• shitet viqi

  shitet viqi

  shitet viq 5mujsh i tamlit per me shum kontaktonii ne nr e telefonit

  550 €
  Ferizaj
  20 shkurt 15:19
 • Iphone 4s icloud locked

  Iphone 4s icloud locked

  Shes iphone 4s i bllokuar me icloud(shitet per pjese). Eshte krejt ne rregull edhe i ruajtur Cmimi i diskutueshem

  25 €
  Ferizaj
  20 shkurt 15:16
 • Grilli per audi q5 sq5 originall

  Grilli per audi q5 sq5 originall

  Shitet grilli sq5 original i ardhur nga gjermani

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 15:15
 • Maqina

  Maqina

  Shitet makina hidraulike me shtypje 300 kn

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 14:33
 • Ringa Shtepi dhe lokale ne Ferizaj 119

  Ringa Shtepi dhe lokale ne Ferizaj 119

  Shitet Shtepia ne rr Gilanit Rexhep Bislimi 1 KAT Lokale dhe 1 shtepia 2 .60 Ari Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shf

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 14:32
 • Vitrin per mish & pije

  Vitrin per mish & pije

  Vitrin edhe ne gjendje te rregullt 2 metra gjatsi

  350 €
  Ferizaj
  20 shkurt 14:30
 • Drita LED H7

  Drita LED H7

  Shes Dritat LED h7 ne gjendje shume te mir punojn shume mir arsyeja e shitjes i kam porosit gabim sepse ne vetur tem nuk pom bajn e nuk pom duhen kan garancion 12 muaj cmimi i padiskutueshem jan te

  25 €
  Ferizaj
  20 shkurt 14:26
 • samsung grand duos

  samsung grand duos

  shes telefonin ngjendje shum tmir me dy karta shum i rujtun,me kejt paisjet

  75 €
  Ferizaj
  20 shkurt 14:26
 • Samsung galaxy s4

  Samsung galaxy s4

  samsun glaxy s4 gt-l905 4G quad core 1.9 eshte shume i mire punon perfekt shum i rujten vjen me adapter gjam mbrojts dhe ni fatroll;viber +38649845716

  120 €
  Ferizaj
  20 shkurt 14:17
 • Ringa (Shiten Banesat ne Vushtrri)

  Ringa (Shiten Banesat ne Vushtrri)

  Banesa 1 61m2 Banesa2 65m2 Banesat Jane Te Kompleksi DIARI me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjen

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:51
 • Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)188/15

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)188/15

  Shiten Banesat ne Lagje te Re 2 Banesa me 104 m2 kati 5,6 Banesa 3 Tek Graincet (Hit Imperial)Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:51
 • Ringa (Shitet shtepia ne Rr.Hasan Qerkini. 138)

  Ringa (Shitet shtepia ne Rr.Hasan Qerkini. 138)

  Shitet shtepia ne Rr.Hasan Qerkini rr. Pleshines. Kati 1. Sallon kuzhin banjo 1 dhom gjumi. Kati 2. 3 - Dhoma gjumi banjo. 3.5 Ari. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:50
 • Shtepi ne Ferizaj

  Shtepi ne Ferizaj

  Shitet Shtepia me Lokale dhe Shtepi banimi Bejm ndrrim me Banes Lokal Ose Toke Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:50
 • Ringa(Shtepia ne Magj. Ferizaj-Prishtine)240/16

  Ringa(Shtepia ne Magj. Ferizaj-Prishtine)240/16

  Shitet Shtepia ne Magj. Ferizaj-Prishtin shtepia ka 560 m2 hapsir posedon 60 ari truall dhe lokalin me 280m2 Shtepia esht e banushme si dhe lokali i hapur. Te gjitha jan me dokumentacion te rregullt s

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:50
 • Shtepi ne Ferizaj

  Shtepi ne Ferizaj

  Shitet Shtepija ne rrugen e Pleshines ma gjonsisht ne rrugen Muharrem Shemsedini Shtepija esht 1katshe ka 3dhoma+1dhom te veqant 100 metra afer rruges Naim Beka Me pronar Shqipetar dokomentacjon i r

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:50
 • Ringa(Shitet Banesa te Vizioni )247/16

  Ringa(Shitet Banesa te Vizioni )247/16

  Shitet Banesa te Vizioni ne Lagje te Re ne ndertesen e 3 me 80.4m2. Banesa gjindet ne katin e 7 me mobilje dy dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dy terasa dhe shpaiz. Me dokumentacion te rregullt dhe pr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:50
 • Ringa (shitet banesa ne rr.Enver Topalli)

  Ringa (shitet banesa ne rr.Enver Topalli)

