Traka per kasa market

Çmimi: 1 €
Traka per kasa market

Detajet

Postuar
1 gusht 13:41
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes kater copa traka per supermarket komplet me mbrojtje te elektrikes,punojn shum mir nuk nihen jan prodhim Danez


Shpallje te ngjashme