Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Viti

 • 4 foto
  Sony vaio i5/ 16.4" FULL HD/ 500 GB / 1.0GB NVIDIA
  Kompjutera

  Sony vaio i5/ 16.4" FULL HD/ 500 GB / 1.0GB NVIDIA

  Sony Vaio VPCF11M1E 16.4" LED FLL HD 1920 x 1080 me webcam Intel Core i5 M520 4 x 2.40GHz NVIDIA

  Viti 11 korrik 14:22
  245 €
 • 7 foto
  Lenovo Yoga 3 Pro/13.3\"Gorilla QHD+/ 250SSD/ 8 Ram
  Kompjutera

  Lenovo Yoga 3 Pro/13.3\"Gorilla QHD+/ 250SSD/ 8 Ram

  Lenovo Yoga 3 Pro Screen Corning Gorilla glass,Touchscreen 13.3\" QHD+ (3200 x 1800) 276 ppi IPS

  Viti 11 korrik 14:22
  730 €
 • 5 foto
  HP dv8/ 18.4" Full HD/ 8.0GB Ram/1.0GB Grafik 1TB
  Kompjutera

  HP dv8/ 18.4" Full HD/ 8.0GB Ram/1.0GB Grafik 1TB

  HP Pavilion dv8-1920ez `1 Ekrani 18.4" FULL HD (1920x1080) me webcam Intel Core i7 8 x 1.60GHz

  Viti 11 korrik 14:21
  299 €
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +383 49 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +383 49 81 71 81

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Viti 11 korrik 12:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepija 150metra Afer interEX dhe ETCs
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija 150metra Afer interEX dhe ETCs

  shtepija me afro 12.5 ari Oborr .me krejt kushtet qe i nevoiten shtepis.Ne Emer ton. gjdo gje ne rre

  Viti 11 korrik 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda

  Honda shite 125 kB ne gjendje shum te mir Full ingjeksjon viti 2004 me dogan t pagume

  Viti 11 korrik 12:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz E320 E 211 Avantgard -Anglez
  Vetura

  Mercedes-Benz E320 E 211 Avantgard -Anglez

  Shes veturen Mercedes-Benz E320 cdi w211 Avantgard, motorr 3.2 Diesel, me timon në anën e djatht (An

  Viti 11 korrik 11:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Citroen C4 1.6 - pa dogan
  Vetura

  Citroen C4 1.6 - pa dogan

  Shes Citroen C4 1.6(109 PS),i posa ardhur nga Gjermania, klim automatke te ndar ne dy zona, bor

  Viti 11 korrik 11:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes passat 3c Automatik DSG rks viti 07
  Vetura

  shes passat 3c Automatik DSG rks viti 07

  shes passat 3c tdi ne fund te 2006 posedon novigacion te madh automatik tiptronik DSG klim atronik r

  Viti 11 korrik 10:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fiat ulysse 2.2 dizel
  Vetura

  fiat ulysse 2.2 dizel

  Nga zvicrra

  Viti 11 korrik 09:33
  1.900 €
 • 4 foto
  Goma te veres me bandasha 14.175
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres me bandasha 14.175

  Shiten gomet everes Sava me bandasha e rrotokapne ne gjendje te Mir te ballansuara Jan 14 .175 me ka

  Viti 10 korrik 22:33
  80 €
 • 5 foto
  Audi A4 1.9TDI
  Vetura

  Audi A4 1.9TDI

  Audi A4 1.9TDI 2002 Me regjistrim

  Viti 10 korrik 20:10
  4.100 €
 • 7 foto
  Shitet Opel Corsa 1.3 cdt
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.3 cdt

  Shitet Opel Corsa ne gjendje shume te mire . E ruajtur , Ka regjistrim deri ne vitin tjeter !