  Shitet banesa në rr.Enver Topalli. Ka një siperfaqe prej 100m2, dhe posedon II dhoma gjumi, I sallon dhe kuzhin, I banjo. banesa gjindet në katin 6. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.co

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:49
 • Lokali dhe Restoranti ne Ferizaj

  Lokali dhe Restoranti ne Ferizaj

  Shitet Lokali Me 350 m2 ne rr.12 Qershori Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:48
 • Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Sahadete Mekuli)218

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Sahadete Mekuli)218

  Ringa Shitet Shtepia me 6,50 ari ne Rr.Sahadete Mekuli shtepia eshte e gatshme per banim me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:48
 • Ringa (Shiten Lokalet )81/15

  Ringa (Shiten Lokalet )81/15

  Shiten Lokalet ne Rr.12 Qershori Lokali 155 m2 me pamje nga rruga Rr.12 Qershori Lokalet 350 m2 Rr.12 Qershori +Lokali 500 m2 me qera 10 vjet garantuar Rr.12 Qershori Per me shume oferta t

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:47
 • Kompressor 22 KW

  Kompressor 22 KW

  Kompressor Ecoair 22 KW. Viti i prodhimit 1993

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:30
 • Kompressor 2.2 kw Atlas copco

  Kompressor 2.2 kw Atlas copco

  Atals copco kompressor eshte special pa vaj oil free. Perdoret per lemin e mjeksise (Dentista )

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:29
 • Vetillator per Mobileri 5.5 KW deri 15 KW

  Vetillator per Mobileri 5.5 KW deri 15 KW

  Venrillatoraj jane nga 5.5 deri ne 15 KW sipas nevojes. gjithsej 7 copa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:29
 • Kompressor 7.5 Kw Kaeser

  Kompressor 7.5 Kw Kaeser

  kompresorst jan te servisum. Kemi dy copa

  1.399 €
  Ferizaj
  20 shkurt 13:29
 • Makina per Mobileri

  Makina per Mobileri

  Makina te ndryshme për prodhimin e mobileve ABS. Sharra, CNC Shpojsa, etj te gjitha te servisume dhe qmime të arsyshme

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:27
 • Tank boca per ajr

  Tank boca per ajr

  Tanke per ajr 2000 litra jane dy copa. ka mundesi blerje edhe me kommpresor dhe tharse, apo ndaras

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:27
 • Pres Pneumatik me 8 Cilindra

  Pres Pneumatik me 8 Cilindra

  Pres Pneumatik me 8 cilindra eshte ne gjendje te rregullt .

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:27
 • Urgjent shitet

  Urgjent shitet

  Makin per gled

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 12:49
 • Klysh haski

  Klysh haski

  Kelyshi eshte nje muaj rac e pastert per me shum Kontakt: 045 667 504

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 12:48
 • VW Touran 2.0 TDI

  VW Touran 2.0 TDI

  VW Touran 2.0 TDI 103 KW, me 6 Shpejtesi, Viti i prodhimit 11. 2006 , Vetura eshte e importuar nga zvicrra me nje gjendje shume te mire si vizuele ashtu edhe mekanike. Vetura ka 189237. Opcionet - Kl

  6.200 €
  Ferizaj
  20 shkurt 12:32
 • Shes golfin super te mir

  Shes golfin super te mir

  Shes golfin 2 asht super i ruajtur asht 1.8 benzin plin karrikat i ka te golfit 4 ka centrall me 2 digitrona ka hidraulik ka eshe 3 par goma 1 par jan 15 m+s te hekurit me kapak edhe 1 par jan fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 12:31
 • Frizin

  Frizin

  Shes frizin ne gjendje te regulle

  190 €
  Ferizaj
  20 shkurt 12:29
 • Shes iPhone 5 i perdorur 16 GB

  Shes iPhone 5 i perdorur 16 GB

  Punon shum mir por ka defekt vetem kameren dhe ka pak grritha

  90 €
  Ferizaj
  20 shkurt 12:20
 • Peugeot 308 2.0 HDI Automatik

  Peugeot 308 2.0 HDI Automatik

  Peugeot 308 2.0HDI.Automatik, sport paket. Automatik/Tiptronik Klimatronik Panoram Senzora para dhe mbrapa 105000km me liber sevisi Tempomat Radio Cd Mp3 me komanda ne vollan Pasqyret palohen E Ardhu

  7.500 €
  Ferizaj
  20 shkurt 12:18
 • Citroën C3 1.4B Automatik Me Dogan

  Citroën C3 1.4B Automatik Me Dogan

  Poseodon: Klimatronik Abs Airbeg Centrall Xhamat me rrym Automatik sapoardhur nga Zvicrra Info 044139832 044771777 Autosalloni SARA

