Kaçanik

Sport & Rekreacion në shitje në Kaçanik

 • 5 foto
  Papagall gmGri Afrikan
  Kafshe shtepiake

  Papagall gmGri Afrikan

  Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta..

  Kaçanik Sot, 09:12
  600 €
 • 1 foto
  Pushk ajrore ndrrim
  Kafshe shtepiake

  Pushk ajrore ndrrim

  Shes pushk ajrore 4.5 boj ndrrim me qen qka tum konvenon transport nuk boj +38345598953

  Kaçanik Dje, 23:03
  100 €
 • 12 foto
  HORIZON PARAGON X GERMANY 3,25 H.P. Pista e vrapimit
  Paisje per sport

  HORIZON PARAGON X GERMANY 3,25 H.P. Pista e vrapimit

  Horiozon Paragon X model 2021g. NEW në asortimentin tonë. Punë rutine premium për përdorim shtëpia

  Kaçanik 24 janar 10:48
  2.300 €
 • 12 foto
  HORIZON FITNESS GERMANY OMEGA Z 3H.P. piste vrapimi 10G. Gar
  Paisje per sport

  HORIZON FITNESS GERMANY OMEGA Z 3H.P. piste vrapimi 10G. Gar

  HORIZON FITNESS OMEGA Z 1,499,00 € https://de.horizonfitness.com/de/treadmills Pesha 113.50 kg

  Kaçanik 24 janar 10:06
  1.500 €
 • 7 foto
  FASSI SPORT ITALIA 9.5 HRC 3.5H.P. 10gGaranci Deri në 150 kg
  Paisje per sport

  FASSI SPORT ITALIA 9.5 HRC 3.5H.P. 10gGaranci Deri në 150 kg

  https://youtu.be/E2BT1V_N5PU FASSI SPORT ITALI 9.5 HRC SHTRONI Kasetën Deri në 150 kg. ME 10 VI

  Kaçanik 24 janar 09:45
  1.370 €
 • 6 foto
  FASSI SPORT ITALIA 7.2 3H.P. Garanci 5 vjeçare model 2021
  Paisje per sport

  FASSI SPORT ITALIA 7.2 3H.P. Garanci 5 vjeçare model 2021

  7% ulje në vrapimin e litarit Dorëzimi menjëherë në magazinë 1,250.00 € ÇMIM I RREGULLT Markë Fassi

  Kaçanik 24 janar 09:27
  1.162 €
 • 6 foto
  DIADORA EXESS 8.5 2,75H.P. Garanci 5 vjeçare e modelit 2021
  Paisje per sport

  DIADORA EXESS 8.5 2,75H.P. Garanci 5 vjeçare e modelit 2021

  Modeli i ri promovues 2021. EXAD DIADORA 8.5 PISTE VRAPIMI ÇMIMI: -13% 1000€. Çmimi i rregullt 1,1

  Kaçanik 24 janar 09:06
  1.000 €
 • 6 foto
  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT
  Paisje per sport

  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT

  KËPUCËT PROFESIONAL TË FLOORIT NË ROLL SPORTEC GJERMANI PËRKUFIZIMI PËR GOMAT: 0,5m.m.8eur. per 1

  Kaçanik 24 janar 09:05
  12 €
 • 2 foto
   Precor Icarian Series 610 Power Cage
  Paisje per sport

  Precor Icarian Series 610 Power Cage

  Shumëfunksionale profesionale në të djathtë për stërvitje shitet. PRECOR ICARIAN LINE SKU: PW610CN

  Kaçanik 24 janar 08:27
  750 €
 • 8 foto
  PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE,
  Paisje per sport

  PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE,

  Piste vrapimi PRECOR EFX 954i 2000€ Biciklete PRECOR 846i 600€ Orbitrek eliptik PRECOR EFX 5

  Kaçanik 24 janar 08:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi
  Paisje per sport

  PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi

  pajisje palestër është nga 2017 dhe është e re nga linja e prodhimit PULSE SERIE 2 2017 zot. wifi /

  Kaçanik 24 janar 08:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TECHNOGYM EXCITE RUN 500 RUN 700 RUN 900
  Paisje per sport

  TECHNOGYM EXCITE RUN 500 RUN 700 RUN 900

  pista vrapimi profesionale lager Skopje Makedonija TECHNOGYM RUN 500 LED TECHNOGYM RUN 700 LED

  Kaçanik 24 janar 08:25
  1.999 €
 • 11 foto
  Përdorni një pajisje profesionale palestër
  Paisje per sport

  Përdorni një pajisje profesionale palestër

  TË NDERUAR, Bulevar Kuzman Josifovski Pitu 24/15 1000 Shkup Makedonija Nas: AERODROM TE RI stacioni

  Kaçanik 24 janar 08:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Na prodaju nevjerojatni štenad stafordskog bika.
  Kafshe shtepiake

  Na prodaju nevjerojatni štenad stafordskog bika.

