• shitet lopa mbi 15L qumsht boj dhe ndrrim

  shitet lopa mbi 15L qumsht boj dhe ndrrim

  shitet lopa qumshtore eshte shtuar se 3 muaj e gjys viqin ja kom shit lopa i ka permbi 15l qumsht boj dhe ndrrim mundeni me kontaktu dhe ne viber +37745804667

  650 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 15:39
 • Sojev

  Sojev

  Shitet iPhone 4s

  45 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 15:27
 • Bmw 525 D Nga gjermania

  Bmw 525 D Nga gjermania

  *Shitet * Marka: BMW * Tipi: 525 D * Motorri: 3.0 Dizell * Viti i prodhimit 2004 * I Sapo ardhur nga gjermania * Senzora parkimi para mas * Shiber * Navi * Lekur * Ulset me nxemje * Qmimi 4400

  4.400 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 15:14
 • Fellne per golf 5

  Fellne per golf 5

  Shiten fellnet per golf 5 nr 15 jan Viber +377 44 724 881

  130 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 15:06
 • Shitet audi a 4

  Shitet audi a 4

  Shitet audi a 4 me tabela ks viti 2003 dizel 2.5 e regjistruar

  2.550 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 15:05
 • SHES GOLF VI 2.0TDI AUTOMATIC DSG ME DOGAN

  SHES GOLF VI 2.0TDI AUTOMATIC DSG ME DOGAN

  Shes Golf 6 2,O TDI AUTOMATIC DSG ME DOGAN TE PAGUAR I SAPO ARDHUR PREJ ZVICRRES VETURA POSEDON LIBREN E SEVISIT 2 QELSA NAVIGATION KOMANDA NE VOLLANT SHPEJTSIT NE VOLLANT KARRIKAT LIKUR KARRIKAT ME

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 15:04
 • Shes Samsung S4

  Shes Samsung S4

  shes telefonin samsung ne gjendje te mire pune. telefoni ka disa vija ne ekran qe nuk pengojnë gjate punes touchi i banë shume mire ndrrimi i xhamit kushton 7Euro. verzioni i ketij samsungi eshte 5.0.

  60 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 14:26
 • Mercedes E 320 4 matic

  Mercedes E 320 4 matic

  Shes mercedes e clas 320 4x4; viber: +38649101222,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 14:04
 • Shiten mobiljet per sallon 1-2-3

  Shiten mobiljet per sallon 1-2-3

  Shiten mobiljet per sallon jan pak te gervishura prodhim italian

  80 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 13:44
 • LINA SHITET SHTEPIA+5ari NE QENDER ULQIN 89/16SH

  LINA SHITET SHTEPIA+5ari NE QENDER ULQIN 89/16SH

  Shitet : Shtëpia dy katëshe Oborrë:5 ari Adresa:Rr ,,Mujo Ulqinaku" Ulqin vetëm 250 m larg plazhit Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë Ka mundësi ndrrimi me banesa apo shtëpijë në

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 13:35
 • WIKO DUOS vetem 1 Jav e perdorur

  WIKO DUOS vetem 1 Jav e perdorur

  telefoni esht i ri me paket ne gjendje perfekte duos me 2 sim karta posedon kamer vend per micro qip dhe adopterin siq duket ne foto

  30 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 13:21
 • Rezervar i plastikes

  Rezervar i plastikes

  Rezervar i plastikes per 8 14

  150 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 13:16
 • Golf 5 1.9 tdi me dogan

  Golf 5 1.9 tdi me dogan

  Shitet golf 5 1.9 goal tdi ne gjendje perfekte posedon klimatronik karrika me nxemje abs esp senzora extra likur xenon me dogan te pagume

  7.300 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 13:16
 • Touran 2.0 tdi automatik 2006

  Touran 2.0 tdi automatik 2006

  Touran 2.0 tdi viti i prodhimit 2006 i doganuar 7 ulse posedon 2 qelsa automatik klimtronik tempomat veb bast kater gjama me rrym pasqyret me rrym radio me cd centrall fellga alumini goma tmira vetur

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 13:06
 • Touran 2.0 tdi automatik 2009

