servis 'FRANCE' Peugeot Renault Citroen..

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Viti Dje, 11:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Viti Dje, 11:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Viti Dje, 11:02
  60 €
 • 11 foto
  DRITARE80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Viti Dje, 10:35
  60 €
 • 3 foto
  shes fellne me goma per mercedes 235/45/17
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne me goma per mercedes 235/45/17

  ahes fellne per mercedes 235/45/17 me goma tmira ikan per ma shum info 044210739.

  Viti Dje, 10:19
  300 €
 • 2 foto
  shes felln per mercedes 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  shes felln per mercedes 205/55/16

  shiten fellne per mercedes 205/55/16 me goma tmira per info 044210739

  Viti Dje, 10:19
  250 €
 • 7 foto
  TENDA DIMRI ME QIRA - 044 461 358 dhe 049 837 907
  Sherbime

  TENDA DIMRI ME QIRA - 044 461 358 dhe 049 837 907

  Japim tenda me qira te madhesive 5x10 dhe 6x12 , te cilat jan me ndriqim nxemje si dhe trans gratis

  Viti Dje, 09:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Viti Dje, 09:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Viti Dje, 08:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mini cooper 1.6 benzin boj ndrrim
  Vetura

  Mini cooper 1.6 benzin boj ndrrim

  Shitet mini cooper 1.6 benxin boj ndrrim Vetura eshte e regjistruar me 29.05.2019 Vetura i ka goma

  Viti Dje, 08:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shesim Dyer te dhomave punojm dhe me porosi
  Materiale ndertimi

  Shesim Dyer te dhomave punojm dhe me porosi

  SHESIM DYER DHE DRITARE TE GJTHA PERMASAT ME

  Viti Dje, 08:34
  60 €
 • 5 foto
  Shes mercedes benz C klas
  Vetura

  Shes mercedes benz C klas

  Shes mercedes benz c klas viti prodhimit 29 .08.2005 n gjendje t rregull automatim 2.2 dizell klim

  Viti Dje, 08:34
  7.300 €
 • 7 foto
  Guma 16 C 15 C
  Autopjese dhe paisje

  Guma 16 C 15 C

  Shes guma per kamjoneta te DIMRIT dhe t VERES 195/70/15C

  Viti Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  T6 Vitit 2012 2.0TDI. Me Liber Servisi 189000km
  Vetura

  T6 Vitit 2012 2.0TDI. Me Liber Servisi 189000km

  VW T6 VITI 2012 2.0 TDI TRANSPORTER XHAMA ME PULLA PASQTYRET ME RRYM DRITA TE MJEGLLES RADI ME C

  Viti Dje, 08:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes raftat per kombi
  Vetura

  Shes raftat per kombi

  Bajn edhe shum lloje te kombave T5-T6-Renault-vitio

  Viti Dje, 08:29
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Passat 2.0 TDI Viti 2012 Automatik DZG HIGHLINE
  Vetura

  Passat 2.0 TDI Viti 2012 Automatik DZG HIGHLINE

  Shitet Passat 2.0 TDI Viti 2012 Automatik DZG Highline Bluemotion Teknology 103 kw-140 ps Permban kl

  Viti Dje, 08:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Renault Trafik 2010 me liber servisi
  Vetura

  Renault Trafik 2010 me liber servisi

  Reno trafik viti 2010 2.5 Xhama me pulla klim 6 shpejtsi komanda netimon full opcion qmimi arsyshem

  Viti Dje, 08:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Passat 2.0 TDI 4Motion DSG 2011 me Dogan
  Vetura

  Shitet Passat 2.0 TDI 4Motion DSG 2011 me Dogan

  Shitet Passat 2.0 TDI DSG 4Motion i vitit 2011 me Dogan e homologim i importuar nga Zvicrra 044 343

  Viti Dje, 08:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS

  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik i posa doganuar regjistruar RKS 1 vit dhe permban te g

  Viti Dje, 08:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002
  Vetura

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2002 Automatik Tiptronike RKS I Skaduar dhe permban te gjitha opsionet

  Viti Dje, 08:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RENAULT Viti 2010 2.5 me Liber servisi
  Vetura

  RENAULT Viti 2010 2.5 me Liber servisi

  Shes Kombin Renault Trafik 2.5 diesel i sapo ardhur nga jasht ne gjendje teper te mir me klim viti 2

  Viti Dje, 08:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi

  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi me dy qelsa liber servisit kilometra te sakta 235 m

  Viti Dje, 08:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH
  Vetura

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line i vitit 2012 Quattro Automatik me Dogan e Homologim i importuar nga Zv

  Viti Dje, 08:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Opel zafira 1.9 Dizell viti 2008 7 ulse
  Vetura

  Shitet Opel zafira 1.9 Dizell viti 2008 7 ulse

  Shitet Opel zafira 1.9 Dizell viti 2008 me 7 ulse vetura permban klimen tronike navigacion tmadh pul

  Viti Dje, 08:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4*4 DZG Viti 2008 I ZVCRRES
  Vetura

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4*4 DZG Viti 2008 I ZVCRRES

  Shitet Tiguan 2.0 TDI Viti 2008 i Ardhun Prej Zvicrres me Dogan dhe Homologim te paguar permban libe

  Viti Dje, 08:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Polo 1.2 TDI 2011 me Dogan nga Zvicrra
  Vetura

  Shitet Polo 1.2 TDI 2011 me Dogan nga Zvicrra

  Shitet VW POLO 1.2 TDI e vitit 2011 me dogan e homologim e importuar nga Zvicrra me full paisje 044

