Kaçanik

Shtepi & Familje në shitje në Kaçanik

 • 11 foto
  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO
  Mobilje

  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime nga 90euro de

  Kaçanik 18 maj 19:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer per shtepi me montim viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  dyer per shtepi me montim viber+38345805512

  dyer 60-120 euro

  Kaçanik 18 maj 18:20
  60 €
 • 5 foto
  Torno
  Makina dhe vegla

  Torno

  Shes torno e posa importuar e markes Ferm MD-350 .Në gjendje perfekte. Viber +38344227454

  Kaçanik 17 maj 09:23
  1.600 €
 • 3 foto
  Shitet kuzhina ne gjendje te mire
  Mobilje

  Shitet kuzhina ne gjendje te mire

  Shitet kuzhina ne gjendje te mire dhe eshte shume e ruajtur, shporeti dhe enelarsja nuk jane ne shit

  Kaçanik 12 maj 23:31
  450 €
 • 0 foto
  Kuzhine ne shitje
  Mobilje

  Kuzhine ne shitje

  Shitet kuzhina ne gjendje te rregullte eshte shume e ruajtur. shporeti dhe maqina nuk jane ne shitje

  Kaçanik 12 maj 23:31
  450 €
 • 11 foto
  Dyer te bardha viber+38345613117
  Materiale ndertimi

  Dyer te bardha viber+38345613117

  Bejm prodhimin e dyerve per krejt shtepin me qmime 60-120 euro +38345613117

  Kaçanik 6 maj 20:51
  60 €
 • 0 foto
  shitet frizi per pije
  Teknik dhe paisje

  shitet frizi per pije

  shitet frizi per pije ne gjendje shume te mire.frizi eshe ne gjendje shum te mir firma gorenje.per m

  Kaçanik 6 maj 14:31
  160 €
 • 11 foto
  Punojm dyer te mbrendshme
  Materiale ndertimi

  Punojm dyer te mbrendshme

  dyer 60-100euro

  Kaçanik 2 maj 15:41
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Kaçanik 29 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER NE AKSION (dyer te dhomave) ME SUPER ZBRITJE
  Mobilje

  DYER NE AKSION (dyer te dhomave) ME SUPER ZBRITJE

  Punojm dyer me porosi me qmime 60euro 70euro jon ne aksion 045474071

  Kaçanik 25 prill 15:13
  60 €
 • 0 foto
  Lekur e lopes
  Mobilje

  Lekur e lopes

  E bler ne londer e perdorur pak

  Kaçanik 20 prill 18:03
  300 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare me montim 045823581
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare me montim 045823581

  shes dyer 60-120 euro edhe i montojm punojm edhe me porosi viber +38345823581

  Kaçanik 16 prill 09:46
  60 €
 • 2 foto
  Shes el motorrat
  Makina dhe vegla

  Shes el motorrat

  Shes. El motorrat

  Kaçanik 12 prill 18:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes dyer e dritare e dyer te hymjes 044945578
  Mobilje

  shes dyer e dritare e dyer te hymjes 044945578

  shes dyer 60-120 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Kaçanik 12 prill 08:37
  60 €
 • 1 foto
  TEPIA !
  Mobilje

  TEPIA !

  Tepia shum pak te perdorur !

  Kaçanik 9 prill 16:11
  100 €
 • 11 foto
  shes dyer edhe i montojm 044945578
  Materiale ndertimi

  shes dyer edhe i montojm 044945578

  shes dyer te dhomav 60-120 euro dryer te hymjes 100 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber

  Kaçanik 9 prill 01:09
  60 €
 • 11 foto
  Prodhojm Dyer per gjith Shtepin krejt Dimenzionet
  Materiale ndertimi

  Prodhojm Dyer per gjith Shtepin krejt Dimenzionet

  SHESIM DYER DHE DRITARE TE GJTHA PERMASAT ME

  Kaçanik 8 prill 22:02
  60 €
 • 11 foto
  dyer te hymjes +38345474071
  Mobilje

  dyer te hymjes +38345474071

  shesum dyer dhe dritare prodhojm dyer te reja 60

  Kaçanik 6 prill 16:20
  60 €
 • 0 foto
  kompresor
  Makina dhe vegla

  kompresor

  ne gjendje te rregullt

  Kaçanik 5 prill 14:52
  70 €
 • 3 foto
  Rafta per market
  Mobilje

  Rafta per market

  Shes rafta te perdorur shum pak Cmimet jan ne foto

  Kaçanik 5 prill 01:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dritare te mira
  Mobilje

  Dritare te mira

  Shiten 4 dritare te mira Dimensionet 75 - 50

  Kaçanik 5 prill 00:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kauqa
  Mobilje

  Kauqa

  Kauqa

  Kaçanik 5 prill 00:25
  230 €
 • 1 foto
  Kompresora për friforifera
  Teknik dhe paisje

  Kompresora për friforifera

  Shiten kompresora me freon R 600 të përdorura por në gjendje të rregullt për çdo lloj të frigorifera

  Kaçanik 4 prill 10:24
  25 €
 • 1 foto
  Iphone 7 - 32gb
  Teknik dhe paisje

  Iphone 7 - 32gb

  Pak i perdorur ne gjendje perfekte !!