  Viti 10 korrik 20:02
  3.500 €
 • 4 foto
  Shes veturen Touran
  Vetura

  Shes veturen Touran

  Touran atomatik 2009

  Viti 10 korrik 19:47
  5.000 €
 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  shes fellnet dhe gomat e veres 250/50-16

  Viti 10 korrik 19:37
  185 €
 • 4 foto
  t4 prokolica
  Vetura

  t4 prokolica

  shitet prokolica e aluminit per ww ne gjendeje shim te mire

  Viti 10 korrik 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne
  Autopjese dhe paisje

  fellne

  shes fellnet te sapo ardhura nga jashte 17 coll me goma gatise te reja golf5-6-7 pasat turan audi

  Viti 10 korrik 19:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 2 bicikleta
  Paisje per sport

  Shiten 2 bicikleta

  Shiten 2 bicikleta ne gjendje te rregullt jan te 2yjat jan 26 qmimi e kuqja 50 ero qmimi i tkaltre

  Viti 10 korrik 17:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Passat 2.0 TDI 2011 4 Motion me Dogan
  Vetura

  Shitet Passat 2.0 TDI 2011 4 Motion me Dogan

  Shitet Passat 2.0 TDI i vitit 2011 4x4 me Dogan e Homologim i importuar nga Zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti 10 korrik 17:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET GOLF 5 PLUS 1.4 BENZIN 2006 RKS 7MUJ
  Vetura

  SHITET GOLF 5 PLUS 1.4 BENZIN 2006 RKS 7MUJ

  shitet golf 5 plus 1.4 benzin 2006 ne gjendje shum tmir regjistrimi 7muj goma te reja klimatronik fu

  Viti 10 korrik 16:28
  3.999 €
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet lopa me viq mashkull

  Viti 10 korrik 15:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion!!
  Paisje per sport

  Okazion!!

  OKAZION!!! Shitet biçklete sportive, shume trendy, 26-çe, per femra dhe meshkuj, e sapoardhur nga It

  Viti 10 korrik 13:33
  130 €
 • 1 foto
  Shitet motorri 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri 125cc

  Shes motorrin 125cc i ardhun nga jasht Ndrrim.i.mundshem

  Viti 9 korrik 21:16
  250 €
 • 4 foto
  Shitet opel vectra 1.6 rks URGJEND
  Vetura

  Shitet opel vectra 1.6 rks URGJEND

  Shitet opel vectra 1.6 benzin rks per ma shum mundeni me kontaktu dhe ne viber +38344854479 URGJENDD

  Viti 9 korrik 20:44
  1.100 €
 • 1 foto
  Shitet kangalli
  Kafshe shtepiake

  Shitet kangalli

  Shitet qeni kangall mosha1 vjet e gjys Ose ndrrohet me shpez

  Viti 9 korrik 20:04
  145 €
 • 5 foto
  Shes mercedes
  Vetura

  Shes mercedes

  Shes mercedes kombi 2006 2.2 cdi asht shum i ruajtur per me shum ne viber +37744193678

  Viti 9 korrik 19:36
  3.000 €
 • 0 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten fellne te ndryshme

  Viti 9 korrik 18:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Golf 3
  Vetura

  Shes Golf 3

  she golfin shum i mir ne gjendje te regullt Ndrim me nja Lop me viq

  Viti 9 korrik 18:16
  1.400 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Viti 9 korrik 14:50
  85 €
 • 0 foto
  Galaxy S-7 Edge
  Telefona celulare

  Galaxy S-7 Edge

  Shitet Galaxy S7 Edge gjendia 8-10.. ka reth 3 muaj q esht perdorur shitet per arsue mos perdorimi..

