Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj

 • 10 foto
  Ringa(Shiten Banesat Mbrapa St.Policor Kompleksi 2
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shiten Banesat Mbrapa St.Policor Kompleksi 2

  Shiten Banesat Mbrapa St.Policor (Kompleksi i (II): Banesat Perfundojne ne Vitin 2021: OBJEKTI C1 (9

  Ferizaj Sot, 15:10
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Dyer dhe Dritare
  Materiale ndertimi

  Dyer dhe Dritare

  3 dritare 1.40 (gjeresia) x 1.20 (lartesia) 1 dritare 1.50 gj x 1.20 l 1 dere e 1.15 gj x 2.00 l hyr

  Ferizaj Sot, 15:10
  1 €
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15

  Shitet Shtepia me 11 Ari Oborr dhe shtepi 3 katshe ne Rr.Gjilanit Kati:1Sallon Kuzhine Dhome Gjumi

  Ferizaj Sot, 15:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-SHITET BANESA 129m2 KAT V RR.H.JASHARI 260/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 129m2 KAT V RR.H.JASHARI 260/17

  Shitet: Banesa E Gatshme Kuadratura: 129m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,t

  Ferizaj Sot, 15:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 15:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shitet Shtëpia re,e gatëshme për banimSh/2019
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia re,e gatëshme për banimSh/2019

  Shitet:Shtëpia 200 m2 banim Oborr: 3 ari Organizimi:Sallon me kuzhinë,4 dhoma gjumi,dy wc+b ,wc,depo

  Ferizaj Sot, 15:10
  147.000 €
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 15:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-SHITEN BANESAT 91.16m2 88.13M2 V.G 186/17B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN BANESAT 91.16m2 88.13M2 V.G 186/17B

  Shiten: Banesat Kuadratura: 91.16m2,88.13m2,80m2 ,Katet: Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndri

  Ferizaj Sot, 15:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet dhe Ipet me qera objekti II-kat 120/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet dhe Ipet me qera objekti II-kat 120/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 15:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 91.64 m2,K-VII-,Hit Imperial,Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 91.64 m2,K-VII-,Hit Imperial,Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 15:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATRA KARRIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATRA KARRIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 15:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet  Penthouse 180m2 kat -VII- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Penthouse 180m2 kat -VII- Ferizaj

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 6 1.6 TDI  DISEL   2009
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI DISEL 2009

  Viti 12.2009 Manual Vetura është në gjendje perfekte Servisim të kryer Sigurim të paguar Klimë Fel

  Ferizaj Sot, 15:09
  8.200 €
 • 12 foto
  dhoma gjumi kuzhina dhoma per femije
  Mobilje

  dhoma gjumi kuzhina dhoma per femije

  Fer Dizajn

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET Ose Ipet Me Qira banesa 99 m² në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  SHITET Ose Ipet Me Qira banesa 99 m² në Ferizaj

  SHITET Ose Ipet Me Qira banesa 99 m² në Ferizaj me mobilje sallon,kuzhin,3 dhoma gjumi,banjo,korido

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Citroen c3 1.4hdi 2007
  Vetura

  Citroen c3 1.4hdi 2007

  Shitet Citroen c3 1.4hdi Viti 10/2007 Ka 11 muaj regjistrim 170.000 km te kaluara Goma te reja pir

  Ferizaj Sot, 15:09
  3.300 €
 • 3 foto
  Komod dhe dyer
  Mobilje

  Komod dhe dyer

  Komod dhe 3 dyer

  Ferizaj Sot, 15:09
  110 €
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/

  Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira ne Ferizaj: Shtepia ka Siperfaqe Rreth 264 m2 Dhe eshte Tipi-XL. Sh

  Ferizaj Sot, 15:09
  170.000 €
 • 0 foto
  Ringa (Urgjent Shiten Banesat )491/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Urgjent Shiten Banesat )491/19

  Shiten Banesat ne Rr.Halim Spahia: Banesat nuk jane te gatshme per banim. Banesat kane pamje shume t

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat te Shkolla Gjon Sereqi)368
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat te Shkolla Gjon Sereqi)368

  Shiten Banesat te Shkolla Gjon Sereqi: Banesat kane m2 te ndryshme dhe ne kate te ndryshme 80m2 90

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 97.2m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 97.2m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 97.2 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-SHITEN 5ari rreth rruges në Shtërpcë 76/16T
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN 5ari rreth rruges në Shtërpcë 76/16T

  Shitet: Toka Hapësirë: 5 ari Përshkrimi: Ka pozitë të pershtatshme Pronari : Shqiptarë dhe dokument

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 68.59 m2,K-III-Rr,,Reçakut\"Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 68.59 m2,K-III-Rr,,Reçakut\"Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 40ari dhe dy Shtalla 01/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 40ari dhe dy Shtalla 01/16SH

  Shitet: Shtepia me 40 ari dhe dy Shtalla dhe gjithashtu eshte e paisur me te gjitha mjetet e prodhim

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA SHITET BANESA 92m2 LAGJE TE RE-FR 207/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 92m2 LAGJE TE RE-FR 207/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 92m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,DY dhoma gj

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 94.3 m2,K-VIII,Hit Imperial,Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 94.3 m2,K-VIII,Hit Imperial,Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten 7 Banesa ne Qender te Ferizajit)536
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 7 Banesa ne Qender te Ferizajit)536

