Shiten 3 hektar 25 ari toke ne Begracë te Kaqanikut

Çmimi: 600 €
Shiten 3 hektar 25 ari toke ne Begracë te Kaqanikut

Detajet

Postuar
1 nëntor 2023 15:45
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Kuadratura
32500 m²

Përshkrimi

Shiten 3 hektar 25 ari tokë afer rruges per Kaqanik në Fshatin Begracë komuna Kaqanik. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme.
Çmimi është 600 euro per ari qmimi diskutohet
Agjensioni i Patundshmërive Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
[email protected]
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion


Shpallje te ngjashme