Kaçanik

Shtepi & Familje në shitje në Kaçanik

 • 0 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet shfajsi shum imadh për gjermanis ndrrim bajm

  Kaçanik 3 prill 19:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten Dy bosha trefaz njani then tjetri shpon then edhe dy tjer monofaz

  Kaçanik 3 prill 19:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet karcheri 160 bar me uj te nxet pa crev

  Kaçanik 3 prill 19:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten dy hillta bosh trefazor plus trafa asht hin trefaz del monofaz shite me marrveshje krejt ja

  Kaçanik 3 prill 17:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Pikturë e \"Gurit te Shpumë\" të vitit 1910.
  Mobilje

  Pikturë e \"Gurit te Shpumë\" të vitit 1910.

  Pikturë shumë e madhe 1.60m x 1.10m me akrill. Nuk dëmtohet nga uji.

  Kaçanik 3 prill 15:50
  100 €
 • 0 foto
  Shitje tjegullash, çmimi 0,85 cent
  Materiale ndertimi

  Shitje tjegullash, çmimi 0,85 cent

  Shes tjegulla Tondach me ngjyrë të zezë që kanë qenë të vendosura në kulm për afro 3 - 4 vite, mirë

  Kaçanik 3 prill 15:04
  1 €
 • 0 foto
  Komodë për Tv
  Mobilje

  Komodë për Tv

  Shitet komoda për Tv në gjendje të rregullt.

  Kaçanik 3 prill 14:49
  35 €
 • 1 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet autolarja karcher me uj te nxet bajm ndrrim

  Kaçanik 3 prill 14:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shiten dy hillta bosch edhe nja tjeter imadh

  Kaçanik 3 prill 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet shfajsi me rrotacion prej gjermanis trefazor imadh bajm ndrrim

  Kaçanik 3 prill 14:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten fellne 15 me guma te veres jo tmira jon per :opel fiat gol 123 ndrrim me iphone ose naj mjet

  Kaçanik 3 prill 14:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhemb per pres hydraulike FinnPower P 32
  Makina dhe vegla

  Dhemb per pres hydraulike FinnPower P 32

  Shes kater komplete dhemesh per pres hydraulike FinnPower P 32 Tel Viber:+38344227454

  Kaçanik 3 prill 14:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten hilltat dy bosha nuk dahen ekan edhe trafon e vete monofa edhe nja tjeter monaofaz

  Kaçanik 3 prill 13:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shitet shfajsi trefazor shitet autolarje me.uj te nxet bajm ndrrim

  Kaçanik 3 prill 13:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  10 ero qdo xhe
  Makina dhe vegla

  10 ero qdo xhe

  Te xhitha ka 10ero .qelsi plus.dizalica.karburatori i opelit 1.2 1.4 .dinama.stabizatori. kasetofoni

  Kaçanik 3 prill 13:33
  10 €
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shitet autolarja karcher me uj te nxet

  Kaçanik 3 prill 13:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet shfajsi me.rrotacion trefazor

  Kaçanik 3 prill 13:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shporet me naft
  Teknik dhe paisje

  Shporet me naft

  Esht me naft ikompletuar me brener ne xhendje te rregull esht iardhur nga zvicera. Me shum info tel

  Kaçanik 3 prill 11:50
  190 €
 • 4 foto
  tavoline buke
  Mobilje

  tavoline buke

  Shitet tavolina e bukes me 8 karrige. e punuar nga druri i arres, shume e pershtatshme dhe kualitati

  Kaçanik 3 prill 11:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes komodinen
  Mobilje

  shes komodinen

  shitet komodina material prej druri shum pak e perdorur siq shihet edhe ne foto. kjo komodin esht bl

  Kaçanik 3 prill 11:35
  180 €
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten hilltat bosch me traf te veten ose ndrrojm

  Kaçanik 3 prill 11:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes frigorifer beko
  Teknik dhe paisje

  Shes frigorifer beko

  Shes frigoriferin beko shum i rujtun Ne Gjendje te mir Pak i Perdorur +38349826899

  Kaçanik 3 prill 10:49
  150 €
 • 10 foto
  Kalldaja per nxhemje
  Teknik dhe paisje

  Kalldaja per nxhemje

  kemi kalldaja te gjitha te ardhur nga zvicerra. Cmimi me marraveshtje sipas KV. Tel. / Viber: +417

  Kaçanik 3 prill 06:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  brener plazma
  Makina dhe vegla

  brener plazma

  brener plazma nga italia Telwin inverter plasma cutting system mod. 31 plasma per me shum shikoni l

  Kaçanik 3 prill 04:59
  550 €
 • 1 foto
  Shes Bojler 200litra
  Teknik dhe paisje

  Shes Bojler 200litra

  Shes bojler 200 litra

  Kaçanik 3 prill 01:00
  250 €
 • 0 foto
  Shes shporetat
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetat

