Makin per larje lavatrice

Çmimi: 1 €
Makin per larje lavatrice

Detajet

Postuar
2 mars 12:15
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet makin per larje ELEKTROLUX W3130H 13KG. Makina esht ne gjendje te mir kemi edhe tjera makina per larje hekurosje paatrim kimim


Shpallje te ngjashme