Kaçanik

Sport & Rekreacion në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  Qen policie
  Kafshe shtepiake

  Qen policie

  Shitet qeni i madh mosha 1 Vjet e 2 muj eshte me kelysh kelysht nuk i kam hedhur ne foto ende por ne

  Kaçanik Dje, 16:18
  80 €
 • 1 foto
  Shiten Nike
  Paisje per sport

  Shiten Nike

  Shiten patiket nike te ardhura nga jasht te reja te pa perdorura 100%original

  Kaçanik 26 mars 19:58
  35 €
 • 5 foto
  Papagall gmGri Afrikan
  Kafshe shtepiake

  Papagall gmGri Afrikan

  Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta..

  Kaçanik 26 mars 09:12
  600 €
 • 3 foto
  Trek Fuel Ex8
  Paisje per sport

  Trek Fuel Ex8

  Madhsia S-M 26 450€ jo fix +38971949220

  Kaçanik 22 mars 21:15
  450 €
 • 5 foto
  Sintisajzer Kawai K1 II
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sintisajzer Kawai K1 II

  Shitet sintisajzeri profesional i llojit Kawai K1 II me çmim të volitshëm, në gjendje pothuajse i r

  Kaçanik 19 mars 19:29
  110 €
 • 2 foto
   Na prodaju imam prekrasne pomeranske štenad.
  Kafshe shtepiake

  Na prodaju imam prekrasne pomeranske štenad.

  Na prodaju imam prekrasne pomeranske štenad. Ostale su samo 3 kuje. Spremni 17. ožujka. Štenci

  Kaçanik 16 mars 17:16
  200 €
 • 0 foto
  knojs
  Kafshe shtepiake

  knojs

  shes 9 knojs jan shum te mir jan tri tveres kaluar

  Kaçanik 13 mars 12:46
  15 €
 • 0 foto
  Qen i sharrit
  Kafshe shtepiake

  Qen i sharrit

  Qen sharri

  Kaçanik 9 mars 16:25
  300 €
 • 4 foto
  Shes pulat
  Kafshe shtepiake

  Shes pulat

  Shes pulat jan treja zoj tvitit kalun ja kan nis me vojt jan 5 pula 1 knus Nr,:044806984 injejti n

  Kaçanik 2 mars 11:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Belg org
  Kafshe shtepiake

  Belg org

  Shitet belg org 2 muj e gjys femen per arsyje spo muj mu kujdes se kom mashkull tani po duhet me jek

  Kaçanik 28 shkurt 22:10
  60 €
 • 6 foto
   PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi
  Paisje per sport

  PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi

  pajisje palestër është nga 2017 dhe është e re nga linja e prodhimit PULSE SERIE 2 2017 zot. wifi /

  Kaçanik 28 shkurt 14:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50
  Paisje per sport

  MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50

  Mercenar MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50 NEW MODEL https://world.matrixfitness.com/en

  Kaçanik 28 shkurt 14:18
  6.500 €
 • 3 foto
  PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM ,PRECOR, LIFE FITNESS
  Paisje per sport

  PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM ,PRECOR, LIFE FITNESS

  Profesional stepper from 400€ TECHNOGYM  EXCITE SYNCHRO 700i TV LED 2015 x3 EXCITE 700i LED PR

  Kaçanik 28 shkurt 14:16
  400 €
 • 7 foto
  Zagar të Humbur/Vjedhur
  Kafshe shtepiake

  Zagar të Humbur/Vjedhur

  I lus te gjith Qytetart dhe Gjuetart e ndershem se me 10/07/2019 ma kan vjedhur zagarin klysh Ballak

  Kaçanik 27 shkurt 03:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  3 MAKINA PROFESIONALE PËR KLUBIN E FITNESSËS
  Paisje per sport

  3 MAKINA PROFESIONALE PËR KLUBIN E FITNESSËS

  SE PRODAVAAT VO SET ILI ODELNO 3 REEBOK FITNESS MASHINI ÇMIMI PËR SET 1500ЕUR. ÇMIMI PËR PARK. 700

  Kaçanik 24 shkurt 10:34
  700 €
 • 3 foto
  Këlyshat gjermane Shepard janë në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshat gjermane Shepard janë në dispozicion.

  Këlyshat gjermane Shepard janë në dispozicion. Këlyshë të fortë, aktivë dhe të prirur për shitje. A

  Kaçanik 24 shkurt 09:18
  250 €
 • 3 foto
  Këlyshë të mrekullueshëm të Yorkshire në dispozicion në Yorkshire
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të mrekullueshëm të Yorkshire në dispozicion në Yorkshire

  Këlyshë të mrekullueshëm të Yorkshire në dispozicion në Yorkshire Këlyshat e qengjeve për shitje ja

  Kaçanik 24 shkurt 09:17
  160 €
 • 3 foto
  Puppy adorable Pomeranain Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Puppy adorable Pomeranain Në dispozicion.

  Puppy adorable Pomeranain Në dispozicion. Këlyshë të bukur Pomeranez me çmime të shkëlqyera. Shumë

  Kaçanik 24 shkurt 09:17
  180 €
 • 3 foto
  Këlyshë të bukur Pomsky në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Pomsky në dispozicion.

