Mobilje
Kaçanik

Mobilje në shitje në Kaçanik

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Kuzhina Moderne me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Kaçanik Sot, 13:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK TER KOSOVEN
  Mobilje

  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK TER KOSOVEN

  porosit online ne ter kosoven Bejm edhe transportin

  Kaçanik Sot, 12:52
  169 €
 • 11 foto
  tavolina karrika separe ne zbritje 045498554
  Mobilje

  tavolina karrika separe ne zbritje 045498554

  shesim punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat pun me kualitet ju mirpresim +38345498554

  Kaçanik Sot, 11:00
  160 €
 • 11 foto
  separe ne shitje te reja tel.045333998
  Mobilje

  separe ne shitje te reja tel.045333998

  separe karrika tavolina

  Kaçanik Sot, 08:44
  170 €
 • 12 foto
  ulse per oborr karrika tavolina 044920419
  Mobilje

  ulse per oborr karrika tavolina 044920419

  shes separe kompleti 160 euro kompleti standard 180 euro 044920419

  Kaçanik 22 maj 18:32
  160 €
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Kaçanik 18 maj 08:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ULSE,KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE
  Mobilje

  ULSE,KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE

  Fabrika tradita

  Kaçanik 13 maj 19:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Komoda per sallon
  Mobilje

  Komoda per sallon

  Shitet komoda per sallon siq shihet ne foto. VIBER: +38349376086

  Kaçanik 11 maj 19:18
  250 €
 • 3 foto
  Mobilie
  Mobilje

  Mobilie

  Rreth i kauqve

  Kaçanik 8 maj 17:51
  200 €
 • 11 foto
  Dyer nga druni   Zbritje 40% super ofertt
  Mobilje

  Dyer nga druni Zbritje 40% super ofertt

  Dyer Zbritje 40% super ofertt prodhojm dyer me super Zbritje

  Kaçanik 8 maj 09:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kuzhina në shitje!
  Mobilje

  Kuzhina në shitje!

  Kuzhina eshte ne gjendje te rregullt nuk ka demtime apo diqka tjeter!

  Kaçanik 1 maj 22:12
  350 €
 • 1 foto
  Dritare te mira
  Mobilje

  Dritare te mira

  Shiten 2 dritare te mira Dimensionet 75 - 50

  Kaçanik 29 prill 13:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet komoda per TV
  Mobilje

  Shitet komoda per TV

  Shitet komplet komoda per TV siq shihet ne foto, e ruajtur.

  Kaçanik 28 prill 17:30
  99 €
 • 3 foto
  Dhome gjumi per femije
  Mobilje

  Dhome gjumi per femije

  Shitet dhome gjumi per femije pak e perdorur siq shihet ne foto bashk me tavolinen e punes qe mund t

  Kaçanik 28 prill 17:30
  299 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Kaçanik 12 prill 19:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolinë Buke - Shitet
  Mobilje

  Tavolinë Buke - Shitet

  Shitet Tavolina e Bukës në gjendje të mirë !

  Kaçanik 13 mars 16:27
  110 €
 • 2 foto
  Shiten Drasat
  Mobilje

  Shiten Drasat

  Shesim drasa druri nga Arra, Qershia,Bungu dhe Geshtenja. Dimensionet sipas kerkeses

  Kaçanik 18 dhjetor 15:09
  123 €
 • 4 foto
  Dhomë për fëmijë komplet pak e përdorur
  Mobilje

  Dhomë për fëmijë komplet pak e përdorur

  Shitet dhome per femije shum pak e perdorur siq shihet ne foto komplet 2 kreveta 2 natkasne 1 orman

  Kaçanik 21 tetor 18:27
  350 €
 • 1 foto
  Shitet tavoline e bukes per kuzhine me 6 karrika
  Mobilje

  Shitet tavoline e bukes per kuzhine me 6 karrika

  Shitet tavoline e bukes per kuzhine me 6 karrika, teper e ruajtur, shum pak e perdorur. Cmimi i disk

  Kaçanik 21 tetor 18:26
  320 €
 • 10 foto
  Mobilje për shtëpi: Dy 3sha dhe 1 fotele
  Mobilje

  Mobilje për shtëpi: Dy 3sha dhe 1 fotele

  Janë shumë të reja, vetëm pak të përdorura, shitja e tyre bēhet për arsye të rirregullimit te sallon

  Kaçanik 3 tetor 14:27
  350 €
 • 3 foto
  Garnitur + tavolin pune
  Mobilje

  Garnitur + tavolin pune

  Shitet garnitura 3 + 3 me shtrirje tavolin pune si dhe mini shporet elektrik

  Kaçanik 16 shtator 20:45
  160 €
 • 3 foto
  Shiten mobilje salloni me cmim te volitshem
  Mobilje

  Shiten mobilje salloni me cmim te volitshem

  Shiten mobilje salloni me cmim te volitshem, shum pak te perdorura, 2-treshe, 1-dysh, 1-fotele. Cmim

  Kaçanik 15 shtator 15:44
  380 €
 • 3 foto
  kuzhin
  Mobilje

  kuzhin

  shitet kuzhina eshte shum e mir nuk eshte e damtume kurkun muni me ardh me kshyr. kuzhine eshte pak

  Kaçanik 4 shtator 21:27
  300 €
 • 0 foto
  mobile
  Mobilje

  mobile

  mobile për banjo

  Kaçanik 3 shtator 22:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes deren e hymjes
  Mobilje

  Shes deren e hymjes

  Shes deren e hymjes nga druri 100% dru i plot

  Kaçanik 29 gusht 08:55
  250 €
 • 5 foto
  Shes Kauqat 3-3-2-1
  Mobilje

  Shes Kauqat 3-3-2-1

  Shes kauqat 3-3-2-1 te perdorur vetem 1 vit.

  Kaçanik 26 gusht 17:12
  250 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita te ne do xheni xhithqka per lokalin ,restaurantin apo shtepin tuaj nga druri dhe met

  Kaçanik 12 gusht 11:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kauqa
  Mobilje

  Kauqa

  Shiten kauqat e simpos. Shume te ruajtun arsya e shitjes ndrrimi i baneses.

  Kaçanik 10 gusht 16:52
  450 €
 • 1 foto
  kauq per fjetje
  Mobilje

  kauq per fjetje

  shitet pa dyshek qmimi mund te behet me i ulet

  Kaçanik 26 korrik 20:51
  180 €
 • 1 foto
  Shiten mobile
  Mobilje

  Shiten mobile

  E pershtatshme per dhom per femije gjithashtu tavoline kompjuteri.

  Kaçanik 5 korrik 11:02
  140 €
 • 14 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355

  kontakto ne viber Transporti behet ne tër Kosoven +383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

  Kaçanik 11 mars 21:46
  169 €
 • 10 foto
  Dhoma Gjumi vib +37744 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi vib +37744 799 989

  Prodhojm Dhoma Fjetje . Dhoma per Femijë Kuzhina Garnitura etj, Per me shum kontaktoni ne numrat e t

  Kaçanik 12 tetor 22:49
  550 €