Garazh
Kaçanik

Garazh në shitje në Kaçanik

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337
  Garazh

  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Kaçanik 19 dhjetor 13:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OFERTE FALAS;;;
  Garazh

  OFERTE FALAS;;;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Kaçanik 16 nëntor 00:14
  50.000 €
 • 10 foto
  Zyre dhe garazha
  Garazh

  Zyre dhe garazha

  Shes zyre dhe garazha Tavolin pune Kuti te siguresav Njehsor elektriik Konzoll E pershtatshme per gj

  Kaçanik 4 prill 07:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BARAKA
  Garazh

  Shitet BARAKA

  Shitet BARAKA

  Kaçanik 3 prill 05:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyr Garazhe
  Garazh

  Dyr Garazhe

  Shes Dyr Garazhes me Dimension 2,99 me 2,14 Dyrt jan funksionale me tre Kriher me nje der hyrje mun

  Kaçanik 1 prill 08:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Baraka
  Garazh

  Shitet Baraka

  Shitet baraka me siperfaqe prej 30 metra katror

  Kaçanik 1 prill 08:00
  Me Marrveshje