  Na prodaju nevjerojatni Å¡tenad stafordskog bika. Nevjerojatno leglo Å¡tenaca pravog stafordskog

  Kaçanik 24 janar 07:58
  280 €
 • 0 foto
  Shiten produktet LRHEATH&BEAUTY
  Koleksione

  Shiten produktet LRHEATH&BEAUTY

  Shiten produktet LRHEATH&BEAUTY nga kompania Gjermane LR ALOE VIA Aloe Vera krem trupi korrigjue

  Kaçanik 23 janar 21:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Majmun kapuçin për birësim Whatsapp përmes +27631592950
  Kafshe shtepiake

  Majmun kapuçin për birësim Whatsapp përmes +27631592950

  Unë dua t\'i jap Monkey-it tim miqësor Capuchin për birësim për çdo person apo familje të dashur dhe

  Kaçanik 22 janar 12:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  whatsapp@ +256707444755 strong african love spells bring back lost lover
  Kafshe shtepiake

  [email protected] +256707444755 strong african love spells bring back lost lover

  Upon completion of the spell work, which requires several extensive ritual sessions, a talisman is p

  Kaçanik 22 janar 00:32
  200 €
 • 1 foto
  Monkey Capuchin miqësor dhe i dashur për adaptim falas
  Kafshe shtepiake

  Monkey Capuchin miqësor dhe i dashur për adaptim falas

  Unë dua të jap majmunin tim të bukur, miqësor dhe të gjallë Capuchin për birësim falas Më kontakton

  Kaçanik 22 janar 00:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   AKUARIUM
  Kafshe shtepiake

  AKUARIUM

  shitet akuariumi komplet me paisje dhe komod eshte shum i mir per shtepi dhe restorane. eshte i mad

  Kaçanik 21 janar 14:59
  300 €
 • 11 foto
   AKFARIUMI
  Kafshe shtepiake

  AKFARIUMI

  shitet akfariumi komplet me paisje dhe komod eshte shum i mir per shtepi dhe restorne. eshte i madh

  Kaçanik 21 janar 14:57
  400 €
 • 1 foto
  Gjeli shitet
  Kafshe shtepiake

  Gjeli shitet

  Shitet gjeli1 vjeçar

  Kaçanik 21 janar 09:44
  15 €
 • 2 foto
  Pula
  Kafshe shtepiake

  Pula

  Shes pula edhe gjeli qmim 80 Euro

  Kaçanik 18 janar 09:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes lopen qumeshtore
  Kafshe shtepiake

  shes lopen qumeshtore

  shes lopen qumeshtore me viq, lopa eshte shtuar me viq me daten 14.01.2021. Pres bleres serioz! Çmim

  Kaçanik 17 janar 10:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sane shume e mire
  Kafshe shtepiake

  Sane shume e mire

  Shiten Duj San Shume te mire

  Kaçanik 15 janar 21:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Plluma
  Kafshe shtepiake

  Plluma

  Ndrroj pllumat me plluma gjimli

  Kaçanik 13 janar 15:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gitar
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitar

  gitar stratocaster sunburst krejt funksionale 5way switchup e perdorun nja 1 vjet shum e mir per f

  Kaçanik 11 janar 20:07
  70 €
 • 5 foto
  ‼️shiten skiat‼️
  Paisje per sport

  ‼️shiten skiat‼️

  Shiten skiat (te perdorta) , 160cm te ardhura nga zvicrra🇨🇭

  Kaçanik 9 janar 19:57
  70 €
 • 3 foto
  Skija
  Bileta / Udhetime

  Skija

  Shes skijat te ardhura prejr italis 1.70 -180 t gata ose ndrroj me qka tum konvenon +38345598953

  Kaçanik 9 janar 12:17
  150 €
 • 3 foto
  Në shitje Qen dhe Këlyshë Labrador Retriever
  Kafshe shtepiake

  Në shitje Qen dhe Këlyshë Labrador Retriever

  Në shitje Qen dhe Këlyshë Labrador Retriever Ne jemi kaq të ngazëllyer për të njoftuar mbërritjen e

  Kaçanik 8 janar 10:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Thas te boksit
  Paisje per sport

  Thas te boksit

  thas te boksit me shumice dhe pakice me madhesi te ndryshme kualitet 100%

  Kaçanik 8 janar 02:42
  40 €
 • 2 foto
  Aziat
  Kafshe shtepiake

  Aziat

  Shitet aziati 85 cantin i madh 18 mujsh rroket edhe asht i mir per shpi per njerz te huj

