Kaçanik

Shtepi & Familje në shitje në Kaçanik

 • 11 foto
  dyer nga druri me ngjyra te ndryshme 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer nga druri me ngjyra te ndryshme 045327459

  punojm dyer te dhomav dyer te hymjes dyer per banjo dyer ballkoni si dhe dritare me te gjitha dimenz

  Kaçanik 6 qershor 21:26
  60 €
 • 0 foto
  KERKOJ SHPORET NGROHJE QENDRORE ME DRU
  Teknik dhe paisje

  KERKOJ SHPORET NGROHJE QENDRORE ME DRU

  Kerkoj shporet me dru per ngohje qendrore te perdorur te jet ALFA ose Abc radiator dhe pjes per shpo

  Kaçanik 2 qershor 06:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AKSION!!!Senzor per frigorifer SAMSUNG DA32-10105Q
  Teknik dhe paisje

  AKSION!!!Senzor per frigorifer SAMSUNG DA32-10105Q

  AKSION!!! Senzor per frigorifer SAMSUNG DA32-10105Q Kodi i produktit: 5313983 ____________________

  Kaçanik 28 maj 14:32
  4 €
 • 7 foto
  ZBRITJE NE TE GJITHA DIMENZIONET-------- 045612876
  Mobilje

  ZBRITJE NE TE GJITHA DIMENZIONET-------- 045612876

  ZBRITJE NE TE GJITHA DIMENZIONET-------- 045612876

  Kaçanik 28 maj 09:01
  60 €
 • 1 foto
  Lavatrice Makine per hekurosje pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice Makine per hekurosje pastrim kimik

  Shitet makin per hekurosje te qarshafave DANUB DELTA200 maqina edhe than edhe hekuros esht ne gjendj

  Kaçanik 27 maj 23:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejm dekorimin e gilinderavte drurit per kopshte
  Mobilje

  Bejm dekorimin e gilinderavte drurit per kopshte

  Gilindera druri

  Kaçanik 27 maj 14:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ofert separe me super qmim viber +38344945578
  Mobilje

  ofert separe me super qmim viber +38344945578

  shes separe me qmime te lira viber 044945578

  Kaçanik 27 maj 12:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ME SHUMIC
  Mobilje

  ME SHUMIC

  DYR dyer 045886314

  Kaçanik 25 maj 13:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kauq
  Mobilje

  kauq

  shitet komplet seti i kauqave jan 2 treshe.1 dysh. dhe 1 nish. kauqt jan shum te mir dhe jan pak te

  Kaçanik 24 maj 13:59
  400 €
 • 4 foto
  Papuqe pastrimi
  Makina dhe vegla

  Papuqe pastrimi

  Shes dy papuqe te reja per pastrim e madhja per pastrim te tepihave dhe e vogla per pastrimin e sedi

  Kaçanik 21 maj 17:43
  85 €
 • 11 foto
  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117
  Materiale ndertimi

  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117

  Punojm dyer me cmime 60 deri 100euro me dizajne te ndryshme dhe me te gjitha ngjyrat per me shum inf

  Kaçanik 21 maj 17:29
  60 €
 • 11 foto
  super ofert dyer te dhomave 045805512
  Mobilje

  super ofert dyer te dhomave 045805512

  dyer 60-120 euro

  Kaçanik 20 maj 12:09
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te dhomave me zbritje e limituar
  Materiale ndertimi

  Dyer te dhomave me zbritje e limituar

  Dyer per shtepi punojm krejt dimenzionet dhe modele te ndryshme me qmime duke fillu nga 60euro +3834

  Kaçanik 20 maj 02:23
  60 €
 • 11 foto
  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO
  Mobilje

  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime nga 90euro de

  Kaçanik 18 maj 19:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer per shtepi me montim viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  dyer per shtepi me montim viber+38345805512

  dyer 60-120 euro

  Kaçanik 18 maj 18:20
  60 €
 • 5 foto
  Torno
  Makina dhe vegla

  Torno

  Shes torno e posa importuar e markes Ferm MD-350 .Në gjendje perfekte. Viber +38344227454