  4.300 €
  Ferizaj
  20 shkurt 12:17
 • Cisco Wi FI AP

  Cisco Wi FI AP

  Cisco Wi Fi AP per biznese dual band 5GHz dhe 2.4 GHz AP541N

  200 €
  Ferizaj
  20 shkurt 12:16
 • Audi A6 2.0 TDi Automatik Me Dogan

  Audi A6 2.0 TDi Automatik Me Dogan

  Posedon: Klimatronik Abs Airbeg Centrall Tempomat Senzor Pargingu shanzher Cd Radio Navi Fellne 2qelsa Liber servisit Automatik e sapo ardhur nga Zvicrra Info 044771777 044139832 Autosalloni SARA

  10.700 €
  Ferizaj
  20 shkurt 12:16
 • Shitet kamioneta iveco 2.4 diesel

  Shitet kamioneta iveco 2.4 diesel

  Shitet iveco me revgjstrim re skaduar parameters1muaji 1muaji.qmimi I diskutushem bejm ndrrim me pick up ose me ndonje Kerr te udhetarve viti i prodbimit 1981.

  1.050 €
  Ferizaj
  20 shkurt 12:07
 • LINA-Shitet Banesa 89.4m2,K-VI te CAKOLLI 31/16B

  LINA-Shitet Banesa 89.4m2,K-VI te CAKOLLI 31/16B

  Shitet: Banesa(e gatëshme) Kuadratura: 89.4m2 Kati;VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: te Cakolli-Prishtinë Pronar;Shqiptarë Dokumentacion;Në

  870 €
  Ferizaj
  20 shkurt 11:56
 • RINI shtepija ne rr,NDRE MJEDA FERIZAJ

  RINI shtepija ne rr,NDRE MJEDA FERIZAJ

  SHitet shtepija me 4.5ari 0borr vend shum ideal per banim shpija esht e rrethekuar m gilindera ka garazhen oborr 200m2 ika shpija e mobilume e gatshme per banim per informata Agjensioni RINI me selin

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 11:55
 • LINA-SHITEN 9 ari Tokë në Bibaj 20/16T

  LINA-SHITEN 9 ari Tokë në Bibaj 20/16T

  Shitet: Trualli Hapësirë: 9 ari Lokacioni: Bibaj Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë. Toka ka infrastrukturën e kompletuarë. çmimi:3200 e/ari Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA

  3.200 €
  Ferizaj
  20 shkurt 11:52
 • Kofer shum vjeqar per Violin

  Kofer shum vjeqar per Violin

  Kofer shum vjeqar per Violin

  35 €
  Ferizaj
  20 shkurt 11:51
 • DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.SH.*EKO-D.D.D.-PRISHTIN* Nga Prishtina kryen aplikimin e D.D.D ne banesa dhe lokalet afariste tuaja duke perdorur preparatet (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE) ekologjike. Pra,ne bejm asgjesimin dhe elim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 11:42
 • IVECO daily 45-10

  IVECO daily 45-10

  iveco daily diesel 98 me regjistrim deri muajin e 9 ne gjendje te mir

  3.900 €
  Ferizaj
  20 shkurt 11:14
 • Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)242/16

  Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)242/16

  Shiten Banesat mbrapa St.Policor me nga 54.2 m2 ,82 m2 dhe 92.30 m2 duke u ndertuar me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 10:53
 • Ringa (Shiten Banesat Ne Rr.Gjilanit)151/15

  Ringa (Shiten Banesat Ne Rr.Gjilanit)151/15

  Shiten Banesat perball Kishes Katolike me 115 m2 kati 5 me 4 dhoma gjumi me 110 m2 me 3 dhoma fjetjes 104 m2 80 m2 Shitjen e Mundson Agjensioni Ringa Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.c

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 10:53
 • Lokal ne Ferizaj

  Lokal ne Ferizaj

  Shitet Lokali te Shtepia Bardh me hapsir 12m2 lokali ka gjith infrastrukturen e rregullt si dhe dokumentacion me pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 10:52
 • Ringa 2 banesa te viva vjeter

  Ringa 2 banesa te viva vjeter

  Shiten 2 Banesa te VIVA Vjeter tek hyrja 2 ne katin 5 me nga 60 / 70 m2 me dokumentacion te rregullt si dhe pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 10:52
 • Ringa (Shitet Shtepia ne Vllezrit Gervalla ) 151

  Ringa (Shitet Shtepia ne Vllezrit Gervalla ) 151

  Shitet Shtepia te ordinanca jeta shtepia ka sallon kuzhin banjo tarac garazhd per 2 vetura Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 10:52
 • Ringa Banesa ne Ferizaj 190/15

  Ringa Banesa ne Ferizaj 190/15

  Ringa Shitet Banesa ne Ferizaj Banesa Gjendet Ne Rr.Varoshit 38 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 10:52