  Shiten Banesat ne Qender te Ferizajit,Te Tregu: Banesat jane ne Ndertim e siper dhe kane: B1.128 m2

  Ferizaj Sot, 15:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17
  Apartment / Banesa

  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17

  Shiten 3 banesa mbrapa gjykates te Unioni Invest. Banesat kan m2 si :54.46m2 ,81.70m2 dhe 92.09m2 dh

  Ferizaj Sot, 15:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Ferizaj Sot, 15:08
  599 €
 • 3 foto
  Ringa(Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)125/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)125/17

  Shitet lokali ne Rr.12 Qershori ne objektin banesor Rubin Invest Blloku CENTRUM 2. Lokali ka 24.42m2

  Ferizaj Sot, 15:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Villa ne Prevallac)300/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Villa ne Prevallac)300/18

  Shitet Villa ne Prevallac me 5 ari oborr. Villa eshte ne nje vend shume te mir shume afer rruges kry

  Ferizaj Sot, 15:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 180m2+2.6ARI OBORR FR 176/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 180m2+2.6ARI OBORR FR 176/17SH

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë : 180 m2 Oborr:2.6 ari Adresa:Rr.Sharrit-Ferizaj E mobiluar dhe me nxemje

  Ferizaj Sot, 15:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 132.2 m2,K-VIII,Hit Ipmerial,Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 132.2 m2,K-VIII,Hit Ipmerial,Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 15:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)632/20
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)632/20

  Agjensioni Patundshmeris Ringa

  Ferizaj Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LINA-Shitet Lokali 72m2 perdhes 105/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 72m2 perdhes 105/16

  Shitet:Lokali Siperfaqe Lokal përdhesë 72m2 pronari shqiptarë Dokumentacioni në rregullë. Adresa: Ve

  Ferizaj Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re 65 m2)516/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re 65 m2)516/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re RR.Halim Spahiu,Banesa ka 65 m2 dhe eshte ne K.6.. Banesa eshte e gatsh

  Ferizaj Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)506/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)506/19

  Shiten Banesat ne Ferizaj... B1.92 m2 -Lagje te Re. B2.95 m2- Lagje te Re B3 89 m2 -12 Qershori Bane

  Ferizaj Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa(Shiten Villat ne Brezovice)293/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shiten Villat ne Brezovice)293/17

  Shiten Villat ne Brezovice me nga 165m2. Kati 1 80m2 kurse kati 2 85m2. Villat jane ne ndertim e sip

  Ferizaj Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shiten Shtëpijë T3A në Panorama-Residence
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten Shtëpijë T3A në Panorama-Residence

  Shiten:Shtëpijë Tipi 3A Sierfaqe banimi:246.5 m2 Parcela:5 + - Organizimi i shtëpisë: Suterni(Bodrum

  Ferizaj Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shiten Shtëpijë moderne T2-Panorama-Residence
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten Shtëpijë moderne T2-Panorama-Residence

  Shiten:Shtëpijë Tipi 2 Sierfaqe banimi:257.8 m2 Parcela:5 + - Organizimi i shtëpisë: Kati përdhesë:

  Ferizaj Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shiten Shtëpijë moderne në Panorama-Residence
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten Shtëpijë moderne në Panorama-Residence

  Shiten:Shtëpijë Tipi 1 Sierfaqe banimi:217.8 m2 Parcela:5 + - Organizimi i shtëpisë: Kati përdhesë:

  Ferizaj Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  LINA-Shitet banesa 80m2 kati V Rr.12Qershori328/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 80m2 kati V Rr.12Qershori328/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 15:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtepia me 6ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 6ari oborr Ferizaj

  Shitet:Shtëpia e mobiluar me 6ari oborr Adresa:Rr.Mehmet Begraca Ferizaj Organizimi:Qëndrimi ditorë+

  Ferizaj Sot, 15:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Enver Topalli)219/15
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Enver Topalli)219/15

  Agjensioni Patundshmeris Ringa

  Ferizaj Sot, 15:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re-te Swiss Invest: Banesa ka 89.7 m2 dhe eshte ne K.10. Banesa ka Sallo

  Ferizaj Sot, 15:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet banesa 157.5m2,Kati-VI dheVIII te IDEA
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 157.5m2,Kati-VI dheVIII te IDEA

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 15:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET shtëpia me 2.87 ari në Ferizaj 127/16
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET shtëpia me 2.87 ari në Ferizaj 127/16

  Shitet Shtëpia Oborr : 2.87 ari Adresa; Rr.Haki Braha-Ferizaj Organizimi mbrendshem : Kati-I-2 sall

  Ferizaj Sot, 15:06
  150.000 €
 • 9 foto
  LINA-SHITET BANESA 50 m2 në qendër të qytetit-Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 50 m2 në qendër të qytetit-Fr

  Shiten:Banesat ekskluzive Hapësirë:50.15 m2 Kati: në kate të ndryshme Organizimi i mbrendshëm:Dhomë

  Ferizaj Sot, 15:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITEN DY SHTEPI me 6Ari oborr 122/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN DY SHTEPI me 6Ari oborr 122/16SH

  Shiten;Shtëpitë Oborrë; 6 ari Organizimi i mbrendshem:Sallon,kuzhinë,4 dhoma gjumi,wc+banjo. Adress

  Ferizaj Sot, 15:06
  185.000 €