Kaçanik

Kafshe shtepiake në shitje në Kaçanik

 • 4 foto
  pula
  Kafshe shtepiake

  pula

  shiten pula shota gusa

  Kaçanik Sot, 11:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Papagall gmGri Afrikan
  Kafshe shtepiake

  Papagall gmGri Afrikan

  Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta..

  Kaçanik 5 gusht 10:12
  600 €
 • 4 foto
  She
  Kafshe shtepiake

  She

  Shes vezë të pulave Amrock Origjinal. Vezët shiten me shumicë dhe pakicë shes vezë për konsumim, pë

  Kaçanik 4 gusht 10:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes
  Kafshe shtepiake

  Shes

  Shes vezë të pulave Amrock origjinal? Vezet shiten me shumicë dhe Pakicë. Për konsum, për inkubatora

  Kaçanik 3 gusht 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pulat amrok
  Kafshe shtepiake

  Shiten pulat amrok

  Shiten 20 pula jan 5 jan te vitit kalum 15 te keti viti 10 euro copa shiten komplet

  Kaçanik 2 gusht 19:48
  10 €
 • 2 foto
  Qen alabai
  Kafshe shtepiake

  Qen alabai

  E shes qenin Alabai i bardh 3vjet (Ose ndrem me dele)

  Kaçanik 2 gusht 18:50
  300 €
 • 3 foto
  Klyshë Pastor Belg 100% original
  Kafshe shtepiake

  Klyshë Pastor Belg 100% original

  Në shitje klyshë të races Pastor Belg 100% original Klyshtë janë të races se pastert Belge jan 14 di

  Kaçanik 26 korrik 13:45
  150 €
 • 3 foto
  Shiten klyshtë të races Pastor Belgë 100% original
  Kafshe shtepiake

  Shiten klyshtë të races Pastor Belgë 100% original

  Në shitje klyshtë të Races Pastor Belg 100% original Klyshtë janë të races se paster Belge jan 14 di

  Kaçanik 26 korrik 00:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes klyshin
  Kafshe shtepiake

  Shes klyshin

  Shes klyshin 3 muaj e gjys tiger mundeni te kontaktoni ne watchap

  Kaçanik 24 korrik 13:17
  150 €
 • 3 foto
  Puppies Akita në kërkim të shtëpive përgjithmonë
  Kafshe shtepiake

  Puppies Akita në kërkim të shtëpive përgjithmonë

  Puppies Akita në kërkim të shtëpive përgjithmonë Këtu kam 10 këlyshë, këlyshë të bukur (3 vajza dhe

  Kaçanik 21 korrik 12:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Akita amerikan per mbarsin
  Kafshe shtepiake

  Akita amerikan per mbarsin

  kush ka akita amerikan femer ⬇️⬇️⬇️ +38344194873

  Kaçanik 20 korrik 10:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Macaws blu dhe të artë
  Kafshe shtepiake

  Macaws blu dhe të artë

  Macaws blu dhe të artë Unë jam duke shitur foshnjën time Super Silly Tame të punuar me dorë makau bl

  Kaçanik 17 korrik 12:56
  150 €
 • 3 foto
  Kangall femer 3 muj
  Kafshe shtepiake

  Kangall femer 3 muj

  Shitet kangallica femer 3 muj ose ndrrohet me plluma tiplera ose pula per me shum kontaktoni ntel 0

  Kaçanik 9 korrik 21:09
  100 €
 • 1 foto
  Shitet Haski
  Kafshe shtepiake

  Shitet Haski

  Shitet Haski , i ka 13 muaj.

  Kaçanik 6 korrik 18:01
  120 €
 • 0 foto
  Tiger
  Kafshe shtepiake

  Tiger

  Shitet klyshi tiger 3 muajsh

  Kaçanik 5 korrik 00:57
  250 €
 • 7 foto
  shiten 4 copa dhij tomlit e 1 edh tel 045 328 224
  Kafshe shtepiake

  shiten 4 copa dhij tomlit e 1 edh tel 045 328 224

  shiten 3 copa dhij tomlit 75 ero copa jan shyte tmira edhe nja me edhe 90 ero dhit jan te mira qmimi

  Kaçanik 24 qershor 16:51
  300 €
 • 4 foto
  terrier
  Kafshe shtepiake

  terrier

  shiten 2 klysh tarrier 7 muj., qen terier, minik. +383/49/421/272

  Kaçanik 8 qershor 10:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  qen terrier
  Kafshe shtepiake

  qen terrier

  shiten dy tarriera meshkuj 6 muj., tag qen minik, bubi.