  Shes 2 shporeta nxemje qendrore 80 ke edhe tjatri 100 kw 400 ero copa

  Kaçanik 3 prill 01:00
  400 €
 • 11 foto
  Makin armatur. Te reja
  Makina dhe vegla

  Makin armatur. Te reja

  Makina per armatur te reja me garancijon per prerjen edhe kthimin e armatures makinat kan garancijo

  Kaçanik 2 prill 23:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vintillimi
  Materiale ndertimi

  Vintillimi

  shitet Vintillimi per ma shhum na kontaktoni ne numrin 44755335

  Kaçanik 2 prill 22:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lule
  Mobilje

  Lule

  Shes lulen eshte mbi 2metra e madhe. qmimi 80euro i diskutushem

  Kaçanik 2 prill 19:59
  80 €
 • 3 foto
  Shitet makina peletit 30kw
  Makina dhe vegla

  Shitet makina peletit 30kw

  Shes makinen e peletit e importuar nga Gjermania. Fuqia motorrit: 30kw Prodhon: 300 - 450 kg pelet p

  Kaçanik 2 prill 19:41
  11.000 €
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY 049626758
  Materiale ndertimi

  DYER - EDI COMPANY 049626758

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve moderne me ngjyra dhe modele të ndryshme.

  Kaçanik 2 prill 19:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Kaçanik 2 prill 19:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten
  Makina dhe vegla

  shiten

  Shitet shfajsi me.rrotacion shiten dy hillta bosch trefaz me.traf edhe hillt imadh edhe 5 brusalica

  Kaçanik 2 prill 18:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mbulesa Mobiljesh
  Mobilje

  Mbulesa Mobiljesh

  Shesim Mbulesa Për Mobilje dhe Për Karika. Bojm Transport Gjith Kosoven

  Kaçanik 2 prill 17:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mbulesa Mobiljesh
  Mobilje

  Mbulesa Mobiljesh

  Shesim Mbulesa per mobilje dhe per Karika . Per ma shum informata ne Viber +38971722788

  Kaçanik 2 prill 17:23
  65 €
 • 2 foto
  PRES PER GYPA HYDRAULIK
  Makina dhe vegla

  PRES PER GYPA HYDRAULIK

  SHES PRESE PER GYPA HYDRAULIK

  Kaçanik 2 prill 16:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komodin
  Mobilje

  Komodin

  Komodin per Tv 150 cm me 45cm

  Kaçanik 2 prill 14:02
  65 €
 • 11 foto
  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi
  Mobilje

  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi

  Mjeshtri Mobiljeve Prodhim Riparim Punim Me Porosi Mjeshtri Mobiljeve Prodhojm Mobilje Riparoj

  Kaçanik 2 prill 10:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  dyer dhe dritare me qmime te volitshme
  Teknik dhe paisje

  dyer dhe dritare me qmime te volitshme

  Prodhojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet Si dhe me modele e ngjyra te ndryshme

  Kaçanik 2 prill 06:20
  60 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes Vib +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes Vib +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dho

  Kaçanik 1 prill 22:42
  550 €
 • 11 foto
  Kuzhina Dhoma Gjumi Garnitura vib+37744 799 989
  Mobilje

  Kuzhina Dhoma Gjumi Garnitura vib+37744 799 989

  Bejm shitje Si dhe Prodhimin e GJItha llojeve te Mobiljeve si Dhoma Gjumi me dyshek ortopedik dhoma

  Kaçanik 1 prill 22:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHARR STIHL 038
  Makina dhe vegla

  SHARR STIHL 038

  Shes sharren stihl 038 e importuar nga Gjermania ne gjendje te mire. Viber: +38344227454

  Kaçanik 1 prill 10:44
  300 €
 • 2 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shporet i nxemjes kroat 23 Kw

  Kaçanik 1 prill 08:31
  450 €
 • 1 foto
  Motor per dru
  Makina dhe vegla

  Motor per dru

  Motori shitet Husqfarn357 punon krejt ne rregull osht ska asnje problem

  Kaçanik 1 prill 07:20
  300 €
 • 6 foto
  El-motorra
  Makina dhe vegla

  El-motorra

  Shes el- motorra ponpa uji Vibrator etj

  Kaçanik 1 prill 00:48
  1 €
 • 5 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten dy hillta Bosch trefaz me traf monofaz lidhen me traf edhe njo tjeter imadh monofaz urgjentt

  Kaçanik 1 prill 00:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  El-motorra. Ponpa uli. Ponpa autolarje
  Makina dhe vegla

  El-motorra. Ponpa uli. Ponpa autolarje

  Shesh el motorrat kan qen ponpa uji e gjera te ndryshme kontaktoni ne viber 004741766632

  Kaçanik 31 mars 23:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten urgjent
  Makina dhe vegla

  Shiten urgjent

  Shiten te gjitha hilltat me traf dy hillta edhe nja imadh edhe kompresori 180l

  Kaçanik 31 mars 17:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Kaçanik 31 mars 11:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Kaçanik 31 mars 11:49
  Me Marrveshje