  Touran 2.0 tdi automatik 2009

  Touran 2.0 tdi hegline viti i prodhimit 2009 i doganuar posedon automatik klim tronik komanda ne vallan tempomat esp air bag abs kater gjama me rrym pasqyret me rrym centrall 2 qelsa me fellga alumini

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 13:05
 • 🔴URGJENT GOLF FABRIKISHT 1.6ME REGJISTRIM 11 MUAJ

  🔴URGJENT GOLF FABRIKISHT 1.6ME REGJISTRIM 11 MUAJ

  🔴VETURA POSEDON REGJISTRIM DERI 🔴04.09.2018= FABRIKISHT BENXIN SIQ SHIHET 🔴NË FOTO ASHTU EDHE LIVE ËSHT 5 SHPEJTESI 🔴4GOMA TE DIMRIT DHEZ N'QELS👌 BINDUNI 🔴EDHE VET🚘 Po ASHTU ANTIFRIZ 100% FILTERA 🔴ULE

  980 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 12:15
 • Golf 5 plus i po sa ardhur nga gjermania

  Golf 5 plus i po sa ardhur nga gjermania

  Shitet golf 5 plus 2.0 tdi tour posedon klimatronik aba esp senzora xhama kollor vallan 3 ne gjendje perfekte

  4.800 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 12:15
 • SHITET Mercedes 1.7 dizel automatik 2002

  SHITET Mercedes 1.7 dizel automatik 2002

  SHITET Mercedes vaneo be gjendje perfekte posedon klim abs centrall goma te reja regjistrim ni vit

  2.750 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 12:04
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shërbimit bankar, ajo ofron online: A

  100 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 11:49
 • Procesor Line 6 Floor Pod Plus

  Procesor Line 6 Floor Pod Plus

  Sitet Procesori Line 6 Floor Pod, I porositur ne Amerike, shum pak I perdorur,sikur I ri shume I ruajtun .Permban me qindar ngjyra per gitare,kompresor, wawah Perfetke,phaser,flanger,chorus,tremol,fuz

  200 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 11:18
 • REMAKS Shitet banesa 86m/2 e Mobiluar

  REMAKS Shitet banesa 86m/2 e Mobiluar

  REMAKS Shitet banesa 86m/2 e Mobiluar Posedon 2 Dhoma te gjumi 1 Sallon dhe kuzhine 1 Banjo 1 Depo dhe 1 Garazh per vetur. Për më shumë na kontaktoni Email: [email protected] Nr. kontaktu

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 10:52
 • Mobile

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve

  350 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 10:47
 • shitet s7 edge samsung

  shitet s7 edge samsung

  shitet samsusng s7 edge ne gjendje te mir asht i thyr pak ekrani por nuk pengon hiq

  200 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 10:26
 • Golf 3 1.9 Dizel

  Golf 3 1.9 Dizel

  Golf 3 1.9 Dizel Ne gjendje shum te mir 4 goma te reja dimri , airbag , central , radio cd , viti 95 Tel : 045 83 80 83 ME TABELA RKS

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 10:05
 • Passat 2.0 viti 2006

  Passat 2.0 viti 2006

  Shitet Passat 2.0 dizel ne gjendje te rregullt manual me rks deri muajin 08/2018 viti 2006 gomat e reja te dimrit

  6.000 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 10:04
 • LINA-Shitet Shtëpia 3 ari oborr- Rr,Driton101/16SH

  LINA-Shitet Shtëpia 3 ari oborr- Rr,Driton101/16SH

  Shitet; Shtëpia me 3 ari oborr Kuadraturë; 100m2 Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,banjo+wc Adressa; Në

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 09:32
 • VW Passat 1.9 tdi high line full opcione

  VW Passat 1.9 tdi high line full opcione

  Passat 3b 1.9 tdi 1 bregask automatik tiptronik rks 3 muaj posedon klima tronik tempomat senzor shiu karrikat me nxemje lekur alkantara radio cd mbyllje qendrore 4dritaret elektrike esp drita mjegull

  4.700 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 09:14
 • REMAKS-SHITET BANESA