  Viti Dje, 08:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamionet t4 2.5 dizell
  Vetura

  Kamionet t4 2.5 dizell

  Shitet kamioneta t4 2.5 dizell viti i prodhimit 1998 Kamioneta eshte ne gjendje shum te mire e regj

  Viti Dje, 08:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Mercedes E Klase 320 cdi Avangarde 2003
  Vetura

  Shitet Mercedes E Klase 320 cdi Avangarde 2003

  Shitet Mercedes E Klase 320 cdi viti 2003 Avangarde Automatik i ardhun prej zvicrres liber servisit

  Viti Dje, 08:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS
  Vetura

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti prodhimit 2018 i Regjistruar me Targa kosovare RKS Me kilometra 1

  Viti Dje, 08:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Bmw X5 M Pacet 35D X-Drive 2010 165 mij KM
  Vetura

  Shitet Bmw X5 M Pacet 35D X-Drive 2010 165 mij KM

  Shitet BMW X5 M-Pacet 35D X-Drive i vitit nfund 2010 me 165 mij KM te Garantuara me 7 shpejtsi 286 P

  Viti Dje, 08:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI 2009 me dogan nga CH
  Vetura

  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI 2009 me dogan nga CH

  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI e vitit 2009 me dogan e homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti Dje, 08:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golfi 5 1.9 TDI Viti 2006 RKS 10 Muaj
  Vetura

  Shitet Golfi 5 1.9 TDI Viti 2006 RKS 10 Muaj

  Shitet Golfi 5 1.9 TDI viti 2006 i regjistruar 10 Muaj me liber servisit dy qelsa me te gjitha servi

  Viti Dje, 08:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Mercedes C 220 Automatik viti 2009 Avangard
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 Automatik viti 2009 Avangard

  Shitet Mercedes C 220 CDI Automatik viti 2009 Avangarde me te gjitha opsionet kontakti 044 343 451 d

  Viti Dje, 08:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel 6 shpejsi

  Shitet opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel me 6 shpejsi i regjistruar ne RKS deri nfund vitit perm

  Viti Dje, 08:14
  4.950 €
 • 7 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan

  Shitet Golf 6 2.0 TDI automatik DSG i vitit 2010 me dogan e homologim te paguar me full paisje 044 3

  Viti Dje, 08:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golf 6 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim
  Vetura

  Shitet Golf 6 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim

  Shitet Golfi 6 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim i Ardhun nga zvicrra kontakti 044 343 451 dhe 04

  Viti Dje, 08:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KOMOD PER TV
  Mobilje

  KOMOD PER TV

  esht gjendje te rregullt

  Viti Dje, 03:29
  330 €
 • 3 foto
  wv Caddy
  Vetura

  wv Caddy

  shitet Caddy ne gjendje te mir vet e kam ba doganen e tabela

  Viti Dje, 01:52
  3.500 €
 • 3 foto
  Sharr me benzi
  Vetura

  Sharr me benzi

  Shitet motorri i druve me benzin ne gjenje te rregullt shum i rujshum edhe punon mir shum shu pak a

  Viti Dje, 00:12
  80 €
 • 3 foto
  Goma 14 me bandasha
  Kafshe ferme

  Goma 14 me bandasha

  Shes gomat 14 .175 me 4 vrima me bandash errotokapne te perdoruna por ne gjendje te mir jan te ball

  Viti Dje, 00:11
  80 €
 • 2 foto
  Cane Crose italian
  Kafshe shtepiake

  Cane Crose italian

  Shes qenin Cane Crose gjinia femrore i ka 10muaj Eshte i shtir per oborr intelegjent

  Viti Dje, 00:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  makina bmw
  Vetura

  makina bmw

  Ngjyra: argjend Përshkrimi i ngjyrës l: argjendi akullnajor Ngjyra e brendshme metalike: NevadaBeige

  Viti Dje, 00:11
  3.000 €
 • 4 foto
  shiten fotelet dhe komodi
  Mobilje

  shiten fotelet dhe komodi

  shiten fotelet , 3+ 2+1+1 plus komoda klasike. tel dhe viber .. +38344672927

  Viti Dje, 00:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung A50 25 mp beje ndrrim me iphone 7/8
  Telefona celulare

  Samsung A50 25 mp beje ndrrim me iphone 7/8

  Shes samsung a50 25 megapixel, edhe 11 muaj garancion eshte si i ri beje ndrrim me iphone 7/8,7plus

  Viti Dje, 00:00
  250 €
 • 1 foto
  Samsung i ri
  Telefona celulare

  Samsung i ri

  I ri i ardhur nga franca

  Viti 15 korrik 23:08
  500 €
 • 11 foto
  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita +383 49 886 141

  Viti 15 korrik 22:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet mështjera
  Kafshe ferme

  Shitet mështjera

  Shes mështjerën për mish

  Viti 15 korrik 21:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Viti 15 korrik 20:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  dyer separe-tavolina ADI DOORS viber+38345806223
  Mobilje

  dyer separe-tavolina ADI DOORS viber+38345806223

  separe tavolina karrika

  Viti 15 korrik 19:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MALIR VEQ LODHESH
  Teknik dhe paisje

  MALIR VEQ LODHESH

  Risi kamin 10 kw 600 ero kamin 18 kw 1100 ero 24 1250 te gjitha jan me Montim me 5 vite garancion

  Viti 15 korrik 18:59
  600 €