  Kaçanik 6 janar 16:43
  300 €
 • 3 foto
  AMAIZING LOVELY POMERANIAN në dispozicion
  Kafshe shtepiake

  AMAIZING LOVELY POMERANIAN në dispozicion

  AMAIZING LOVELY POMERANIAN në dispozicion Këlyshë të mrekullueshëm meshkuj dhe femra për shitje tan

  Kaçanik 6 janar 03:31
  200 €
 • 1 foto
  Shitet Viçi
  Kafshe shtepiake

  Shitet Viçi

  Me marrveshje

  Kaçanik 3 janar 19:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ORË DORE - DIESEL ORIGJINALE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORË DORE - DIESEL ORIGJINALE

  DIESEL MEGA CHIEF ORIGJINALE E RE

  Kaçanik 3 janar 02:24
  230 €
 • 2 foto
  Shiten shotat e mishit
  Kafshe shtepiake

  Shiten shotat e mishit

  Shiten shotat e bardha per mish shotat ka 13 euro shotanat ka 15 euro dej 4.500gr ndrrim i mundshem

  Kaçanik 2 janar 21:55
  13 €
 • 2 foto
  Shes nrroj me pula
  Kafshe shtepiake

  Shes nrroj me pula

  Gjendje tmir osht krist gjami me punu nuk pengon tjerat nrregull ika ndrrim me pula

  Kaçanik 28 dhjetor 12:47
  70 €
 • 0 foto
  terrier
  Kafshe shtepiake

  terrier

  shitet terrier ,minik qen

  Kaçanik 15 dhjetor 15:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Kafshe shtepiake

  Shiten

  Shitet

  Kaçanik 14 dhjetor 16:19
  80 €
 • 3 foto
  Shes Korg pa3x 256 mb
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes Korg pa3x 256 mb

  pa3x 356 mb 76 keys me setta shum te mir 5,6 setta te zgjedhur

  Kaçanik 14 dhjetor 04:26
  1.100 €
 • 8 foto
  Gurë Të Mullinit Në Shitje
  Koleksione

  Gurë Të Mullinit Në Shitje

  Shiten guret e mullinit. Jan shumë te vjeter. Munden me u perdor edhe per mulli, po shumicen e raste

  Kaçanik 13 dhjetor 20:44
  220 €
 • 3 foto
  Shizet
  Kafshe shtepiake

  Shizet

  Shitet

  Kaçanik 12 dhjetor 17:58
  80 €
 • 0 foto
  Urgjent Shiten terrierat qift mashkull femen
  Kafshe shtepiake

  Urgjent Shiten terrierat qift mashkull femen

  Shiten terrierat qift shum tfort neldesh per lufta ndesh shkado per info 045926992

  Kaçanik 10 dhjetor 01:17
  150 €
 • 2 foto
  Radio ndrrim
  Kafshe shtepiake

  Radio ndrrim

  Shes ose ndrroj radionin i ardhur prej italis ndrrim me qka tum konvenon per me shum viber +38345598

  Kaçanik 7 dhjetor 22:06
  60 €
 • 0 foto
  Shitet terrierka lir
  Kafshe shtepiake

  Shitet terrierka lir

  Shitet terrierka fm lir ndash ler lufta ndash shkadush 4 mujsh e gjys

  Kaçanik 4 dhjetor 17:40
  80 €
 • 2 foto
  Nr i telit 045 328 224
  Kafshe shtepiake

  Nr i telit 045 328 224

  Shitet lopa shterrp per me pre ose me majt e mir osht e re e 3 pjellsh 10 litra tomel 3 gjina ika q

  Kaçanik 4 dhjetor 17:10
  880 €
 • 1 foto
  Shitet terrierka 4 muj e gjys
  Kafshe shtepiake

  Shitet terrierka 4 muj e gjys

  Shitet terrierka 4 muj e gjys ndesh per lufta ndesh qadush pulas nuk i han

  Kaçanik 3 dhjetor 21:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 15 pula 5 knojs 11 pula jan amrok nr 045 328 224
  Kafshe shtepiake

  Shiten 15 pula 5 knojs 11 pula jan amrok nr 045 328 224

  Shiten 15 pula e 7 knojs 11 pula jan amrok pulat jan tu vojt tmira jan amrok qmimi kush i merr krej

  Kaçanik 30 nëntor 17:35
  9 €
 • 3 foto
  Shes bikat
  Kafshe shtepiake

  Shes bikat

  Shesi bikat

  Kaçanik 17 nëntor 19:55
  1 €
 • 3 foto
  Shes bikat
  Kafshe shtepiake

  Shes bikat

  Shes bikat

  Kaçanik 17 nëntor 19:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe shtepiake

  Shitet

  Shes Viqin 7Muajsh , qmimi me marreveshje

  Kaçanik 12 nëntor 16:13
  Me Marrveshje