  Kaçanik 4 prill 08:51
  350 €
 • 5 foto
  dhoma gjumi dhoma per femij
  Mobilje

  dhoma gjumi dhoma per femij

  prodhojm dhoma gjumi si dhe dhoma per femij me porosi shum lloje te ndryshme tgjidha llojet e ngjyr

  Kaçanik 4 prill 07:59
  1 €
 • 2 foto
  kamin me furr
  Teknik dhe paisje

  kamin me furr

  1 vjet i bajtun cmimi 100 euro

  Kaçanik 4 prill 06:52
  100 €
 • 2 foto
  INVERTOR PER NXEMJE ME BATERI MC200B 12V-220
  Teknik dhe paisje

  INVERTOR PER NXEMJE ME BATERI MC200B 12V-220

  1 VIT GARANCION VIBER+37744402714 Karakteristikat teknike: Pas ndërprerjes së rrymës shkyçet nga rrj

  Kaçanik 4 prill 06:27
  150 €
 • 5 foto
  shiten makinat per qepje industriale
  Makina dhe vegla

  shiten makinat per qepje industriale

  1.makina per hapjen e bires se pulles 600 euro 2.makina per pulla 600 euro 3. makina 2 tegella 550 e

  Kaçanik 4 prill 02:41
  200 €
 • 2 foto
  Pomp thithse per pastrim puseve
  Makina dhe vegla

  Pomp thithse per pastrim puseve

  Shitet pompa thithse per pastrimin e puseve (bunareve). Me kapacitet 500 Litra/1min , me fuqi 7.5 KV

  Kaçanik 4 prill 02:05
  340 €
 • 1 foto
  Shite vitrina frigo
  Teknik dhe paisje

  Shite vitrina frigo

  Vitrina e sapo ardhur nga zvicrra eshte pa motor

  Kaçanik 4 prill 00:59
  580 €
 • 3 foto
  Shitet sharre per metale
  Makina dhe vegla

  Shitet sharre per metale

  Makina eshte nga zvicerra

  Kaçanik 4 prill 00:59
  550 €
 • 3 foto
  3 2 1
  Mobilje

  3 2 1

  Mobilije 3 2 1 Likur 120 € + Komoden e Drunit 30 €

  Kaçanik 3 prill 22:56
  120 €
 • 1 foto
  Pomp pastrim ujit
  Makina dhe vegla

  Pomp pastrim ujit

  Shitet pompa thithse per pastrimin e puseve (bunareve). Me kapacitet 500 Litra/1min , me fuqi 7.5 KV

  Kaçanik 3 prill 21:07
  340 €
 • 3 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten dy hillta bosh trefaz njani shkon then tjetri veq then edhe dy tjer tmdhaj monofaz then shum

  Kaçanik 3 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten dy shfajsa me eletroda ndrrim bajm

  Kaçanik 3 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet karcheri me uj te nxet 160 bar pa crev pishtol

  Kaçanik 3 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PUNOJM DYER ME POROSi
  Materiale ndertimi

  PUNOJM DYER ME POROSi

  PUNOJM DYER ME POROSi 60 deri 100euro

  Kaçanik 3 prill 19:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet shfajsi shum imadh për gjermanis ndrrim bajm

  Kaçanik 3 prill 19:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten Dy bosha trefaz njani then tjetri shpon then edhe dy tjer monofaz

  Kaçanik 3 prill 19:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet karcheri 160 bar me uj te nxet pa crev

  Kaçanik 3 prill 19:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten dy hillta bosh trefazor plus trafa asht hin trefaz del monofaz shite me marrveshje krejt ja

  Kaçanik 3 prill 17:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Pikturë e \"Gurit te Shpumë\" të vitit 1910.
  Mobilje

  Pikturë e \"Gurit te Shpumë\" të vitit 1910.

  Pikturë shumë e madhe 1.60m x 1.10m me akrill. Nuk dëmtohet nga uji.

  Kaçanik 3 prill 15:50
  100 €
 • 0 foto
  Shitje tjegullash, çmimi 0,85 cent
  Materiale ndertimi

  Shitje tjegullash, çmimi 0,85 cent

  Shes tjegulla Tondach me ngjyrë të zezë që kanë qenë të vendosura në kulm për afro 3 - 4 vite, mirë

  Kaçanik 3 prill 15:04
  1 €
 • 0 foto
  Komodë për Tv
  Mobilje

  Komodë për Tv

  Shitet komoda për Tv në gjendje të rregullt.

  Kaçanik 3 prill 14:49
  35 €
 • 1 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet autolarja karcher me uj te nxet bajm ndrrim

  Kaçanik 3 prill 14:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shiten dy hillta bosch edhe nja tjeter imadh

  Kaçanik 3 prill 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet shfajsi me rrotacion prej gjermanis trefazor imadh bajm ndrrim

  Kaçanik 3 prill 14:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten fellne 15 me guma te veres jo tmira jon per :opel fiat gol 123 ndrrim me iphone ose naj mjet

  Kaçanik 3 prill 14:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhemb per pres hydraulike FinnPower P 32
  Makina dhe vegla

  Dhemb per pres hydraulike FinnPower P 32

  Shes kater komplete dhemesh per pres hydraulike FinnPower P 32 Tel Viber:+38344227454

  Kaçanik 3 prill 14:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten hilltat dy bosha nuk dahen ekan edhe trafon e vete monofa edhe nja tjeter monaofaz

  Kaçanik 3 prill 13:57
  Me Marrveshje