  REMAKS-SHITET BANESA

  Shitet banesa ne lagjen e re Ferizaj -Siperfaqe 65 m/2 -Posedon: Sallon + kuzhine 1 Dhome gjumi 1 Banjo 1 Ballkon Gjendet ne katin e IV , eshte nd

  32.000 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 08:42
 • Jep Veturen Me Qera Renta Car

  Jep Veturen Me Qera Renta Car

  Jep veturen me Qera (Renta Car ) osht shummm gjendje mir shum interjerin e pastert ka Klim ABS Central Fotot jan Orgjinale. Qmimi me marrveshje Mumi me thirr pej ores 08-00 deri 23-00 Viber +37

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 08:25
 • Timon(vollan) per golf 4

  Timon(vollan) per golf 4

  Shitet timoni per golf 4 me airbag per info kontakt ne ket numer 044 274 001 edhe viber ne ket numer te njejt

  30 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 08:25
 • Touran Cross.2.0 TDI. DSG. 7 Ulse. Doganuar

  Touran Cross.2.0 TDI. DSG. 7 Ulse. Doganuar

  Touran Cross. 2.0 Diesel. Automatic. 7 ulse. Sapo doganuar. Importuar nga Zvicrra. Posedon: klimatronic( dual) Abs. Esp. Servo. Boardcomputer. Tempomat. Shpejsit vollan. Navigationsystem. Park asisten

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 07:27
 • shes dyer dhe dritare te drurit te reja 044363733

  shes dyer dhe dritare te drurit te reja 044363733

  dyer te dhomave 60 dhe 70 euro , dyer te hymjes 100 euro viber +37744363733

  60 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 07:24
 • Super oferta sot vetem te Apple Shop Nardi #Nxito

  Super oferta sot vetem te Apple Shop Nardi #Nxito

  🎁🎁Super oferta te Apple Shop Nardi🎁🎁 IPHONE 7 PLUS 32gb=450$ IPHONE 7 PLUS 128GB=550$ IPHONE 7 PLUS 256=650$(+fito dhe nje tjeter gratis) IPHONE X 256GB = 750$ (+fito dhe 2 cope tjeter) Samsung S8 64g

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 07:16
 • Minik urgjent

  Minik urgjent

  Mosha 1 vjet vet e kom rrit shes shkaki qe i kom dy osht i mir per oborr i dashur per familje urgjent e shes

  20 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 05:18
 • Opel corsa

  Opel corsa

  Shitet ndrrohet opel corsa 1.2benxin ngjendje te mir guma te dinrit antifriz denim 1 vit per mashun kontakto ne viber +381637235829

  310 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 04:04
 • Mercedes C270 CDI - Elegance

  Mercedes C270 CDI - Elegance

  Shitet Mercedes C270 CDI - Elegance Viti - 2005 , 125 KW , Automatik-Tiptronic , Tempomat ( + & - ) , Klima tronik , Komanda ne timon , Comfort - Sport (CS) , Pasqyret me rrym & nxemje , Drit

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 04:04
 • Shitet Menjaqi i kombit "Fiat Ducato MAXI MultiJe

  Shitet Menjaqi i kombit "Fiat Ducato MAXI MultiJe

  Shitet Menjaqi i kombit "Fiat Ducato MAXI MultiJe, vit prodhimi 2007, Kapaciteti në cm3 - 2287, Pesha e automjetit 1950,Pesha maksimale e ngarkeses se lejuar 2200. Menjaqi ne fjalë ka te kalume 25965

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 03:14
 • shes opell vectra plin benxin

  shes opell vectra plin benxin

  Shes opell vectra plin benzin Kerrit i ben edhe plini edhe benxini Pubon si sahat gjys qelsi dhez

  350 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 02:15
 • shes dell inspiron negjendje te regullt 1GB ram W7

  shes dell inspiron negjendje te regullt 1GB ram W7

  shes dell inspiron 6400 ne gjendje te rregullt nuk ka asnje defekt ose problem performancat jane keto 1GB ram, intel core DUO, WINDOWS7, hardisku i punon shpejt ka 4 vende per USB ka DVD DHE WD mban

  65 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 01:16
 • SHITET BANESA 64.05 M2 (TE NDERIMI mbrapa policis)

  SHITET BANESA 64.05 M2 (TE NDERIMI mbrapa policis)

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 64.05 m2 Kati:-VI-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi sallon-kuzhin dhome te fjetjes dhe wc Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë Adresa:Mprapa St.Policorë-afër G

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 00:32
 • Makineri te perdorura!