  Kaçanik 8 qershor 10:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes klyshin
  Kafshe shtepiake

  Shes klyshin

  3mujsh tinger shum i mir qmimi si pas marveshjes

  Kaçanik 7 qershor 15:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes qenin
  Kafshe shtepiake

  Shes qenin

  Shes qenin per oborr i rrezikshem 1 vjet e gjys qmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 7 qershor 14:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Këlyshë Puppies F1b
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Puppies F1b

  Këlyshë Puppies F1b Këtu janë këlyshët e mi krejtësisht të mrekullueshëm të karafilave F1b Këto këly

  Kaçanik 6 qershor 21:34
  140 €
 • 4 foto
  Këlyshë të bukur të shëndetshëm ROTTWEILER
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur të shëndetshëm ROTTWEILER

  Këlyshë të bukur të shëndetshëm ROTTWEILER Qeni im i bukur ROTTWEILER Lola lindi 6 qenush të shëndet

  Kaçanik 6 qershor 21:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet mështjerra 4muaj e gjysme
  Kafshe shtepiake

  Shitet mështjerra 4muaj e gjysme

  Shitet mështjerra 4muaj e gjysme.Eshte e rritur me qumësht.Me kilogram 2,90 , gjithsej i ka 220kilog

  Kaçanik 4 qershor 21:16
  620 €
 • 1 foto
  Shitet lopa
  Kafshe shtepiake

  Shitet lopa

  Shitet lopa urgjentisht per shkak se me duhen paret

  Kaçanik 4 qershor 07:22
  350 €
 • 2 foto
  Puperianian Teacup për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Puperianian Teacup për Shitje

  Këlyshë tërheqës nga Puperianian Teacup për ShitjeNë dashurinë tuaj një herë me këlyshët tanë Pomera

  Kaçanik 2 qershor 19:18
  200 €
 • 1 foto
  Yorkup të Yorkup për shitje
  Kafshe shtepiake

  Yorkup të Yorkup për shitje

  Akc regjistroi këlyshë Yorkup të Yorkup për shitjeSuper adupable pupup Yorkie kone. Aq i butë dhe i

  Kaçanik 2 qershor 19:17
  200 €
 • 1 foto
   Bulldog anglez
  Kafshe shtepiake

  Bulldog anglez

  Shitje të shëndetshme dhe të zgjuar Bulldog anglez për shitje, të gatshëm për t'u larguar Tani Ne ke

  Kaçanik 2 qershor 19:15
  200 €
 • 1 foto
  francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  mirë të trajnuar këlyshë francezë bulldog për shitje (linja gjaku kampion) Kolegë francezë të bulldo

  Kaçanik 2 qershor 19:13
  200 €
 • 2 foto
  Shiten klysh sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shiten klysh sharrit

  Shiten klysh sharri dy meshkuj qmimi fundit 50€ edhe pak ni muj klysht janorg

  Kaçanik 2 qershor 18:40
  50 €
 • 4 foto
  qwqeqwe
  Kafshe shtepiake

  qwqeqwe

  Lopa

  Kaçanik 2 qershor 14:13
  1.100 €
 • 3 foto
   STUNNING BEAUTIFUL ROTTWEILERS
  Kafshe shtepiake

   STUNNING BEAUTIFUL ROTTWEILERS

                                STUNNING BEAUTIFUL ROTTWEILERS Këlyshë Rottweiler nga kenelet e famshm

  Kaçanik 27 maj 23:00
  100 €
 • 3 foto
    chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë
  Kafshe shtepiake

    chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë

            chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë kam dy foshnje të bukura Chihuahua, me shëndet të përs

  Kaçanik 27 maj 22:52
  100 €
 • 2 foto
  Këlyshë Cute Great Dane për shitje.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Cute Great Dane për shitje.

  Këlyshë Cute Great Dane për shitje. Ne kemi KC të Regjistruar Kupa të Bukura dhe të Dashurueshme që

  Kaçanik 23 maj 12:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Belg
  Kafshe shtepiake

  Belg

  shitet qeni belg 1 vjet e gjys.