  Këlyshë të bukur Pomsky në dispozicion. Këlyshët janë gati të shkojnë dhe të rriten në shtëpinë ton

  Kaçanik 24 shkurt 09:16
  170 €
 • 3 foto
  Qentë bukuroshe të siberisë siberiane
  Kafshe shtepiake

  Qentë bukuroshe të siberisë siberiane

  Qentë bukuroshe të siberisë siberiane Për Shitje Të gjitha këlyshët kanë sy fantastikë blu, janë sh

  Kaçanik 24 shkurt 09:15
  160 €
 • 3 foto
  Një qenush i lezetshëm Maltese që do t'ju shkrijë zemrën.
  Kafshe shtepiake

  Një qenush i lezetshëm Maltese që do t'ju shkrijë zemrën.

  Një qenush i lezetshëm Maltese që do t'ju shkrijë zemrën. Ata janë qen shumë të lezetshëm që shoqër

  Kaçanik 24 shkurt 09:14
  170 €
 • 3 foto
  Këlyshë samoyed për shitje.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë samoyed për shitje.

  Këlyshë samoyed për shitje. Këlyshë të këndshëm dhe të bukur Samoyed janë në dispozicion. Ata janë

  Kaçanik 24 shkurt 09:14
  170 €
 • 3 foto
  Kupa Cute Cavapoo Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Kupa Cute Cavapoo Në dispozicion.

  Kupa Cute Cavapoo Në dispozicion. Një pjellë e mrekullueshme e qenve mahnitëse Cavapoo që kërkojnë

  Kaçanik 24 shkurt 09:13
  170 €
 • 3 foto
  Puppies fantastike Boston Terrier.
  Kafshe shtepiake

  Puppies fantastike Boston Terrier.

  Puppies fantastike Boston Terrier. Vajza jonë e bukur Evie ka një pjellë të mrekullueshme, të shënd

  Kaçanik 24 shkurt 09:12
  160 €
 • 3 foto
  Kupa Cute Cavachon Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Kupa Cute Cavachon Në dispozicion.

  Kupa Cute Cavachon Në dispozicion. Qentë shumë miqësorë dhe të butë me pallto të bukura mbi ta Ata

  Kaçanik 24 shkurt 09:12
  170 €
 • 3 foto
  I mrekullueshëm Shih Tzu në shitje.
  Kafshe shtepiake

  I mrekullueshëm Shih Tzu në shitje.

  I mrekullueshëm Shih Tzu në shitje. Këlyshë të adhurueshëm Shih Tzu shumë të socializuar, duke ngrë

  Kaçanik 24 shkurt 09:11
  160 €
 • 3 foto
  ne kemi pesë këlyshët tanë Kockapoo
  Kafshe shtepiake

  ne kemi pesë këlyshët tanë Kockapoo

  ne kemi pesë këlyshët tanë Kockapoo dëgjoni kemi pesë këlyshët tanë Kockapoo për shitje mama është

  Kaçanik 24 shkurt 09:10
  180 €
 • 3 foto
  Kopshti i adhurueshëm, spanjoll gjerman, është shumë i shëndetshëm dhe i lezetshëm i do fëmijët
  Kafshe shtepiake

  Kopshti i adhurueshëm, spanjoll gjerman, është shumë i shëndetshëm dhe i lezetshëm i do fëmijët

  Kopshti i adhurueshëm, spanjoll gjerman, është shumë i shëndetshëm dhe i lezetshëm i do fëmijët Kop

  Kaçanik 24 shkurt 09:09
  170 €
 • 3 foto
  Chihuahua, një qenush me flokë të shkurtër cilësor.
  Kafshe shtepiake

  Chihuahua, një qenush me flokë të shkurtër cilësor.

  Chihuahua, një qenush me flokë të shkurtër cilësor. E zbukuruar mirë, me prejardhje të mirë. Vaksi

  Kaçanik 24 shkurt 09:08
  170 €
 • 3 foto
  Këlyshët e Newfoundland janë në dispozicion tani.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e Newfoundland janë në dispozicion tani.

  Këlyshët e Newfoundland janë në dispozicion tani. Qentë shumë miqësorë dhe të butë me pallto të kën

  Kaçanik 24 shkurt 09:07
  160 €
 • 3 foto
  Kone te mrekullueshme Akita.
  Kafshe shtepiake

  Kone te mrekullueshme Akita.

  Kone te mrekullueshme Akita. Tani, janë të disponueshëm këlyshë të shkëlqyera Akita, kemi këlyshë f

  Kaçanik 24 shkurt 09:07
  170 €
 • 3 foto
  Këlyshë të disponueshëm Beagle
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të disponueshëm Beagle

  Këlyshë të disponueshëm Beagle Zgjodha këlyshë Beagle, Behet Vet kontrolluar Ishte dylli i parë, pl

  Kaçanik 24 shkurt 09:06
  170 €
 • 3 foto
  Këlyshë në dispozicion të Bulldogut anglez.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë në dispozicion të Bulldogut anglez.