  Kaçanik 17 maj 09:23
  1.600 €
 • 3 foto
  Shitet kuzhina ne gjendje te mire
  Mobilje

  Shitet kuzhina ne gjendje te mire

  Shitet kuzhina ne gjendje te mire dhe eshte shume e ruajtur, shporeti dhe enelarsja nuk jane ne shit

  Kaçanik 12 maj 23:31
  450 €
 • 0 foto
  Kuzhine ne shitje
  Mobilje

  Kuzhine ne shitje

  Shitet kuzhina ne gjendje te rregullte eshte shume e ruajtur. shporeti dhe maqina nuk jane ne shitje

  Kaçanik 12 maj 23:31
  450 €
 • 11 foto
  Dyer te bardha viber+38345613117
  Materiale ndertimi

  Dyer te bardha viber+38345613117

  Bejm prodhimin e dyerve per krejt shtepin me qmime 60-120 euro +38345613117

  Kaçanik 6 maj 20:51
  60 €
 • 0 foto
  shitet frizi per pije
  Teknik dhe paisje

  shitet frizi per pije

  shitet frizi per pije ne gjendje shume te mire.frizi eshe ne gjendje shum te mir firma gorenje.per m

  Kaçanik 6 maj 14:31
  160 €
 • 11 foto
  Punojm dyer te mbrendshme
  Materiale ndertimi

  Punojm dyer te mbrendshme

  dyer 60-100euro

  Kaçanik 2 maj 15:41
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Kaçanik 29 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER NE AKSION (dyer te dhomave) ME SUPER ZBRITJE
  Mobilje

  DYER NE AKSION (dyer te dhomave) ME SUPER ZBRITJE

  Punojm dyer me porosi me qmime 60euro 70euro jon ne aksion 045474071

  Kaçanik 25 prill 15:13
  60 €
 • 0 foto
  Lekur e lopes
  Mobilje

  Lekur e lopes

  E bler ne londer e perdorur pak

  Kaçanik 20 prill 18:03
  300 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare me montim 045823581
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare me montim 045823581

  shes dyer 60-120 euro edhe i montojm punojm edhe me porosi viber +38345823581

  Kaçanik 16 prill 09:46
  60 €
 • 2 foto
  Shes el motorrat
  Makina dhe vegla

  Shes el motorrat

  Shes. El motorrat

  Kaçanik 12 prill 18:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes dyer e dritare e dyer te hymjes 044945578
  Mobilje

  shes dyer e dritare e dyer te hymjes 044945578

  shes dyer 60-120 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Kaçanik 12 prill 08:37
  60 €
 • 1 foto
  TEPIA !
  Mobilje

  TEPIA !

  Tepia shum pak te perdorur !

  Kaçanik 9 prill 16:11
  100 €
 • 11 foto
  shes dyer edhe i montojm 044945578
  Materiale ndertimi

  shes dyer edhe i montojm 044945578

  shes dyer te dhomav 60-120 euro dryer te hymjes 100 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber

  Kaçanik 9 prill 01:09
  60 €
 • 11 foto
  Prodhojm Dyer per gjith Shtepin krejt Dimenzionet
  Materiale ndertimi

  Prodhojm Dyer per gjith Shtepin krejt Dimenzionet

  SHESIM DYER DHE DRITARE TE GJTHA PERMASAT ME

  Kaçanik 8 prill 22:02
  60 €
 • 11 foto
  dyer te hymjes +38345474071
  Mobilje

  dyer te hymjes +38345474071

  shesum dyer dhe dritare prodhojm dyer te reja 60

  Kaçanik 6 prill 16:20
  60 €
 • 0 foto
  kompresor
  Makina dhe vegla

  kompresor

  ne gjendje te rregullt

  Kaçanik 5 prill 14:52
  70 €
 • 3 foto
  Rafta per market
  Mobilje

  Rafta per market

  Shes rafta te perdorur shum pak Cmimet jan ne foto

  Kaçanik 5 prill 01:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dritare te mira
  Mobilje