  Makineri te perdorura!

  Shiten makineri te perdoruara, por ne gjendje te mire teknike duke perfshi :Eskavatora, dempera,kamiona,rimorkio te ndryshme per transportin e makinerive deri ne 50 T, makineri shpuese per pozicione t

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 00:25
 • shitet

  shitet

  Shitet opel corsa 1.2 benzin esht ne gjendje shum te mir viti 2001 regjistrim deri muaji e 5 . 2018 gume te dimrit fellne te mira ndrrim i mundshem me gjip dhe vetur +37745 602528

  2.850 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 00:24
 • Super oferta sot vetem te Apple Shop Nardi #Nxito

  Super oferta sot vetem te Apple Shop Nardi #Nxito

  🎁🎁Super oferta te Apple Shop Nardi🎁🎁 IPHONE 7 PLUS 32gb=450$ IPHONE 7 PLUS 128GB=550$ IPHONE 7 PLUS 256=650$(+fito dhe nje tjeter gratis) IPHONE X 256GB = 750$ (+fito dhe 2 cope tjeter) Samsung S8 64g

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 dhjetor 23:27
 • INVERTOR 1000 WATT AUTOMATIK

  INVERTOR 1000 WATT AUTOMATIK

  IInvertori esht Perfekt Automatik

  119 €
  Ferizaj
  12 dhjetor 23:26
 • Lenovo z50 Laptop Gaming 15.6Inch White

  Lenovo z50 Laptop Gaming 15.6Inch White

  Shitet Laptopi Gaming Lenovo z50 I bardh Specifikat: -Processor: Intel core i7 Gjenerata (4) 2.6 Ghz -Posedon 2 Kartela grafike 1.HD GRAPHIC FAMILY 2GB 2.NVIDIA GFORCE 840M 2GB -RAM Memory 16GB -HDD

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 dhjetor 23:26
 • Autodata 3.45 Final Update

  Autodata 3.45 Final Update

  Bejme instalimin e Autodates versionit 3.45 deri ne vitin 2014 ne menyr profesionale per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit +37745841950

  20 €
  Ferizaj
  12 dhjetor 23:26
 • Mercedes Atego 815 viti 2000 sapo ardhur me dogan

  Mercedes Atego 815 viti 2000 sapo ardhur me dogan

  Shitet mercedes atego 815 viti 2000 i sapo ardhur nga gjermania doganen e paguar me faktur tvsh per firma me goma te rejam ne gjrndje shum te mir tel.044 731 320

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 dhjetor 23:24
 • Bateri per samsung s6 edge plus

  Bateri per samsung s6 edge plus

  Shes baterin per samsung s6 edge plus bateria asht e re ganc e shes shkaki qe kur e kam.porosit ne ali ekspres e kam.porosit s6 edge plus e un e kam telin vetem s6 edge pa plus edhe kjo sme vyn mue hi

  10 €
  Ferizaj
  12 dhjetor 23:16
 • Opel Corsa RKS

  Opel Corsa RKS

  Shes opel corsa 1.2 benzin viti i prodhimit 1993 rexhistrim 3muaj ne gjendje shum te mir teknike nr:044568926 viber:+37744756032.

  1.500 €
  Ferizaj
  12 dhjetor 23:14
 • SHES GOLF IV DIESEL 1.9 TDI RKS VITI 99'

  SHES GOLF IV DIESEL 1.9 TDI RKS VITI 99'

  Shes golf IV 1.9 diesel tdi ne gjendje shum te mir teknike i rujtun si brenda ashtu dhe jasht me harxhime te vogla vetura posedon klim funksionale abs air bag serviset e sapo kryera etj rks deri ne mu

  3.500 €
  Ferizaj
  12 dhjetor 23:04