  Viti 9 korrik 14:16
  200 €
 • 0 foto
  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje

  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje me sip 160m2 E mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per banim

  Viti 9 korrik 12:15
  42.000 €
 • 0 foto
  Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin 2009 Enjoy me Dogan
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin 2009 Enjoy me Dogan

  Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin e vitit 2009 me Dogan e Homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 d

  Viti 9 korrik 10:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorr yamaha majastik 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr yamaha majastik 150cc

  motorri eshte ne gjendje te mir i jan ber te gjitha sherbimet

  Viti 9 korrik 10:22
  1.000 €
 • 0 foto
  Ktm 530
  Motore (mbi 50 cc)

  Ktm 530

  Ktm 530 te gjitha serviset e bera

  Viti 9 korrik 10:14
  3.700 €
 • 0 foto
  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik RKS 8Muj
  Vetura

  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik RKS 8Muj

  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik i regjistruar perafersisht 8 Muaj kontakti 044 343 451 dhe

  Viti 9 korrik 07:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes E 300 Dizel Automatik RKS 11 Muaj
  Vetura

  Shitet Mercedes E 300 Dizel Automatik RKS 11 Muaj

  Shitet Mercedes E 300 Sh dizel viti 1999 i regjistruar RKS perafersisht 11 muaj klimen funksionale e

  Viti 9 korrik 07:31
  2.950 €
 • 11 foto
  ofert fantastike separe kompleti160 euro 044986971
  Mobilje

  ofert fantastike separe kompleti160 euro 044986971

  shes separe viber +38344986971

  Viti 9 korrik 06:31
  160 €
 • 11 foto
  zbriteje separe komplet +38344986971
  Mobilje

  zbriteje separe komplet +38344986971

  shes separe viber +38344986971

  Viti 9 korrik 06:22
  160 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Viti 9 korrik 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Viti 9 korrik 02:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Viti 9 korrik 00:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes veturë
  Vetura

  Shes veturë

  Peugeot 206 ka regjistrimin e skaduar,ka gomat e reja,centrall,hidraulik,vellimi i motorit 2.0 Per

  Viti 8 korrik 22:12
  1.500 €
 • 6 foto
  Gamer PC/Quad 12MB Cash/8.0GB/GeForce 2GB
  Kompjutera

  Gamer PC/Quad 12MB Cash/8.0GB/GeForce 2GB

  Asus Gamer PC Core 2 Quad Q9550 12MB Cashe Republic Of Gamer Core 2 Quad Q9550 4 x 2.83GHz NVIDI

  Viti 8 korrik 17:35
  215 €
 • 4 foto
  Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire

  Shitet per arsyeje emigrimi ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.

  Viti 8 korrik 17:23
  1.100 €
 • 1 foto
  Pllaka
  Materiale ndertimi

  Pllaka

  Shes pllaka mozaik nga zvicra . 28 paketa , me nga 10 cope secila . Shume te bukura dhe me kualitet

  Viti 8 korrik 15:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Setra 315
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Setra 315

  Setra 315 viti prodhimit 1997 posedon Klim funksionale. 57 ulse, marshi automatik. Tel: +383 44 193

  Viti 8 korrik 14:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  opel vectra c (pa dogan defekt)ndrrim i mundshem
  Vetura

  opel vectra c (pa dogan defekt)ndrrim i mundshem

  Per pjes Nga zvicrra pa dogan Me defekt nuk dhez Per informata viber +38344370096

  Viti 8 korrik 13:50
  950 €
 • 3 foto
  Setra 315
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 315

  Shitet Setra 315 Viti i prodhimit 1997 57 ulse Posedon klim Marshi Automatik Tel: +383 44 193 782

  Viti 8 korrik 13:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Klima
  Teknik dhe paisje

  Klima

  shitet klima.

  Viti 8 korrik 13:12
  100 €
 • 9 foto
  Shitet Range Rover 2.7 Dizel viti 2005 Automatik
  Vetura

  Shitet Range Rover 2.7 Dizel viti 2005 Automatik

  Shitet Range Rover 2.7 Dizel HSE viti 2005 Automatik i Regjistruar deri me 20.09.2019 libra servisit

  Viti 8 korrik 10:05
  Me Marrveshje