Patundshmeri
Kaçanik

Patundshmeri në shitje në Kaçanik

 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Kaçanik 12 shkurt 14:37
  87.500 €
 • 7 foto
  villa ulqin
  Shtepi / Vila

  villa ulqin

  shitet villa ne ulqin , 90m2 kurse obor 210 m2 ,villa gjindet shtoj te hotel emerald ose afer plazhi

  Kaçanik 1 shkurt 18:15
  1 €
 • 9 foto
   4 x Banesa 1x 70 m2 1x65 m 1x 59 m2 -1 x 300 m2
  Apartment / Banesa

  4 x Banesa 1x 70 m2 1x65 m 1x 59 m2 -1 x 300 m2

  Shes 4 Banesa ne Kacanik te gjitha jan ndertim i ri 2 Banesat jan nga 1x 60 m2 kushton 25000 € tjet

  Kaçanik 26 janar 08:28
  25.000 €
 • 1 foto
   Penthaus Banes 300 m2 ,Kamin Xhakuzi Teras,Klima
  Apartment / Banesa

  Penthaus Banes 300 m2 ,Kamin Xhakuzi Teras,Klima

  Shes Banesen Luksoze Ose Penthausin - papafingon, Afer 300 Quadrat ne kaçanik me Teras te madhe me

  Kaçanik 26 janar 07:37
  95.000 €
 • 10 foto
  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337
  Garazh

  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Kaçanik 19 dhjetor 13:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet shtepia ne qender te qytetit ne Kaçanik
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne qender te qytetit ne Kaçanik

  shitet shtepia ne qender te qytetit afer postes dhe stacionit policor ne kaqanik shtepia ka 114 metr

  Kaçanik 20 nëntor 01:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OFERTE FALAS;;;
  Garazh

  OFERTE FALAS;;;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Kaçanik 16 nëntor 00:14
  50.000 €
 • 6 foto
  Truall / toke 22 Ari
  Truall / Toke

  Truall / toke 22 Ari

  Truall 22 Ari në shitje në Kovaqec – Kaqanik Trualli gjendet në Kovaqec, (afër Gjamisë), dalje ne

  Kaçanik 23 gusht 19:52
  1 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Dhoma

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  A po kërkoni fonde për të shlyer kreditë dhe borxhet? Po kërkoni financim për të filluar biznesin tu

  Kaçanik 17 gusht 18:44
  30.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet banesa ne rr.sali bajra kacanik afer postes dhe policis banesa ësht e re e pa perdorne êsht e

  Kaçanik 15 gusht 17:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa 4 Dhomëshe 97m2 Kati -1- Kaçanik
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 4 Dhomëshe 97m2 Kati -1- Kaçanik

  Shitet banesa 4 dhomëshe në Kaçanik (Rr.Emin Duraku) me sipërfaqe 97m2, kati i 1-rë. Banesa ka sallo

  Kaçanik 28 korrik 01:15
  49.000 €
 • 1 foto
  Shitet shtepia ne kaqanik afer Etc
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne kaqanik afer Etc

  Shtepia eshte 2ari perball Etc per info kontaktoni ne numrin 044 847 728 qmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 19 korrik 11:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banese ne qender te qytetit
  Apartment / Banesa

  Banese ne qender te qytetit

  Banesa eshte ne qender te qytetit eshte perdorur vetem per pushime te veres 4 jave ne vit eshte ne

  Kaçanik 25 maj 12:48
  29.500 €
 • 11 foto
  Shitet shtepija me 8 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija me 8 ari truall

  Shitet shtepija me 8 ari truall. E mobiluar, Lokacioni 200m nga Restaurant \"Te Bunarit\".

  Kaçanik 16 prill 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia

  shitet shtepia me 2ari ne kaqanik te vjeter ne lagjen çardak. Qmimi sipas marveshjes.

  Kaçanik 11 prill 03:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Zyre dhe garazha
  Garazh

  Zyre dhe garazha

  Shes zyre dhe garazha Tavolin pune Kuti te siguresav Njehsor elektriik Konzoll E pershtatshme per gj

  Kaçanik 4 prill 07:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofrohet shtepia ne shitje ne Kaçanik !Bruti
  Shtepi / Vila

  Ofrohet shtepia ne shitje ne Kaçanik !Bruti

  Ofrohet shtepia ne shitje ne Kaçanik ne lagjjen Tushe afer Stacionit te Policisë. Shtepia ndodhet ne

  Kaçanik 3 prill 16:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BARAKA
  Garazh

  Shitet BARAKA

  Shitet BARAKA

  Kaçanik 3 prill 05:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Skopje, 67m2, 5 kat, listën e pronave
  Shtepi / Vila

  Skopje, 67m2, 5 kat, listën e pronave

  760еу/м2

  Kaçanik 2 prill 18:55
  760 €
 • 2 foto
  Shitet shporedi nxemjes
  Shtepi / Vila

  Shitet shporedi nxemjes

  Shes shporedin e nxemjes me dru asht shum pak i perdorer ka garancion edhe 3 vjet qmimi sipas marrve

  Kaçanik 2 prill 17:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 4 Dhomëshe 97m2  Kati -1- Kaçanik
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 4 Dhomëshe 97m2 Kati -1- Kaçanik

  Shitet banesa 4 dhomëshe në Kaçanik (Rr.Emin Duraku) me sipërfaqe 97m2, kati i 1-rë. Banesa ka sallo

  Kaçanik 2 prill 15:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa ne rr.Qamil Ilazi-88m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne rr.Qamil Ilazi-88m2

  Shes Banesen 88m2, ne rrugen Qamil Ilazi perballë postës ne Kaqanik Përbërja:2 dhoma gjumi+salloni+k

  Kaçanik 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa(Shitet Banesa ne Kaqanik)333/17
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shitet Banesa ne Kaqanik)333/17

  Shitet banesa ne Kaqanik ne Rr.Qamil Ilazi (Perball Postes). Banesa eshte ne katin e 3 me 85m2. Bane

  Kaçanik 1 prill 22:01
  500 €
 • 0 foto
  Dyr Garazhe
  Garazh

  Dyr Garazhe

  Shes Dyr Garazhes me Dimension 2,99 me 2,14 Dyrt jan funksionale me tre Kriher me nje der hyrje mun

  Kaçanik 1 prill 08:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Baraka
  Garazh

  Shitet Baraka

  Shitet baraka me siperfaqe prej 30 metra katror

  Kaçanik 1 prill 08:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepia ne Kacanik
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Kacanik

  Shitet shtepia ne Kacanik Lokacioni: Kacanik, rr. Dushkaja Siperfaqe:247m2 Renditjet: 4 dhoma gj

  Kaçanik 31 mars 23:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Banesa posedon 82 metra katrorë: Salloni me kuzhinë; Dy dhoma të fjetjes; Korridori; Banjoja dhe Bod

  Kaçanik 31 mars 09:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia 184 m2 dhe 54 ari toke dhe oborr se
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 184 m2 dhe 54 ari toke dhe oborr se

  Shitet shtepia 184 m2 dhe 54 ari toke dhe oborr se bashku Shtepia eshte e re, eshte 2 kat e gjysme:

  Kaçanik 15 mars 21:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 10 0% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Apartment / Banesa

  Financimi i para garantuar 10 0% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 10 0% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Kaçanik 9 korrik 11:49
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Shtepiza

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous pouv

  Kaçanik 12 janar 21:58
  200 €