  Dritare te mira

  Shiten 4 dritare te mira Dimensionet 75 - 50

  Kaçanik 5 prill 00:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kauqa
  Mobilje

  Kauqa

  Kauqa

  Kaçanik 5 prill 00:25
  230 €
 • 1 foto
  Kompresora për friforifera
  Teknik dhe paisje

  Kompresora për friforifera

  Shiten kompresora me freon R 600 të përdorura por në gjendje të rregullt për çdo lloj të frigorifera

  Kaçanik 4 prill 10:24
  25 €
 • 1 foto
  Iphone 7 - 32gb
  Teknik dhe paisje

  Iphone 7 - 32gb

  Pak i perdorur ne gjendje perfekte !!

  Kaçanik 4 prill 08:51
  350 €
 • 5 foto
  dhoma gjumi dhoma per femij
  Mobilje

  dhoma gjumi dhoma per femij

  prodhojm dhoma gjumi si dhe dhoma per femij me porosi shum lloje te ndryshme tgjidha llojet e ngjyr

  Kaçanik 4 prill 07:59
  1 €
 • 2 foto
  kamin me furr
  Teknik dhe paisje

  kamin me furr

  1 vjet i bajtun cmimi 100 euro

  Kaçanik 4 prill 06:52
  100 €
 • 2 foto
  INVERTOR PER NXEMJE ME BATERI MC200B 12V-220
  Teknik dhe paisje

  INVERTOR PER NXEMJE ME BATERI MC200B 12V-220

  1 VIT GARANCION VIBER+37744402714 Karakteristikat teknike: Pas ndërprerjes së rrymës shkyçet nga rrj

  Kaçanik 4 prill 06:27
  150 €
 • 5 foto
  shiten makinat per qepje industriale
  Makina dhe vegla

  shiten makinat per qepje industriale

  1.makina per hapjen e bires se pulles 600 euro 2.makina per pulla 600 euro 3. makina 2 tegella 550 e

  Kaçanik 4 prill 02:41
  200 €
 • 2 foto
  Pomp thithse per pastrim puseve
  Makina dhe vegla

  Pomp thithse per pastrim puseve

  Shitet pompa thithse per pastrimin e puseve (bunareve). Me kapacitet 500 Litra/1min , me fuqi 7.5 KV

  Kaçanik 4 prill 02:05
  340 €
 • 1 foto
  Shite vitrina frigo
  Teknik dhe paisje

  Shite vitrina frigo

  Vitrina e sapo ardhur nga zvicrra eshte pa motor

  Kaçanik 4 prill 00:59
  580 €
 • 3 foto
  Shitet sharre per metale
  Makina dhe vegla

  Shitet sharre per metale

  Makina eshte nga zvicerra

  Kaçanik 4 prill 00:59
  550 €
 • 3 foto
  3 2 1
  Mobilje

  3 2 1

  Mobilije 3 2 1 Likur 120 € + Komoden e Drunit 30 €

  Kaçanik 3 prill 22:56
  120 €
 • 1 foto
  Pomp pastrim ujit
  Makina dhe vegla

  Pomp pastrim ujit

  Shitet pompa thithse per pastrimin e puseve (bunareve). Me kapacitet 500 Litra/1min , me fuqi 7.5 KV

  Kaçanik 3 prill 21:07
  340 €
 • 3 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten dy hillta bosh trefaz njani shkon then tjetri veq then edhe dy tjer tmdhaj monofaz then shum

  Kaçanik 3 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten dy shfajsa me eletroda ndrrim bajm

  Kaçanik 3 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet karcheri me uj te nxet 160 bar pa crev pishtol

  Kaçanik 3 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PUNOJM DYER ME POROSi
  Materiale ndertimi

  PUNOJM DYER ME POROSi

  PUNOJM DYER ME POROSi 60 deri 100euro

  Kaçanik 3 prill 19:54
  Me Marrveshje