  Kaçanik 20 maj 09:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MALTESE E BASHKUAR E MUNDJES
  Kafshe shtepiake

  MALTESE E BASHKUAR E MUNDJES

  MALTESE E BASHKUAR E MUNDJES   Mashkull dhe Femër Maltese për shitje. Ai praktikisht është pjesë e f

  Kaçanik 19 maj 02:33
  100 €
 • 1 foto
  Shes
  Kafshe shtepiake

  Shes

  Shes veze te pulave amroka origjinal Cmimi i nje veze eshte 0.50cent. Ju mirepresum.!!

  Kaçanik 19 maj 00:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BULLDOJ FRANCI E BASHKUQE E BASHKUAR
  Kafshe shtepiake

  BULLDOJ FRANCI E BASHKUQE E BASHKUAR

  BULLDOJ FRANCI E BASHKUQE E BASHKUAR Kjo zonjë e dashur është mbajtur në një kafaz për tërë jetën e

  Kaçanik 17 maj 17:42
  130 €
 • 4 foto
  shitet mështjerra 4muajsh
  Kafshe shtepiake

  shitet mështjerra 4muajsh

  shitet mështjerra 4 muajshe, e qumështit, ushqehet me sanë dhe krunde, me zhivomer kilogrami është 2

  Kaçanik 14 maj 19:21
  620 €
 • 2 foto
  SHRINDETSISHT SHNDETSISHT KUFIZUAR PJES FR BUJQSOR
  Kafshe shtepiake

  SHRINDETSISHT SHNDETSISHT KUFIZUAR PJES FR BUJQSOR

  SHRINDETSISHT SHNDETSISHT KUFIZUAR PJES FR BUJQSORE FRENCH FRENCH, GJITHA ME F KMIJ E ESPECIALET.  

  Kaçanik 10 maj 07:30
  140 €
 • 3 foto
  Shiten Zagari 6 muaj & Zagarica 8 muaj
  Kafshe shtepiake

  Shiten Zagari 6 muaj & Zagarica 8 muaj

  Shiten Zagari 6 muaj & Zagarica 8 muaj

  Kaçanik 8 maj 08:03
  300 €
 • 1 foto
  filxhan super i lezetshëm i qenushëve Chihuahua.
  Kafshe shtepiake

  filxhan super i lezetshëm i qenushëve Chihuahua.

  filxhan super i lezetshëm i qenushëve Chihuahua. Aq i butë dhe i sjellshëm. Mbeta burrë e grua. Ata

  Kaçanik 5 maj 19:41
  200 €
 • 0 foto
  aziat
  Kafshe shtepiake

  aziat

  mosha 1 vjeq aziat iperzim me sharr shum imir per shpi rroket fort me qen rojs per shpi ne njerz

  Kaçanik 3 maj 20:51
  150 €
 • 1 foto
  Pomeranian puppy
  Kafshe shtepiake

  Pomeranian puppy

  Foshnje të bukura që kërkojnë një shtëpi të dashur. Pallto e lëmuar, duke marrë pas prindërve të bu

  Kaçanik 3 maj 10:51
  200 €
 • 0 foto
  Pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg

  1 vjet shum e mir per ma shum ne tel..

  Kaçanik 2 maj 23:39
  250 €
 • 1 foto
  Këlyshë Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Golden Retriever

  Puppy Loving Golden Retriever për shitje Ky foshnjë tani është 12 javë i vjetër, qenush është kontro

  Kaçanik 24 prill 13:51
  150 €
 • 2 foto
  Kelysh Civil
  Kafshe shtepiake

  Kelysh Civil

  Shiten kelysh civil rrac e paster dhe jan femra. Bejm ndryshim qmimi.

  Kaçanik 20 prill 19:10
  50 €
 • 1 foto
  Qen policie
  Kafshe shtepiake

  Qen policie

  Shitet qeni i madh mosha 1 Vjet e 2 muj eshte me kelysh kelysht nuk i kam hedhur ne foto ende por ne

  Kaçanik 27 mars 16:18
  80 €
 • 0 foto
  knojs
  Kafshe shtepiake

  knojs

  shes 9 knojs jan shum te mir jan tri tveres kaluar

  Kaçanik 13 mars 12:46
  15 €
 • 0 foto
  Qen i sharrit
  Kafshe shtepiake

  Qen i sharrit

  Qen sharri

  Kaçanik 9 mars 16:25
  300 €
 • 1 foto
  Belg org
  Kafshe shtepiake

  Belg org

  Shitet belg org 2 muj e gjys femen per arsyje spo muj mu kujdes se kom mashkull tani po duhet me jek

  Kaçanik 28 shkurt 22:10
  60 €