  Këlyshë në dispozicion të Bulldogut anglez. Unë jam këtu për të gjetur këlyshët e mi të bukur mahni

  Kaçanik 24 shkurt 09:05
  170 €
 • 3 foto
  Mbreti i Cavaliers Charles Puppies.
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i Cavaliers Charles Puppies.

  Mbreti i Cavaliers Charles Puppies. Ata patën fillimin më të mirë në jetë. Ata u rritën në dhomën t

  Kaçanik 24 shkurt 09:03
  170 €
 • 1 foto
  Këtu janë disa këlyshë të bukur maltë, ata jan
  Kafshe shtepiake

  Këtu janë disa këlyshë të bukur maltë, ata jan

  ë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar nga dhjami, vaksinuar, të lagur, të siguruar, dhe ata janë shum

  Kaçanik 3 shkurt 12:39
  150 €
 • 1 foto
  Këtu janë disa këlyshë të bukur të bulldogu
  Kafshe shtepiake

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të bulldogu

  t anglezë, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyra, të vaksinuar, të lagur, të siguruar

  Kaçanik 3 shkurt 12:37
  150 €
 • 5 foto
  AKUARIUM
  Kafshe shtepiake

  AKUARIUM

  shitet akuariumi me paisje akuariumi ka dimenzionet. 60cm gjatsi. 30cm gjersi. 30cm naltesi. akuariu

  Kaçanik 28 janar 22:08
  100 €
 • 8 foto
  AKSION AKUARIUM
  Kafshe shtepiake

  AKSION AKUARIUM

  AKSION AKSION prej 400 euro ne 280 euro vlen deri me 1 shkurt. shitet akuariumi komplet me paisje m

  Kaçanik 28 janar 22:07
  400 €
 • 10 foto
   AKSION AKFARIUMI
  Kafshe shtepiake

  AKSION AKFARIUMI

  AKSION AKSION prej 500 euro ne 330 euro. shitet akfariumi komplet me paisje me peshqi dhe komod esht

  Kaçanik 28 janar 22:06
  330 €
 • 2 foto
  FranceBulldog
  Kafshe shtepiake

  FranceBulldog

  Këlyshë cilësore FranceBulldog Këlyshët janë KC të Regjistruar me një model prej 5 gjenerash. Ata k

  Kaçanik 8 janar 12:04
  150 €
 • 4 foto
  Shes kepuca
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes kepuca

  Shes kepuca nr 38 me kall per 28 nentor

  Kaçanik 21 nëntor 13:20
  25 €
 • 0 foto
  TECHNOGYM SELECTION SERIE një grup prej 12 makinav
  Paisje per sport

  TECHNOGYM SELECTION SERIE një grup prej 12 makinav

  pajisjet janë në një linjë në Shkup dhe mund të shihen çdo ditë pajisja ruhet në mënyrë të përsosur

  Kaçanik 19 nëntor 11:22
  18.400 €
 • 1 foto
  ofertë falas për të gjithë
  Bileta / Udhetime

  ofertë falas për të gjithë

  Ndihmoni dhe FINANCIMIN N 48 48 orë Procesi i shpejtë dhe i lehtë i huasë që ju lejon të çliroheni

  Kaçanik 26 tetor 14:26
  1.000 €
 • 5 foto
  këlyshë të bukur pomeranez
  Kafshe shtepiake

  këlyshë të bukur pomeranez

  këlyshë të bukur mashkull dhe femër për shtëpi të reja këlyshët tanë janë të vaksinuar dhe të ve

  Kaçanik 25 tetor 03:46
  200 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS,
  Koleksione

  OFERTE FALAS,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Kaçanik 20 tetor 15:59
  3.000 €
 • 7 foto
  Shiten vegla
  Paisje per sport

  Shiten vegla

  Shiten paisjet me marrveshjee

  Kaçanik 17 tetor 12:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Bulldog francez në dispozicion për shitje
  Kafshe shtepiake

   Bulldog francez në dispozicion për shitje

   Bulldog francez në dispozicion për shitje Kemi një pjellë bukuroshe prej 7 bulldogësh francezë Blu

  Kaçanik 11 tetor 20:57
  250 €
 • 1 foto
  Shitet thesi per Boks
  Paisje per sport

  Shitet thesi per Boks

  Shitet thesi per boks 100€ i ardhur prej gjermanis

  Kaçanik 11 tetor 14:31
  100 €
 • 3 foto
  Predivni štenad Newfoundlanda
  Kafshe shtepiake

  Predivni štenad Newfoundlanda

  Predivni štenad Newfoundlanda Zadovoljstvo nam je što možemo objaviti da imamo 6 prekrasnih beba ko

  Kaçanik 3 tetor 10:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  bostonske terijere
  Kafshe shtepiake

  bostonske terijere

  Ljupke bostonske terijere Mi smo mali hobi uzgajivači Bostonskog terijera i tako smo uzbuđeni što m

  Kaçanik 3 tetor 10:09
  Me Marrveshje