Banesë 95.09m² për SHITJE te Prishtina e Re.

Çmimi: 118.900 €
Banesë 95.09m² për SHITJE te Prishtina e Re.

Detajet

Postuar
5 shtator 2023 11:16
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Numri i dhomave
2
Kuadratura
95.09 m²

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 95.09m² me lokacion te Prishtina e Re, në kompleksin Prime City, të ndërtuar nga Prime Group.
Banesa ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor me kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ka ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Gjendet në një lokacion i cili është në zhvillim e sipër e që e bën vend ideal për investim.
Kontrata e blerjes për këtë pronë bëhet te Noteri.

ID e shpalljes: 5603

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banese


Shpallje te ngjashme